Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Witam z zaświatów :D Dalej laptopa nie mam ale uruchomiliśmy starego kompa póki co.U mnie ok dzidzia waży już 2 kg i ma się dobrze.Póżniej przeczytam co tu się działo jak mnie nie było. Chmurko___cieszę się że zdążyłam przed wielką chwilą pewnie się już nie możesz doczekać?nie martw się ja też urodziłam po terminie i miałam wywoływany poród bo samo chyba by się nigdy nie zaczęło. Jak tam Wasze brzucholki?Ja mam 100cm w pasie ;) Ależ się za Wami stęskniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Klaudio,my z Anką i Beatą już dawno przekroczyliśmy 107 cm ;-) Obejrzyj nasze brzuchole na poczcie to zobaczysz jakie typy chodzą po topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi każdy mówi że wyglądam na 6 m-c nie mam jakiegoś olbrzyma ale dzidziuś waży ponad normę ;) Nie mogę wejść na pocztę nie wiem czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam,dziś mam gina,muszę się ogolić ha ha. Gdzie jest to cholerne lusterko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mała-piękne brzuszki :) A moja dzidzia jest już główką do dołu.Mała a Ty dziś masz do gina?Nsa którą? Anka___Becia___zdawać relację jak tam Wasze chłopaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no klaudia w koncu wrocilas :P to nie mozna bylo wlaczyc starego kompa wczesniej :)jak sie czujesz kochana wogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, cieszę się, że jesteś. Myślałam rano o Tobie. Od 6.00 mam skurcze co 10 minut. Czasem są co 8-11, a od pół godziny trochę mniej regularne. Boli mnie najpierw brzuch, potem idzie na krzyż, co też nie jest zasadą, bo czasem zaboli sam krzyż. Czy to jest już faza utajona porodu? straciłam już pewność, bo od pół godziny skurcze nie są już równo co 10 minut, tylko raz doszło do 15-20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przypomnialy mi sie moje skurcze co mialam od rana od 10 i byly delikatne ale tez tak mialam ze raz co10 potem co 8 i wzrastaly do 12 lub 15 i potem znow nizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle są od początku inne niż przepowiadające. Tak jakby macica zaciskała się w pięść. Trwają od ok. 30 sekund do ok. minuty. Czasem są mocniejsze, a czasem trochę słabsze. Jeszcze się nie nasilają. Czasem czułam tępy ból w szyjce macicy. Cały czas pobolewa mnie krzyż. Jeszcze się nie zwijam z bólu, to jest jeszcze porównywalne do okresu, ale nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babole. Klaudia no w koncu!!!! Ile mysmy sie za Toba nakrzyczaly tutaj!! 2-3 tygodnie mialo byc,a tu co??Nie bylo Cie i nie bylo!! Moj synus od poczatku ciazy lezy glowka w dol,mam nadzieje,ze mi numera nie wykreci i na sam koniec sie nie obroci ;) Chmurko szykuj sie ,bo chyba godzina zero nadeszla :D Ja dzis popoludniu ide do kolezanki,bo mowila,zebym przyszla,bo ma pelno miskow,kocykow itp i mam sobie wziac co chce,bo ona i tak to odda na cele charytatywne. Teraz musze wejsc na stronke banku i jakies pieniazki do domu wyslac. Potem kompu kompu i po spozywke,bo w lodowce juz eeecchhhooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio gina mam na 17:00,ale musiałam ogolić się szybciej-jestem sama w domu,potem będą dzieci. Chmurko w końcu ;-) ,ale współczuję ci tych bóli z krzyża-jejka podobno to najgorsze co może być. Mam nadzieję,że do wieczora coś się wyjaśni,albo że chociaż na porodówce wylądujesz. Ja dziś pakowałam powoli torbę,mam nadzieję,że to nie intuicja mi podpowiadała,bo za 9 dni mamy małe spotkanko z przyjaciółmi w lesie. Każdy zabiera do domu drzewko świąteczne,jest ognicho,fasolówka,duuużo ludziów-ogólnie super. Można powiedzieć,że zlocik właścicieli Forda Explorera i ich przyjaciół. Muszę jechać,odchamić się,odpocząć,nie w głowie mi skurcze ;-) Idę po córcię do szkoły,będę wieczorkiem. Trzymajcie się babole,Ty chmurko najbardziej. Aha,wiecie,że zastanawiałam się nad kupnem fotela bujanego? Kurcze super sprawa,siadasz,bierzesz dzieciątko na kolana i karmisz w wygodnej pozycji. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym fotelem fajny pomysł. Ja nie mam już regularnych skurczy. W 5. godzinie czuję co jakiś czas krzyż, szyjkę już mniej. Trudno. Idę na wizytę i powiem, że chcę do szpitala i oksytocynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko nie taki diabeł straszny wszystko idzie przeżyć ja żle nie wspominam pamiętam że jak już było rozwarcie na 7-8 to strasznie mi się chciało spać... No i pamiętam jak położne mówiły żeby non stop chodzić więc chodziłam jak nakręcona po korytarzu i faktycznie szybciej poszło.W szpitalu dadzą Ci piłkę to sobie pokicasz :) Tylko bez paniki.Na którą masz do gina? Ania___Ewelka____oddałam laptopa do serwisu jak wiecie i mówili że naprawa potrwa góra 3 tyg.więc nie chciało nam się starego grata znosić do domu ale dzwonię tam do nich i widzę że na szybką naprawę się nie zanosi więc nagoniłam starego żeby mi uruchomił dostęp do świata :D Ania___a ile waży synek?i jak w koncu mu dacie na imię? Chmurko___masz już wszystko gotowe dla dzidzi?I nie zapomnijcie aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia na usg 26 listopada wazyl 1.5 kg,a teraz to nie wiem i jesli w szpitalu nie beda mi robic usg to sie dowiem po porodzie ile wazy,bo gin powiedzial,ze juz nie musze do niego przychodzic. Co do imienia to chyba jednak zostanie ten Sebastian,ale poki w papierach nie jest wpisane,to jeszcze wszystko moze sie zmienic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć baby WITAJ KLAUDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja płacze jak małe dziecko od 40 minut :-( byłam właśnie o okulistki i wiecie co w sierpniu mówiła że mam mieć cc a dziś wpisała mi ze mam rodzić naturalnie buuuuuuuuuuuuuuuuuuu ale jest mi źle przeciez ja umre w trakcie porodu i boje sie znów komplikacji i wszyswtkiego sie boje nastawiłam sie na CC a ty CI...A francowata każe mi nagle rodzić sn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mała chyba sie z Tobą zjednocze i bede walke ze szpitalami rodzić Ide po dziecko do szkoły bede do 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, no jak to? Skąd ta zmiana zdania?! Klaudia, wiesz, ja od rana myślałam, że to już. Teraz też niby mnie ćmi, ale te regularne skurcze zanikły. Teraz czuję się już inaczej. Ta faza utajona może aż tak bardzo się taić? Myślałam, że to płynnie przejdzie z 10 minut stopniowo do 5 i pojadę do szpitala. A skurcze się nie nasiliły, przeszły i to co teraz pozostało ma się nijak do bólu z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko może tak być że teraz wszystko osłabnie a w nocy albo jutro ruszy mogą Ci odejść wody no co ja Ci będę tłumaczyć z porodem jak z wojną...nikt nie przewidzi. Idę usypiać małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, zjem obiad i lecimy do lekarza. Podreptam sobie pod jego gabinetem czekając na wizytę. Dobrze, że mówisz o aparacie. Zapomniałabym! Zaktualizuj tabelkę i daj znać co u Ciebie się działo, jak się czujesz. Jak ja tęskniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki! Ale mnie długo nie było. Podczytywałam czasem, ale jakoś zawsze siły brakowało na napisanie paru słówek. W sumie to nie mam nic więcej na swoje usprawiedliwienie i jest mi wstyd.... Widzę, że Klaudia wróciła i to chyba jakoś mnie tak ostatecznie zmobilizowało, żeby się w końcu odezwać! Nasza córunia szaleje w brzuszku i czasem mam wrażenie, że próbuje nogą lub ręka wybić mi dziurę:) U gina byłam tydzień temu i mała miala 1kg. Droga Chmurko, myślę, że już niedługo weźmiesz swój skarb w ramiona. Moja koleżanka miała wieczorem takie skórcze jak ty, pojachali do szpitala i o 1 w nocy już było po wszystkim. Trzymam kciuki za Ciebie! Beatko spróbuj pójść do innego okulisty! Po co masz ryzykować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki! Ale mnie długo nie było. Podczytywałam czasem, ale jakoś zawsze siły brakowało na napisanie paru słówek. W sumie to nie mam nic więcej na swoje usprawiedliwienie i jest mi wstyd.... Widzę, że Klaudia wróciła i to chyba jakoś mnie tak ostatecznie zmobilizowało, żeby się w końcu odezwać! Nasza córunia szaleje w brzuszku i czasem mam wrażenie, że próbuje nogą lub ręka wybić mi dziurę:) U gina byłam tydzień temu i mała miala 1kg. Droga Chmurko, myślę, że już niedługo weźmiesz swój skarb w ramiona. Moja koleżanka miała wieczorem takie skórcze jak ty, pojachali do szpitala i o 1 w nocy już było po wszystkim. Trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem co sie tej okulistce pomieszało bo pod koniec sierpnia mówiła ze ma być cc a tu taka zmiana i napisała w karcie ciazy ze mam rodzić naturalnie ze skróceniem 2 fazy porodu ze jest duza krótkowzroczność obu oczu. Normalnie rozpłakałam sie jak dziecko małe i dalej płacze a najgorsze jest to że mi ani sie śni o porodzie sn. Klaudia ciesze sie że wreszcie jesteś :-) Ja też mam mieć duzego chłopa hi hi. Chmurko mam nadzieje ze dziś góra do jutra bedziesz tuliła swoją kruszynke :-D Wiecie co ta wiadomość od okulisty scieła mnie z nóg żyć mi sie nie chce a M jak słyszał jak płacze przez telefon to kazał mi szybko przyjechać jak bedzie po pracy i że bedziemy coś mysleć. Ja sie boje ze strace wzrok przecież jak córcie rodziłam to miałam -7 wade a po porodzie -10,5 więc o 3,5 numera mi sie pogorszył wzrok w trakcie 25 minut porodu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rozwarcie najwyżej na 2 cm, skurcze nie powodują postępu. Macica niby gotowa, ale coś nie chce zaskoczyć. Jutro idę na oddział, będą badania i zadecydują co dalej. Może jak mi się poszczęści to podadzą oksytocynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×