Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ania --- to straszne.... :( :( :( Tragedia... Co sie stało? Czy coś wcześniej było nie tak z ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,cala ciaza przebiegala ksiazkowo..Maluszek owinal sie pepowina i udusil..Po prostu przestala czuc ruchy i poszla sprawdzic co sie dzieje..A teraz jeszcze kaza jej samej urodzic i czekaja az sie akcja zacznie..jakby malo cierpiala,to jeszcze jej to przedluzaja..najgorsze,ze jeszcze pokarm dostanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---- ogromna tragedia spotkała koleżankę:( Wiem,że zwykle wlasnie każą rodzić naturlanie ze względu na matkę ponoć to zdrowsze:( Z upływem czasu potem jednak zwykle te kobiety są z tego wyboru zadowolone bo wcześniej mogą zacząć starać się o dzidzię.Jesli będziesz miała z nia kontakt to poleć jej to forum, tam nie bedzie z tym sama, jest tam też forum : http://dlaczego.org.pl/ Jak to w życiu bywa jedni się smuca inni cieszą, moja rodzina powiększyła się o nowego malutkiego chłopczyka, kuzynowi urodził się synek. Poród ciężki- kleszczowy poza granicami kraju,ale dziecko i mama czują się dobrze:) dostał imie po pradziadku i cała nasza rodzina szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania --- nie znam dziewczyny, a siedzę i płaczę...... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Nikulam. Na razie ona nie chce z nikim rozmawiac..Nie dziwie jej sie..na pewno ciezko zniesc spojrzenia i ton pelen wspolczucia.. Annolia,bo my matki jakos inaczej do tego podchodzimy..Mi sie slabo zrobilo jak mi mama o tym powiedziala..normalnie zbladlam...Przeciez ona juz czula wszystkie ruchy..z tego co wiem to zaczela kompletowac rzeczy dla malucha..i teraz wroci do domu,do tego wszystkiego...:(:(:( I kazda nastepna ciaza do konca bedzie w strachu.. A taka szmata jak ta z filmiku z youtuba(na pewno widzialyscie) uordzila zdrowe i sliczne dziecko..Nie ma sprawiedliwosci..naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam tak to w zyciu jest.Moj tata zawsze mowi "Psy szczekaja,a karawna idzie dalej". Gratulacje dla kuzyna. Na szczescie wiekszosc ciaz konczy sie szczesliwie. U niej na pewno tez tak bedzie z nastepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikulam
próbowalam keidys wbic sie na Wasze forum,ale jakos nie udalo mi sie.dlatego jak mam wolna chwile to podczytuje forum.a ze sama mam dziecko ze stwierdza skaza,wiec chce wykupic prywatne ubezpieczenie.bo i tak chodze z synkiem do lekarza prywatnie bo terminy sa bardzo odlegle.tak wiec,takie ubezpieczenie bardzo by mi sie przydalo.szukalam juz i np.w medicover jest bardzo drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---dziękuję:) wiem, teraz nie ma na to siły, lae podeslij jej ta strone a zwąłszcza forum na niej. nikt tak jej nie zrozumie jak inne matki po stracie. Jest tam też podforum o ciążach po stracie. Piszą tam nawet tatusiowie. Jest taki Batman, który stracił synka w marcu 2008 (chyba) facet się załamał okropnie, przez tyle lat nie umie dojść do siebie po stracie wymarzonego synka, dopiero niedawno zaczał dochodzić do siebie, chodzi do psychologa a zona zaszła w kolejną ciąże. Mysle,ze czytanie takich historii, również tych ze szcześliwym- późniejszym zakończeniem bardzo pomaga oswoić ten ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo--- jak to nie udało Ci się wbić na nasze forum??? Przeciez tu nigdy nikogo nikt nie wyrzucił, nie przegonił, wręcz przeciwnie każda nowa osoba mile jest witana:) ZAPRASZAMY! Niestety nic Ci nie doradzę w sprawie ubezpieczeń bo OKROPNIE teraz podrożały. Ja od X lat miałam w Inter Polska. Miałam dla siebie i dla córki. Jej jednak z nowym rokiem ponad 3-krotnie podnieśli!! mi trochę też, wiec zrezygnowałam. Jednak jesli Cie stać to nadal uważam,ze pod względem ilości placówek jak i dostepnych badań w ramach ubezpieczenia jak i z możliwością samodzielnego umawiania się do lekarza oraz to,ze mozna ubezpieczyć samo dziecko (bez rodziców) to jest najlepsze ubezpieczenie!!!Już w tym najniższym pakiecie basci jest masa badań, spacjalistów i placówek. Atrakcyjny cenowo pakiet ma uniqa, jednak nas odrzucili ze względu na choroby córki. No i mozna tez ubezpeiczyć samo dziecko. My zdecydujemy się na pakiet rodzinny poprzez konto bankowe,albo poprzez pakiety od pracodawcy bo nic atrakcyjnego dla samego dziecka nie znalazłam. Jeżeli odpowiadają Ci lux medy i mogłabys chodzić tylko tam (mi taka opcja nie pasuje bo tam abrdzo długo sie czeka na kazdego specjaliste) to może napisz do nich, maja cała mase ubezpeiczeń, równiez dla samych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikulam
wiem,wiem nikt mnie nie wyrzucil,ale ciezko bylo mi sie wbic.bo jestescie razem kilka lat i znacie sie dobrze.niemniej jestescie bardza mile i lubie czasami poczytac co tam u Was słychac. Lux med odpada wlasnie przez dlugie oczekiwanie.mam w pracy pakiet,ale jest tak beznadziejny,ze zrezygnuje z niego.maz ma w lux medzie/lim,ale nie moze podpiac mnie ani synka.tak pracodawca wynegocjowal sobie te pakiety.naprawde fortune wydajemy na prywatne wizyty.bo terminy sa zbyt odlegle.nawet pediatre mamy prywatnie,bo ten z przychodni to jakis konował.karmilam piersia,trzymalam diete a dziecko obsypane i wiecznie wmawiala mi tradzik niemowlecy!!!dziecko nie chcialo pic z piersi bo szkodzilo mu moje mleko,dopiero ta prywatna pediatra dala nam recepte na mleko i dziecko od razu zaczelo jesc i nie plakalo. a w jakim banku mozna zalozyc konto,zeby miec prywatne ubezpeiczenie?dziekuje za odpowiedz i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz kalkulator skąłdki podstawowej w inter polsce, oczywiscie do tego dochodzi ocena zdrowia na podstawie wniosku w którym odpowiadasz na różne pytania: http://www.interpolska.pl/content/view/full/2385 poczytaj sobie bo inter polska to chyba naprawde najlepsza oferta, przez jakieś 7 lat nigdy nie zdazyło mi sie bym jakiegos badania czy specjalisty nie maila w pakiecie dla siebie czy córki a liczba placówek na terenie całego kraju jest ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko to sie zaczernij i dolacz do nas ;) Piszesz,ze nie udalo Ci sie wbic..hmmm...dziwne..moze ponowimy probe? juz widze masz wspolny temat z nikulam,a i z reszta na pewno tez zalapiesz. Widzisz ja poszlam z moim malym do dermatologa i dowiedzialam sie,ze to albo azs albo skaza albo lojotokowe zapalenie skory..hmm tyle to ja od wujka google juz sie dowiedzialam..u irl lekarza powiedziano mi,ze to zniknie,bo to normalne u dzieci..tia..zniklo,ale jak mu mleko zmienilam na kozie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio, jak córeczki? Nie przejmuj się za bardzo, dziewczyny mają rację. Będzie dobrze, a jesteś naprawdę dzielna, bo sama sobie z tym wszystkim radzisz. Podziwiam Cię. Jak się czujesz? Beatka, co u mojego ulubionego piosenkarza? Zamieść jaki filmik w necie, bo uwielbiam, kiedy Artur śpiewa. Jak się trzymacie? Anka, współczuję koleżance. Jaki szok. Nie wiem, jak ja bym coś takiego przeżyła. Jak ona się czuje? Co u Twoich chłopaków? Kiedy wracasz do pracy? Annolia, jak się czuje mama? Podobało mi się jak Milenka chciała jechać z wujkiem, a Tobie kazała zostać w domu:D Ale z niej numer, takie teksty:P Pomarańczo, zapraszamy, nie krępuj się, zapraszamy:) Opowiedz coś o sobie, masz czarny nick? Dorotko, obyście byli szczęśliwi:) tego Wam życzę. Nikulam, Laura to taka mała księżniczka. Na zdjęciach zawsze jest elegancka, taka mała modelka:) Ala próbuje siadać, a pcha się niemiłosiernie! Klaudia nie wychodziłaby z piaskownicy. Zdrowe są na szczęście, miałyśmy tylko katar. Przyślę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Annolia____trzymałaś kciuki? Klaudia zdobyła 2 miejsce na konkursie :) Dorotko____Twoje życie i Twój wybór widocznie miałaś swoje powody by wybrać tak a nie inaczej każdy człowiek jest inny.Ja nie mogłabym zdrady zaakceptować ani wybaczyć być może myslę tak bo nie byłam nigdy w takiej sytuacji?być może gdybym była na Twoim miejscu zrobiłabym tak samo?tego nikt nie wie jak by się zachował.I nie widzę powodu żebyś nie pisała z nami tak jak kiedyś nie wiem?myślałaś że my jakieś obrażone będziemy czy co?Halo?My jesteśmy życiowe kobitki także pisz śmiało co tam u Ciebie?Pracujesz? Anka____przeraża mnie to wszystko stracić dziecko i rodzić je ze świadomością że nie żyje chyba sama w tym momencie bym przeszła przez śmierć.Współczuję bardzo wszystkim dziewczynom które przez to muszą przejść.Dla mnie to nie ludzkie rodzić naturalnie martwe dziecko powinny przynajmniej mieć jakiś wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dalej walczymy z malowaniem. Malowanie kuchni to katastrofa:) Milenka 2 dni miała "wakacje" u babci. Drugiego dnia już nie była taka chętna do zostawania tam. Tzn zostać to chciała, ale żebym ja też z nią tam była. Zostało już tylko pomalować w korytarzu, ale to już w towarzystwie Milesi pomaluję, najwyżej mi nieco pomoże:P Chmurko --- Ala zupełnie podobna do Klaudii:) Śliczne masz córeczki:) Milenka ma taką samą apaszkę jak Klaudia:) Moja mama czuję się w miarę dobrze. Milenka gada całymi pełnymi zdaniami. Teksty takie ma, że sami nie wiemy skąd jej się to bierze. Klaudia --- trzymałam! Skutecznie widać;) Gratuluję! Dorotko --- pisz co u Ciebie Despina --- jak tam Elenka? Co u Ciebie? Nikulam --- Laura elegancka jak zawsze:) Wszystkie chętnie do przyłączenia się niech się śmiało dosiadają do naszego "stoliczka". Każda nowa osóbka mile widziana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Dawno mnie tu nie bylo ale widze ze forum dalej trwa to milo milo:) U mnie wielkie zmiany bo znowu wyjechalismy za granice tym razem do Angli jestesmy tutaj od Kwietnia i jak narazie jest fajnie praca jest pracujemy sobie i nie mamy zamiaru wracac do PL na ta chwile ale jak dalej bedzie tego nikt nie wie ale wole tutaj pracowac i zyc niz w PL.Co do naszych staran to powiem Wam ze 30.04 i po 3dniach w sumie juz bylam w domu i teraz do dzis jestem na zw lek i jutro wracam do pracy ale najwazniejsze ze jest wszytsko w porzadku zaczelam jezdzic do Kliniki do Myslowic i dr.Blaszczyk mnie prowadzi i kazal jeszcze porobic rozne badania wymazy i zrobic ta laparoskopie ale najwazniejsze jest ze NIEMAM Endometriozy i MAM drozne jajowody bo inni wlasnie mowili ze w tym tkwi problem i ciesze sie ze zdecydowalismy sie isc do tej kliniki.No teraz zazywam Dexamethason na obnizenie hormonow i mam ponownie przyjsc jak ponownie zrobie badania w 3dc a teraz mam 21dc czyli dalej niewiem kiedy bedzie okres ale moze te tabl jakos przyspiesza bo dzis sie czuje kijowo tak jakby moze owulka byla no nic zobaczymy czy pojade do tej PL na te badania bo tez tutaj zglosilam sie do Osrodka zdrowia i mam miec spotkanie z babka od tych spraw 28maja takze zobaczymy tez co ona powie bo moze nie bede miala jeszcze okresu i bede wiedziala na czym stoje czy leciec do pl czy nie no zobaczymy. Przepraszam ze sie nie odzywalam ale jakos wiecie ciezko mi troche pisac. DORCIA Czasami warto dac jeszcze raz szanse i mam nadzieje ze Wam sie uda:) Milej niedzieli.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia, no heeej:D Pisz do nas jak najczęściej. Jak tam w Anglii? W którym mieście mieszkacie? Annolia, jakie kolory wybraliście? Przyślij fotki jakieś. Twoja córcia to taka gadułka, tak? Fajnie:) Beatka, co u Ciebie? Despina, jak tam studia? Co tak zamilkłaś? Klaudia, gratuluję córci drugiego miejsca, pewnie ma frajdę:) My siedzimy na dworze oczywiście przez cały czas. Piękna pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :):) Chyba wypadłam trochę z rytmu w pisaniu do Was :-P Klaudia - gratulacje dla córci...Ma talent :-D Lola - fajnie, że się odezwałaś Beatko - jak Justynka po powrocie? Zadowolona? Annolia - czyli po tym jednym dniu Milesia nie była już taka twarda? Spryciula mała. No właśnie na jakie kolorki malujecie mieszkanko? Jeśli chodzi o mojego brata to też próbują ratować małżeństwo.... Aniu - a co u Twoich małych mężczyzn?? Współczucia dla koleżanki, która straciła swojego dzieciaczka...Ja w przeciągu prawie 2 lat miałam w swoim otoczeniu 4 koleżanki, które straciły dzieciaczki jeszcze przed porodem :( Ja sobie tego po prostu nie wyobrażam. Straciłam ciążę na samym początku i było to cholernie ciężkie przeżycie, a co dopiero tak zaawansowaną... :(:( Nikulam - Laura jest coraz rozkoszniejsza....Ze zdjęć widać, że jest baardzo pogodnym dzieckiem :) Chmurko - dziewczynki ślicznotki....Nie za wcześnie troszkę na siadanie jak dla Ali....? Despina - Tobie można pozazdrościć otoczenia i krajobrazu w jakim mieszkasz...:) Orcio - trzymam kciuki za dalszą rehabilitację. Musi być dobrze :) Klaudia - ja kiedyś miałam dokładnie takie samo zdanie jak Ty. Ale jak widać życie weryfikuje nasze poglądy...Zdaję sobie sprawę, że będę na M spoglądać "innym" wzrokiem (jak to powiedziała Ania) no i szczerze mówiąc tak jeszcze jest. Ale nie żałuję tej decyzji (jak na razie tfu tfu)...Dużo ze sobą rozmawiamy, a wcześniej tego brakowało..niestety :(:( Poza tym nic nowego, pracujemy obydwoje. M ma 5 minut do pracy, ja 70 km ciągle w tym samym miejscu i ciągle narzekam (zwłaszcza na panią kiero) Robi się coraz gorzej :( 😭No ale to temat rzeka. Jak byliśmy na majówce u M siostry to zepsuło nam się autko i naprawa nas wykończy finansowo. Niestety. Do tego mamy w tym roku aż trzy wesela :(:( Normalnie szok.... Ojoj a ja się znowu rozpisałam....:-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo Dorcia to ja rozumiem :D Teskno mi bylo za tymi wpisami :):) A u moich chlopakow ok.Jeden lezy wlasnie w wozku i nadaje,a pozostali dwaj pojechali do M znajomego,zeby Sebek pobawil sie troche z jego dziecmi. Ja zrobilam sobie podwieczorek i zajrzalam tutaj i sie milo zdziwilam :) Lolcia to fajnie,ze z Twoimi jajorcami wsio ok.Mam nadzieje,ze niedlugo bedziemy miec swieza brzuchatke :) A gdzie mieszkasz?I gdzie pracujecie? Dobrze,ze sie Wam uklada. A widzisz,jednak w Pl to kolorowo tylko na urlopach jest hihi :P My bylismy wczoraj na Komunii u znajomych i wrocilismy do domu przed polnoca..Sebus to juz ledwo na nogach sie trzymal,ale ze byl final Ligi Mistrzow,to musial poczekac az sie skonczy.Jak na zlosc byla i dogrywka i karne hehe Klaudia gratulacje dla corci :D Zdolniacha z niej.Pewnie dumna jak paw jestes,co? Despina a mozesz zapytac narzeczonego o jakies dobre strony z ofertami sprzedazy aut i motocykli?Moj M chcialby porownac ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie macie racje w PL to tylko kolorowo na urlopach jest takze zdecydowalismy sie wyjechac do Angli dokladnie do Luton narazie zoaczymy jak tu dlugo wytrzymamy,a ja pracuje w fabryce bananow na produkcji a M jezdzi torem tez w tej firmie i mamy ja jakos 10min autem od domu gdzie narazie u brata mieszkamy ale bedziemy wynajmowac swoje. Milego wieczorku zycze.papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Lola____Dorotka____miło że się odzywacie. Anka____pewnie że jestem dumna :) Dla mnie oczywiście powinna zając 1-sze miejsce ale nie jestem obiektywna :P rzecz jasna...Prześlę potem zdjęcia na pocztę z występu. Lenka____ma zapalenie oskrzeli a ciągle woła loda i loda nie rozumie że jest chora mówi że już gardło jej wcale nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wlasnie my mamusie jestesmy najbardziej obiektywne haha :P Chmurko jaka Ala juz duza i ma paputki jak Wojtus tyle,ze on ma niebieskie :) Dziewczynki chyba do Ciebie podobne,nie? U nas dzis mialo padac,a nie pada i w zwiazku z tym pojdziemy do miasta. Dzis mamy na obiad kurczaczka pieczonego,tzn chlopaki maja,bo mnie dieta obowiazuje i staram sie jej trzymac. Laurka jak zawsze slicznie wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wlasnie my mamusie jestesmy najbardziej obiektywne haha :P Chmurko jaka Ala juz duza i ma paputki jak Wojtus tyle,ze on ma niebieskie :) Dziewczynki chyba do Ciebie podobne,nie? U nas dzis mialo padac,a nie pada i w zwiazku z tym pojdziemy do miasta. Dzis mamy na obiad kurczaczka pieczonego,tzn chlopaki maja,bo mnie dieta obowiazuje i staram sie jej trzymac. Laurka jak zawsze slicznie wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapadły sie znowu pod ziemię no....:( Ależ dzis wietrznie Anka____dieta?właśnie zjadłam obiad i poprawiłam oponką z lukrem che che....i ciągle sobie powtarzam że od jutra koniec z obżarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jaka u Was pogoda? Też tak ciepło i słonecznie jak u nas? A co do sadzania Ali, to sadzam ją na półleżąco na trochę. Ona tak usilnie próbuje się podnosić, chce wszystko widzieć:) Najchętniej siedziałaby pod kątem prostym, ale jeszcze nie ma warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×