Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Chmurko Stephen King , Masterton Graham,była też jakaś kobieta co miała dobre książki ale nie pamiętam jak ona miała.Agata Christie ma też mocne.Był czas,że czytałam"Saga o ludziach lodu",to mnie też wciągnęło,ale ludzie to z biblioteki sobie z rąk wyrywali,brali po kilka książek i inni musieli czekać aż odda.Ale to stare dzieje jak czytałam,teraz nie ma u nas biblioteki a kupować nie będę książek żeby potem ją na półkę odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. Chmurko tak w pracy jestem... Ja tez lubie horrory ;) Ale nie tylko.Uwielbiam Paulo Coelho-jego ksiazki czytam jednym tchem. Lubie tez William Whartona,Stephena Kinga.Kurcze jest jeszcze jeden autor swietnych horrorow,ale juz tak dlugo nie czytalam,ze nie moge sobie przypomniec jego nazwiska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :-D A ja juz po spacerku do szkoły i po sniadanku hi hi ale pogoda dziś paskudna sie zapowiada wczoraj wiało i przywiało czarne chmury i troszke czasem pada ale zobaczymy co bedzie później. Ale mi mały w nocy szalał szok aż spać nie mogłam bo tak kopał i duzo i mocno :-) Ciekawe kiedy nasza Klaudia do nas wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek ja rowniez:) No mi dzis tempka podniosla sie do 36,7 jestem w szoku a tak to mialam caly czas 36,2-36,4 takze mam cicha nadzieje ze idzie okres bo 67dniach hehe,bo chcialabym dostac przed ginem jak polece. Juz sie nie moge doczekac kiedy do PL polece:) Milego dnia wszystkim zmykam za niedlugo do pracy.papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Dziewczyny jeśli macie jakieś problemy natury medycznej np. to białko to jest taki portal gdzie można się zapytać, odp. udzielają inne forumowiczki,ale również na wybrane problemy (wiekszość!) Pani doktor...polecam!: http://forum.gazeta.pl/forum/f,1144,Ciaza_bez_leku.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE.... Czytalam ze o ksiazkach pisalyscie...coz ja tez lubie horrory :P czytalam kasiazki Kinga...fajne byly ale lsnienie w filmie nie odzwierciedla tego co jest w kasiazce... Mala a ty mowisz o tej Bumecie co chcecie sprzedac....masz racje teraz nikt nie chce starszych samochodow...a jak ktos kupi to pewnie jakis mlodzik i ja zajedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka---ja zupełnie nie rozumiem czmeu nie moge tego linka skopiowac i wkleić, ciekawa sprawa z innymi linkami do forum to sie udaje bez problemu.Tak czy siak polecam to forum ciąża bez lęku bardzo miła ta pani doktor zwykle kazdemu prawie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz córcie ze szkoły przyprowadziłam :-) i biore sie za obiad. Robie nastepne pranie dla maluszka :-D jeszcze troszke i bede wieszac a póxniej pewnie jutro najgorsza częśc z tej rozrywki :-( PRASOWANIE!!!!!!!!!! nogi mi odpadna. Ania a jak Twoja paczka przyszła juz???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Beata doszla paczka w zeszly piatek. Wanienka zlozona,wozek tez,posciel i rozek poprane ,poprasowane i czekaja na maluszka.... M wlasnie pojechal do dentysty,a ja sie wykapalam i w koncu ogolilam sie tu i tam...zajelo mi to tyle czasu,ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ta babka co pisała książki to Danielle Stelle,przypomniałam sobie jak już w łóżku leżałam. Wprawdzie jej książki to nie horrory,ale zawsze po wydaniu książki powieść ta stała się bestsellerem. Mój syn chyba ma za mną czytanie książek,chociaż nie do końca,bo ja nienawidziłam czytać lektur,wolałam sięgnąć po streszczenie, a on robi to chętnie,czyta od deski do deski. Moja mama taka była;-) Wiecie,że dzisiejsza noc była najlepszą od wielu tygodni? Aż uwierzyć nie mogłam,obudziłam się dopiero po 5 rano aby zrobić siusiu i poszłam dalej spać. Szok. Calutką noc przespałam,nie budziłam się,mały też. Jestem jak nowo narodzona. To fajnie,że każda z nas lubi książki,kolejna rzecz,która nas łączy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zastanawialam czemu nie moge na topik wejsc..ale juz wiem..to dlatego,ze wszystkie na raz tyle piszecie... Wlasnie wypilam mleczko z miodkiem,bo cos czuje,ze sie cos przyplatalo i trzeba to zdusic w zarodku.. Zaraz M bedzie ogladal mecz,a ja sobie pogram w remika na wp ;P Milego wieczoru. Odezwe sie jutro po badaniach..ale mam stresa..zwlaszcza przez ten mocz.No ijutro mam usg,to zobacze synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no to jutro razem bedziemy aszych synków ogladać :-D Ja tez sie denerwuje strasznie bo tez cos w moczu nie tak a zawsze było wszystko w normie i tak jak ma być a tu niespodzianka :-( Chmurko dlaczego sie nie odzywasz??????????????????? Co sie stało?????? Wiecie co jak widze jak ten czas leci to chciała bym go na chwilke zatrzymać bo caraz bardziej sie boje ze nie zdaże z wszystkim :-( przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewuszki! Caly dzień mnie nie było, albo byłam zajęta. Jak się czujecie? Tak fajnie jest poczytać co lubicie itd.:) Fajne jesteście. A ja się Wam pochwalę, że prawdopodobnie ciągle odchodzi mi czop śluzowy, bo to naprawdę się ciagnie i to cały dzień. Już nawet nie jest to zwykła wydzielina taka standardowa, tylko ewidentnie wychodzi na taki klasyczny czop. Czekam tylko na końcówkę z krewką:P Ale ze mnie wariatka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja też już wczoraj do M pisałam,że się boję że nie zdążę kupić wszystkiego na czas. Zostało mi łóżeczko,komoda,pościele i pampersy. Chmurko faktycznie wariatka z ciebie he he,ale każda chyba z nas by tak oczekiwała,aż krewka się pojawi. No bo dziewczyny,nie ma tu chyba panikary co? Ja również nie mogę się doczekać tej chwili,ale nie,żeby zobaczyć krew na bieliźnie,ale poczuć odchodzące wody. Na to czekam i wiele bym dała,żeby się dowiedzieć czy nastąpi to święta,czy w sylwestra czy po Nowym roku. No bo nie uwierzę,że znajdzie się chociaż jedna,która powie że nie chce znać dnia ani godz. Ja marzę o spokojnych świętach i sylwestrze. Poważnie. A tak co,będę bardziej dbała o siebie niż o rodzinę. Idę lulu kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, na pewno masz już dużo akcesoriów dla swojej dziecinki. A mówią, że po porodzie też można zawsze dokupić:) Teraz chyba musisz kupić to co najważniejsze, to łóżeczko i komodę, prawda? A zobacz, już niedługo:) To 35. tydzień, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-D Chmurko no no niech ten czop szybciej wychodzi a raczej krew :-D hi hi ale zazdroszcze ze juz wnet bedziesz miała malutką przy sobie :-) Mała ja musze jeszcze kupić materacyk posciele stajak na wanienke i pampersy no i jeszcze kosmetyki wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko lekarz by wpisał że 35,a ja dokładnie jestem w 34 i 4 dni,w niedzielę będzie równy 35 tydzień. Beatko,tak,tylko najważniejsze mi zostało. Wiecie co? Miałam w planach kupić kojec,podobały mi się strasznie kojce GRACO,ale w Polsce ich nie ma,a ściągnięcie ich ze Stanów to czas oczekiwania 4-6 tyg,chyba,że kurierem ale koszt ok 180 zł-szok. Dlatego zdecyduję się chyba na wielopokoleniowe łóżeczko drewniane,wybrałam sobie taki zestawik(bociany na zielonym tle,chyba nawet pierwsze): http://www.allegro.pl/item808343333_11_el_posciel_do_lozeczka_almababy_2_gratisy.html Nie jest źle prawda? No niestety,obudziłam się za późno,są różne kojce,ale te za ok 300 zł są z brzydkiego materiału,takie sztuczne,świecące. Kojec kupimy w przyszłym roku,koło marca-czerwca. Co do kosmetyków,to muszę dokupić spirytus do pępuszka(i dobrze go schować,bo jeszcze balangę zrobią i pępkowe będą opijać he he). Powiedzcie dziewczyny co macie z kosmetyków,zawsze potem człowiek powie"a no faktycznie,jeszcze to miałam kupić". Z duperelków mam już: komplecik do obcinania paznokietek(cążki i nożyczki),szczoteczka i grzebyk do włosów,waciki do uszu,wkładki laktacyjne 3 op.,chusteczki do ciała,emulsja do kąpieli,krem do pupy(puder chyba niezbędny już będzie),ręcznik kąpielowy z kapturkiem,kocyk z podusią do wózka,rożek 2 szt,no i kilka siatek niewypranych ciuszków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze oliwka do ciała, Mała. My kupiliśmy dla małej mydło dla dzieci, płyn do kąpieli, oliwkę, sudocerm i szampon dla dzieci. Są ręczniki, wanienka, czyli chyba wszystko? Aha, chusteczki tez mamy i to firmy bambino. Mam zaufanie do tej firmy, sprawdzimy ten produkt... Beti, niedługo? Hehe, dla Was niedługo, a dla mnie cała wieczność:P Ale przynajmniej jeszcze się wysypiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku oliwki nie kupowałam i nie kupię. Ta emulsja do kąpieli Oilatum ma w sobie sporo parafiny więc po kąpieli oliwkowanie dzidziusia jest zbędne.Dziewczyny wspomniały,że oliwka zatyka pory dziecku,czasami więcej się szkody narobi niż pożytku. I pamiętam jak wyglądały potem ciuszki po oliwce,wiem,że daje się czapeczki takie,co można później wyrzucić. Chyba naprawdę odpuszczę oliwkę. Ale powiem szczerze,że uwielbiam zapach naoliwkowanego ciałka dzidziusia,jejka jak one pięknie pachną. Wielką przyjemnością jest wejść do pokoiku gdzie jest niemowlaczek,te zapachy...my mamusie tego nie czujemy,bo przebywamy w nim non stop,ale osoby odwiedzające nie zaprzeczą,że nic nie czują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko weszłam w Twój suwaczek ;-) tak oczekujesz małej na świecie,a jak tam z seksem? Dużo chodzisz,spacerujesz,a może igraszki przyniosą efekt co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, skoro pytasz tak otwarcie... pracujemy nad tym regularnie:D Ten czop może być efektem tego, kto wie? Schodzi dalej i nie wygląda jak zwykły śluz, jest tego więcej, jest budyniowate i ciągnie się. Wybaczcie mi ten szczegółowy opis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, podobno dzieciaczki pięknie pachną, ale ja nie pamiętam, żebym ten zapach czuła. Może zanim przyzwyczaję się do zapachu Klaudii będzie mi dane poczuć tę woń?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz po wizycie :-( :-) Wiec : Z małym wszystko dobrze ładnie sie rozwija a raczej rośnie powiedział że chyba bedzie duzy chłop :-D A mnie zbadał ginekologicznie i po badaniu zabronił całkowicie jeździć autem i na spacerek sobie moge chodziś tak po 30 minut ze 3 razy i odpoczywać bo obniża mi sie szyjka i moze dojść do przedwczesnego porodu :-( i zdziwiony był że nie czułam ostatnio skurczy żadnych . No teraz ide na spacerek wiec później sie odezwe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pracuj pracuj chmurko ;-) Eeee to jeszcze nie taki szczegółowy opis,ja bym Ci tu opis dała,ile tego,jaki zapach,czy tak gęsty,że można na nim ciężarek powiesić ;-) ale rozumiem,że to już byłaby lekka przesada z takim opisem. Beata,dużego chłopa nosisz w sobie? A co tak mało szczegółów he? A gdzie waga Twoja i maleństwa? No przyznaj się ile przytyłaś od ostatniej wizyty,ile od początku ciąży. Zabronił Ci jeździć autem? Ciekawe dlaczego,ja myślę,że dzieciaczki to usypia,chyba że się jeździ maluchem albo polonezem he. Mojemu lekarzowi chyba nie przyszło do głowy się zapytać jakim środkiem komunikacji się poruszam. Nic też nie napomknął o spacerach,zalecił odpoczywać w ciągu dnia jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×