Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

przezywa:):)jak sobie przypomne mojego w ciazy i na porodowce to smiac mi sie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mi juz powiedzial,ze do szpitala mnie nie zawiezie.Pojedzie ze mna,ale kto inny bedzie musial prowadzic,bo on nie da rady.Boi sie,ze bedzie tak zdenerwowany,ze nie bedzie na droge patrzyl.A czy bedzie przy porodzie jeszcze nie wie,bo wie jaki jest nerwowy,a nie wie jak porod wyglada.Boi sie,ze pomysli,ze cos idzie nie tak i ich tam wszystkich zwyzywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero się dowiem,jak mój M zareaguje na widoczny brzuszek ;-),prawdopodobnie pojadę do niego 22 października,czeka mnie 5 godz jazdy,potem 9 godz promu(obym nie haftała). I wiecie,jestem zmuszona kupić sobie jakiś ciuszek,bo w domu i koło to mogę w dresach chodzić. Na allegro spodobało mi się takie cuś,zamówiłam też tunikę: http://www.allegro.pl/item759232894_jeans_spodnie_ciazowe_cena_hurt_roz34_58_tu_38.htm Widziałam jeszcze kilka fajnych ciuszków,ale na co mi tyle,jeszcze tylko 3 miesiące i co z tym zrobię,sprzedam za grosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala pokazalo mi blad i ze nie moze znalezc strony.. No ja wlasnie tez widzialam u znajomej tyle fajnych ciuchow ciazowych,spodni,tunik itp itd.Pomyslalam sobie,ze fajnie byloby takie ciuszki miec,ale z drugiej strony to no wlasnie..za 3 miesiace beda juz niepotrzebne i co z nimi wtedy zrobic??Oddac za grosze??Bez sensu.Wytrzymam jeszcze te 3 miesiace w tym co mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poród....chmm chciałabym mieć łatwy,oby nie z krzyża i żeby co kolejny poród bolało mniej;-) A mój M? Żeby mi siary nie narobił,żeby po ścianie nie zjechał,bo jak będą musieli się zając nim a nie mną to uduszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jeszcze nie wiem czy chce,zeby byl tam ze mna..Zobaczymy jak przyjdzie co do czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że nie będę wyglądała w tym jak ta laska z chudymi i długimi nogami,ale i tak wyślę fotkę Wam na pocztę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mala zadna z nas nie wygladalaby tak jak ta laska ze zdjecia hehe Taka Tala,to nasze pierwsze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajne,cena nie wysoka i za niecałe 90 zł mam dwa fajne ciuszki;-) Te czarne na samym dole też mi się podobają,ale nie bądźmy rozrzutne,jedna para wystarczy Oby warto było. Ma być wygodnie,nic nie uciskać i ładnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle nie bedzie mnie to najbardziej smieszylo na sali porodowej to ze jak cos do ciebie mowili to nie patrzyli na twarz tylko w krocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było mnie widzieć jak paradowałam w majdach po pokoju mierząc sobie udo. Te ich rozmiary są dziwne,wychodzi że mam 44 jaaaaa. Na innych aukcjach mają rozmiary dostosowane do ciąży i mam normalnie L albo 40 ale nie 44,ludzie. I tym sposobem,że mam troszkę rozbudowane uda(przez siłownię) muszę spodnie mieć 44 a tunikę 42. Czuję się jak 100 kg baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile osob jest przy porodzie?Chodzi mi o pielegniarki lekarza itd Jak to wszystko w ogole wyglada?Moze dziwne pytanie,ale mnie to ciekawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym mowisz.Ja mam jedne spodnie ciazowe w rozmiarze XS,ktore spadaja mi z tylka i drugie w rozmiarze L,ktore sa akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisza tam,ze mozna je znalezc na innych aukcjach.Jak weszlam na pozostale przedmioty sprzedajacego to ich nie bylo.Mogliby to jakos tak klarowniej przedstawic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moj synek sie obudzil i pokopuje mamusie.Wczoraj wieczorem to mnie normalnie zlal,takie manto dostalam od srodka,ze szok hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka to roznie jak ja rodzilam to byl lekarz polozna pielegniarka anesteziolog i 3 dziewczyny uczace sie na polozne to byl ich pierwszy porod i bardziej to przezywaly niz ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No piszą i nie ma. Jedyne wyjście to napisać do nich ;-) Czy to nie czasem tylko chłopcy broją już w brzuchu? No kto ma dziewczynkę,niech się wypowie. Ja nie mogę sobie przypomnieć,jak to było 5 lat temu z moją Julką,no nie pamiętam czy tak dawała mi popalić. Ale zauważyłam i mówiłam na skype wczoraj mojemu M,że jak mały zaczyna się kręcić,kopać i ja odsłonię koszulkę lub kołdrę żeby popatrzeć to on przestaje,cwaniak. Od razu zachwyt M był,że to jego krew,że mądry jest,widzi światło i nie wie co się będzie działo dlatego przestaje się ruszać,jak się przykryję to znowu się zaczyna..Mój nocny Marek he he Podobno już w 27 tyg maleństwo reaguje na światło i jakby się przystawiło latarkę do brzucha to będzie tam kopać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly robi tak samo. Kopie i kopie a jak odkryje koszule to przestaje :)cwaniaki male ;) Rany znowu jestem glodna..2 godz temu obiad zjadlam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 3 godz temu jadłam kaszę manną i tez już głodna jestem. Na kolacje jem pieczywo chrupkie,tzw styropian,bo boje się,że po białym pieczywie będę miała zgagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nic mi sie nie chce mam doła i płakać mi sie chce Chłodnica mi strzeliła w aucie i niedość że kasa sie już kończy na remont to jeszcze auto szlak trafił :-( dobrze że zauważyłam że coś sie wylało mi pod szkołą dobrze ze miałam mineralna niegazowaną to M kazał wlać żebym tylko do domu dojechała no to dojechałam i umarło. Ha ha ale synek mi sie wypina chyba jak jestem zła to on więcej wariuje hi hi a dziś to od rana szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te spodnie hmmmm chyba sie skusze a co tam hi hi tytlko musze wziać sie wymierzyć i znaleźć konto mojego M. Pati kochana Ty już na tą @ nie czekaj bo po co tyle czasu marnować 9 miesięcy albo i lepiej ha ha mi by sie nie chciało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×