Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

No ja juz zczaiłam jak wejsc w ten topik jak wejde na nasz topik to wchodze żeby coś napisać a dopiero tam jest spis tematów szukam nas i sie udaje że wyskakuja wszystkie strony ale beznadzieja jak to teraz pomieszali. Ania bo Ty babo za dużo pracujesz a za mało śpisz masz głupie godziny pracy ze jak robisz na popołudniu a na nastepny dzień rano to zanim zaśniesz to juz późno jest a rano też trzeba sie wyzbierać i wcześniej z 1-1,5 godziny wstac. musisz jakoś sobie ustawić tak zebys mogła sie wysypiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie napisałysmy ho ho Ja juz ide lulu :-D z małą a pozatym jestem adnieta bo od po 5 na nogach więc oczy juz pieką i wogóle palce mnie bolą już od pisania zaduzo dzis pisałam z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek ;) Śpicie jeszcze czy co?Ja się wybieram na zakupki spożywcze a jutro do większego miasta na zakupy butów dla siebie i córci na zimę.Co mogę dać jej na przeziębienie?na razie daje jej witaminy,syrop prawoślazowy i lipomal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry WSTAWAĆ NIEDOBRZYCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja rozumie mało pisać ale wogóle??????????? tego nie rozumie przecież pogoda paskudna i nigdzie sie nie wychodzi wrrrrrrrrrrrrrr bede krzyczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia kup małej ibufen on jest dobry i napewno jej nie zaszkodzi a teraz chorubska panują wiec lepiej dać odrazu coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja wstałam dziś po 6 bo mężulko z racy przyszedł i zaczęliśmy się po chawirze krzątac i mała stała już przy łóżku jak nas słyszała...byłyśmy już w biedronce na zakupach kupiłam znicze na groby...są fajne kombinezony dla maluszków do 86 cm ale od 60 paru więc na dwa sezony może by wam starczył...strasznie mieciutkie...fajne anka...sorry że sie spytam może nie doczytałam ale dlaczego nie możesz iżc na grób siostry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Beata ale wlasnie ostatnio szefowa nie daje mi takich zmian. A przedwczoraj to poszlam spac nawet o 20ej..Generalny sie smieje,ze ja dotrwam w pracy najwyzej do polowy listopada.Ta opcja odpada,bo mnie po prostu nie stac na to,zeby miec conajmniej 200e miesiecznie mniej..Mamy 2 kredyty,a do tego za chate tez trzeba placic..Pogadam z lekarzem na nastepnej wizycie.Ja naturalnie mam niskie cisnienie.Wczoraj jak sprawdzalam to bylo 102/64.Mam przyspieszony puls,wczoraj bylo 98 dzis mam 96.. Ewelka nie moge isc,bo grob siostry jest w Polsce,a ja w Irlandii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie naszukalam tej tabelki.Mam nadzieje,ze ta jest aktualna.. baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26........? Spacer w chmurach....35....29.10........08.12.2009......22........K mala29....................30...17.11.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................28...12.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............27...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............27.....05.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................16...28.10.........29.03.2010. ......31......? emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka to wypij sobie mała kawkę.Ja tak samo mam niskie cisnienie i mam takie wrażenie że nie mam siły a serce mi kołacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wlasnie wypilam sobie mala kawke :) Chyba codziennie rano beda pila sobie jakas kawke albo cappuccinko,moze bedzie mi lepiej. A powiedzcie mi kobiety czy Wy tez macie przyspieszony puls??Ja mam zawsze ok 98...Czytalam,ze to normalne,ale w necie pisza roooooozne rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wlasnie dostalam sms od kolezanki z Polski,ze wczoraj urodzila chlopca.35tydzien,ale wszystko jest ok :) Ciesze sie razem z nia.A skubana urodzila w 15 min..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to dobrze że z dzieckiem wszystko ok :-) ja juz sie doczekać nie moge aż urodzi sie mały. Chmurko jak u gina co Ci powiedział na te upławy i plamienia jak sie czujesz ???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Czy ma któraś z Was bóle stawów? Kurcze,na moje to stawy,ból jest nie dosłownie,ale przeszkadza,denerwuje,tu chodzi akurat o nogi. Miałam wczoraj i to dziwne,bo tylko w prawej nodze,nie mogłam nic nie robić,wkurzało mnie to,musiałam tą noga ruszać,wyginać bo spokoju mi nie dała. Mam tak już od 3 dni i to wieczorami. I może to głupie,ale mam takie malutkie obawy co do..powiem wprost do sexu,M nie było od czerwca,ma wrócić w środę na tydzień i to chyba nieuniknione heheh. A obawy mam,czy się nic tak nie stanie,wiecie,długo długo nic,a jak dostanę jakiegoś skurczu macicy albo cuś? Głupio mi o tym pisać i nie pisałabym gdyby to było regularnie ale po pół rocznej przerwie? A jak mały się wkurzy i powie sobie"nikt mnie nie będzie po głowie pukał" ;-)) Głupie to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala wg mnie to masz glupie mysli ;) Pamietaj,ze jak mamie jest dobrze to i dziecku tez :P A jesli ciaza nie jest zagrozona to nie ma zadnych przeciwwskazan..wiec jak maz wroci to....... do roboty! U mnie leje i leje az rzeczka osiedlem plynie.Na szczescie bratanica podrzuci mnie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała niemartw sie o sexik wiadomo że w ciąży trzeba troche uważać i nie za gwałtownie ale mozna a mały najwyzej tatusia ugryzie w członka hi hi. A tak poważnie to gdzieś cytałam ze sex jest w ciaży potrzebny że też dla dziecka ma jakiś wpływ dobry ale nie pamiętam co dokładnie pisalo. Wiec kochana bzykaj sie i nic nie martw. A co do stawów to mnie wczoraj właśnie w prawym kolanie tak bolało ze szok ale ja to mam na własne ządanie bo jeździłam na skuterku czy lało czy wiało a nawet jak był mróz a śniegu jeszcze nie było i na zmiany pogody wiem ze mam wszystkie stawy. Ania u nas nie leje ale pochmurno strasznie jest i zimno jak cholera. Reszta babek gdzie sie podziewacie pisać co u Was Chmurko martwie sie o Ciebie odezwij sie po szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26........? Spacer w chmurach....35....29.10........08.12.2009......22........K mala29....................30...17.11.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................28...12.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............27...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............27.....05.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................19...18.11.........29.03.2010. ......31......K emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam gratukuje córci. Wiesz ja sie ciesze ze 1 dziecko to córeczka bo one są kochane i duzo pomagają a raczej chcą. A poza tym to dziewczynke mozna stroić w sukieneczki i włoski czesać a chłopca to tlko w spodnie i nic innego :-) Lece eMi zawieźć obiadek bo dalej remonty ale już maluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zjadlam obiadek..looooo matko,ale jestem peeeeelna...rozmrozilam golabki mniam mniam :) jeszcze 25min i do pracy bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY DZIĘKUJĘ!!!:) Mam do Was jeszcze pytanie dotyczace USG. Czy podczas pomiarów przytrafiało Wam się,że poszczególne części ciała były strasze od innych? Mi teraz np. wyszło,że brzuszek jest 2 tyg. starszy od główki. Czy miałyście coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Ty to szalona jesteś,ugryzie go powiadasz? Ty szalona mamuśko,na skuterze jeździsz? A nie boisz się? Teraz to taki czas brzydkiej pogody,mokre liście na drogach itd a jak się coś stanie? Nikulam,pierwszy raz słyszę co prawda,że może być różnica między narządami,nigdy nie zagłębiałam się w tym co jest na wydruku USG. Wiem tylko to,że u mojego małego główka jest duża i miałam głupie myśli od razu(aby wykluczyć zespół downa,mierzy się główkę i kark). Ale lekarz nic nie mówił więc jest ok,a mały główkę odziedziczył widocznie po mnie,bo jak się urodziłam to miałam duuuży globusik hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Ciebie Anka,to piszesz,że jak mamie jest dobrze to i dziecku. Ty myślisz,że ja będę w stanie się rozluźnić podczas miłostek? Ja będę spięta,zdenerwowana,będę czujna i nie wiem czy mały odczuje że mi jest dobrze. Ten głupi sex mógłby nie istnieć,ja będę szczęśliwa jak się w niego wtulę i zasnę. Wtedy będzie mi naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała już nie jeżdże na skuterku bo go sprzedałam jakiś czas temu jeszcze w ciąży nie byłam chyba albo to były począdki ciąży ale wcześniej miałam skuter 2 lata nie miałam prawa jazdy a do pracy czymś musiałam jeździć i kupiłam sobie w saloie skuter fajny był i był jedynym srodkiem lokomocji do pracy jeszcze jak jechałam rano do pracy to bym miała jakis autobus ale najgorsze były nocki bo nic nie jechało a 7 km ponad miałam do pracy. Ale juz mam prawko od 1,5 roku i śmigam autem :-) i bardzo mnie to cieszy. Ale są korki w całym mieście szok i wiadomo ze teraz juz lepiej nie bedzie bo na groby ludzie jadą M jutro idzie do pracy i bede musiała po 5 wstać zeby ga zawieźć bo autobusu niema :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała____kobito korzystaj póki możesz bo jak się mały urodzi to chociażbyś chciała to nic z tego....a maleństwu nie zaszkodzi przecież M się na Ciebie nie rzuci jak zwierzę nie?Powiem Ci że mnie mój wczoraj w nocy obudził o 23-ej....i wcale nie żałuję przerwanego snu ;) I nawet po seksie jest lepsze samopoczucie mojej małej chyba to nie przeszkadzało bo fikała sobie w brzuszku jak gdyby nigdy nic. Wróciłam z zakupów i jestem padnięta! Chmurko___JAK PO WIZYCie? Nikulam____bardzo się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia,nie ma szans żeby korzystać,on będzie tylko kilka dni w domu,a następnym razem dopiero przed świętami gdy ja już na ostatnich nogach będę. a nie chciałabym tak szarżować do sylwestra,bo wiadomo przy sexie ruchy to masaż dla szyjki,a od tego krok do akcji porodowej. Po sylwestrze to co innego ;-) . Jak mówiłam,że sylwestra chciałabym spędzić w spokoju,w domku,a widzę,że szykuje się zlot połączony z sylwestrem. Mamy założony na Pomorzu klub Forda i sylwester ma być organizowany w domku w lesie na Kaszubach. Namawiają mnie,jeden pisał że oglądał Hausa i da radę odebrać poród jakby trzeba było. A fajne to grono jest,każdy tam z dziećmi jest,nawet biorą ze sobą pieski,zdarzają się i kotki. No ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobity. Ja myslalam,ze przy piatku bedziemy tu miec niewiadomo ile roboty,a tu nuuuuuuda jak cholera... Zjadlam kolacje i znowu jestem peeelna jak balon.Wszyscy sie ze mnie smieli po drodze z restauracji,bo na kolacje wzielam sobie 2 bulki z tunczykiem i serem tartym a do tego mialam na talerzu pare chipsow i beze z bita smietana...no tez mi cos wielkiego..w koncy w ciazy jestem,nie?? M mi drodzowke przywiozl,ale kazalam mu ja zabrac do domu,bo nie mam miejsca :D A i widzialam na grafiku,ze od niedzieli mam 4 dni wolnego hihihihihi ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×