Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Co do bzzz,ja nie mam problemów,on fakt łazi za mną,namawia,ale ja nieczuła jestem na jego wdzięki. Ja chyba przez ten 3 poród straciłam całkowicie ochotę na bara bara ;-) Mam nadzieję,że za kilka miesięcy wszystko wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj mala. Jesli chodzi o te delegacje,to dla mnie Ksiaze Karol,delegacja z Grecji,Hiszpanii i Francji i Obama no i Ci,ktorzy maja naprawde daleko sa absolutnie usprawiedliwieni-na taka odleglosc samolot nie moze leciec ani za nisko ani za wysoko. Ale reszta?Jak np Merkel?Prezydent Niemiec jakos moze dotrzec?A ona co?Hrabina von Dupen Szturgen jak to moj tata mowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka mogą lecieć samolotami,tym bardziej,że Obama ma wojskowy. Mogą lecieć na niskich pułapach,ale zaznaczyli,że muszą wlać więcej paliwa,bo dłuższa droga jest. A ta szturchen pupen blać jedna niech no uważa teraz,szwabska krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero można zobaczyć na jakie kraje możemy liczyć w razie wojny. To jest tragedia. Nasze dzieci trafiły na tragiczny rok,nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ale Obama lata tylko tym swoim cudem. MI sie wydaje,ze to po prostu pech..Ta chmura naprawde jest niebezpieczna.Samolotow pasazerskich nie puszczaja,a co dopiero samolot z tak waznymi osobami na pokladzie.Ja bym nie ryzykowala swojego zycia dla kogos kogo widzialam ze 2 razy albo i wcale.. M zawziety jak nie wiem.Dodatkowo mnie wkurzyl przed chwila. Zasadzilam sobie kwiatki w doniczkach na dworzu i oni wczoraj grali w pilke.Wyszlam dzis zobaczyc jak tam moje roslinki,patrze a to co juz wyroslo zniklo i ziemia jakos tak dziwnie ulozona.Rozejrzalam sie,dookola pelno ziemi porozsypywanej.No tak-wypieprzyli doniczke i nikt mi nic nie powiedzial. Zadzwonilam do niego z pretensjami dlaczego mi nie powiedzieli,moze bym cos jeszcze uratowala.A on mi na to,ze zapomnial(sratytaty),to czemu tak dokladnie ziemie wyzbierali..Jak na mnie huknal.No kurwa mac.Wydzieral sie jak nie wiem.Powiedzialam mu,zeby sie troche szacunku nauczyl,bo mam tego po uszy,a on mi tym swoim durnym ironicznym tonem-ta, i co jeszcze masz po uszy.To mu powiedzialam,ze wszystko i walnelam sluchawka.Dupek zafajdany. Darl sie ,ze mam pretensje jakby nie wiadomo co sie stalo.No tak,bo to co dla niego niewazne,to dla calego swiata ma byc niewazne. A ja uwielbiam moje roslinki i codziennie do nich zagladam,zeby zobaczyc czy juz rosna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka wiem co czujesz,ja straciłam moje kwiaty i to piękne okazy. Hodowałam je kilka lat,kupowałam nowe nabytki(chodzi mi o kwiaty doniczkowe) a eks przy kłótni zaczął nimi rzucać o ścianę. Też mnie kurwiaca brała,jakby rozwalił na ścianie telefon to bym mniej to przeżyła,ale kwiaty??? Anka,ale to co innego,bo ja też bym nie pojechała na pogrzeb kogoś kogo nie znam,ale prezydent jakiegoś kraju do prezydenta,który zginął tragicznie ??? To inna bajka. Obama mógłby lecieć spokojnie,wszystkie jego samochody już w Polsce są,a on miał dolecieć również wojskowym. Słyszeliście najnowsze wieści? Że samolot pierw zahaczył lewym skrzydłem,a potem odwrócił się i leciał do góry nogami aż się rozbił??? Może właśnie to było zgubne,bo lecąc do góry nogami wszyscy powylatywali z fotelów(pas nie wytrzymał). Może gdyby rozbili się normalnie,to b y ktoś przeżył???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem chora ledwożyje gardło mne strasznie boli że jesć nie moge mam węzły napuchnięte i jak nosem oddycham to mnie piecze strasznie a do tego katar sie zaczyna i uszy mam zatkane :-( buuuuuuuuu obiad sam mi sie nie zrobi i musze kombinować. Ania dobre (zapomniał) powiedzieć jak by chciał powiedzieć to by nie sprzątał tak dokładnie myślał ze sie nie kapniesz i ze bedzie ok. Mała tak słyszałam ze tak te ostatnie sekundy wyglądały no nie było w tym samolocie wesoło. A jesli chodzi o przylot no ja bym sie bała lecieć i niewiedieć czy dolece czy nie przez pył i nastepna katastrofa by była wiadomo przykro ze tyle prezydentów królów itd nie bedzie ale niestety bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) jakiego ja mam dziś lenia matkooo:( pogoda śliczna jak Maja wstanie szybki obiadek i na spacer idziemy:) Ania- daj M w łeb może sie opamięta !:) mój śpi standard taka sjesta w dzień wolny a mnie trafia to siedzenie w domu cały czas miejsca znaleźć nie potrafię i tak łażę kuchnia -balkon :) ogólnie to zła jestem teściowa wczoraj oddała mi córkę i co mała ma tyłek odparzony!!! i to tak mocno:( nie wiem czy to z tego powodu ale pół nocy dziś płakała i musiała spac z nami:(biedna może ja tak bardzo piekło? a co do pogrzebu mnie też denerwuje że odwołali tyle delegacji a szczególnie ta kanclerz -durne babsko z Niemiec ma blisko . Jakoś reszta może pociągiem przyjechać! prezydent Francji i inni tez mogli, wiedzieli o pogrzebie przecież od paru dni a ta chmura wczoraj sie nie pokazała więc spokojnie mogli w inny sposób dotrzeć ech szkoda gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka,Beata Tala zaczynamy strzelać do nich co??? ;-) Jadę nad Wisłę,piękna pogoda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie było nad tą wisłą,ludzi w pip,pierw mały ubrany był w kompleciku wełnianym(prezent od babci) i pod tym miał normalne śpioszki z kaftanikiem. Ale na miejscu było baaardzo cieplutko i rozebrałam mu wełnę a nawet i czapeczkę. Małemy chyba ulzyło,bo zasnął natychmiast ;-) Robię wafle,wiecie chyba jakie nie? Te serca,gofry. Ale nie jemy z dżemem,bo do ciasta dodałam więcej cukru,zrobiłam z kokosami,mniam pycha ;-) Za chwilę zrobię sobie duuuży kubek kawy zbożowej,kto chce gofra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez była ładna pogoda ale cos sie psuje bylismy na spacerku z dzieciakami i M córcia i M zjedli lody ja niestety nie mogłaam bo dalej ledwo żyje później pojechałam sama na osiedle do mojej mamy zeby córcia mogła na rowerku pojeździc. Teraz maluszek śpi i całe szczęście nbo dziś jest strasznie niespokojny i płaczliwy dałam mu czopka i posmarowałam żelem i mu przeszło. Slina mu sie toczy tak że bluzeczki cały czas zmieniam bo mu mokro i czkawki dostaje :-D Mała to dawaj jakieś spluwy czy co tam masz i poszczelamy sobie troszke. Chciała bym żeby to juz była nastepna niedziela i taka godzina bo bede już po chrzcinach chce juz mieć to z głowy. Jak Arturek był przed operacją to plułam sobie w brode ze nawet nie ochrzciłam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj niunius spi juz ponad godzine..a powinnam go o 19 kapac..jak tak bedzie spal,to bede musiala go obudzic i ciekawe o ktorej on mi potem zasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mam nadzieje że masz jeszcze te gofry dla mnie bo mam ochote na słodkie ojjjjjjjjjjjjj @ idzie wielkimi krokami bo zawsze przed @ mam potrzebe na słodkie. Modle sie tylko zeby nie była taka jak ostatnia bo sie wykrwawie całkiem. Do gina ide 6 maja wiec każe sobie dać tabletki anty żeby mieć małe krwawienia a moze i sie przydadza kiedyś jak sie zdecyduje na bzzzzzzzzzzzzzzzz z tym moim dupkiem. Ania jak M dalej ma focha??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a wiesz że mój maluszek tez jak sie śmieje to ma 2 dołeczki :-) po mojej stronie nikt nie ma a po M ma jego mama wiec pewnie po niej odziedziczył mam nadzieje że tylko to :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem,dalej ma focha. Ale robi postepy-powiedzial mi "czesc" jak wrocil z pracy. Ale mojego obiadu nie ruszyl.Poczekam do wieczora,jak nie ruszy to mu powiem,ze od teraz sam sobie gotuje,bo ja wyrzucac nie bede. Teraz pojechal na ryby. Wiecie co mnie wkurza?A wlasciwie to mnie to boli..:( Jest poklocony ze mna,a na malego tez uwagi nie zwraca..Przyszedl z pracy,maly sie na niego patrzyl,a on nic..nawet sie z nim nie przywital..wczoraj tez nie..jak wrocil z ryb to maly juz spal..dzis bedzie tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie chyba tylko ja mam doleczki jak sie smieje,wiec pewnie ma je po mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy na spacerkach bylyscie,a ja leniuch caly dzien w domu...M zaraz wraca i sam zaproponowal spacer przed snem,no zobacze :P Gofry? dawno nie jadlam..jak sie zalapie to poprosze..leze i wsluchuje sie w brzuch,ale dzidzia cos nie ma ochoty pukac..czasami czuje przelewanie w podbrzuszu,ale chcialabym czesciej i wyrazniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko kochana.Jeszcze bedziesz miec dosyc tego walenia od srodka hihi :D Ja po ciazy juz wiem czemu ruchy czuje sie dopiero od polowy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze..daje mu jeszcze 15min i go obudze..jutro idziemy na kontrole i musze go dzis wykapac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam z M strasznie pozarta to on itak do małego chodził i zajmował sie nim ale czasem było właśnie tak jak piszesz że nawet nie popatrzył na niego. Chciejka zobaczysz juz wnet bedziesz czuła wyraźne ruchy a za jakiś czas beda bolesne i bedziesz miała już dość ciazy i bedziesz chciała zeby juz sie urodziło :-D A ja pasteryzuje zupki dla syneczka :-) Jak widzwee jak on je wcina to oczy mi sie nawet smieja uwielbia zupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego koło 21 kompie bo wtedy ładnie śpi no a dziś jest jego dzień bo kompie co drugi dzień dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole nie wiem co sie z nim dzieje..nigdy nie byl taki zawziety.. czasem zastanawiam sie czy on nie jest ze mna tylko ze wzgledu na malego.. jak bylam juz w ciazy to uslyszalam,ze za szybko sie zdecydowalismy,ze on sobie nie radzi z tym jak bylo miedzy nami.. wiem,ze jak byl czas,ze praktycznie sie rozstalismy,to on spotykal sie z taka jedna w polsce..twierdzi,ze spotkal sie z nia tylko 2-3 razy i nic nie bylo,ale mu nie wierze,bo to siostra kumpeli,ktora jest tu i jakis czas temu przyjechala.jak mu o tym powiedzialam to mial mine jakby w pysk dostal i ani razu do tej kumpeli nie pojechal dopoki jej siostra nie wyjechala..gdyby to byly tylko kolezenskie spotkania to by chyba jej tak nie unikal,nie? ehhh juz sama nie wiem co o tym myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie kawe bo juz mam dość picia herbatki z toną cytryny i malinami. Mała ja nadal czekam na gofra :-( kawe do niego sobie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kompie co drugi dzien i wlasnie dzis wypada..no w sumie moge poczekac do 21,bo i tak daje mu jesc o 22 oooo widzialam nozki hihi lezy w wozku i jak sie zaczyna budzic to tylko widac jak nozkami macha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a ile Twój M ma lat może jeszcze nie dorusł do bycia głową rodziny co????????????? Wiesz faceci są opóźnieni w rozwoju i im te instynkty później przychodzą niż nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mialam sie was zapytac jak sie czysci zabki u maluchow? bo chyba nie wpycha sie szczoteczki na sile,co nie? w ogole to sebus ostatnio robi kilka razy dziennie mini kupki.. nie wiem czy to normalne..i czasem przy purtnieciu poleci mu cos wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bedzie mial 28. on musial bardzo szybko dorosnac..jak mial 14 lat to juz pracowal.jego mama sama ich wychowywala i on byl najstarszy,wiec musial pomagac.mama prawie non stop pracowala,wiec on zajmowal sie rodzenstwem.akurat o jego dojrzalosc sie nie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bedziesz zaraz miała zabawe hi hi a ja juz mam Arturka na rekach i bo karmie bo własnie sie juz wyspał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×