Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Chmurko a kiedy było robione zdjątko? Bo nie masz takiego małego,ustawiłaś się też troszkę nie teges,nie można dokładnie zobaczyć ile Ciebie jest z przodu. Ale brzusio fajny,bez rozstępów,gładki. Widzisz,mój lekarz też liczy mi inaczej,w czwartek jak pójdę to wpisze mi 37 tydz,pomimo,że będę 36 i 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko tak złamał mi sie ząb w zdłóż na pół poszedł i mnie boli :-( Detysta bedzie miał co nadrabiać oj tak a sie zdziwi hi hi bo zawsze jak ide do niego to mi mówi że poce przychodze ze mi sie zęby nie psują no to masz złamał sie. :-D Chmurko dostałaś plaskacza odemnie w policzek przecież wysłałam Ci kinder bueno :-( pewnie M Ci zjadł ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, zaraz wyślę inne zdjęcie. Mam rozstępy i to dużo, ale nisko, po bokach i bardziej pod brzuchem. Szkoda gadać... A tak nam liczą tygodnie na zaś. Mam 40. niepełny tydz. jeszcze do północy, ale już niczego mi to nie gwarantuje. Pewnie sobie jeszcze z tym bebechem pochodzę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszcie mi nic o słodkościach,bo jestem gotowa odpalić mojego smoka i pojechać do sklepu po coś na ząb. Syn był w kościele i byłam pewna,że kupi mi coś słodkiego,jakiegoś batonika,snickers albo mars. Wiecie,ja kupuję w Lidlu to opakowanie mini batoników za 6 zł,są na podobieństwo milky way,snickersa i marsa. Jejka,uwielbiam je. Ostatnio wzięłam sobie do łóżka 3 szt i wszamałam. Miałam ochotę na więcej,ale sumienie mnie ruszyło,że to już po 20-ej i odpuściłam. Ale męczyłam się wiedząc że tam w kuchni w szafce jest jeszcze kilka batoników ;-). Dzień później syn pyta czy są batoniki,a ja z czystym sumieniem że nie,bo zjadłam. A on biedak zjadł tylko 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko no ładny ten brzusio i urusł troche ;-) Ja jeszcze też niemam rozstępów ale kto wie czy sie nie zrobia pod koniec ciazy. Co do liczenia to mi gin liczy też inaczej bo mi liczy od momętu kiedy serduszko zobaczył bo pamietacie byłam u niego i nie było widać a po 3 dniach juz biło i według tego on mi termin wyliczył a według OM to mam już 33 tc a według niego 32 no ale najważniejsze zeby synek był cały i zdrowy a tygodnie sie nie liczą by tydzień różnicy to nie róznica :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolal Was kiedyś brzuch z góry? Nie wiem, co to jest. Klaudia mi coś nogami majstruje? Zwykle tego nie robi. Raczej faluje i się przewraca. A teraz mnie moli coś z góry i twardnieje z dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcinam princessy kokosowe i tylko te batoniki toleruje w ciaży hi hi. Chmurko boli bardzo a jeszcze jak pije czy mówie to mnie po policzku drapie :-( a jak wezme oddech buzią i zimne powietrze dojdzie to boli jak niewiem. Oj moze pomyslicie ze przesadzam ale ostatni raz bolał mnie ząb jak miałam 10 lat czy 11 nie pamiętam wiem że to były wakacje i skończyłam 3 kase a szłam do 4 niewiem ile wtedy sie ma lat oczywiscie do podstawowej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie masz całkiem inny kształt niż my z chłopcami. No Beata powiedz. A Ankę gdzie wcięło? Chmurko to według OM masz termin na dzisiaj? Ja pierdziule,jak się czujesz? Dobrze? Nie czujesz że się coś wydarzy? Bo wiesz,my kobitki wtedy czujemy się bardzo niespokojne,rozdrażnione,nie chcę tu nikogo obrażać,ale tak samo reagują kotki jak mają rodzić. Chodzą niespokojne,szukają miejsca gdzie by urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No inny kształt my mamy piłki ale ja z córka miałam taki sam kształt jak i teraz :-) więc nie zwracam uwagi na kształt a płeć. Ja bym juz chciała isć do rodzenia. Chmurko a moze Klaudia wreszcie sie bedzie szykować do porodu co??????? moze dlatego jest niespokojna i od góry kopie a na dole skurcze łapia . Ciekawe ale bym sie cieszyła jak byś juz urodziła hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, powiem tak: mam dziś termin z obliczenia, ale lekarz go nie honoruje, bo usg wykazało, że miałam spóźnioną owulację. Więc dziecko miałoby przyjść za tydzień w czwartek w ostatnim dniu 41. tygodnia. Niby mam nie donosić, czopu nie ma, ja mam bóle nieregularne, szyjka podobno bardziej na poród, jestem bardzo głodna dzisiaj. Psychicznie świrnięta od dwóch tygodni, dziś jakaś wyciszona. Zamęczam Was od powrotu ze szpitala, że jeszcze nie rodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, kochana jesteś:) Cieszę się, że mi dobrze życzycie, a za kilka miesięcy już wszystkie tu będziemy pisały tylko o swoich maleństwach! Teraz są nerwy i niepokój, moja silna niecierpliwosć. Dziś właściwie wstałam jakaś apatyczna, teraz mam nerwy, potrzebuję znowu jeść. Klaudia od kilku dni ustawiła się tyłem do mojego kręgosłupa i macha mi łapkami od przodu, co czasem boli. A najbardziej robię sobie nadzieje, że to już, gdy ona tak uciska na dole, że czuję ją tak od środka jakby od szyjki. Wtedy liczę, żeby przebiła pęcherz plodowy pazurkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam się przyznam,może i już pisałam o tym,nie wiem. Ja nie wiedziałam,że coś o nazwie CZOP istnieje,nie miałam pojęcia,że coś takiego musi wylecieć. Czytałam kiedyś poradniki o kobiecie w ciąży,ale na chiny nie przypominam sobie,żeby o takim czymś pisali. Ach ta siła internetu.... Znalazłam jednego batonika,zawieruszył się między talerzami. Ja jestem psychicznie chora chyba,bo cieszę się że mam coś słodkiego.Jaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale żeby zjeść batonika,a za chwilę zjeść garść paluszków słonych-Tak zdolna może być tylko kobieta w ciąży ;-). Ale wiecie na co miałabym ochotę? Na małego reddsa jabłkowego. Mmmm,ale by się fajnie po tym odbiło,no i paluszki by smakowały lepiej. Anka gdzie jeeeesteś??????? Z M na zakupach ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Idę spać,tzn gaszę światło i będę filmiki oglądać. Odezwę się rano,po 8. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plaszczylam tylek na kanapie i gapilam sie w tv... Laski dobrze Wam lekarze licza...36 tygodni + 4 dni to wlasnie jest 37 tydzien..36 juz skonczone i rozpoczety 37 tydzien.. Ide zaraz spac bo padnieta jestem..Dobrej Nocki..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) mala chodzi mi o ten zielony komplecik w bocianki moja Maja ma taki sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek !! Tala w bociany na zielonym tle? Czemu wybrałaś akurat ten kolorek? Jest też drugi,taki łososiowy. Powiedz mi co masz,obrzeże,falbankę maskującą,baldachim i przybornik? Czy więcej? Zasłonki,rożek,rogal,okrycie na lampę? Ja wybrałam zielone boćki,bo kierowałam się jakimś kolorkiem dla chłopca,a że kilka rzeczy mam już zielone(wanienkę,przybory toaletowe) to i pościel chcę zieloną. Nie chciałam standardowego niebieskiego,bo to chłodny kolor,a zielony uspokaja. Wierzycie w to? Ja tak. Wiem,że jeśli wokoło synka będą kolory zielone,to będzie spokojniej spał,niżeli miałoby to być niebieskie. Zaraz robię sobie kawkę,w domu cieplutko,brakuje tylko Was. Chmurko,dobrze się czujesz? Chyba nie trafiła się jakaś niespodzianka nocna co? Beata,co tam u Ciebie? Dobrze spałaś? Ja jako tako,nie było najgorzej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Mała u mnie wszystko ok ale wczoraj wieczorkiem mi komputer si zepsuł i musze zawieźć do naprawy dobrz ż moi bracia mają komp to sobie czasem wejde jak ich niema. wic bede czasem zagladać w miare jak najczęsciej hi hi. Cieszy mnie to ze mój M ma sklep razem z serwisem właśnie z kompami hi hi i ma to z kolegą co mi naprawi wiec dzis wieczorkiem może jutro bede mi8ała sprawny swój komp :-) A spałam szis cudownie obudziłam sie o 6.30 na siku i wstałam córcie szykować do szkoły. Ja jak bede miała komp to zrobie zdiecie mojego brzuszka razem ze mną zobaczycie jak mam nisko juz. Chyba ze uda mi sie na tym kompie z aparatu wrzucić na kompa. ale niewim czy mi sie uda bo ich komp jest dziwny hmmm niby dobry ale ja nie umie na nim si obsługiwać. Lece na zakupy na obiadek cos kupic i bede wnet pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :D Wlasnie wciagnelam paczusia i pije kawke.M mnie obudzil tel i wstalam..On jest lepszy niz budzik...hehe Chmurko Chmurko..jestes czy juz bardzo zajeta jestes??? Wlasnie podziwialam brzuszki :D Dorodne wszystkie je mamy hihi Mala spalam dzis pierwsza noc z rogalem i wiesz co? Niebo a ziemia.Nic mnie nie boli,brzucha nie gniotlam..bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff ale sie naszukalam... NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Spacer w chmurach....40...10.12........08.12.2009.......22........K mala29....................35...10.12........03.01.2010...... .29....... M Anka323..................33...???????....... 29.01.2010.......24........M Klaudia0405..............32...17.11........31.01.2010... ...26.........K Beata2611...............32....17.12........03.02.2010 ......26........M Nikamo74.................12....4.09........03.03.2010... ....35.........? joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................22...11.12........27.03.2010. .....31.........K emamcia...................6..................15.04.2010. .....22.........? nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to ja zaczynam miec focha...KLAUDIA!!!!!!!!!!! gdzie Ty jestes??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania---dobrze,ze zdecydowałas się kupić jakąkolwiek poduszke bo to naprawde bardzo pomaga, mnie ta moja długa cała oplata i nawet nie pozwala sie przewrócić na plecy co generalnie w ciazy jest niewskazane a dla mnie zwłaszcza. NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Spacer w chmurach....40...10.12........08.12.2009.......22........K mala29....................35...10.12........03.01.2010...... .29....... M Anka323..................33...???????....... 29.01.2010.......24........M Klaudia0405..............32...17.11........31.01.2010... ...26.........K Beata2611...............32....17.12........03.02.2010 ......26........M Nikamo74.................12....4.09........03.03.2010... ....35.........? joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................24...14.12........27.03.2010. .....31.........K emamcia...................6..................15.04.2010. .....22.........? nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam chyba widzialam taka poduszke jak Ty masz,ale tu ona kosztuje 60e i szkoda mi bylo kasy.Ty wiadomo,ze musisz miec wygodnie i dobra poduche,bo musisz lezec. Ja w nocy malo kiedy klade sie na plecach,bo spie na prawym boku glownie i jak bym sprobowala polozyc sie na plecach to prawdopodobnie znalazlabym sie na podlodze,gdyz przy moim eMie za duzo miejsca nie mam..dobrze ze taka krotka jestem,bo on spi po skosie,wiec chociaz jego nogi mi nie przeszkadzaja,a tak ogolnie to on spi w pozycji jakby go rozstrzelali... Dzis spalo mi sie duzo lepiej.Jak mi poducha spadla(albo ja wykapalam) to sie obudzilam bo mi nie wygodnie bylo,ale zasnelam jak tylko znowu ja sobie polozylam. PIerwszy raz od dluzszego czasu nie boli mnie dzis miednica,,,cudne uczucie.Synek chyba tez bardziej zadowolony :) Pewnie go nie gniotlam w nocy hihi Teraz kopie jak szalony. A u Ciebie jak Nikulam??Kopie juz mocno malenstwo?? Ja juz mam obiadek prawie gotowy.Tylko ten katar przeszkadza mi w doprawianiu..Dzis i tak jest lepiej,bo wczoraj sos byl troche za slony..prawie smaku nie czulam to trudno,zeby byl dobrze doprawiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Spacer w chmurach....41...10.12........10.12.2009.......22........K mala29....................35...10.12........03.01.2010...... .29....... M Anka323..................33...???????....... 29.01.2010.......24........M Klaudia0405..............32...17.11........31.01.2010... ...26.........K Beata2611...............32....17.12........03.02.2010 ......26........M Nikamo74.................12....4.09........03.03.2010... ....35.........? joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................24...14.12........27.03.2010. .....31.........K emamcia...................6..................15.04.2010. .....22.........? nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? Beti, dobrze, że masz szansę jakoś wejść do internetu. Nie znikaj jak niedobra Klauducha. Ja po niej oczy wypłakuję, a ona nie wraca! Anka, co masz na obiad? Ja robię kurczaczka w cieście z ryżem i surówką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pulpeciki w sosie pomidorowym mam :D Chmurko on doslownie tak spi,ale to glownie dlatego,ze ma problemy ze stawami(byly sportowiec..sport to zdrowie co nie?).Bola go barki i jedna reke ma w gorze a druga wzdluz ciala,do tego spi na brzuchu i jeszcze po skosie lozka...no normalnie jakby go ktos rozstrzelal.. Ide sie wykapac,a potem wstawie ziemniaczki,bo juz troszke glodna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wcinam ryz z jabłkami tak mnie coś wzieło a na obiad mam jajka w sosie koperkowym z ziemniakami :-) Chmurko wiem dlaczego Ty jeszcze nie urodziłaś Klaudusi :-) . Bo Twoje maleństwo9 czeka na ciocie Klaudie żeby jej jeszcze z brzuszka pomachać a tej wrednej baby Klaudii jak nie było tak niema tyle czasu :-( Chyba musimy zagrozić ze sie obrazimy wszystkie na nią to moze sie pokaże co Wy na to????????????? Chmurko a Ty powiedz Klauduni żeby nie czekała na ciotke Klaudyne tylko wychodziła a że pomacha jej juz poza brzuszkiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×