Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Cześć dziewczyny :-) A ja siedziałam u kolezanki :-D i piłam kawke później byłam w sklepie i teraz dotarłam do domku. Mała ja nie chce urodzić wcześniej niż Ty chce w styczniu urodzić ja mam jeszcze remont :-( KLAUDIA ALE DOSTANIESZ PO TYŁKU ZA TO ŻE DO NAS NIE PISZESZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka super ze mała sie już puszcza do chodzenia :-) pamietam jak moja córcia zaczeła chodzić miała wtedy 9 miesięcy i taki malutki bombelek juz chodził:-D a jak jej sie snieg podobał była zima juz chodziła tak dobrze miała prawie rok i byo duzo śniegu i ona rozbiegała sie i buzią do śniegu a jak sie cieszyła i było słychać tylko piski z radości :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST TU KTOŚ???????????????????????????????????????/ Co tak cicho ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ewelka ale sie usmialam jak napisalas,ze sie puszcza na lozku hehe pomyslalam sobie,ze to chyba z deczka za wczesnie :D Ja wciagnelam miseczke platkow,gadam z mama na gg i za chwilke bede musiala sie ruszyc cos porobic. Pogoda do d***...leje strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ania :-) A u mnie nie leje ale chyba zacznie zreszta zapowiadali :- 9. Ja gotuje fasolke po bretońsku bo M miał ochote ja tez i bedziemy później wcinac. Zaraz lece po córcie do szkoły bo o 12.25 kończy lekcje. Synek dziś szaleje jak niewiem i zebra po prawej stronie sie mu podobają :-D ale mi sie to troszke mniej podoba jak mnie boli hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beata.Moj synus poszalal dzis z rana i chwilowo cicho siedzi.Wczoraj pospalam popoludniu to i synek sie wyspal i pozniej dokazywal do polnocy. Ja mam dzis na obiadek kurczaka pieczonego w piekarniku na butelce.Wczoraj eMa wyslalam po niego do sklepu i kupil mi takiego luja 2kg.Nie wiem kto to wszystko zje. Ide sie w koncu ubrac,bo caly czas w pizamie siedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie piszcie tyle :-( a ja właśnie zjadłam fasolke po bretońsku mniam ale mi pyszna wyszła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie piszcie tyle :-( a ja właśnie zjadłam fasolke po bretońsku mniam ale mi pyszna wyszła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie piszcie tyle :-( a ja właśnie zjadłam fasolke po bretońsku mniam ale mi pyszna wyszła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie piszcie tyle :-( a ja właśnie zjadłam fasolke po bretońsku mniam ale mi pyszna wyszła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Ty tyle nie pisz ;-) Ewelka mała Ci się puszcza? Teraz to uważaj,wszystkie rogi zaliczone będą i nie jeden siniaczek na czułku ;-( Beata,moja córcia też szybko poszła,coś koło 9 miesiąca,syn troszkę później(jak to chłopcy),bo coś 2 tyg przed roczkiem. Nikt nie uwierzy mi jak powiem,że pierwsze Julii słowo to" babcia" w 7 miesiącu. Przysięgam !!! Nikt nie wierzył póki nie usłyszał,w dodatku nie sepleniła tylko głośno i wyrazie wypowiadała babcia,nie żadne tam bapsia. Do dziś to z mamą wspominamy. Ale mała rozwijała się od początku nadzwyczaj szybko,dobrze,że jest ogarnięta,chociaż to jej pyskowanie czasami doprowadza mnie do furii. A ja dziś lenia miałam,obiadek robiłam samej sobie,więc rozumiecie mnie,że nie chce mi się gotować. Dzieci jadają w szkole. Dziś miałam klopsiki w sosie pomidorowym z makaronem. Dobre i to. Ciekawe,czy kiedyś ktoś będzie gotował dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie pisze duzo hi hi bo siedze dużo w domku :-) Jutro jade po panele do kuchni i kończymy robote :-D A ja jade po M bo pada deszcz i jest nieprzyjemnie na polku. Chmurko jestes jeszcze czy juz Cie niema???????????????????? Kiedy do gina masz isć?????????????????? moze jednak da skierowanie do szpitala na prowokacje bo ile można czekać na swoje maleństeo. Wiecie co ja to bym chciała urodzic w terminie i mam nadzieje ze mnie wcześniej nie weźnie do tego rodzenia. Jutro jade do okulistki żeby mi w ksiażeczce ciażowej wypełniła ze mam wskazania do cc bo tak kazała mi przyjśc i skocze do mojego gina niech zobaczy czy nic złego sie nie dzieje. A nie pójde do niego do gbinetu tylko do szpitala bo chyba jutro tam jest i zaoszczędze troszke kasiorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam gina w czwartek,nie mogę się doczekać. Ale każdy lekarz jest inny i nie wiem co o tym myśleć,bo poprzedni lekarz prowadził moje dwie ciąże,na samolocie byłam do ok 7 miesiąca,później tylko badanie brzuszka,tętno płodu. Było mi to na rękę,bo chyba żadna z kobiet nie lubi grzebania tam,tym bardziej w ciąży. Ale ten lekarz jest inny,na samolocik wchodzę zawsze,raz nie byłam bo miał straszne opóźnienie,weszłam po ponad godzinie oczekiwania. Może to i dobrze że bada... Dziś znowu odwiedziłam sklep z odzieżą używaną(we wtorki i piątki mają 50 % mniej),pewnie i w waszych miastach są te sklepy,takie z pomarańczowym logo. Nakupowałam śliczne ciuszki,kilka na 56cm. Oby mój synek się zmieścił w to,bo koleżanka wątpi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi bo mi sie troche cos nie podoba. Więc niewiem czy tylko mi czy też Wam sie tak dzieje bo co jakis czas niewiem co to ze mnie sie leje ( wiadomo z kad ) i robi mi sie strasznie mokro niewiem czy to śluz czy co ale jest to okropne wkładki ubieram aleeeeeee..... nie lubie bo mnie uczula i swędzi strasznie albo odpaży mimo że kupuje jedne z lepszych. Martwie sie czy to nie ten czop mi odchodzi takiej konsystencji jak naszej Chmurce no bo mocz to na 100% nie jest ajest z dodatkiem białego czegos. Przepraszam że tak dziwnie pisze ale sie martwie i niewiem jak to coś co ze mnie wychodzi nazwać. :-( Mała ja u mojego tez zawsze na samolot wchodze :-) i usg tez mam zawsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata mi tez tam cos czasem leci.Raz wiecej raz mniej.Nieraz tak,ze az wkladka nie wytrzymuje i mam plame na majtkach...Mi sie wydaje,ze to sluz,Jak bylam u gina to mowil,ze to od nadmiaru progesteronu w organizmie... A jakich wkladek uzywasz? Bo ja teraz mam carefree cotton i sa super,bo maja wklad z bawelny i dzieki temu nie robia mi sie odpazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No babeczki,a Wy co strajkujecie czy co? Beata,leci ci coś mówisz,wiesz co by powiedział mój M? Że szczam za nim i chodzę odojona-oczywiście w żartach,to nasz tekst ;-) Ja też używam wkładek Carefree Cotton Extract-są naprawdę przewiewne i klej dobrze trzyma. Bez tego musiałabym zmieniać bieliznę kilka razy dziennie. Ale nie mam takich mocnych wycieków,Ty za mało napisałaś Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :-) A ja jakoś bez natchnienia pisze :-( zaglądałam pare razy czy cos piszecie ale widze że bardzo cieniutko :-( A ja jak szłam do szkoły to dostałam takich bóli kręgosłupa że myslałam że zwariuje z bólu sok nigdy mnie tak nie bolało. Teraz robie obiad 2 danie bo zupe już dawno zrobiłam i chyba sie położe bo ani nie moge usiedzieć ani leżać ani stać a AP AP nie pomaga nic. Widze ze jak Klaudia wnet nie wróci to topik umrze śmiercia naaturalną :-( jest z dnia na dzień coraz gorzej i chyba każda z nas to widzi. Wiec dziewczyny jak chcemy jakoś sie utrzymać i nie upaść to piszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata mylisz się,topik nie umiera,zawsze piszą te same osoby,Ty,Anka,czasami chmurka i Ja. Reszta to chyba z braku czasu. A mi brzusio opadł,dziś rano przeglądając się w lustrze zauważyłam szeroką fałdę tuż nad...chmmm jak to nazwać,spojeniem łonowym? W każdym razie,opadł ;-) I spałam calutką noc,jejka,jak człowieka mogą cieszyć takie naturalne dla kogoś rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) nareszcie mam chwile spokoju :) mała dała dziś mi w kośc mikołaj przyniósł jej taki nocnik przypominający mały kibelek z fisher price i jest szaleństwo w domu :) cholerstwo gra i to dość głośno a moja córka uwielbia zabawki które wydają głośne dźwięki:( mówie wam głowa mi pęka zniosła wszystko co gra i włączyła wszystko!!!pogoda paskudna zimno na spacer wyjść nie można:( mam pytanko robicie na wigilie 12 dan tak jak powinno byc? nas czekają pierwsze Święta na nowym mieszkanku i już mi się goście wprosili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, u mnie już czysto, zakupy są, teraz powinnam pisać pracę zaliczeniową... Myślę, że ten topik nie umrze. Dziewczyny ze starego topiku, które zaszły przed nami dawno są już na nowych tematach adekwatnie do daty swojego porodu. My trzymajmy się razem. Klaudia wróci i za jakiś czas będziemy pisały tu dalej, tylko o dzieciach i opiece nad nimi. Jest kryzys, ale zdarza się wszędzie, a ja nie odczuwam wśród nas braku tematu bądź zaangażowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chmurko a ja myslalam ze ty juz moze rozpakowana jestes bo cie dzis rano nie bylo a tu psikus chmurka nadal w dwupaku... u nas teraz szaro na dworze i wyglada tak jak by mialo sniegiem sypnac...dzis musialam psa obciac bo juz takie dlugie kudly miala ze az Wiki na sobie nosila i jest opitolona na krotko :D... a wy piszcie co u was lachony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko, jutro mam termin i wizytę u lekarza. W piątek zaczynam 42. tydzień. Zobaczymy, czy ginekolog będzie chciał mnie jeszcze przetrzymać. Pewnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczorek Kobitki. Mnie dzis nie bylo caly dzien,bo pojechalismy z eMem na zakupki.Kupilismy wszystkie kosmetyki dla malucha i dla mnie wklady poporodowe i majtki.Wzielismy tez elektroniczna nianie.Ja chcialam taka raczej z dolnej polki,ale M ostatnio uslyszal o smierci lozeczkowej i niania musiala miec czujnik oddechu...Te chlopy to jednak panikarze sa..Martwie sie,ze on mi bedzie w nocy co chwile wstawal i sprawdzal czy maly oddycha...Trafilam tez na promocje pieluszek tetrowych,wiec wzielam. M wypatrzyl kombinezon dla malego,ale udalo mi sie wybic mu go z glowy..Po pierwsze byl bardzo drogi,a moge w innym sklepie kupic duzo taniej,a po drugie po co mi tyle tego?? Co ja po miesiacu z tym zrobie?? Jak pogoda bedzie taka jak teraz,a zapewne bedzie,to nawet w ciagu zimy za duzo z malym na dwor nie wyjde... Potem poszlismy kupic pare rzeczy do domku,bo ladnie na to odkladalismy,takze wrocilismy obladowani.Co najwazniejsze to kupilismy nowe zelazko :D i ciesze sie z niego jak dziecko ;) Teraz czekam na mame,bo mamy sobie pogadac na skypie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Widze ze cos tam jeszcze piszecie:) a to dobrze. U mnie nic sie nie dzieje pozatym ze tabletki Diane biore codzien i mam okres bardzo obfity ale juz sie prawie konczy wkoncu:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Anka zaszaleliście;-) Ja dziś byłam w Carrefour i oglądałam smoczki uspokajające,nie mogłam się zdecydować i nie wzięłam. Potem poszłam do sklepu z dziecięcymi ubrankami i oglądałam czapeczki zimowe,najmniejsza to 36 a największa 40. Nie wiem jaką główkę będzie miał synuś więc również nie kupiłam. Zobaczę co gin powie jutro,ale z ciekawości spojrzałam w książeczki zdrowia moich dzieci i syn urodził się z główką 36 cm,a córcia 34 cm. Ja jeszcze nie mam kupionych tych pieluch dla mnie,to załatwię przed samym szpitalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Anka zaszaleliście;-) Ja dziś byłam w Carrefour i oglądałam smoczki uspokajające,nie mogłam się zdecydować i nie wzięłam. Potem poszłam do sklepu z dziecięcymi ubrankami i oglądałam czapeczki zimowe,najmniejsza to 36 a największa 40. Nie wiem jaką główkę będzie miał synuś więc również nie kupiłam. Zobaczę co gin powie jutro,ale z ciekawości spojrzałam w książeczki zdrowia moich dzieci i syn urodził się z główką 36 cm,a córcia 34 cm. Ja jeszcze nie mam kupionych tych pieluch dla mnie,to załatwię przed samym szpitalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he,to se pogadałam. ale stronka mi muliła,myślałam,że znowu jakiś błąd wyskoczył ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez komentarza babole wstrętne. Ja dziś miałam noc nieprzespaną ale mimo to jestem. WSTAAAAAWAAAAĆĆĆĆ JUUUUŻŻŻŻŻ. Zaraz jadę do hurtowni Bajka,zobaczę po ile tam mają smoczucie. Wiecie,że mi odwala na końcówce? No psychicznie się nastawiam na prowadzenie wojny ze szpitalem,ogólnie z personelem w razie gdyby chcieli robić coś wbrew mnie. A więc nie dam się położyć na łóżko w trakcie rodzenia,chcę w kucki albo stać-byle by w pionie. Grawitacja swoje robi !!! Nie położę się na plecach podczas badania KTG-spróbujcie teraz poleżeć przez chociaż minutę na plecach,wygodnie Wam? Ja uleżeć nie mogę,a pomyślcie jak dojdą bóle-one są 2 razy dotkliwsze! Nie pozwolę,aby ktoś się kręcił koło mojego łóżka z obcych osób. Chodzi o to,że jest osobna sala do porodów rodzinnych,ale jak będzie zajęta to położą mnie na wieloosobowej sali oddzielonej parawanem. Wara jak jakiś tatuś obok kobiety będzie sobie spacerował !!! I nie zgadzam się na ich porąbane wywieszki 'ZAKAZ UŻYWANIA USPOKAJACZY". Kto mi zabroni? Jestem podminowana,uch...już mojego M uczulam na czytanie różnych stronek,niech się orientuje,niech zabierze głos jak ja nie będę w stanie się wydrzeć bo bóle mnie przerosną. Ja tylko chce walczyć o swoje prawa,nie jestem jakąś kosmitką,albo nienormalną babą. To moje podstawowe prawa,niech oni się uczą,niech zaczną nas szanować,ktoś napisał na jakiejś stronce "niech zobaczą w nas człowieka a nie pochwę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×