Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Mała dawaj ręke to sobie podamy :-) :-( tylko mi nie siadł akumulator niestety :-( Wyobraźcie sobie ze jade autem a nagle zgasło ale zaraz odpaliło i co?????? Jade dalej a jak zaczeło trzepać żucaś autem to szok wystraszona szybko zamiast na zakupy to pojechałam do domu i już prawie mi sie udało a tu nagle zgasł na amen a że ze wspomaganiem to i jak zgaszone to wspomagania brak skreciłam w osiedle ledwo i dalej MUSIAŁAM PCHAĆ WIELKĄ KROWE SAMA Z BRZUCHEM BO TACY SĄ GENTELMENI ŻE MI NIE POMOGLI NAWET. szła koleżanka z 3 dzieci to ja poprosiłam żeby mi troche pomogła i dałysmy rade na szczęście na parking go postawić ALLEEE teraz ide do tego auta a ono działa i niewiem czy swiece wcześniej sie zalały czy co ale odpalił za pierwszym razem :-) i bede chyba bez auta no bo M musi zobaczyć co sie stało i co jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) No Chmurko ciesz się że Ci się to nie przytrafiło podczas bzzz bo chłop by się od Ciebie nie odczepił i trzeba by wzywać karetkę na serio.Co do wózka?Jak kupiłaś już wózek to w nim masz pewnie takie prostokątne nosidełko więc wykładasz mięciutki kocyk pod spód i to wystarczy a przykrywasz dziecko drugim małym kocykiem.Co do rękawiczek to zbędne bo i tak okręcisz mała zapewne cała w rożek i jeszcze koc a uwierz mi i mniej pierdół tym lepiej i wygodniej bo takie małe dziecko strasznie ciężko ubrać w te śpiwory,czapki itd.A jak założysz śpiworek to i tak rączki będą schowane w rękawach. Anka___nie łam się dasz radę będziesz miała ponadto pomoc mamy i swój instynkt.Co do wanienki na stelażu to super sprawa. Ja kupiłam dużą wanienkę i gąbkę taką w kształcie misia żeby na nią położyć dziecko.Z doświadczenia jednak wiem że przez pierwsze 2-3tyg i tak nie położe na tym dziecka tylko jedną reką będę trzymać a drugą myć bo tak jest najpewniej i najwygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pleśniawek to zapobiegawczo można przecierać aftinem to kosztuje grosze.Ale nie wszystkie dzieci mają.Moja miała nawet na ustach a ja nie wiedziałam co to? A mnie bierze jakieś przeziębienie mam nadzieję że nie świnska grypa...na razie mam tylko katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. My od rana sprzatalismy.Przyslali nam czek ze skarbowki!!! Ubiegalam sie o zwrot za czynsz i dostalismy :):):):):) Wozek juz zamowiony :) Kupilam tez na allegro niedrogie staniki do karmienia,rozek i pas poporodowy :) Teraz juz zostaly same drobnostki do kupienia :) Jak ja juz bym chciala miec to wszystko tutaj...Teraz jak juz wszystko dojdzie do mamy to zamowi mi kuriera i juz bede miec wszystko tu :) Beata my tak mielismy z pierwszym autem.M wracal z pracy popoludniu a rano juz aku nie dzialal..Zmienialismy tak aku chyba ze 3 razy.Potem sie okazalo,ze to wina naszego starego rupiecia.. Klaudia dawaj tego rosolu mmmm mniam. Ja zjadlam niedawno pierozki z serem i jagodami-tez dobre. A powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z jedzeniem ryb? Bo ja zawsze slyszalam,ze rybki zdrowe itp itd,a ostatnio w pracy wcinalam buleczke z tunczykiem z puszki i kolezanka popatrzyla na mnie jak na wariatke i mowi,ze nie wolno ryb w ciazy jesc...az mi ta bulka w gardle stanela...W necie wyczytalam,ze tylko niektorych ryb nie powinno sie jesc,jak panga np..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, brzucholki! Wróciłam. Dziś moja przypadłość się nie pojawiła. Początkowo kojarzyłam ją z ciążą, ale nie wiem co to ma do rzeczy. O pochwicy kiedyś czytałam, ale uznałam, że mnie to nie dotyczy i z jakiej racji:P W każdym razie będę się obserwować, bo to było frustrujące nie móc włożyć sobie tam palca:D Teraz przerwałam leczenie gyno femidazolem i nie wiem, czy warto brać go dalej, skoro mam dwudniową przerwę. To było okropne. Jakbym miała być dziewicą do kwadratu. Anka, no to będziesz miała wszystko. Ja teraz dopiero kupuję takie wyposażenie, bo wcześniej za bardzo bym się niecierpliwiła jakby to leżało na widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka___a nie boisz się że kupisz zły rozmiar stanika?Bo wiesz jak zaczniesz karmić to cyce będą jeszcze większe niż teraz... Zajadam sobie owoce i sie nudze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia profilaktycznie kupilam wieksze ;) Poza tym kosztowaly 15 zl sztuka,wiec nawet jesli bedzie za maly to to przezyje.Tu musialabym kupic za ok 50euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie szlak trafia i tyle :-( auto sie zepsuło i M mnie o to osądza bo że pożyczam je itd a ja juz dawno nikomu nie pożyczyłam tylko kiedyś dawno temu bratu ale on nic nie grzebał a M mi wmawia ze ktoś mi grzebał i dlatego szlak trafił. A prawda jest taka ze tylko M mi grzebie w tym aucie jak już trzeba i mu powiedziałam ze jest idiotą i sam na siebie ma być zły a nie na mnie krzyczeć i nie rozmawiamy razem mam już tego dość i nic mi sie nie chce. Niedość ze sie strasznie denerwuje tym ze mały sie dziś prawie nie ruszał moze go czułam z 5 razy i to bardzo lekko i sie zastanawiałam czy to na pewno on to jeszcze M mnie denerwuje wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, chociaz Ty masz spokój:) Beti, ja ze swoim też miałam potyczkę i jestem obrażona. Mam dosyć facetów do końca dnia. Chodź, idziemy sobie gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ok to chodz w moja strone a ja bede szła w Twoja :-) Ja to tak jestem wściekła na niego ze jutro niech nie liczy na mnie że zadzwonie albo mu obiad zawioze tym bardziej ze niemam czym a i niestety ma pecha bo ja mam kase i karty do naszych banków wiec on kest bez grosza a ja mu papierosów nie zawioze i nie bedzie palił OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!! Jak sie czepia mnie niepotrzebnie to niech spada mam go gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede za 5 minut ide smieci wywalić bo zapomniałam z tego wszystkiego moze ktos bedzie jeszcze :-) Chmurko a Ty sie pakuj bo kawał drogi przed Toba AAAAAAAAA i weź sobie też torbe do szpitala bpo pewnie po drodze urodzisz w jakimś szpitalu albo na drodze hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaa, też dziś dowiedziałam się o sobie, choć nie miał racji. Tu akurat się mylił, a chrzanił jak jakiś pokrzywdzony. Nie mam poczucia winy, będę bronić swoich racji:) Idę do Ciebie! A na fajki mu nie dawaj, kurde:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko odbiore poród pod warunkiem że bede koło Ciebie hi hi no ale wiesz cała polska przed nami bo ja całkiem na południu a Ty na północy hi hi ale weź telefon to po karetke zadzwonisz :-) Ci faceci to niech ich drzwi scisna oni sa dobrzy jak sie nic nie dzieje a jak sie coś dzieje to patrzą na kogo zwalić wine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem taka zła ze aż mnie dół brzucha strasznie rozbolał a do tego to pchanie auta mnie wykończyło no i jeszcze popażyłam sobie noge całą stope i bąble mam chodzić mi ciężko a ten baran mi powie ze juz auta nie dostane jak tylko psuć potrafie. :-( Niemam nawet komu sie wyzalić jak jest mi cholernie przykro przez własnego chłopa no ale co tam to tylko 7 miesiac wiec mozna sobie denerwować mnie jemu to nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie pieprzenie tych głupków, którym się wydaje, że my jesteśmy małymi dziećmi. Oni są tu porządni i muszą tylko po nas poprawiać. Do dupy z nimi. Mój też wszystkie rozumy pozjadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze że Chmurka juz do mnie idzie to i ja zmykam czeka mnie dłuuuuuuuuuuuuuuuuuga droga. Wiem jeszcze o Klaudie zachaczymy to dokończymy dzieło z ta kostka co??? Klaudia mozemy???????????? Ide spać musze jeszcze poleżeć i pomacać brzych i poczekać czy mały sie rusza. Ale dobrze ze jutro ide do lekaza bo mnie uspokoi a uwierzcie mi mam straszne nerwy cały czas mysle tylko o dziecku czy nic mu nie jest. Strasznie sie boje owiniecia pepowina spać mi to nie da ale mam nadzieje ze wszystko jest ok bo inaczej mnie bedzie szpital czekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOO Chmurko a jednak jeszcze jesteś to dobrze :-) Ja zaczne chyba mojego M olewać mam juz go powyżej uszu niemam siły do niego. Jak mnie bedzie tak denerwował to go kopne w tyłek i juz jedno dziecko sama wychowuje od 5 lat to i 2 wychowam i wcale sie tego nie boje kase na życie jakaś mam. Ale zobaczymy dzis jestem wściekła i pisze to co pisze a jutro moze być inaczej bo ja sie długo gniewać nie umie niestety a przydało by sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ide spać tym bardziej ze po 6 musze sie obudzić i małą do szkołu szykować. Dobranoc pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Czytam co tu wczoraj naskrobałyście i aż się boję wyjrzeć przez okno na te moją kostkę...ale chyba jeszcze jest na swoim miejscu? Co się przejmujecie facetami?mnie mój kilka razy na dzien z równowagi wyprowadza i nie ma co się tym ich gadaniem co przejmować po prostu chcą wyjść na mądrzejszych od nas che che....ale im to nie wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje maleństwo usiłuje mi coś wkładać pod żebra dość dziwne uczucie. Beata___nie przejmuj się moja mała też ma dni że się mało rusza to normalne.Na którą masz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Klaudia do gina ide na 11.10 i coraz bardziej sie denerwuje. Wczoraj ddo po 23 ryczałam jak dziecko przez mojego M. Dzis rano mały sie więcej ruszał więc jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Beti, pokaż chłopu figę, ja wczoraj pokazałam:D A potem i tak już był miły i wesoły:) Klaudia, nie patrz na kostkę, bo to tylko wierzchołek góry lodowej. Wypuściłyśmy w nocy termity. Good luck:D Anka, no co się nie odzywasz?! Myślisz, że jak facet jeden wieczór jest miły i ogląda mecz, to już nie masz z nim problemów? Stosuj profilaktykę, bo nie znasz dnia ani godziny. Ewelka, gdzie Cię wcięło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×