Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

EHHHHHHHHHHHH to dobrze ze nie jestem sama z bzykowstretem :-D Ja sie 2 razy dziennie wspinam na 3 piętro do mojej koleżanki i mam dość a wczoraj poszłam na spacerek do lasku i była wielka góra dzis mnie nogi strasznie bola :-( Ja już bardzo często dostaje kopniaczki pod żebra i wypycha mi sie cały czas przy przeponie ha ha a to boli. teraz siedze to mały chyba ześwirował tak mnie okłada :-D ojjjjj i leniwy to on nie jest ha ha ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pod ta moja cudna gorke juz chyba z miesiac sie nie wspinam,bo mnie M z pracy odbiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi spuchły dwa dni temu palce u rąk tak,że obrączka wrzynała się w skórę i nie mogłam jej zdjąć. Namydliłam palec i teraz mam ją na lewej ręce,tak jak noszą w Stanach he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Tobie palce puchna a mi hmmmmm chudna i musze sie pilnować zeby nie zgubić pierścionka od eMa bo bm płakała ale jak tak dalej bedzie to bede musiała go zdiac bo zgubie wkocu. ostatnio robiłam ciasto na pierogi i mi zsuna sie dobrze że znalazłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, a to z tymi palcami mam podobnie. Zawsze na wieczór. Ściągam biżuterię i mam odciski. Palce nieznacznie napuchły. Mam dużą dupę i twarz, nie mowiąc o brzuchu. Jestem gruba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide do sklepu po coś do picia bo zaraz wyschne chyba. Mała pisałas ze masz już 85 kg????????? Mi jeszcze troszke brakuje bo narazie mam 78- 79 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem kupiłam Wam to co zamawiałyscie :-D a sobie mineralną i princesse kokosową hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co, kochana? Dawaj kinder bueno!:D Anka, podziel się cukierkami, ja jestem łakomczuch. Dziewczyny, dawać słodzycze!!:D Wtrąbiłam dziś czekoladę. Codziennie wcinam słodycze. Jak urodzę, to się okaże że połowa mojego brzucha to sam tłuszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko masz malutki brzuszek wiec mysle że tłuszczu tam mało co jest tylko Klaudia hi hi ale ja to mam spory brzuch i tłuszczyku też sporo mam ale sie tym nie martwie. Ja uciekam koniec na dziś pisania i siedzenia bo już brzuch mnie boli od siedzenia. Jutro sie odezwe pa pa miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mnie zostawily no..baby wstretne... Ja tez codziennie wcinam slodycze..jakos na razie nie martwie sie tym co bedzie po porodzie.Mama mi caly czas powtarza,ze dziecko sobie poradzi z moja waga czy raczej nadwaga...bede miec tyle latania,ze szybko wszystko zleci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Beata ważę 84 kg. moja waga stała to 63-64 kg,ale przytyłam przed ciążą 5 kg i zaczęła się ciąża od 69 kg. Bzykowstrętu nie mam,w sumie to nie wiem czy go mam czy nie. Przedostatnio było w czerwcu,a ostatni raz ino 3 razy w czasie pobytu M w Polsce. Też się kładę,mam nadzieję,że bóle przejdą,Chmurko pamiętasz swoje? Też bolało cały dzień? Ja nie pamiętam moich sprzed 5 laty...Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo jesteś Anka,ja też zostałam. Co Ty powiesz,nie zapłacą ci nawet połowy pensji? Gnoje jedne no. A po porodzie jak to wygląda,jak oni to liczą. Kurcze,byłam przekonana,że wszędzie lepiej niż w Polsce a tu patrz. W Polsce to chociaż L4 wycyganisz i siedzisz w domku. Ja Ci szczerze współczuję, Taaa dajcie i mi coś słodkiego. U mnie też przez te zajadanie się słodyczami waga poszła w górę. No sorki,ale jak ktoś zjada 2 pączki dziennie i popija kawkę to nie ma bata,musi przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety.No i nie tak latwo jest w ogole cos dostac.Ja nie mam ciezkiej pracy i nie robie w nocy,wiec pewnie dostalabym guzik z petelka.. Na macierzynskim nie jest tak zle,bo bede dostawac ok 50e mniej niz teraz,wiec to sie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grudzien nie bedzie taki zly,bo mam jeszcze urlop do wykorzystania i oprocz tego hotel bedzie zamkniety na swieta od 20-27 grudnia. Wzielam sobie wolne od 6go do 12go wlacznie,a 11go stycznia koncze prace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre i to co piszesz. Grunt,że nie zmuszasz się do pracy,że nie jest ciężko.Ale oni mogli inaczej na ciebie spojrzeć,przecież widzą,że masz już spory brzuszek,że ciężko jest itd. Anka,chciałabym z Tobą zostać i popisać nawet do tej 23 ale wybacz,boli mnie brzuch,chcę o tym nie myśleć i po prostu zasnąć. Trzym się cieplutko,nie dźwigaj,nie myj okien,nie pchaj ciężkich wózków,wyciągaj napiwki chociażby sama w kieszeni klientów he he(żartuje). No dobranoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze na chwilke bo mnie wzieło na jedzenie i co?????????????????? BEDE JADŁA FRYTKI JUŻ SIE ROBIĄ ale bede później tłusta ale sie nie martwie bo własnie bede miała 2 dzieci to zaraz nawet nie bedzie znać po mnie ciazy :-D Ania to juz nieduzo pracy Ci zostało i dobrze bo czas na odpoczynek zanim synek przyjdzie na swiat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dobranoc miłej nocki :-) no i odpocznij bo zebys za wczesnie nie urodziła bo jeszcze za wcześnie !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kobitki.Odpoczywajcie co maluszki beda mogly poszalec hehe Milej nocki.Ja mam jeszcze 2godzi i 45 min do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja jak bym miała teraz do 23 pracować to bym padła ja o tej godzinie to juz spie bo padam jak niewiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie to ja tez o tej godzinie padam..Wczoraj M ogladal film na tvn a ja polowe przespalam... Jutro znowu kolo 18 bede musiala sie polozyc,bo wstaje o 6..ostatnio nie moglam utrzymac oczu otwartych.mialam isc do kolezanki kilka domow dalej,ale nie dalo rady..padlabym po drodze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) dziekuje za zyczenia:) mala opuscilam sie w pisaniu bo wczoraj mialam gosci ,dzis i mam nadzieje ze to koniec odwiedzin:)dzis bylam z moja corka u dermatologa pojawila jej sie jakas wysypka i okazalo sie ze to uczulenie na proszek lub na plyn do kompieli:( musze smarowac ja jakimis masciami:(16 miesiecy uzywalam i tak z dnia na dzien przestalo jej pasowac:(musze inny plyn kupic i proszek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry.Wstajemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas dzis w nocy byla akcja w hotelu.Powiem Wam tyle,ze byl u nas diler,nie wpadlby gdyby nie tlukl zony,bo dlatego wezwali Garde(irlandzka policja).Mial przy sobie 92 tabletki i kupe kasy.Maja go wypuscic niedlugo i dlatego nocny porter zostal ze mna az ktos przyjdzie,bo podobno byl bardzo agresywny w nocy. Reszte napisze Wam popoludniu jesli bede miec wene do pisania ;) Milego dnia Kobialki 🖐️ Chmurko jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... czytalam ze o sylwku pisalyscie wiec ja w zeszlym roku to spedzilam sylwka z rodzicami...mala na petardach spala jak nie wiem...nic jej nie zbudzilo ale o 1 sie zmylismy do domu... glowa mnie cos dzis boli i zab...jasna ciasna...chyba osemka...wyrywala ktoras z was osemke??ponoc korzenie sa poskrecane...ehhh bede musiala usunac....i to obie bo mam z dziurami i te cholery dziurawe wychodza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ruch..jak na marszalkowskiej w Wawie.. Chyba dobrze czulam,ze cos sie do mnie przyplatalo..zle sie czuje..nos mi sie juz zatyka,troche gardlo boli i chyba tempka mi sie podniosla.. Jeszcze 3.5 godz,wiec jakos wytrzymam. Pewnie w szpitalu sie dobilam,bo wiekszosc bab kolo mnie kichalo i prychalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, nic nie mów o chorobach, bo to mnie już przeraża. Nie choruj tylko, wszystcy non stop chorują i tylko roznoszą zarazki. Dbaj o siebie. Ja sama zastanawiam się, co Klaudia czuła, gdy ja miałam grypę przez tydzień. Szkoda naszych dzieci... A u mnie dobrze, dziękuję. Oprócz tego, że jestem nerwowa, mogłabym tylko jeść i kłócę się z mężem. Kiepsko dziś spałam i miałam nieprzyjemny sen. Teraz muszę jechać na zakupy i zabiorę się potem do czytania. Muszę cokolwiek robić, bo za bardzo się rozleniwiam. Życzę Wam udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko juz zawinelam z kuchni sloik miodu,cytryne i caly czajnik herbaty...wiec aplikuje sobie witaminke C.Po pracy kupie sobie witaminke C w tabletkach i zaladuje sie pod moj ukochany kocyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×