Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ja też widze ze z tym moim brzuchem coraz ciekawiej sie dzieje hi hi w zimie mnie tylko bedzie można popchnąć i bede sie toczyć ha ha ha. Dziś mnie koleżanka zobaczyła a widziałyśmy sie w piątek i mi mówi cześć gruba i mówi że strasznie mi brzuch wypchało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam że byłaś jeszcze później. To teraz już nie bedziesz chodzić co 2 tygodnie????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że już opuściłyście tamten topik. Nikt już tam nie zagląda. Czekam żeby z kimś pogadać od kilku godzin i tylko Femina się odezwała, myślałam że nie ma was w ogóle na forum. No trudno. to pa i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja już myślę w co ja się w zimę ubiorę tzn.jaką kurtkę?chyba coś trzeba będzie kupić ale no kurczę nie bardzo się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewika my tu sobie bedziemy ale i tam bedziemy zaglądać Ja polecam zeobić rano test bo może było za małe stężenie HCG i dlatego negatywny był wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi kazał za miesiąc przyjść z czego bardzo się cieszę bo tak to co 2 tyg.się stresowałam. Ewika____nie uciekaj będzie mi bardzo miło jak z nami zostaniesz.Widzisz na tamtym topiku pusto się zrobiło bo tylko brzuchatki się udzielały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobrze że co miesiac a ja musze co 3 tygodnie bo tak może mi dawać zwolnienie L4 i ja już mam nerwy co bedzie za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem na zwolnieniu i daje mi na 30 dni z tym że do KRUS-u byłam ostatnio to patrzyłam że zasiłek macierzyński podnieśli teraz na 2700zł.Nic tylko rodzić dzieci...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas becikowe było 1000 dla każdej a dle biedniejszych 2000 a macierzyńskie tak jak wypłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macierzyński z KRUS-u jest wypłacany taki jednorazowy zasiłek z tytułu urodzenia dziecka i do tego becikowe 1000zł i komuś jeśli dochód nie przekracza 500 coś zł to też 1000zł i u nas z gminny płacą 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co innego jak jesteś w ZUS-ie i pracujesz a co innego w gosp.rolnym.Z KRUS-u płacą 2700zł i za każdy dzień zwolnienia 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz dobrze to Tobie nic tylko na zwolnieniu siedzieć i dzieci rodzić jak tyle płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam to wychodzi 300zł na miesiąc ale dobre i to.Uciekam spać.Do jutra dziewczynki : mam nadzieję że nasze grono się powiększy ale cieszę się że jesteście.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bede uciekać ide spać z małą a jeszczi prysznic. ona jest tak wytęskniona za mną że szok i cały czas sie przytula do mnie wiec musze uciekać obowiazki wzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ale dziś pogoda fuj chmury wiszą a jest ciepło ja zaraz ide na pyszną kawke mniam mniam i biore sie do życia. Spać dziś nie mogłam bo już na brzuchu nie dam rady i krece sie z boku na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej!nie rozpisałyście się dzisiaj.Ja od rana w rozjazdach.Dopiero wróciłam i jem śliwki mmm jak ja je uwielbiam!Gdzie reszta kobietek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki. Ja niedawno do domku wrocilam..Nie moge sie doczekac kiedy sie skoncza te wakacje,bo codziennie taki zapierdziel,ze szok.. Teraz sobie leze i odpoczywam. Co do brzucha to mi tak wyskoczyl,ze szok!!!Kazdy juz widzi,a to nawet nie 4 miesiace!!! W ogole to ja nie kumam jak to jest z tym liczeniem wieku ciazy..No bo 16 tygodni to 4 miesiace,nie?tylko,ze wtedy znaczyloby,ze w ciazy mam byc 10 miesiecy,a nie 9...i sie pogubilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M. Homes
Ciąża, poród, wychowanie - książki na www.Nasza-czytelnia.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anka!Ja też jestem w szoku z moim brzuchem w żadne spodnie sie nie dopinam.16 tygodni to 4 m-ce tzn.koniec 4 a początek 5 m-ca.Teraz jesteśmy w czwartym.A brzuch Cię nie boli?nie ciagnie?bo ja mam takie uczucie ciężkości i jakby parcia na pęcherz bo mam jeszcze w miarę nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klaudia. Ja juz w Polsce musialam kupic spodnie ciazowe,bo ledwo w bojowki sie dopinalam! Ale teraz to mi tak wyskoczyl,ze juz chyba w zadne bym sie nie dopiela.. A owszem czasem mnie zaboli.Nie moge schylona siedziec,bo jakies takie dziwne uczucie mam.Poza tym czasem ciagnie,ale przeciez dzidzius rosnie :) Jutro mam pierwsza wizyte w szpitalu i usg.Ciekawe jakie duze juz jest. A jakie smaki mam..to nie pytaj...wczoraj byl eMa kolega i patrzyl jak jem ogorki kiszone,ale oczy szeroko otworzyl jak popilam kubusiem..ale jak to dobrze smakowalo..a sok z ogorkow..mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Che che...skąd ja to znam ja jem ogórki kiszone na przemian ze śliwkami...Ja normalnie czuję jak dzidziuś urósł jak leżę i położę rękę na brzuch to z łatwością wyczuwam twardość coraz większą...Już 15 tc niedługo max miesiąc i poczuję pewnie ruchy mówię Ci Ania boskie uczucie dopiero wtedy jest prawdziwa świadomość że to maleństwo istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, babki. Ale drogie te spodnie ciążowe. Myślałam, że będą kosztowały tyle co zwykłe, a tu narzut o kilkadziesiąt zł. Jednak jedna para jeansów mi nie wystarcza. Beatko, jutro usg. Oczywiście, dam znać o wyniku badania. Na pewno chłopiec albo dziewczynka:) Tylko martwię się, czy jest zdrowe, bo lekarz będzie mógł ocenić stan narządów wewnętrznych, a jeszcze nie byłam badana na toksoplazmozę. Kiedy robi się takie badanie? Klaudia, patyczku, dzidzia uwidacznia się powoli? Ja niby dużo nie przytyłam, ale wielkiego bębna nie mam. Ale bardzo chcę mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj uwidacznia się Chmurko aż jestem w szoku.Ja w pierwszej ciąży wcale nie miałam badania na tokso i teraz inny gin też mi nie kazał póki co robić. Czemu ma być żle?na pewno z dzidzią wszystko w porządku nie martw się na zapas.O której macie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spodnie no fakt tanie nie są ale ja w podobnej cenie kupowałam też zwykłe jeansy za ciążowe dałam 110 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×