Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Gość kdjfnrhbvig
prosze o odp co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mamy sadzic..Bylo bzzz to moze byc i ciaza..Nie latwiej po prostu zrobic test? Przeciez zadna z nas nie jest jasnowidzem..Szansa na ciaze jest zawsze... Brzuch moze cie bolec z wielu powodow..Co do tej plamki krwi,to mozesz miec nadzerke,moze gdzies cos sie "przytarlo"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny na życzenia. Klaudia impreza??? No coś Ty. ale dziewczyny odbiję sobie 10 marca,u nas jest organizowany dzień kobiet-jedzenie,picie. rok temu nie byłam,ale podobno do 6 rana impreza była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Orcio moja córcia już była do 1 komuni w tamtym roku teraz jest w 3 klasie. u mnie pogoda do do du....nic mi sie niechce później napisze bo tego posta juz pisze 5 raz bo mi płyte graficna czy cos tam szlag trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No na szczęście moim dziewczynkom już przeszło.Klauduśka dziś pojechała na wycieczkę klasową na przedstawienie juz o 6 na nogach była z wrażenia :) Beata____u mnie pogoda taka sama ani jak z dziecmi wyjść błoto po kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Wyslalam na wspolna poczte wiadomosc odemnie i fotki od Orcio takze jesli chcecie to zerknijcie sobie:) POZDRAWIAM!!! PAPA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nikulam___dopiero weszłam na pocztę ależ Laura Ci wyrosła i bardzo się zmieniła.Śliczna dziewczynka z niej :) Badałaś ją kiedykolwiek okulistycznie?Bo wydaje mi się że lewe oczko ma żle ustawione a wiesz że ja pod tym względem jestem bardzo uczulona chyba że tak wyszło zdjęcie?ale okulistka mi kiedyś powiedziała że właśnie u dzieci najczęsciej na zdjęciach wada się uwidocznia. Ja gotuję rosołek dzisiaj na golonce indyczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---dzięki za miłe słowa o Laurze:)Nie załamuj mnie prosze,że jeszcze okulista nam dojdzie wrrr. Z testów na alergie nic nie wyszło, teraz bedziemy szukać grzybów i pasozytów może to one a może alergie ige-niezależna albo nietolerancja pokarmowa.Nie badałam jej , ale tyle leakrzy już ja oglądało,że wiekszość dzieci w całym zyciu tylu nie spotyka, nikt by nie zauważył? Ja jak na nią patrze to nie widze by uciekało, przeglądałam własnie na kompie zdjęcia i jak patrzy prosto to ma oczka równo.Fakt,ze ja jakoś najcześciej jej robie od tej strony i może wtedy zerka tak bokiem, ale jak sa na wprost to ma prosto na innych zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ..... Piekna pogoda pewnie na spacerkach z dzieciaczkami jestescie i dlatego taka cisza , moja mniejsza znow ma katar niestety i to taki cieknacy , od dwoch dni mega problem z brzuszkiem z niewiadomej przyczyny a zebow jak nie bylo tak i nie ma .... Ania a ty jak sie trzymasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Orcio no trzymam sie jeszcze w jednym kawalku..Dzis w nocy juz myslalam,ze cos sie dzieje,bo mialam kilka naprawde mocnych skurczy,az sobie ukleklam w lazience na kafelkach...no,ale rozeszlo sie..:O Sebcio mial pierwszy zabek jak mial prawie 9 miesiecy :) U nas pogoda tez piekna,ale dosc zimno.Siedzimy w domu,bo Sebek przeziebiony i nie chce,zeby sie doprawil.Tym bardziej,ze moja mama ma przywiezc te nalewki czosnkowe,a zeby to dostac to musi byc zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooojjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj DZIEWCZYNY JAKIE MACIE FAJNE TE DIZECIACZKI , az mi sie nie chce wierzyc ze juz takie duze ..... normalnie milion buziaczkow ode mnie i moich dziewczyn Lola , serdeczne dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mam nadzieje ze sama w domciu z Sebkiem nie jestes , a kiedy mama przylatuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie Orcio M jest z nami :) Ale pracuje od 5.30 do ok 16...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :-D Robię kawusię, jest ktoś chętny do picia ze mną? Ale od razu mówię, że nie mam nic do kawy...:( Mam dzisiaj wolne, za oknem jest tak słonecznie, że postanowiłam trochę ogarnąć bo nie pamiętam kiedy ostatnio sprzątałam :(:( mówię Wam strach wejść do pokoju.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko --- ta kawa jeszcze aktualna? Jeśli tak, to ja jestem chętna:) Posprzątałaś już? Orcio --- niezła laseczka z Ciebie:) I dziewczynki masz śliczne:) Ania --- w jednynm kawałku jeszcze? Bo wchodząc dziś na kafe miałam nadzieję, że już tu zobacze wiadomość o porodzie;) U nas pięęęęęękne słoneczko na niebie. Ale wcale nie ma tak ciepło, taka zdradliwa pogoda. Już się nie mogę wiosny doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia a no w jednym :O Lapia mnie bolace skurcze w nocy,ale mijaja po jakims czasie..A ja juz tak chce urodzic.. Bylam dzis w miescie,w 3 miejscach,2 oddalone od samochodu o jakies 300m ,a przy jednym sklepie to udalo mi sie stanac nawet pod samymi drzwiami i wiecie co?Ledwo zyje..Wrocilam i jak szlam na gore sie przebrac to normalnie ledwo nogi za soba ciagnelam... Dorcia jak jeszcze mozna to ja prosze kawke,bo nie chce mi sie doopy ruszyc..A do kawy to ja stawiam delicje i moje ostatnio ulubione krakuski mix :) Orcio wstydz sie normalnie..takie zdjecia mi tu wysylac..Ty w ogole cos przytylas w ciazy? Ja mam 20kg na plusie i jestem ciekawa ile zostanie do zrzucenia po porodzie..Ty to szczesciara jestes..taka szczuplutka...ehhh a mnie znow czeka grillowane miesko i salatki... Chmurko a Ty gdzie sie zaszylas?Czyzby Ala skonczyla ze spaniem non stop?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mi się ostatno jedna koleżanka przyzała, że zależało jej żeby urodzić w weekend (bo jej M daleko pracuje i się bała, ze nie dojedzie na czas w tygodniu) i wypiła w sobotę po południu sporą ilość olejku. W sumie nic jej nie było, tylko raz do wc poleciała, ale w nocy się zaczęlo i rano już miala dzidzię na rękach:) Łyknij oleju i będziesz miała z głowy :P A tak na poważnie to ja nic nie sugeruje, bo osobiście to bym się cholernie bała takie coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na tą kawkę dla Was to już za późno, co? Ania - ale na te delicje to mi smaka narobiłaś....:-D Wysłałam Wam e-maila na pocztę, tylko się nie przestraszcie.....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko--- w szoku jestem... Wysłałam Ci maila.... Ściskam wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim Corcie faktycznie takie udane ,dziekowac ze mnie to zadna laska Ania ja po porodzie przytylam 18 kg i waze prawie 80 bede dzis do was zagladac czesciej bo mam dzien sprzatania w domku , tak jakos wiecej checi przez ta pogode ładna sie zrobilo hihihi i w sloncu okna zakurzone bardziej widac a moze ktoras na kawke sie skusi poranna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo Babeczki , wyłazić wyłazić .... moze czekoladke do kawki ..... balkonowe wypucowane , zawiesilam stara -nowa firanke , kupilam dwa lata temu i wreszcie sie doczekala a szkoda ze nie widzicie z jaka gracja teraz wisi hehehe Dorotka ... szczerze wspolczuje . w takiej sytuacji to na drinusia moge zaprosic , wie ze rano ale j-d z cola moge zaserwowac , w razie co to nawet w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio --- ja w zeszłym tygodniu wszystkie okna wypucowałam:) Jak tylko pierwszy raz tak pięknie słoneczko zaświeciło i zobaczyłam te szyby ochlapane, to aż mnie ruszyło:) Kawkę oczywiście poproszę. Milesia wstała mi dziś o 6:40 :O Ja w ciąży przytyłam też 18 kg, ale jakos zeszło. Tylko że ja mam 158 cm wzrostu:) Ty widzę jesteś wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, jestem z Tobą, trzymaj się dzielnie, dotrwasz przecież:) Który to tydz., ile dni Ci zostało? Już niedługo to wszystko się skończy. Ja siedzę z dziewczynami, u nas po staremu. Dużo piorę i prasuję, ciągle jest coś do zrobienia, ale radzimy sobie. Teraz po 1,5 miesiąca mogę powiedzieć, że z czasem jest rzeczywiście coraz lepiej. Ala zaczęła kontaktować, jesteśmy zdrowe, chodzimy na spacery. Mamy niedługo szczepienie. Zaczęłam ćwiczyć niedawno...:D Klaudia idzie do przedszkola od września, nie wiem czy mówiłam. No i jest zazdrosna o Alę, ale na szczęście jej nie bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka zrobiona ... Annolia ja urodzilam wczesniaczka cala ciaza z mega komplikacjami i dopiero 4 kg przytylam po zastrzykach od 29tc za to d...a mi teraz urosla , kawal baby teraz ze mnie , wysoka to gorzej bo w ogole teraz jak babochlop wygladam , mnie mala budzi prawie codziennie okolo 4 - 5,30 o 6,15 pada a mamusia juz zasnac nie moze hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dorcia mnie to zatkalo..szok szok szok...Wygramolisz sie z tego na pewno..trzymam za Ciebie kciuki i sciskam moooooocno. Dzis zaczynamy 39 tydzien i zostalo nam dokladnie 14dni...Ostatnio spie jak zabita..od czasu do czasu tylko jakis skurcz mnie obudzi. Ja umylam dwa okna w zeszlym tyg,bo juz patrzec na nie nie moglam. Umylam jedno w salonie,bo sebek wlazi na parapet i wszedzie byly odciski jego lapek,a w kuchni drzwi do ogrodu pokolorowal kredkami hehe Pogoda dzis wstretna..leje i wieje,a my musimy za chwile do sklepu jechac..Zaplace za wczorajsze lenistwo,bo nie chcialo mi sie jechac do jeszcze jednego sklepu po zakupy do obiadu..no to musze dzis..w taka pieeeekna pogode :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugie okienko blyszczy .... czesc Ania - pewnie wczesniej dzidzia bedzie zobaczysz ... szalona babka z ciebie zeby okna myc z brzuchem ... oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dorotka____radzę Ci załatw naprawdę dobrego adwokata niech im w pięty pójdzie!Otrząśniesz się jestem pewna nie ma za kim płakać.Niemniej trudno stawić czoła rzeczywistości. Nikulam____ja na Twoim miejscu bym poszła tylko do dobrego okulisty dziecięcego a nie tylko dla dorosłych uwierz mi to jest wielka różnica jesli jest ok to będziesz spać spokojnie a jeśli nie to bardzo ważne żeby jak najwcześniej dziecko nosiło okularki bo niestety ale większość wad wychodzi w szkole.Ja też nie widziałam tego u swojej starszej córki dopiero znajoma mi zwróciła na to uwagę jak mała miała 2 lata a u Lenki sama zauważyłam jak miała 5 m-cy.A inni lekarze mogli nie zwrócić uwagi na oczka bo każdy specjalista skupia się na swojej dziedzinie.A jakby co okularki nie są takie straszne :) A ja wczoraj byłam z Lenką u fryzjera i przekłuć uszy nie macie pojęcia jakie to dzielne dziecko siedziała sama i tylko troszkę zapłakała ale bez jakiejś paniki.Tak więc teraz chodzi dumna jak paw bo w koncu ma swoje "ko" tak jak Klaudia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo i CHMURKA sie wygramolila .... CHmurko ja tam malej takich bieliznowych typu body i spiochy nie prasuje , leje troszke wiecej plynu do plukania bo to idzie sie zaj.... ć z prasowaniem . przemysl sposob bo wtedy zostaje ci wiecej czasu dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie prasowalam ;) Orcio w poprzedniej ciazy w dniu terminu umylam wszystkie okna w domu,a wieczorem jechalismy do szpitala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a to sa do korekty u dziewczynek te okularki czy to nieuleczalna wada ps Obie pannice sliczne ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×