Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

dziewczyny koszmar ja sie u mamy nie zmieszcze nawet dla dziecka łozeczko mi sie nie zmiesci pokoju musze czegos poszukac i dopiero wsie wyniesc. Innego wyjscia nie widze u mamy za bardzo mnie nie chca bo 2 dzieci i dali mi pokoik taki 3/3 metry wiec nie ma szans. Ide dziss do okulisty ciekawe jakie bryle bede miała teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Nikulam nieprawda jest co piszesz...i przykre to...bo chocby jak mieliscie problemy z Laurka a Cie nie bylo to nie raz padaly pytania gdzie jestes i co z mala... Nie chce mi sie szukac,bo bym Ci zacytowala pare przykladow.. A co do mnie to rzadko znikam na pare dni hehe bo ten topik to moj nalog...:P I sie nie wyzlosliwiaj,bo Ci zadek spiore :P Oj mialam nadzieje,ze pospie sobie dzisiaj,bo wczoraj pojechalismy razem z M na ryby nad morze,maly nawdychal sie jodu,to myslalam,ze bedzie spal..w sumie to spi..tyle,ze nie chcial w lozku a w wozku..A ja sie na kanape nie poloze,bo jest skorzana,a nie mam jakiejs narzuty,zeby polozyc i zimno od niej brr Wytargalam red bulla z lodowki,wypije,wykapie sie i wezme sie za obiad i sprzatanie. Przyszla wczoraj spacerowka :D Bardzo fajna jest.Myslalam,ze to z Anglii zwykla poczta przyjdzie,a to kurier przywiozl.Jestem w szoku jaki tani.Za przesylke zaplacilam 5funtow,czyli ok 6e,a jak cos kupowalam na terenie IRl to za zwykla przesylke placilam conajmniej 8e.Np jak kupilam kotu kuwete to zaplacilam 24e za samo przeslanie poczta..a tu kurier tak malo..i to wyslali w piatek,a w pon bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata,a nie dasz rady na razie spac z malym?albo klasc go do wozka?Chociaz do czasu jak cos znajdziesz..no bo kurcze dalej z nim mieszkac....bedzie ci biadolil i biadolil... A czujesz,ze mocno Ci sie wzrok pogorszyl? Ja sie teraz nie rozstaje z okularami.Sa wygodne bardzo,bo oprawki miekkie i nie boli mnie nad uszami od nich,a poza tym bez nich czuje sie slepa hii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania---masz racje, przepraszam, jak się Laura urodziła prawie 5 mc temu to rzeczywiście pare razy były pytania o jej zdrowie-faktycznie.A z Laura mamy ciągle problemy, ani jedna jej choroba nie mineła wrecz przybywaja nowe, włacznie z rehabilitacja.Wasze dzieci tak ładnie i bezproblemowo się rozwijaja (wiem Arturek potrzebuje rehabilitacji i trzymam kciuki bym czym predzej Beatce udało sie go na nią poslać)Może to też z tego wynika,bo mamy znia problemy i nie chce Was zasmucać informacjami więc sama nic nie pisze, wy nie pytacie i ok. Nie wyzłosliwiam się-poprostu stwierdzam niezaprzeczalny fakt,ale przecież to nic złego, nie każdego trzeba lubić, nie każdym się trzeba interesować i nie wobec kazdego trzeba być ciekawym co u niego lub jego dziecka- to jak najbardziej normalne i nie mam do Ciebie czy kogokolwiek pretensji czy jakiś roszczeń..... To tyle co mam w tym temacie do powiedzenia i skończmy już prosze Cię ta dyskusje o niczym właściwie(bo jak tu dyskutowac o moich sybiektywnych odczuciach czy spostrzeżeniach:) miłego dnia wszystkim mimo (przynajmniej w warszawie) desczu:( ja lece do pracy złożyć wniosek o urlop wychowawczy- wesoło mi na sercu,ze ejszcze rok z moja kruszynka posiedze :) najwyzej bedziemy sie wpraszac na obiady do tesciowej gdy juz na jedzonko zabraknie:) żartuje oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---kurcze to rzeczywiście mala powierzchnia, a nie możesz spać z Arturkiem i w tym czasie intensywnie szukac czegoś swojego-wiekszego?Ja bym chyba tak wolała niż wracac do domu, ale to oczywiście Twoja decyzja i Ty wiesz najlepiej co dla Was dobre.Przemyśl sobie na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ja bym wszystko dała zeby isc na urlop wychowawczy i z Arturkiem posiedziec no i z córcia bo teraz komunia bedzie. Nikulam ja od jakiegos czasu jestem tak zaktecona ze nawet nie zauwazyłam ze Cie nie ma hmmmmmmm a jesli chodzi o lubienie sie czy nie to ja Was wszystkie bardzo lubie. Pati a Ty gdzie sie podziałas jak w pracy jak tam przygotowania do wesela????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile sie nie myle to nawet wczoraj ktos o Laure pytal..-chyba Annolia..ale ok Masz racje skonczmy ta dyskusje...pamietaj jednak,ze bez uprzedniego pytania tez mozna samemu napisac co u malenstwa..i to nie jest tak,ze sie Ciebie nie lubi..mnie tez sie codziennie nie pytaja co u Sebka-sama pisze,wiec wrzuc luz kobito i rozchmurz sie. Zauwazylam tyle,ze chyba masz trudny charakterek,ale ja akurat lubie takich ludzi-nie sa nudni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania---nie pisze bo nie chce Was zasmucać ot i tyle.Daj już spokój prosze Cię....ja sie przecież nie gniewam!!!Troche trudno ocenić kogoś przez wpisy na internecie, bez mimiki twarzy, bez tonu głosu, ale ok. zgadzam się z Toba, mam trudny charakter i dlatego też nie pisze by nie zamęczać:) Beatko---my tez długo mysleliśmy nad tym wychowawczym bo finansowo bedzie nam naprawde trudno zwłaszcza,ze tyle na lekarzy, badania idzie, mój M własciwie dalej bardzo sceptycznie podchodzi do tego czy przetrwamy, ale chciałby bym to jeszcze pozajmowała się Laura, wiec mi kazał podjąc decyzje. Ja podjełam,ze chce być z Laura, trudno jakoś jak to on mówi "podziadujemy" przez rok:) Starsznie mi przykro,ze masz teraz taka sytuacje:(Dobrze,ze chociaz masz wsparcie chocby psychiczne od swojej mamy to bardzo wazne bys nie była z tym wszystkim sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ale o to chodzi ze ja nie mam zednego wsparcia w rodzinie b niby pozwala mi mama wrócić do domu ale dostaje taki pokój ze sama sie w nim nie pomieszcze a co dopiero z dziecmi i jeszcze za te warunki miała bym płacić 400 zł. NIE NIE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie dam die w konia zrobic i przeczekam az znajde mieszkanie jakieś co sie w nim zmieszcze razem z dziećmi. No i napusz ci u Laury co sie z jej zdrowiem dzieje jak ona sie czuje. My jestesmy po to tu żeby sie wspierać pocieszyć itd.... Dziewczyny krucho z Arturka spaniem ledwo zaśnie juz otwiera oczy trwa to dosłownie 5 mninut jak pospi i znów walczy i tak od soboty. Jestem juz zmeczona a nie wspomne ze na nic nie mam czasu bo Artur płacze jak odejde od niego na krok. Ale podoba mi sie ze juz długo siedzi sam dopiero jak mu zabawka gdzieś w tył ucieknie to sie wywraca :-0 Jade załatwiac sprawe z alimentami a później do okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jesli chodzi o mój wzrok to jest chyba gorzej niz myslałam bo bardzo słabo widze a jak sie ciemno zrobi to juz wogule jest szok ale zobaczymy jakie mi szkła da teraz. Jade jeszcze po papiery o grupe inwalidzka żeby mi wypełniła i bede sie starac o ręte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. mam nadzieję, że mogę się do was dołączyć... potrzebuję parte porad a póki co nie mam z kim o tym porozmawiać... jestem w 14 tygodniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis jasne,ze mozesz :) Pytaj o co chcesz! Beata to nie fajnie.Mi okulista powiedzial,ze praca przed komputerem bardzo psuje mi wzrok i dostalam jakies tam szkla z filtrami.Mowil,ze za bardzo wzrok skupia mi sie na tym co jest blisko,to meczy oczy i dlatego wzrok mi sie pogorszyl.I np jesli chce poczytac ksiazke albo gazete,to mam zdjac okulary,poczekac 2-3 godz i dopiero zaczac czytac :o Ja mam kuchnie ogarnieta,jedno pranie suszy sie na dworzu,drugie sie pierze.Sebus spi,a zrazy sie gotuja... Teraz musze wskoczyc na odkurzacz,tylko kawke wypije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, musi Ci być naprawdę ciężko. Synek nie daje spać, stres, walnięty chłop z pretensjami. Jak Justynka to znosi? Rzeczywiście potrzebujesz mieszkania, mam nadzieję, że je znajdziesz. Dużo u was kosztuje wynajem? Daj znać co z alimentami i wizytą u okulisty. Niewyspana jesteś, co? Klaudia, wracaj, kobito! Gdzie jesteś? Co robią małe księżniczki? Klaudia (moja) cudnie klęka, stoi cudnie, zachwyt mnie bierze:) Dobrze i stabilnie już siedzi, gada jak najęta "dada", "tata", "mama' też było, ale na razie w formie gaworzenia. Ciekawe kiedy zacznie mówić naprawdę. Anka, co dostałaś na imieniny? Moniś, witaj wśród nas. Pytaj. Nikulam, ja też zniknęłam, nie pisałam o swoich dołach, topik toczył się dalej, ale dziewczyny nie lubią, gdy im się nie mówi. Chcą wiedzieć, pomogą, zawsze chociaż są. Jest komu napisać. Dawaj prosto z mostu co tam u Ciebie. Dorotko, gdzieś zniknęła? Tala, Ewelka, gdzie jesteście? Kiedy Wasze dzieci zaczęły chodzić? Jesteście takie doświadczone, Wasze córcie są już bardziej zaawansowane:) Annolia, jak bobasek, co robisz? Moje serce śpi, a ja się obijam choć powinnam pisać pacę mgr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, latasz na odkurzaczu? Myślałam, że lepsza miotła, ale pewnie wolisz bardziej na czasie:D Ja nie wskoczę na nic, bo mi się nie chce, wczoraj sprzątałam. Dziś okupuję kanapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc może zacznę tak mam 18 lat i jak już napisałam jestem w 14 tygodniu ciąży. nie mam z kim o tym porozmawiać bo moi rodzice nie wiedzą jeszcze o dziecku ale zamierzam im powiedzieć w tym tygodniu. może macie jakieś rady jak mogę to zrobić? a tak w ogóle mam 171 cm wzrostu a waże tylko 52 kg. podczas ciąży schudłam 3 kg a nie wymiotowalam ani nic w tym stylu. czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko nic nie dostalam,bo ja nie obchodze imienin. Poza tym nie naleze do osob,ktore lubia dostawac prezenty-ja wole je dawac.Dlatego tez nie wyprawiam urodzin i nie mowie nawet nikomu kiedy mam urodziny.M tez ma zabronione mowic hehe Beata Arturek pewnie wyczuwa atmosfere...dzieci wiedza i czuja wiecej niz nam sie wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Chmurko ja lubie nowoczesnie ;) z turbo doladowaniem hehe monis na poczatku ciazy zdarza sie schudnac a co do rodzicow to usiadz z nimi i nie owijaj w bawelne-powiedz wprost,tak jest chyba najlepiej.pewnie beda w szoku,ale im przejdzie a ty i przyszly tatus cieszycie sie?bo jesli tak to to jest najwazniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę ukrywać że w tym wieku to była wpadka i na początku szok... a teraz nie wyobrazamy sobie życia bez maluszka. wiemy że będzie ciężko ale wiem ze nigdy nie zabiłabym swojego dziecka, co radziła mi kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę ukrywać że w tym wieku to była wpadka i na początku szok... a teraz nie wyobrazamy sobie życia bez maluszka. wiemy że będzie ciężko ale wiem ze nigdy nie zabiłabym swojego dziecka, co radziła mi kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) wczoraj napisałam i teraz widze że nie wysłało:(a tak sie namęczyłam:( Beatko mam nadzieje że Ci się wszystko ułoży i będziesz jeszcze szczęśliwa:) Moniś witaj i gratulacje :) dobrze Ci Ania radzi powinnaś powiedzieć rodzicom Ania daj troszkę obiadku :) ja mam takiego lenia :( mięsko już mi sie piecze ale ziemniaczki same sie nie obiorą:) a szkoda:) Aniu spóźnione życzenia imieninowe:) Wszystkiego Najlepszego:) Spacerku moja Maja późno zaczeła chodzic:( jest wcześniakiem więc wszystko z opóźnieniem robiła :( jeśli dobrze pamiętam to miała jakieś 15 miesięcy ale jeszcze sprawdzę w albumie jej :) ale to jak wstanie:) Nikulum jak córeczka ? zdecydowałaś się zostać z córeczką w domku :) znam ten ból :( ja też musiałam zostać i szczerze łatwo nie jest :( fakt mogę obserwować jak mała się rozwija i jej postępy ale niestety od tego kasy w moim portfelu nie przybywa:( Anollia spóźnione ale szczere życzenia z okazji rocznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciajko a Ty kobito rób jak lekarz kazał :) oszczędzaj się i stosuj do zaleceń :) wiem co mówie :( ja na porodówce skończyłam wcześniej i tego Tobie nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala dziekuje. Odkurzaczem sprzatniete..teraz dokoncze obiad i lece kojec szorowac. Dostalismy od znajomych,ktorzy zjechali do PL.Zona zjezdzala wczesniej i kazala mezowi najpierw go umyc i dopiero nam zaniesc,ale jakos bidak zapomnial hehe Jeszcze musze podloge umyc..i goooooora prasowania na mnie czeka...bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co sadzicie o przekłuwaniu uszu ? znalazłam właśnie taki temat :) Maja ma juz 2 lata i szczerze coraz częściej o tym myślę:)chciałam nawet jak była młodsza ale tyle spraw miałam na głowie że zapomniałam :( jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, przyleć na kawę, zrobimy zlot zwariowanych mamusiek, Sebka zapakuj i przybywaj. Ale mi się nic nie chce... Sprawdzę co u mojej zupy. Anka, a ja lubię prezenty, ale nie chwalę się ludziom urodzinami. Wystarczy od rodziny. Dawać też lubię, to bardzo przyjemne. Mam ochotę na coś słodkiego, ale mam dietę i staram się trzymać. Schudłam do 60 kg, co mnie bardzo zaskoczyło, bo przed ciążą ważyłam 62 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Chmurko____no no 60 kg?a ile masz wzrostu?Sexi mamuśko Tyyyy... Nikulam____ile razy Cie wywoływałam co?Rzadko piszesz tak sama z siebie nie wiem czemu?I czemu myslisz że nasz dołujesz?Będę mówić za siebie jak piszesz że z Laurą jest coś nie tak to serce mi sie kroi bo ja tez mam dzieci i wiem co czujesz.Pisz jak masz ochotę i taką potrzebe a że nikt Cie codziennie nie wywołuje to nie znaczy że nikt o Was nie pamięta. Beata___to coś dużo za tak mały pokoik mama woła?Za 400 zł w naszych stronach miałabyś pokój duży z kuchnią czyli kawalerkę.Może sie przeprowadzisz?:) Tala____ale trafiłaś!!!!!!!Ja właśnie wczoraj byłam u kosmetyczki z Duśką przekłuwać jej uszy i kosmet.powiedziała że najlepiej przekłuwać do roku albo już po 4 roku życia.Myślę że Maja jeszcze za malutka.To jednak troszkę boli a i przemywać trzeba co piecze... Nie mam chwili wytchnienia...mi też Lenka słabo śpi i tylko chce na ręcach sama nie ma mowy żeby sie czymś zajęła.Chyba przez ząbkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, Babiszonie jeden! Ile razy ja Cię wywoływałam! O Laurę pytałam... Wiesz że Laura jest mi szczególnie bliska, bo z tego samego dnia co Milesia :) Pisz nam o problemach, po to tu jesteśmy :) Co do jedzenia, to Milesia uwielbia ziemniaki ze szpinakiem i marchewkę z ryżem. Moich popisów kulinarnych raczej nie lubi...:( Kaszki na początku dawałam jej z łyżeczki, ale moja mam opatentowała nowy sposób... Zrobiła jej kaszkę w butelce (ale ze specjalnym smoczkiem) i teraz też jej tak daję, bo szybciej zjada :) Wieczorem daję jej mleko z kaszką. Robię mleko normalnie i dosypuję 2 małe łyżeczki kaszki i tez podaję z tym smoczkiem do kaszek. A ile Ci Laura mleka wypija? Milesia wypija mi mało, bo ok 100 - 110 ml. Chyba że takiego mieszanego z kaszką to wciąga 170 :) Beatko mama chce od Ciebie 400 zł za pokój??????? I to w takiej sytuacji?????? No nie wierze!!!! Gdybyśmy mieszkały bliżej, to wzięłabym Was do siebie! Oby z Twoim wzrokiem okazało się ok, ale rentę żeby Ci jednak dali... Mogłabyś sama zajmować się dzieciakami. Wyściskaj je ode mnie, one bardzo dużo przeszły. Anka coraz bardziej mnie zaskakujesz.... Takich rzeczy się o Tobie dowiaduję, że aż w szoku jestem.... że masz kręcone włosy i jesteś okularnicą! :P Witaj w klubie! Jak mi jeszcze napiszesz, że w sumie to naprawdę jesteś blond a nie czarna, to jadę do Ciebie z winiakiem! :D Tala mi się wydaje, że 2 latka to tak akurat dobry wiek na kolczyki. A tak z innej beczki, to już kiedyś pytałam Cię o to czy mieszkasz w pobliżu Opola i napisałaś mi, że masz 60 km. A z którego kierunku? Bo też mam 60 km :) Spacerku a w jakich okolicach Ty mieszkasz? Próbuję Was sobie wszystkie jakoś tak w głowie na mapie umiejscowić...:) Fajnie Ci waga spadła.... Gratuluję! A ile masz wzrostu? Ja już sobie dałam spokój z tą 6 weidera....:( Za cienka na to jestem! Nie wydalam! Moniś - witamy! Pytaj o co chcesz. Ja na początku ciąży też schudłam 3 kg a nie wymiotowałam. To zupełnie normalne. Dorotko, Ewelko co u was? Ja dziś u mamy byłam. Tam mam fanie, bo bratanica uwielbia zajmować się Milesią. Ma 11 lat a umie się naprawdę odpowiedzialnie zająć dzieckiem. A ja mam luz :) Niestety tylko do czasu jak przyjdzie druga bratanica, która ma 4 latka i jest nieobliczalna :D Milenka wczoraj pierwszy raz przewróciła się sama z pleców na brzuszek :) Tak ogólnie to ostatnio bardzo dużo się śmieje i piszczy na całe gardło. Bierze się tez za siadanie. Na razie tylko głowę podnosi i się próbuje podciągnąć. Ale już nie długo nie będę jej mogła kłasć sobie na kanapie. Dotychczas przysuwałam stolik i robiłam jej taki mini kojec z poduch, ale jak zacznie siadać, to tak nie będzie mogła być. Muszę jej kupić albo drugie łóżeczko, albo kojec i nie wiem co będzie lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Annolia ales referat zrobila hehe A wystarczy jak jako dziecko bylam blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt! Uwaliłam referat jak się patrzy! Mam nadzieję, że nie posnęłyście przy czytaniu.... :P Anka no teraz to mnie już na łopatki rozłożyłaś:D :D :D Rezerwuję bilet i lecę do Ciebie z tym winkiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, Ty nie gadaj, bo masz ciemne włosy jak sam szatan i proste jak drut. Twój blond musiał być tylko dla zmyły:D Annolia, ważę 60 kg i mierzę 164 cm. Czuję się idealnie i z sylwetki też wyglądam dobrze, ale to nie jest jeszcze to, czego pragnę najbardziej. Pracuję nad oponką pod pępkiem. Oprócz niej zrobię sobie kaloryfer :P. A przynajmniej się wyrzeźbię, teraz na to pracuję, ale te słodycze tak kuszą. Niby się trzymam, ale to dla mnie czasem męczarnia. Zaraz idę kręcić hula hopem. Chce mi się spać. Klaudia, odezwała się ta, co nie jest sexi...:D Pewnie Cię tam Twoi robotnicy podrywają co dzień, mąż zamontował Ci pas cnoty:D Oni jeszcze tam są w ogóle? Tala, ja mojej córci uszka przekłuję w wieku 4 lat. sama miałam chyba wtedy 5 lat jak mama poszła ze mną do kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Chmurko tak sa proste jak drut...jak uzyje prostownicy...jako mala dziewczynka mialam loczki tak od ucha i od jakiegos czasu te loczki wracaja.A kolor?Tak,naturalna czern granatu hihi :D Sebus wykapany,lezy w kojcu i marudzi hehe bo nie moze sobie pelzac. Moglby juz pojsc spac,bo mam gore prasowania i nie moge juz dluzej tego odkladac,bo sie nie wygrzebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×