Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Anka --- samo z nocnikiem przyjdzie. A próbowałaś Sebka bez pampersa zostawić? Może jak się zmoczy, to sie przekona do nocnika. Ja jeszcze przekonałam ją tym, ze kupiłam majtki. Dumna była jak nie wiem, że jest już taka duża, ze nosi MAJTKI :D Przedtem moje z szuflady podkradała i sobie na ubranie zakładała, a potem prezentowała się paradnie i chwaliła "ja mam majtek!":D :D :D Myślałam, ze nauka sikana do nocnika potrwa parę dni i dywan będę miała do wymiany:P, a tu miłe zaskoczenie:D Dywan nie ucierpiał wcale, raz się zsikała, ale na szczęście poszło na płytki w kuchni:D Teraz nawet jak się bawi w drugim pokoju to nagle sie zrywa woła "sii!" i leci do nocnika:) A jak Wojtuś? Nadal ma dobry apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probowalam juz z majtkami..zsikal sie i przyszedl do mnie trzymajac sie za majtki i mial dosc dziwna mine,ale nic poza tym. Bez pieluchy boje sie go puscic,bo mamy kanape z materialu i jak ja zasika to bedzie przerabane,bo pokrowce sie pruja w praniu i musialabym je recznie prac...nie mowiac juz o tym,ze wypelnienie jest takie jak w poduszkach,tylko ze bardziej twarde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ta kuracja uodparniająca to był wyciąg z aloesu BIOSTYMINA trzeba dawać przez 20 dni później 10 dni przerwy i znów 20 dni po 1 ml. ale ja dałam tylko jedną ture i moim zdaniem jest rewelacja bo Artur ani nie ma kataru ani nie zakaszle nic a miał kontakt z chorymi dziećmi na zapalenie oszkrzeli płuc i grypą wcześniej by złapał choróbsko a teraz nic!!!!!!!!!! :-) Ja właśnie kożystam z wolnego czasu bo mały śpi już półtorej godziny wiec sprzątam i weszłam na neta na sekunde. Chmurko idziesz na spacerek wo ja wnet wychodze wiec w połowie drogi możemy sie spotkać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, czekałam na rozstaju dróg i nie widziałam Cię... Pewnie skręciłaś w lewo za stacją benzynową? Aj, cała wyprawa w plecy! Może lepiej przyjedź pociągiem? A macie ładną pogodę na spacery? U nas zima jest:D Annolia, jak mama? Wyszła, jak się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko to zle skrecilam :-( przyjade pociagiem innym razem. U nas pogoda super dzis bylo lato bylismy w krotkim rekawie praktycznie caly dzien bylo 21 stopni w cieniu a w sloncu niewiem ale goraco . Teraz jest 15 stopni ale podobno ma sie zepsuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko to zle skrecilam :-( przyjade pociagiem innym razem. U nas pogoda super dzis bylo lato bylismy w krotkim rekawie praktycznie caly dzien bylo 21 stopni w cieniu a w sloncu niewiem ale goraco . Teraz jest 15 stopni ale podobno ma sie zepsuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko to zle skrecilam :-( przyjade pociagiem innym razem. U nas pogoda super dzis bylo lato bylismy w krotkim rekawie praktycznie caly dzien bylo 21 stopni w cieniu a w sloncu niewiem ale goraco . Teraz jest 15 stopni ale podobno ma sie zepsuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!A ja dziś zaliczyłam zakupy świąteczne i sama już świętuję bo mam dziś urodziny :) Także dziewczyny jest tort,kawka i dobre czerwone winko zapraszam! Dostałam od córci piękną laurkę a od taty piękne róże a od mamy właśnie tort :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, wszystkiego najlepszego, sexi mamuśka!!!:D Zdrówka, pomyślności, spełnienia marzeń:) Jak spędzasz urodziny, pewnie z rodzinką? A ja mam pracowity dzień i jeszcze się nie skończył. Spać...:P Beatko, czekam na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Klaudia - wszystkiego najlepszego dla Ciebie z okazji urodzin :-D spełnienia marzeń, zdrówka, pociechy z dziewczynek i dużo dużo miłości 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wszystkiego najlepszego!!!! Chmurko nie czekaj bo narazie zimno ma byc i ma padac to nie bede se wybierac. Dorotko co u Ciebie jak sprawy sie maja? Czy wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia najlepszego! 🌼 Zdrowia dla wszystkich przede wszystkim :) A ja wlasnie chcialam upomniec takie 2 baby..Dorotko pisz co tam sie dzieje?Mam nadzieje,ze masz sie juz lepiej. No i Mala..moze bys sie tak odezwala,cooooo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia --- spóźnione ale szczere życzonka z okazji urodzin:) Zdrówka, miłości i żebyś zawsze była radosna:) Sezon urodzinowy widzę:) 1.04. miał mój M, 2 i 5 koleżanki, 9 w Lany Poniedziałek mam ja:) Tylko nie pytajcie które bo się nie przyznaję! :P 10. 04 ma kuzynka M..... W drugi dzień świąt robimy wspólną imprezkę, zjedzie się cała rodzinka. Klaudia, wpadnij do nas, zrobimy urodziny razem:) Ja właśnie piekę sernik, resztę upiekę jutro. Do świąt prawie wszytko gotowe, zakupy zrobione. Zostały mi tylko takie ostateczne porządki. Wieczorami drapię jajka (pisanki, żeby nie było nie domówień:D) Tylko pogoda kitowa.... Tak pięknie było, a na świeta się zepsuło. Chmruko --- moja mama już ponad tydzień jest w domu i czuje się lepiej, choć na początku po szpitalu była bardzo osłabiona. Teraz bardzo przestrzega diety i wyniki ma bardzo dobre. Jak tam przygotowania u Ciebie? Ania --- Twoja mama jeszcze jest? Co u Ciebie? Sebuś już zdrowy? Beatko --- co u Was? Dorotko --- jak sytuacja? Lepiej? Mała --- gdzie przepadłaś???? Nikulam --- Lamblie wybite? Jak przygotowania do świąt? Laura pomaga w kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia moja mama juz w niedziele poleciala do domu :( A u nas Wielkanoc jak zwykle bedzie do d..M na 6 rano do pracy i skonczy pewnie kolo 16. Nigdy nie obchodzilismy swiat wielkanocnych i zaczniemy chyba dopiero od przyszlego roku jak juz Sebastian bedzie mogl brac w tym udzial. Jest juz prawie zdrowy. Dzis zdjelam mu pieluche i ubralam majtki i spodnie. Ladnie robil siusiu na duzy nocnik w lazience,a potem 2 razy sie zsikal hehe Na dzis mu odpuscilam i ubralam pieluche,ale jutro na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania --- i jak dajesz radę bez mamy? Ciężko? Z tym sikaniem to widzę, że na dobrej drodze jesteście. Ja zakładam pampersa Milence do spania i jak gdzieś jedziemy autem. Zauważyłam, że ona nie sika teraz tak często i umie przytrzymać. Ostatnio byłam z nią dosyć długo na zakupach i pampersa miała suchego:) Jak tylko weszła do domu to pędem leciała na nocnik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji Świąt!!!:D Annolia, u nas dobrze. Święta spędzamy z rodziną, więc dużo nie robię. Jakieś tam drobne smakołyki i sprzątam:) A Ty sama dzielnie walczysz? Moja Ala tak pięknie i głośno się śmieje:) Coraz fajniejsza jest. I taka z niej kluska. A Klaudia trochę mniej jest zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Sympatyczne Kolezanki życze Wam i bliskim -pogodnych , rodzinnych , wiosennie radosnych Świat Wielkanocnch JUBILATKOM STO LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALLELUJA DZIŚ ŚPIEWAJMY,BOGU CZEŚĆ I CHWAŁĘ DAJMY, BO ZMARTWYCHSTAŁ NASZ ZBAWICIEL, TEGO ŚWIATA ODKUPICIEL. ZDROWIA RADOŚCI I POWODZENIA TO SĄ NAJSZCZERSZE MOJE ŹYCZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALLELUJA DZIŚ ŚPIEWAJMY,BOGU CZEŚĆ I CHWAŁĘ DAJMY, BO ZMARTWYCHSTAŁ NASZ ZBAWICIEL, TEGO ŚWIATA ODKUPICIEL. ZDROWIA RADOŚCI I POWODZENIA TO SĄ NAJSZCZERSZE MOJE ŹYCZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia:) Stawiam na stole winko, ciasta i pieczonego indyka z sałatakmi:) Częstujcie się! Padnięta jestem... Ręce urobione po łokcie:P M dużo pomógł (nie marudząc nawet :P czym jestem zachwycona :D) Wszystko pyszne mi wyszło:) Ale już mam serdecznie dość tych imprez... Tedzień temu, dziś, jutro wpada kuzynka M z rodzinką i jego siostra tez z rodzinką (na dojadanie resztek :P) a za tydzień robimy jeszcze raz... dla przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta Święta i po Świętach:) Hej Dziewczynki najedzone? wypoczete? NAJLEPSZEGO DLA JUBILATEK! ZDRÓWKA I SŁONECZKA W SERCU Klaudia----- myslałam i myślałam nad tymi oczkami Laury i w końcu dziś byliśmy u okulistki dziecięcej. Babka z b. dobrymi opiniami, pisała podreczniki o okulistyce dzieciecej, 17 lat pracy w Centrum Zdrowia Dziecka na okulistyce, więc postanowiłam jej zaufać:) Wszystko ok. Laura ma zeza pozornego, nic się z nim nie robi, wynika z wieku dzieciecego i budowy buźki, jakiś tam fałd przy spojówce powoduje ,że wydaje się,ze oczko nadmiernie ucieka, ale po naciągnięciu widać,że wszystko ok, jak patrzy prosto w te jej przyrządy to widać,ze wszystko dobrze. Z tego się wyrasta. Zrobiła tez badanie dna oka i też wszystko ok. Mamy przyjść na kontrolę za rok. ufff ulżyło mi,że nie doszedł nam kolejny problem zdrowotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza?????? Byliśmy dziś na bilansie 2-latka. Wszystko ok. Wzrost 88, waga 10,8... Nieco niska ta waga. Ale ja w wieku 2 lat miałam 10,5 kg i 82 cm wzrostu:) Ostanio znalazłam swoją książeczkę zdrowia :) Gdzieś czytałam, że w dorosłym życiu człowiek podwaja wzrost z okresu 2 urodzin... U mnie nie zgadza się o 6 cm. Według tego Milesia powinna być wyższa (mam nadzieję :P) Dostaliśmy jeszcze profilaktyczne skierowanie na badanie krwi i moczu, bo ostatnie miała robione ponad roku temu. Razem z Milesią też chyba sobie od razu morfologię zrobię. Właśnie widzę, jak dzieci sąsiadów autem ze szkoły przywieźli... Codziennie ich wożą tam i z powrotem. Nic w tym nie byłoby dziwnego, ale do szkoły mają jakieś 400 m, może niecałe... Kiedyś widziałm jak rano zimą te dzieciaki 15 min pod garażem czekały na matkę zanim autem wyjechała. Hi hi... Już by w tym czasie zdążyli zajść i wrócić piechotą i to powoli :D Nie kapuję tego. Dzieciaki zdrowe, całe dnie za piłką latają, ale nóg chodzeniem piechotą do szkoły zbrukać nie mogą :D Arystokracja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia---alez drobinka z Milesi:)My idziemy na bilans we wtorek, pewnie nas gdzieś skierują z tym,że Laurina do mówienia się nie spieszy. A wiesz na tym forum marcowych mam gdzie pisze jest dziewczynka kilka dni młodsza od naszych córek i ma 94cm i waży 18kg:)Toż to prawie 2 Milesie:) Co do auta sąsiadów to moze te dzieci tak kochają jeździć,że same proszą rodziców? Ja jak byłam mała to meczyłam ojca byśmy i ze 100m po bułki podjechali-gdziekolwiek:) Dziewczyny czy Wy byłyście juz na pierwszym przeglądzie zębów? Ja jeszcze nie, a co chwile słysze,że 2-latki mają już dziury, rekordzistą jest jeden chłopczyk, kóry ma już 5 zębów do borowania! ( z marca 2010). Musze koniecznie się wybrać,ale już widze jak moja panikara da sobie zajrzeć w paszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×