Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Mała prosze zlituj sie nademna bo padne :-( Przecież ja im całą przychodnie obrzygam mój organizm nie przyjmuje syropu bo za słodki a tu takie bez smakowe świństwo bede płakać. A tak wogóle to dzis miałam isc zrobić to badanie ale cóż rano wstałam jak robot zaprogramowany na jedzenie najadłam sie i popiłam sokiem po czym sie kapłam ze miałam iść na badanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki!! Pisze, bo mam pytanie. Jestem w trakcie staran o dziecko. tak wiec zwracam sie do doswiadczonych. Chodzi o to, ze od owulacji biore luteine. Mam ja brac przez 10 dni. Siodmego dnia po jajeczkowaniu /cykl monitorowany/ zrobilam bete, ale to chyba za wczesnie. Jutro mam ostatni 10-ty dzien brania luteiny i zastanawiam sie, czy odstawienie jej nie wywola krwawien? Bo progesteron jest na podtrzymanie ciazy...A nagly spadek tego hormonu inicjuje @... Tak wiec pytam was-ciezarne. Czy moge spokojnie odstawiac luteine, bo 10 dni po owu c.zolte juz sie moglo "rozkrecic" w produkcji progesteronu i podtrzyma ewentualna ciaze? Czy moge zrobic test "sikany"? Na beta-hcg bede mogla pojechac dopiero w piatek. Czy ktoras z was tak miala i moze mi cos poradzic?? Dodam ze nie mam niedomogi cialka zoltego, ale staram sie juz dlugo...Z pierwsza ciaza nie bylo problemu, teraz natomiast wszystkie starania narazie bezskuteczne... Dodam ze owulacja nastapila 19.10... Wiem, ze sie nakrecam, ale mam takie dziwne wrazliwe piersi i bole w podbrzuszu jak nigdy, a wolalabym nie zrobic czegos nie tak. Prosze, odpiszcie co sadzicie i z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana123 ja nie pomogę bo nie mam pojęcia. Może jakieś staraczki pomogą co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :-) Diana ne jestem pewna ale Luteina jest na podtrzumanie ciazy ale i daje sie ja na wywołanie@ ale gdzieś czytałam że jeśli jest ciaza a odstawisz luteine nic sie nie stanie z zarodkiem a jak sie potwierdzi ciąża to odnowa trzeba brać luteine a później to już gin powie co i jak. A ja dziś lewą nogą wtałam i zdążyłam sie z eMm pożrec jak pies z kotem wwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale jestem wściekła aż mnie brzuch boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ;) Beatko____nie przejmuj się ja się ze swoim kłócę czasem parę razy na dzień i nic z tego nie wynika :P Wypiłam kawkę i sobie siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zbieram małą do szkoły i ide robić badania łłłłłłłłłłłłłłłłeeeeeeeeeeeeeeeeee ja nie chce tego świństwa pić. odezwe sie po badaniach. Ha ha tak sie z M pozarłam że nawet mu pieniędzy na śniadanie nie dałam do pracy ( Ja trzymam pieniądze ) :-D Zastanawiam sie czy mu zawozić niechce mi sie i jestem na niego wściekła Ze wszystko mi jedno czy zje czy nie. OOOOOOOOOOO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem strasznie głodna i pić mi sie chce a tu tyle jeszcze głodówki przedemna buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bede płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Rozlozylam sie wczoraj na dobre. Wzielam apap a potem gripex, to spadla mi goraczka. Z tym gripexem to roznie pisza. Nie wiem czy mozna go brac. macica w nocy mi sie stawiala bolesnie, bobas sie rozwalal. Jak jutro nie bede zdrowa to moge miec problem na studiach. Musze stanac na nogi. Mam dzis gina, to moze cos przepisze. Biore jeszcze tantum verde. A tu zbiorowe lenistwo sie szerzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko----to do przezycia, ja z moją cukrzycą miałam już to badanie 8 razy więc z pewnością przeżyjesz:)Wiesz jak byłam dwa dni temu na pobraniu krwi to jedna ciężarna wyjeła z torebki pół cytryny i sobie ją wcisneła do tego słodkiego roztrworu!Może też spróbuj sobie taką lemoniade zrobić:)Tylko koniecznie się spytaj czy to nie bedzie miało wpływu na wynik bo tego to ja nie wiem choc jak nastepnym razem bede musiała to wypić to się dowiem:)Aha co do unikania słodyczy to nie unikaj, o to tu chodzi by sprawdzić jak Twój organizm reaguje przy normalnym trybie odzywiania tak jak jesz na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana---ja odstawiłam po tych 10 dniach duphaston,przez 5 dni @ nie przyszła, więc poszłam na bete, wyszła dodatnia to wróciłam do duphastonu.Nic złego się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki.. Jak ja sie dzis zle czuje..o 11 ide do lekarza..Z rana czulam,ze zaraz zemdleje.Co probowalam sie podniesc z krzesla to mi sie ciemno przed oczami robilo, do tego zalewal mnie zimny pot.To juz w sumie nie pierwszy raz,ale pierwszy az tak zle bylo.Zwykle po chwili mi przechodzilo.Zdarza mi sie to tylko z rana.Moze nie moge tak wczesnie wstawac..??Zadzwonilam do takiego lekarza na tel i powiedzial,ze mam sie polozyc, nogi wysoko,napic sie wody i zjesc cos slodkiego,bo prawdopodobnie spadlo mi cisnienie i cukier bardzo gwaltownie.Mam tez isc do lekarza,wiec ide..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjj wcześniej sie tyle opisałam i zjadło gdzieś :-( Przeżyłam to badanie ale ledwo prawie zwymiotowałam na jakąś kobiete a ta wiedźma co pobiera krew to niech ją drzwi scisna nieumie pobierać tak strasznie mnie bolało że do tej pory mnie cała ręka piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam to Ty biedna jesteś z tymi badaniami ja bym nie zniosła więcej tych tortur bllllleeeeeeeeeee ale co zrobić jak trzeba to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu mialas to paskudne badanie na ccuker fuj ja tego przelknac nie potrafilam:)bllleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś wykombinowali z tym forum. Macie tak jak ja ze widać tylko pierwszą strone a później jak sie napisze coś to dopiero widać reszte??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia z M jeszcze mała wojna ale juz mniejsza. Ale mnie dziś brzuch bolał strasznie dobrze ze samo przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciunia
ja tez dzieciaki sie bawia zaraz pujde je myc i spac ,bedzie wkacu spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba i ja sie obraże na kompa i niebede pisać OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki meldujemy sie biegiem :-) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. No cos sie porobilo na forum,Myslalam,ze to tylko u mnie.. Bez sensu teraz jest.. Ja bylam w domu juz przed 11,bo caly czas zle sie czulam.Polozylam sie spac,spalam 2 godziny i mi lepiej. A Wy co porabiacie?? Dzis tylko 1 tasiemiec bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata zaczęłaś wątek o internecie,ja przez cały ranek nie mogłam wejść bo jakiś błąd danych wyskakiwał. Po 13 jak już pisałam,a miałam duuużo nabazgrane to cholera jasna też się gdzieś podziało,a nie miałam cierpliwości pisać drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O juz jest chyba normalnie. Mala ja rano moglam wejsc,ale nic nie bylo widac.Blad wyskoczyl mi tylko raz.Moze cos na serwerze grzebali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×