Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

ja przed ciaża zawsze spałam na brzuchu i ręce miałam pod głową :-D a teraz mi tego strasznie brakuje marze o tym żeby si tak wyspać ale po cc to długo jeszcze na brzuchu sie nie położe. Ale jestem zła bo była teściowa dzwoniła że bedą u mnie jej synowie i jesen z żona i dzieckiem a 2 sam bez żony że z Mikołajowym prezętem dla córci i ja powiedziałam to córci ze oni bedą i że prezęty od mikołaja mają a tu wiedzma dzwoni teraz ze jednak ich nie bedzie bo jeden jest choty CHOLERA TO WCZEŚNIEJ 2 GODZINY TEMU NIE WIEDZIAŁ ZE JHEST CHORY a dziecko mi płacze teraz i jej jest przykro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) ale macie fajne brzuszki normalnie zazdroszczę wam:(wszystkie takie kształtne :) Ewelka masz śliczna córeczkę mała modelka:)mała ja go nie wybrałam dostałam jak w ciąży byłam troszkę kolor nie dla dziewczynki ale może byc ma inne komplety różowe:) ta zielona pościel jest bardzo fajna mam ja już 17 mies i dalej ma ładne kolorki i jest miła w dotyku:)mam tylko pościel z tego kompletu ochraniacz mam z innej pościeli różowy :) właściwie Maja wszystko ma różowe w pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko sos robie tak ze dosyć dużo koprku kroje drobno i wrzucam do gotujacej sie wody tyle ile chcesz sosu i tak gotuje pare minut z kostkami lub wegetą. później dodaje śmietane zagęszczam wodą z maka i gotowe :-) Z byłą teściową całkiem dobrze zyje ale dzis to mnie wkur...ła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide z psem na spacer a tak mi sie nie chce bleeeee no ale co mam zrobić sama jestem w domu z córcia a pies też chce sikać i nie tylko :-D będe późni8ej bo teraz jak przyjde ze spacerku to jade do M sklepu zawioze jego koledze komp zeby mi naprawił mysle że do domu dojade tak na po 17 :-) Dziewczyny ratujcie bo padne z bólu co jest po lewej stronie tak obok żber wzdółź talji tak strasznie mnie boli juz z godzine i niewiem jak mam siedzieć chodzić itd... już 2 apapy wziełam i nic nie pomaga niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata z tego co sie orientuje to tam sa kiszki..Pomasuj sobie,puscisz baka albo pojdziesz do kibelka i bedzie ok ;) Wlasnie wciagnelam obiadek mniam smakowalo mi,teraz czekam na eMa,bede musiala sie przebrac i do roboty..a pogoda dzis koszmarna...leje i ciemno..Do tego w pracy bedzie zapierdziel,a jestem tylko z szefowa i ona pojdzie pewnie do domu kolo 18ej...A jutro trzeba wstac o 6 znowu...bleee... Beata ja tez zawsze na brzuchu spalam z rekami pod poduszka..tez mi tego brakuje,czasem jak nie moge zasnac to tak sobie mysle jakby dobrze bylo polozyc sie na brzuchu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz
www.owocowestudio.eu cos dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ta moja poducha na allegro jak pisałam 109 zł. ale jeśli ta Twoja też się tak świetnie sprawdziła to super! Też mam dziś pulpeciki,tyle ze w sosie pieczeniowym:) mój M tez śpi na ukos,ale na rozstrzelonego to chyba nie:)ania a może spróbuj spac na lewym boku? mój gin twierdzi,ze ani na plecach ani na prawym nie jest wskazane bo się naciska na jakąs żyłe główna czy coś takiego... moja dzidzia coraz więcej kopie:)choć meiwa okresy,że przez kilka godzin siedzi cicho i wtedy musze ja czekoladka czy cukierkiem przekupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja mam juz dość tego dnia. Wyobraźcie sobie ze miało nie być nikogo od moich byłych teściów a tu nagle telefon ze bedą do godziny :-( porażka bo musiałam lecieć do domu i sie przygotować a jeszcze jakies ciacho kupic i jestem padnieta :-( Miałam jechać po eMa o 18 a tu musze na nich czkać i bedzie musiał na nogach wracać do domu z 5 km :-( Ja przez nich nie bede miala kompa bo miałam odebrać jak po M pojade ale niestety nie uda mi sie i dopiero jutro bede miała. Niewiem czy mi sie uda dzis jeszcze wejść na komp ale sie postaram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja bym inaczej zrobiła. Jak już by byli,to bym ich zostawiła na pół godz,no jak to,M ma iść pieszo 5 km bo oni są? Tym bardziej jakby mnie wkur....to już w ogóle. Niech wie,że męża szanujesz;-) A jakby ich jeszcze nie było,to bym powiedziała,że muszę jechać po M i będę za ileś tam,niech poczekają. Ostatnio miałam teściową u siebie,musiałam pojechać do sklepu,to było w planach od tyg. Grzecznie przeprosiłam mówiąc że będę za 20 min i zostawiłam ją z dziećmi. Dlaczego mam zmieniać plany bo ktoś się zapowiedział w ostatniej chwili???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do spania na brzuchu...widzę,że coraz wiele nas łączy,bo ja uwielbiałam przed ciążą spać na brzuchu. Trochę mnie straszyli,że biust się deformuje,ale ja starałam się pod biust wkładać rękę,tak że był on lekko uniesiony a nie plackiem a druga ręka wędrowała pod poduszkę-pod głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Ha ha a ja juz mam kompa :-) i mi działa Ale mi sie dzis spało obudziłam sie o 6.30 na siku i juz nie szłam spać:-) Coś mi sie dzieje ale niewiem co :-( Co jakis czas mam takie uczucie jak by mi szyjke coś sciskało sekunda i przestaje ale jest strasznie nieprzyjemne :-( a to dopiero 17 do gina ide :-( Zycze miłego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem szczęsliwa :-) M troche w sklepie zarobił i jedziemy dzis dokupić reszte płytek karnisze i takie tam głupoty do mieszkania i bedzie kończył mieszkanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry... A ja w pracy siedze...i jestem tak zmeczona,ze szok,po wczorajszym wieczorze...plecy mnie strasznie bola i spac mi sie chce.W nocy co chwile sie budzilam..ostatni raz o 5:30 i juz nie spalam.. Beata to super!! To juz niedlugo przeprowadzka,tak?? Co do szyjki to ja czasem czuje jakby mi ktos szpilke wbil,chwilowe ale nie fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisały baby :-( A ja po całym dniu jestem w domku :-D Jeszcze musiałam zrobić paczke dla małej ale to nie było łatwe bo ona wszędzie zemna i udało mi sie wreszcie niedawno dokupic słodycze hi hi a wiecie gdzie je pakowałam???????? W aucie bo z córcia moja siostra siedziała a ja musiałam w aucie na parkingu nie pogimnastykować :-) ale sie udało. Jutro bede miała urwanie głowy jak mała dostanie prezęt to zeświruje hi hi i dobrze :-D Chmurko jak dziś samopoczucie co???????? Moze Klaudia czeka na Mikołaja zeby sie urodzic ale byś miała prezęt nie?????????? Dziewczyny odezwijcie sie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loooooo co za ruch...ile zapisanych stron...szok.. Ogladam Mam Talent,potem M bedzie ogladal mecz,a ja mam straszna ochote na chipsy.... Tak sie dzis zastanawialam czy to synek sie tak wypycha czy mi jakos tak dziwnie brzuch sie twardy robi...:o Bo czuje takie jakby wypychanie i mam wtedy twardy brzuch..i wlasnie nie wiem czy to maly czy to cos innego.Mam tak jak on sie duzo kreci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) Halo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co sie tu dzieje że sie nie odzywacie :????????????? Ja siedze i obiadek gotuje a córcia poszła na rolkach od Mikołaja pojeździć :-D Chmurko co z Tobą gdzie Cie wcieło??????????? Reszta bab wracajcie do Beatki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Kochane dziewczyny Wiec tak zdaje relacje co u mnie:) wczoraj wrocilismy z PL fajnie bylo ale szybko sie skonczylo Bylam u gina wszystko w porzadku Usg a cytologia wyjdzie w czwartek i zobaczymy co jest grane.@ dostalam wczoraj bez wywolywania co prawda troche dlugo szla bo 77 dni ale wazne ze sama doszla i zaczelam brac ta Diane przez 3 msc bo tak mi jednak zalecil Ordynator.Takze sie ciesze ze wszystko oki jest jajniki pobadal wsio jest oki mowi ze lada dzien ma byc @ i mial racje hehe bo bylam u niego w czwartek a w sobote dostalam.I mowil ze jak skoncze te 3 op Diany to ze mam badania zrobic i potem zobaczymy jak bedzie wsio oki z hormonami to mozna sie starac.Mam nadzieje ze tak bedzie Kurde a jeszcze musialam isc do dentysty tak sie cholernie balam a wyszlam usmiechnieta hehe super dentysta.To tyle co u mnie.Jak bedziecie to sie odezwijcie.Pozdrawiam i Zycze wszystkim MILEJ NIEDZIELI MIKOLAJKOWEJ papatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Dziewczynki mam nadzieje ze dzis to cos bedziecie pisać bo weekend był fatalny :-( Był u Was Mikołaj ???????????????????/ U mnie świnia nie dotarł ha ha ale córci prezęt zostawił :-D KLAUDIA WIEDZMO WRACAJ DO NAS GDZIE TEGO TWOJEGO LAPTOPA WCIEŁO NA TYLE CZASU?????????????WRACAJ ZRÓB MI PREZENT MIKOŁAJOWY :-D Mała Ania Chmurka Tala Ewelka Nikulam i reszte bab wyółazimy z wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Ja wstalam ale chyba tylko na chwile.Nie moge spac od 7 i stwierdzilam,ze wstane,zjem miseczke platkow i wroce do lozka... Wczoraj poskladalismy lozeczko i sie cos malo miejsca w sypialni zrobilo..hehe ale to nic.. Beata moze Klaudia juz o nas zapomniala..?? Nie miala tyle laptopa,nie zagladala,a jak laptop wrocil to juz o nas nie pamietala...:( Wracam do lozka,moze jeszcze zasne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Beatko,jestem. Nie chciałam wchodzić na kompa,bo troszkę się posprzeczałam w M.Nie chcę żeby widział,że wchodzę na net. No bo niech mi któraś powie,że nie mam racji...M załatwił pracę u siebie w firmie swojemu bratu,dzięki niemu jakoś się tam trzyma,a on go doszkala itd. Brat jego to M odwrotność,gdy my ciułamy od 1 do ostatniego,żeby pospłacać kredyty tak on wiedzie kawalerskie życie(chociaż ma 3 letniego syna i żonę),powiem szczerze,to nałóg,bez papierosa i piwa to dzień bez życia. Serio !!! Teściowa też myślała,że jak zacznie pracę,to zmądrzeje,doceni pieniądz,będzie mniej palił,nie będzie popijał a tu guzik. Ledwo dostanie wypłatę,to się zaczyna,wagony fajek,piwska i luzik. A wiadomo,że to w Danii kosztuje,piwo może nie,bo koło 2 zł najtańsze,ale fajki to ceny mają kosmiczne. On do domu wysyła marne grosze,reszta dla niego. No bo po co,skoro jego żona ma 80% pensji-jest na chorobowym,to jakieś 1200 zł,za taką kwotę spokojnie utrzyma się z 3 letnim dzieckiem,zwłaszcza,że mały jest do 15 w przedszkolu. Autem nie jeździ,na paliwo nie wydaje,kredytów nie płacą,chociaż kilka jest. No tak żyć to ja też bym chciała. Już przechodzę do sedna. Któregoś dnia,jego brat dostał zaległa kasę i chciał ją wysłać do domu,a że szef daje im do ręki,to wysyłają drogim przekazem Western Union. W czasie pracy-podczas przerwy śniadaniowej pojechali szybko na pocztę,M jechał troszkę za szybko i dostał mandat,który przyszedł po miesiącu do firmy. Tam jest inna polityka,nie ma imiennych jak u nas,tylko spisują nr aut i tam skąd pochodzi auto wysyłają mandat. Oczywiście rzecz jasna,szef potrącił mu z pensji,całe szczęście to nie duża kwota,bo 500 koron,a tj 266zł. Mieli się podzielić na pół,tak ustalali na początku. Dla zrozumienia zaznaczę,że to sprawiedliwie,M prowadził,ale jechali w sprawie brata. I co się okazało kilka dni temu? Że brat nie odda połowy bo dostał mało kasy. Mnie szlag trafił. A co mnie to obchodzi,on jest typem nieodpowiedzialnym,nie spłaca ani jednej raty kredytu,żyje ponad stan,pali faje,pije a ja mam mu wyłożyć za mandat? Może sobie przeliczył,że za 133 zł kupi mnóstwo piwska i fajek,po co oddawać. A u nas krucho,zwłaszcza grudzień,M dobrze wiedział że każdy grosz potrzebny,nie mam wszystkiego dla dzidziusia,w tym miesiącu musiałam opłacić OC za 2 auta,skończyła się polisa AC i też trzeba było wykupić. Tragedia z tym grudniem !!!A on mu odpuścił,bo on dostał mało kasy,nie mam słów. I kto tu nie ma racji,ja przesadzam?? Niby to 133 zł,pisałam mu,że to nie o sumę chodzi,ale o zasady. My je mamy,jego brat nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała masz racje ze mała wojna z M bo ja albo mój M to bysmy nie popuścili rozumie jak ktoś niema to mówi że odda później ale nie nigdy ja na każdą zł. musze cieżko zapierniczać i M też po pracy ledwo zyjemy ( wiadomo teraz jestem na chorobowym) :-D Jak ta Wasze maluszki wierca sie????????????? Mój synek dzis szaleje ale on ostatnio cały czas strasznie ruchliwy jest :-D nie tak jak jakiś czas temu ze co drugi dzień był akywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mi sie wydaje że Klaudalbo zapomniała albo już niechce z nami pisać bo ma nas dosć :-( szkoda bo my tu tęsknimy. Chmurko a Ciebie gdzie wywiało??????????? wracaj i dawaj relacje co Ci Mikołaj dał w prezęcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej tu piszecie:) Ja pije cappucinko i na 11 do pracy:( tak mi sie niechce hehe Klaudia moze nie zapomniala tylko moze jeszcze kompa niema:) Milego dnia Wam zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba i ja musze focha strzelić :-( widze ze niemam nawet z kim popisać to i ja uciekam niewiem kiedy bede pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×