Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Klaudia jestem rok starsza od Ciebie.A schudnąć muszę głównie w pasie i biodrach, bo w tych miejscach jest nadal nie ciekawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:D Wreszcie... Od jutra się wysypiam znowu, mam czas dla dziecka, dla siebie i dla Was. Wyślę jakieś zdjęcia, ale poszukam później, bo teraz pełnię obowiązki gospodyni. Nadrabiam zaległości. Widzę, że tu dużo się działo. Beatko, gratuluję nowej fryzury. To zawsze jakaś zmiana dla kobiety, jak się czujesz? Uważasz, że za krótko? Jak dzieciaczki? Co w pracy? Klaudia, Wasza trójka jest śliczna, ale szczególnie te dwie małe dziewczynki! Anka, dokąd masz włosy? Ja też uwielbiam długie. Zawsze było tak, że przy byle napadzie ścinałam je, ale teraz wytrwałam i trzymam się dzielnie:) Jak robisz synkowi kaszkę z jabłkami? Mówiłaś, że gotujesz sama. Zdjęcia super:) Mała, siedzisz na podwórku, dzieciaki korzystają ze słońca? Jak gołąbek? Annolia, już jestem wolna:) A Twoje zdjęcia są śliczne, jesteś zgrabna. Ja też zrzucam z bioder i brzucha. Tala, Ewelka, Wasze dzieciaczki są duże, kiedy zaczęły raczkować? Arturku, synku Beatki, wszystkiego najlepszego!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babiszony. W pracy dzis znosnie.Przyzwyczajam sie na nowo do obcasow i nogi mnie bola jak cholera... Chmurko do urlopu mialam wlosy prawie do konca plecow,a teraz mam do polowy.Mam nowa fryzurke,poprosilam moja fryzjerke,zeby zrobila tak,zeby sie krecily,ze jak nie mam czasu prostowac to walne pianke i jest ok. Co do tych jabluszek,to robie tak,ze kroje jablko na kawalki,wrzucam do garnka z odrobina wody i gotuje az sie papka zrobi,na koniec daje lyzeczke kaszki,mieszam,studze i gotowe :) Annolia wygladasz super,czego Ty dziewczyno od siebie chcesz?? A ja sie pochwale,ze wszyscy w pracy sa w szoku jak schudlam :D Zostalo mi jeszcze 5kg..Dzis na kolacje byla salatka z owocow hehe Jem tak malo,ze szok dzieki temu,ze pracuje :D:D:D Mam nadzieje,ze do konca lata bede miec juz swoja wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Dla Twojej Klaudi tez STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mÓJ aRTUREK JESZCZE NIE MA ZĄBKÓW ALE DZIĄSŁA CHYBA DAJA MU POPALIĆ BO TAK WSZYSTKO GRYZIE ZE GRZECHOTKA SOBIE ZROBIŁ KRWIACZKA NA USTACH BO CHCIAŁ JĄ UGRYŹC I ZA MOCNO SIE DZIABNĄ w usteczko na dole. Klaudia z jeszeniem u Arturka bez zmian ale wiecie co powiedzcie mi czy moze mały tak jeśc bo on nie chce mi jeść mleka ciepłego tylko zinme i niewiem czy mu nie zaszkodzi. A tok to mi je zupy bo jeszcze łyżeczke przyjmie do buzi. Koleżanka mi mówiła ze jak nie chce jeść z flaszki tylko łyzeczką to ze zęby ba 100% mu da. Oj dziewczyny ja nie moge pozbyć sie kg. bo te tbletki anty wcinam i coś mi sie wydaje ze jak dalej bede je brała to bede nadal gruba , ale M siostra mi powiedziała ze odkad pracuje to duzo mi spadło kg bo to widać. Niby spodnie mi leca ale tłumacze sobie tym ze sie naciagły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko super że juz koniec praktyk masz wreszcie bedziesz do córci i M dyspozycji i oczywiscie do naszej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze 3 albo 4 kg do zbicia ale dawno sie nie wazyłam bo mi sie nie chce . Ania to takie miłe jak ktoś powie że juz sie dobrze wyglada odrazu sie lepiej człowiek czuje :-D Dobrze ze w pracy masz znosnie ja niedosc ze mam saune to zapierniczam tak że sie ze mnie leje jak bym pod prysznic weszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku witamy znów na wolności :D! Wszystkiego naj naj dla Klaudusi i Arturka! Anka ja Cię podziwiam. Ja na razie zeszłam jakieś niecałe 2 kg od czasu diety. Beata w pracy w takich warunkach, to waga Ci zniknie nawet nie zauważysz kiedy! Może te spodnie wcale się nie naciągają??? :) Dziewczyny ja muszę jeszcze zrzucić 2,5 kg co najmniej... Obecnie jestem prawie na etapie z przed ciąży, ale wtedy miałam ze 2 kg na + niż normalnie. Moim wyznacznikiem są spodnie, jak wejdę we wszystkie jakie mam to będzie finał :) Ja się jakoś tak strsznie nie głodzę, bo się boję, że jak się będę głodzić, to mi się zwolni przemiana materii i potem nawet jak będę mało jadła, to będę tyć. Staram się ćwiczyć. Zwiększyłam sobie czas na orbitreku z 15 do 30 min. Kondycję mam już o wiele lepszą i spokojnie daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O o!Jak to sie rozpisały na wieczór? Dorotko____Otrząśnij sie @-szon przyszedł i sobie pójdzie w końcu Ci sie uda zobaczysz.Nie myśl o tym tak non stop... Beata____wcale nie widać Twoich zbędnych kilogramów...ja wam powiem że ja raz waże 58 na drugi dzien 60-59 i olewam to dobrze sie czuje i wcale juz nie chce byc szczuplejsza.Poza tym po ciąży i waga moze być ta sama co wczesniej a już inna figura.Troszke brzuszka,szersze bioderka no trudno...ale ja Wam powiem że wole patrzec na dziewczyny przy kosci niz na chuderlaki. Chmurko____a chrzciny duże robicie?w domu czy restauracji?Jak tam pożycie z teściową?:P Anka___to Ty masz kręcone włosy? Chciejka____jak sie czujesz?wyślij jakies zdjecia aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, tak myślałam, że robi się to podobnie do zupy. Fajnie, dzięki za odpowiedź. Klaudia, zrobimy chrzciny w gronie 14 osób i prawdopodobnie u nas na posesji. Różne sprawy się na to złożyły. Na pewno chcę ochrzcić dziecko i to najważniejsze:) A powiedzcie mi jakie macie piersi po porodzie? Bo mój biust jest bardziej miękki, trochę bardziej opadający. Można masować to dla zdrowotności? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :):):) Wpadłam się tylko z Wami przywitać.....ale pewnie o tej porze już śpicie :):) Normalnie padam, ta robota mnie wykończy, nie mówiąc nic o @. Leje się ze mnie jak cholera..... Klaudia - co to ta maca, możesz mnie oświecić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia to zalezy jak mam obciete.Mam teraz tak cieniowane,ze od ramion sie kreca.Jak naloze pianka to super to wyglada :) Zaraz ide do domku!!! Yupiiii!!! Wycaluje syneczka mojego slicznego :):):):):):) Chmurko prosze uprzejmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ja nie spie...Ja jeszcze w pracy...:( Jeszcze jutro i wolny czwartek,potem w piatek do pracy na rano i weekend wolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci fajnie :):) ja muszę poczekać na wolne do poniedziałku, a natyrać się przy okazji :(:( Widzisz Aniu, a tak się bałaś powrotu do pracy ......nie jest tak źle, co.... Wiecie co dziewczyny, tak Was czytam o tych Waszych dietkach - zacznijcie Wy się odchudzać, ale w uszach!!!!!! Czego Wy chcecie od Waszych figurek, co????? Ojojojojoj Szukacie dziury w całym!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze nie śpię, ale już w łóżku jestem. Sama... M w pracy. Zasypiam... Dobranoc Babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia - ja też siama dziś śpię - mój M też niestety pracuje. Ostatnio to go widuję przez sen jak wychodzi do pracy :(:( Ja też znikam, dobranocka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja juz koncze sniadanko jesc.Poczekam az Sebek zasnie i lece pod prysznic,a potem obiad robic i ograniac kuchnie. Kurcze,nie wiem co jest ciete..od ponad tygodnia boli mnie gardlo..nic nie pomaga-zaden strepsils czy cholinex..i nic poza tym mi nie jest tylko to gardlo... Dorotko tak to juz jest,ze po ciazy chce sie miec to co przed :) I wiem,ze moj M tez by chcial,zebym wrocila do swoich rozmiarow.Nie powie mi tego,bo mimo sloniowej wagi ani razu nie uslyszalam w ciazy,ze jestem gruba,zaraz po porodzie tez mi tego nie powiedzial. Ale znam go i wiem,ze uwielbial moja figure przed ciaza,wiec do niej daze,bo nadal chce byc dla niego atrakcyjna. Uslyszalam nawet od paru osob,ze buzie mam nawet ladniejsza niz przed ciaza i ze mam sie brac za drugie,bo mi macierzynstwo sluzy :D Faktycznie jak czlowiek uslyszy pare milych slow to od razu lepiej sie czuje :) M sie nawet pytal co taka uchachana z pracy wracam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie z pracy przyszłam :-) miałam za jakis czass isć na spacerek ale niestety nie ma szans bo leje jak niewiem co i burza przyszła narazie cicho grzmi ale to sie dopiero rozkreca. Szkoda tylko ze jeszcze wieksza duchota sie zrobiła a nie powietrze oczyściło i chłodek. Mi też w pracy powiedzieli ze ładniej na buzi wyglądam po ciaży. Klaudia ja mam jeszcze brzuch odstający a jak sie najem to jak bym w ciaży była a niestety nie ćwicze bo mam lenia i nie mam o co nóg zachaczyć zeby brzuszki porobić. Dorotko ja Tobie nie zazdroszcze tyle musisz jechac do pracy i jeszcze sie męczyć. Ja niby zapierdzielam jak głupia w pracy i mam gorąco bo klimy nie ma a jeszcze przez okna nagrewa hale, ale pracuje 7 h. i mam dosc a moje szczescie ze mam z 5 minut do pracy autem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja miksuje na goraco zupke a póżniej szybko wlewam do słoiczków następnie z 20 minut pogotuje te słoiczki tylko oddzielm je od siebie zeby nie potłukły sie po 20 minutach wyciagam jak ostygną to daje do lodówki i mogą sobie siedzieć z 2 tygodnie na pewno bo sprawdzałam ale ja tak staram sie gotować na tydzień góra półtorej tygodnia. Ale mi sie chce spac szok chyba ide poleżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł!Ale polało u nas niedaleko spadł grad i widzę ża następna chmura idzie. Dziewczynki moje poszły spać po 18-ej i będą spać już chyba do rana?Ale pewnie jutro mi zrobi pobudke ok 5-ej :O Chmurko___w sumie to lepsze takie chrzciny z samymi bliskimi ale jak pamiętam planowaliście wieksze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Klaudia, od początku planowaliśmy grono ok. 14-osobowe, ale nie byliśmy zdecydowani gdzie zorganizować posiłek. Mamy dobre warunki na posesji, więc zrobimy tutaj. Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda. Niedługo kupię Klaudii sukienkę, organizacja idzie w ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki! Polewam szampana!!!! Świętuję pewien sukcesik zawodowy :) Zapraszam Was wszystkie na poczęstunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane a ja musze sie pochwalic ze zjechala mi waga o kolejny kg wiec 6 juz za mna ;D U nas jest juz tak duszno na dworze ze masakra a w chacie wcale nie mam lepiej...a bym musiala jechac do kumpeli do sklepu po rosolowe bo mama na nim gotuje psu kasze i musze wziasc mala ze soba do tego nagrzanego auta a nie mam z kim jej zostawic bo moj Ł pojechal z moim ojcem zarejestrowac auto bo wczoraj sobie nowe kupil a tym co do tej pory jezdzil to dal nam wiec maz ma swoj i ja z Wiki swoj ;)...przynajmniej troche na paliwie zaoszczedzimy bo ojca jest na rope a nasz na bene wiec jak ja zatankuje za 20 zl to mi starczy abym pojechala do lidla lub biedrony ;) a maz ma niestety 20 km do pracy w obie strony to okolo 300 zl na paliwo idzie jak by nie bylo a tak to sobie rope skads zalatwi za 2-3 zl i jednak taniej ;)...po poludniu znow sie wypluskamy u mamy w basenie...wczoraj tez z Wiki sie wykapalysmy ta to by tylko ciagle chciala plywac ;)swoim sposobem hehe wierzga nozkami a raczki ma przed soba a mama ja pcha ;p i to jej pasuje...i skubana nauczyla sie wchodzic na drabke ;)...raz ja wyciagnelam z basenu i poszlam se plywac ...moja mama byla ze mna w basenie i w pewnej chwili mi zwraca uwage ze Wiki na drabinie stoi...wiec od tamtej pory zamykamy furtke przy basnie lub wkladamy drabke do basenu bo by nam sie jeszcze utopila jak by sama na nia weszla i jak by nikogo nie bylo w poblizu....trzeba uwazac....bo male takie nie rozumie jeszcze ze niewolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia tak świętowałam, że mi prąd wczoraj wyłączyli! :D A w laptopie ma baterię co wytrzymuje 10 min.... Nie wiem o co chodzi, ale jak wróciliśmy wczoraj do domu, to znów nie było wody, a potem nam jeszcze prąd wyłączyli....Normalnie jak za komuny! Się wkurzyłam i poszłam spć.... A co było do świętowania? Otóż szybkie i bardzo pozytywne załatwienie czegoś co zapowiadało się, że będzie się baaaaardzo długo wlokło... Szczegóły - same nudy, więc oszczędzę Ci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeellllooooołłłłł!!!!! Gdzie Wy wszystkie?????? Obcięłam dziś włosy... znów mam tylko do ramion:) Teraz jak upnę w kucyk to przynajmniej nie grzeją po plecach. No i może nie będą tak wypadać.... Milesia ma dziś wilczy apetyt:) Niedawno zjadła mi słoiczek marchewki z ryżem i jeszcze pół słoiczka marchewki z jabłkiem, zapiła herbatką i nadal jakaś niespokojna była. Zrobiłam jej mleko, to jeszcze wciągnęła 100ml! :D A teraz śpi jak miś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!ja tez własnie kaszke daje Milence i pewnie zasnie. M mnie wkurza nogi mnie bola jak nie wiem bo cały dzien chodze a ten przynies mi to,podaj tamto...ubrania gdzie sie rozbierze tam zostawi i jeszcze jak mówie ze nie mam czasu jak cos chce ode mnie to z nerwami ze nieuzyta jestem noz kurwa mac nieuzyta...wiecznie zmeczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×