Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Życze powodzenia................ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i Żegnam....... paaaaa..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nikamo ;) może i reszta do nas dołaczy,nie chce mieć wyrzutów sumienia że pisząc na topiku dla staraczek tak naprawdę je blokuję i pewnie jest im ciężko ciągle czytać o ciążach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny...No to i ja do Was dolacze...Chociaz smutno mi strasznie..:( Ale w sumie macie racje..Staraczkom ciezko czytac o ciazach..Zwlaszcza tym,ktore tak dlugo sie staraja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Wy tez wygladacie po
porodzie jak stare raszple, jak ja? :( Jak sie z tym pogodzic? Bo ja nie potrafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to znaczy,ze wygladasz jak stara raszpla? Mi sie wydaje,ze jak sie czujesz tak wygladasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Wy tez wygladacie po
a ja sie czuje tak jak wygladam... Rozstepy, te piersi zmasakrowane, brzuch, zeby, wlosy, oczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Wy tez wygladacie po
tylko 9 miesiecy, a czuje sie 20 lat starzej :( Ze nie wspomne jak wygladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wpadłam tu tylko na chwilę, aby pogratulować Wam upragnionych ciąż:) I wyjaśnić, że staraczkom wcale nie jest smutno czytać o ciążach i dzidziusiach:) A przynajmniej tym "moim" staraczkom. Założyłam topik "Szukam koleżanki, która też się stara o dzidzię" i co prawda mamy już mnóstwo staraczek, to w naszej tabelce pojawiły się już 3 ciężarne. Cieszymy się każdą nowiną o ciążach, bo wiemy, że dla naszych koleżanek to jedna z najcudowniejszych chwil w życiu. Kiedy któraś z nas zachodzi w upragnioną ciążę łatwiej jest się nam pogodzić z kolejnymi pojedyńczymi kreskami na testach, z naszymi kolejnymi rozczarowaniami. łatwiej wymienia się nam informacje o ciąży, jest weselej, gdy są wśród nas już zafasolkowane:) Pozdrawiam serdecznie i jak chcecie, to zajrzyjcie czasem na nasz topik pełen staraczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może spróbuj cos ze Soba robic... Cięzko mi mówic ,mnie dopiero to czeka ale mam kolezanki i prawie wszystkie wygladaja super.. Moze to jakas depresja ? Albo wmawiasz Sobie ze tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara raszpla?a to czemu?co się takiego stało w ciąży i po porodzie?ja jedną przeżyłam i twierdzę że raczej na moją korzyść,schudłam,poprawiła mi się cera.Cycki zmalałay to fakt ale teraz nadrobiły straty bo kolejny dzidzius w drodze ;) Hej Ania ;) Ja taką podjęłam decyzję i myślę że słuszną.Poodchodziły po kolei REA też Ferminka pisze bardzo rzadko,Lola musiała odejść i to już nie był ten sam topik co kiedyś. Arista___u nas na topiku też się każdy cieszył z fasolek ale po pewnym czasie została tam dosłownie jedna staraczka i reszta brzuchatek z których też część przestała pisać.Mnie to już po prostu męczy jakieś odchodzenia,powroty,urlopy od forum i co?pisałam tam dosłownie ja,Ania,Beata,Chmurka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie mówię że juz nie zajrzę na stary topik bo w końcu tam się dla mnie wszystko zaczęło ale myślę że nadeszła pora by po prostu zmienić temat.Bo w końcu staraczką już nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Spacerku ;) Jak miło że jesteś.No stary topik istnieje nadal ale tak sobie pomyślałam że warto założyć nowy i znalezć dla nas miejsce w innym dziale.Coraz więcej stamtąd pouciekało bo się nie starają albo ich to męczy.Czasem odnosiłam takie wrażenie że po prostu jak tak ciągle piszę tylko o ciąży i badaniach to jestem tam nie na miejscu i że może cięzko o tym wszystkim czytać staraczkom.Wiem sama po sobie że jak się starałam o dzidzię to mało mnie obchodziły sprawy ciężąrnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i ja do Was wskakuje Cześć Majka wskskuj do nas ;-) Klaudia ja też już jakiś czas temu myślałam o zmianie topiku bo może żeczywiście odstraszamy inne staraczki. Musimy sobie tabelke zrobić zeby mieć dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Beata2611...........15.....11.o8........03.02.2010......26............... No i tabelke mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beatka ;) a no właśnie weż coś skombinuj jakąś tabelkę bo całkiem zapomniałam.Myślę że po prostu tak jest każdy na swoim miejscu.Co nie znaczy że nie będę do dziewczyn zaglądać ale niekoniecznie muszę im pisać o czymś co ich póki co nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Beata2611...........15.....11.o8........03.02.2010......26 ............... Klaudia0405..........15.....19.08.......31.01.2010.......26.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na 100% bede tam zaglądać ale niestety jak bym to ja sie starała to my mnie denerwowało to pisanie innych o ciąży badaniach jakie duże już dzidzie itd... Dobrze że teraz mamy i swoje miejsce i na temat a tam bedziemy kibicować staraczkom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia kiedy byłaś oststnio u gina chyba niedawno co?????? a jaka jest już dzidzia i ile ma długości?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mi tak dziś wysadziło że szok dzidziuś rośnie co już widzę gołym okiem :) za 2 tyg.mam wesele i mam zamiar się zmieścić w moją którąś kieckę ale tracę tę pewność z każdym dniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U gina byłam zaraz po Tobie przed wyjazdem na wakacje ze 2 tyg temu i dzidzia miała 5.7cm teraz ma pewnie ok 9 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×