Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej Babolki. My w juz w domku,spozywka kupiona. Kupilismy jeszcze jeden kombinezonik dla maluszka...czyli mamy 2.Byl ostatni,bialy taki misiowaty i niedrogi,wiec wzielismy. Wlasnie sie pierze :) Wypralam tez pieluszki tetrowe i jutro bede miec znowu prasowanko. Cos sie dzis nienajlepiej czuje..moze to ta pogoda..Jakos tak mi niedobrze i co jakis czas w glowie mi sie zakreci. Zaraz bede wypisywac kartki swiateczne,bo w pon chce,zeby poszly.Mam nadzieje,ze dojda na czas,bo to roznie bywa. Chmurko hmmmm...a moze sie cos ruszy samo do jutra,nigdy nic nie wiadomo. Wczoraj mi kolezanka opowiadala,ze u niej to bylo tak,ze wody delikatnie jej odeszly,naprawde niewiele i nic zadnych skurczow.Poprosila jednak kolege,zeby ja zawiozl do szpitala,zeby tylko sprawdzic czy cos sie dzieje.Zadzwonila tylko do meza,zeby sie nie spieszyl i spokojnie z pracy jechal,bo pewnie i tak ja odesla do domu.Pojechali do tego szpitala i mowila,ze jak wysiadla z samochodu na parkingu to dostala strasznych skurczy.Musieli ja prowadzic,bo nie mogla sama isc i ledwo ledwo zdazyli z nia na porodowke..Coz..nieznane sa wyroki boskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko to zeczywiscie małe rozwarcie :-( no ale miejmy nadzieje ze jutro dostaniesz to czego temu ginowi brakuje :-D oksytocynki kochanej hi hi. A ja mam oczy jak potwór czerwone i mam doła jak niewiem co. M załatwił adres do jakiejs okulistki i pójde do niej po wizycie u gina czyli za tydzień bo musze z nim porozmawiać o CC i moze on wpisze coś że mam zalecenie :-) i musze sie go zapytać co to oznacza że mam rodzic naturalnie ale ze skróceniem 2 fazy porodu bo ta c..pa mi powiedziała że wtedy dostaje sie znieczulenie ale jak chce wiecej wiedzieć o mam sie gina zapytac :-( by szlak trafił ta okulistke. A wiecie co wymysliłam napisze druczek dla okulistki i pójde do niej z nim zeby podpisała a w tresci bedzie ze bierze całkowitą odpowiedzialnosć na siebie jesli w trakcie porodu SN pogorszy mi sie wzrok choćby o 1 dioptri i że poniesie tej decyzji konsekwencje OOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak myslicie przejdzie :-D hi hi mi sie wydaje ze szybciutko napisze ze mam mieć CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata jak znam zycie to od razu wypisze,ze musisz miec cc. A powiedz mi masz jakis kontakt z Pati?? Pisalam do niej i Lola tez,ale nic nie odpisuje.Ani na maila,ani na nk,ani na sms?Wszystko u niej ok?? Chmurko nie denerwuj sie kochana.Licz godziny do przytulenia malej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja dzwoniłam do Pati ale niestety nie odbiera telefonu :-( niewiem dlaczego niewiem czy coś sie stało czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, przy takiej wadzie baba robi Ci jeszcze łaskę...? Naprawdę mi przykro, ale nie poddawaj się. Musisz coś wywojować, bo co się stanie z Twoim wzrokiem? A mi lekarz powiedział, że to cale podawanie oksytocyny nie zawsze pomaga i czasem i tak kończy się cesarką. Ciekawe, czy jutro od razu zadziałają, czy mnie odeślą. Jak ostatnio leżałam, to na kroplówkę brali kobiety hurtem. Tylko nie wiem ile one były po terminie. Ja zacznę 42. tydzień, ale termin mam dopiero dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade do M sie poprzytulać troszke :-( jest mi tak strasznie źle i smutno ze zyć mi sie nie chce ale mam nadzieje że sie wyzbieram. Możecie pomyśleć że przesadzam ale jak całą ciaże wiem ze bede miała CC i nagle sie dowiaduje ze jednak nie ze mam sama rodzić to poprostu jestem w szoku i niemoge sie wyzbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko martwie sie właśnie o wzrok nie boje sie bólu przy porodzie ale ja chce urodzić zdrowe dziecko i je zobaczyc a nie tylko pomacać i tyle. W tej chwili mam -11 i -12 wade a co bedzie po porodzie ??????????? NIEWIEM i chyba ten tydzień bedzie najgorszym tygodniem jaki moż byc bo bede czekać na wizyte u gina i co on mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, podajesz skalę uszkodzenia wzroku i jestem przerażona. To bardzo dużo. Nie wyobrażam sobie Ciebie na sn. Musisz kombinować teraz, nie ma innej rady. Ale Cię baba w konia zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata daj mi numer tej krowy,opluje ją przez słuchawkę ;-D Byłam u gina,przytyłam przez 3 tyg 2,5 kg. Wiecie ile waży mój synuś? 3300,lapsior co? Ciekawe ile jeszcze na wadze przybierze przez te 3 tyg. Wizyty kolejnej nie mam wyznaczonej,chyba że będę się źle czuła to 22 grudnia,jak będzie ok to 5 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, podajesz skalę uszkodzenia wzroku i jestem przerażona. To bardzo dużo. Nie wyobrażam sobie Ciebie na sn. Musisz kombinować teraz, nie ma innej rady. Ale Cię baba w konia zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, podajesz skalę uszkodzenia wzroku i jestem przerażona. To bardzo dużo. Nie wyobrażam sobie Ciebie na sn. Musisz kombinować teraz, nie ma innej rady. Ale Cię baba w konia zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, podajesz skalę uszkodzenia wzroku i jestem przerażona. To bardzo dużo. Nie wyobrażam sobie Ciebie na sn. Musisz kombinować teraz, nie ma innej rady. Ale Cię baba w konia zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, podajesz skalę uszkodzenia wzroku i jestem przerażona. To bardzo dużo. Nie wyobrażam sobie Ciebie na sn. Musisz kombinować teraz, nie ma innej rady. Ale Cię baba w konia zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała to masz dużego maluszka a jeszcze przytyje ałaaaaaaaaaa a mój ma być duży i co ja mam sama SN urodzić to przeciez ja ślepa będe i dziecka nie zobacze :-( buuuuuuuuuuuuuu Ale mnie oczy bola od tego płaczu :-( Chmurko a na którą jutro idziesz do szpitala???????????????? i oczywiscie czekam na wiadomości ze szpitala :-) Kochane teraz ide spać ale jutro poczytam sobie niestety tak mnie oczy bola że monitor mnie razi i patrzec nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio coś szwankuje kafeteria,ja też miałam błąd,później patrzę,że mojego komentarza nie było. Nie chciało mi się pisać drugi raz,teraz patrzę a jednak jest. Beatko,żal mi Ciebie kochana,chętnie bym ci oddała trochę mojego dobrego wzroku,zawsze chciałam nosić okularki,teraz są takie fajne z grubymi czarnymi oprawkami.. Zrób jak ci radzą dziewczyny,zmień okulistę,teraz na wizycie priv można wyciągnąć wszystko. Chmurko a Ty może potańcz mimo postu,może to przyspieszy akcję porodową cholera jasna,ile będziesz jeszcze się męczyć. Idę spać,zmęczona jestem. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja szykuję się spać. Życzę Wam miłego weekendu. Odezwę się po powrocie ze szpitala. Życzcie mi, żebym wróciła już kilka kg lżejsza. Nie wiem ile mnie potrzymają, czy szybko puszczą, czy im się to w ogóle opłaca. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauida Witaj wkoncu!!!:) Spacerku Zyczymy Ci zebys wrocila kilka kg lzejsza i z dzieciatkiem na rekach:) ja ide spac dobranoc.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia!!! Witaj wkoncu!!!:) Spacerku Zyczymy Ci zebys wrocila kilka kg lzejsza i z dzieciatkiem na rekach:) ja ide spac dobranoc.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) A coz to ja dzisiaj pierwsza? Co z Wami czemu nic nie piszecie? Ja jeszcze tylko dzis do pracy i weekend ale dobrze bo nie wyspana jestem. Mielgo dnia zycze wszystkim.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja właśnie ze szkoly przyszlam i zjadłam śniadanko :-) dalej mam doła jak niewiem co ale musze dzis dużo spraw pozałatwiac i niestety autej mam troche jazdy. W miare możliwości bede zagladac i cos naskrobie czasem. Klaudia wyłaź z norki chodz na kawke :-) Lola dla ciebie co do picia kawka moze być????????? Mała ja z chęcia bym komuś oddała moją wade wzroku tak paru osobom po troszeczke a sama zebym miała dobry wzrok:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) Wierzę Ci Beata,oby wszystko się skończyło dobrze. Jeśli nie daj Boże wzrok się popsuje po porodzie naturalnym(jeśli już się na taki zdecydujesz)to spokojnie możesz oskarżyć okulistkę. Ale zastanawia mnie inna opcja,czemu gin nie może zaznaczyć w książeczce że masz mieć cc? Nie może ? Ja dokańczam kawkę,nie mam pojęcia co będę robić dzisiaj. Wczoraj jakoś czas zleciał do tej 17:00 bo robiłam z synem pracę potrzebną do szkoły. Będą dekorować już na święta,dałam mi stare bombki na ich klasową choinkę. A dziś? Co ja mam robić dziś? Chyba wezmę się za prasowanie ciuszków-chociaż chciałam zostawić to sobie na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam trzecia :) Kawkę poproszę bo dziś nie piłam jeszcze. Beti___a Ty prywatnie do okulistki chodzisz?Bo ja z moją mała chodzę pryw.i nie ma problemu wypisuje mi co tylko chcę. Lolka____co tam u Ciebie?co ze starankami?Bierzesz tą dianę? Annolia___no w koncu się odezwałaś.Jak dasz na imię córci? U mnie tak się dziecko układa że na 100% jeszcze nie wiafdomo co będzie na 80% dziewczynka a jeśli tak to damy jej na imię Milenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała___to widzę że mamy dziś podobne plany :) ja też mam prasowanko no i muszę odebrać laptopa bo wczoraj dzwonili że już jest. Chmurko____czasem podają oksytocynę i skurcze się nasilają ale rozwarcie się nie robi dlatego np.mi zakładali najpierw balonika a potem jak już miałam rozwarcie spore to dopiero oksytocynę ale podobno lepiej rodzić bez tego wspomagacza bo po oksytocynie są mocniejsze skurcze czyli bardziej bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Ja juz po sniadanku.Zjadlam miseczke platkow z mleczkiem i jestem peeeeelna. Klaudia tez Cie tak do slodyczy ciagnie? Bo ja je pochalaniam jak powietrze..i nie moge sie powstrzymac,a i tak staram sie ograniczac i jesc wiecej owocow niz slodyczy. Zaraz ide sie wykapac,a potem bede robic obiadek,bo M o 13 juz powinien byc w domku. Potem bede prasowac.Wczoraj wypralam torbe dla maluszka i dzis mam w planie ja spakowac,bo dla siebie juz mam-lezy w szafie i czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Spacer w chmurach....41...10.12........08.12.2009.......22........K mala29....................35...10.12........03.01.2010...... .29....... M Anka323..................34...???????....... 29.01.2010.......24........M Klaudia0405..............33...17.11........31.01.2010... ...26.........K Beata2611...............33....17.12........03.02.2010 ......26........M Nikamo74.................12....4.09........03.03.2010... ....35.........? joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................24...14.12........27.03.2010. .....31.........K emamcia...................6..................15.04.2010. .....22.........? nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja tylko prywatnie chodze do okulisty bo na NFZ to bym sie chyba nigdy nie dostała i tak już z 10 lat tej samej wstrętnej babie płace za wizyty a ta c..pa mnie w konia zrobiła. Wszystko nic bo ja jeśli bym wiedziala na 100% ze mi sie nie pogorszy wada to bym poszła rodzić SN ale wiem ze sie pogłebi wada w wtedy już bede musiała okulary nosić bo szkieł kontaktowych mocniejszych juz niema :-( A ja dzis mam lenia i niewiem co bede robic napewno obiad a co dalej to niemam pojecia. Wiecie co mój synuś to jakoś dziwnie sie ułożył bo nóżki ma pod żebrami po rawej stronie a i tam cały czas sobie kopie hi hi aż za mocno a po lewej jeszcze nigdy nie dostałam kopniaka. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania u Pati wszystko ok :-) nie miała telefonu i dlatego sie nie odzywała :-) Ania mówisz torbe pakujesz dla dziecka :-D A wiecie ze ja dla dziecka nic nie musze mieć tylko dla siebie a w szpitalu ubierają w swoje ciuszki :-) a ja wezme dla małego krem do pupci , chusteczki mokre i pampersy bo chce mieć swoje w szpitalu a nie tetrowe zakładać małemu zeby go zaraz odpażyło. A nasza Chmurka czeka sobie w szpitalu mam nadzieje ze sie uda jednak dziś urodzić no ale zobaczymy co w szpitalu postanowią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×