Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dzieńdoberek Dziewczyny co ja w nocy miałam szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Arturek obudził siee o 2.35 i koniec sania do rana musiałam mu dziąsełka masować bo ma napuchnięte i płakał chyba zeby mu będą szły miał nawet 37 stopni temperature jestem w szoku że tak szybko no ale jak chcą niech rosną. Mały nic nie chce mi jeśc bo sie złości i chce zeby mu masować dziasła to mu palcami albo smoczkiem z butelki masuje wtedy jest cisza a tak to płacz wrzask itd...... U mnie pogoda paskudna jeszczed nie pada ale wnet zacznie zapowiadali i chmury sa nieziemskie i wiszące fuj!!!!!!!!!!!!! Córcia mnie psikawką rano oblała i M tez ale sie cieszyła ze mokrzy jesteśmy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Ty mnie nie strasz,bo Sebus tez paluszki pcha do buzki,slini sie jak nie wiem..mam nadzieje,ze jeszcze troszke zabki u niego poczekaja.. Moje Slonko zasnelo i spi i spi i spi hihi Beata dla dzieci to frajda ten caly dyngus.Pamietam jak sama to lubilam..jeszcze troche i synus bedzie mnie oblewal hihi :D U mnie tez jeszcze nie pada,ale zbieraja sie ciemne chmury,wiec pewnie niedlugo lunie..wieje za to az w kominku huczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Dorian pcha prawie całą rączkę do buzi,potem się dusi ;-) Dwa dni temu miał 37 temp to mu dałam 2,5 ml IBUPROMU w syropku. Ale dziąsełka wyglądają ok,nie widać ząbków,nie są są białe,a różowiutkie. To ten etap,że maluszki pakują piąstki do buśki. U nas M wstał rano i dzieciakom po nogach smignął witką,ale dzieci teraz(bynajmniej moje) są jakieś nietradycyjne,bo tylko krzyki słyszałam hi hi. No ale potem był rewanż,polowali na M za drzwiami z wiadrem wody. U nas cieplutko,niebo bez chmur-nie straszcie mnie deszczem baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała u mnie juz pada i wisi czarna chmura bleeeeeeeeeeee głowa mnie zaczeła boleć przez pogode i ze zmęczenia. U mnie wczoraj strasznie wiatr wiał głowe mi w kościele chciało wyrwać :-( a później strasznie bolała. Teraz dzieci sie szybciej rozwijają Artur śpi mi od 11.40 i nie ma zamiaru sie obudzić chyba. Odsypia zarwaną noc biedaczek, niby ja jestem zmęczona ale co moje maleństwo ma powiedzieć jak on taki malutki i go tak boli. Ciesze sie ze już prawie po świętach bo ja nigdy nie przepadałam za świetami no chyba ze pracowałam albo do szkoły chodziłam to cieszyłam sie z wolnego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lany poniedziałek brrrrrrrrrrrrr zimno leje jak niewiem co fuj. AWy co robicie baby gdzie jestescie co??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chce dzidzie i mam tak narazie nie mam jak zrobic testu a do ginekologa dopiero pod koniec maja;/ co o tym myslicie? moge sobie wmawiac ale ...ostatni test robilam jakos pod koniec lutego no i byl negatywny tydzie po pruba ale to za wczesnie pozniej okres normalnie... ale dziwny i przesuniety a zawsze raczej byl w normie teraz owulacja przypadala na 1 -2 kwietnia 30 i 31 marca sie przytulalam z moim... no i brzuszek raz jest wiekrzy raz mniejszy tak mam od miesiaca okolo.. do tego napady godu i wczoraj jadlam greifrucika... co mi sie nie zdaza nigdy... nie lubie cytrusow.. wczoraj zaczol sie dziwny bialy sluz ktory jest w pochwie nie wylatuje na bielizne... nie ma zapachu... sa tez jakos od miesiaca bole kregoslupa..i boli mnie jajnik jakby w sumie to kluje... do tego ciagle jestem zmeczona... testowac jeszcze nie mg bo za wczenie co o tym myslicie ?? co mi jest... na usq 2 tyg po naszym staraniu wczesniej gin powiedziala ze mam duzo sluzu czy cos takiego w macicy nie pamietam juz dokladnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam jakos dwa tygodie po wczesniejszej probie na usg wlasnie jakos w lutym i wyszlo ze mam duzo plynu owulacyjnego co to znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam jakos dwa tygodie po wczesniejszej probie na usg wlasnie jakos w lutym i wyszlo ze mam duzo plynu owulacyjnego co to znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po Świetach :D Właśnie piję kawkę.Lenka śpi nakarmiłam ja o 7:30 i dalej zapadła w sen... U mnie wczoraj było w miarę ładnie za to dzisiaj leje jak z cebra. Ja karmie dalej wyłącznie piersią i jak jej dam koło 20-ej to budzi sie o 2-ej i potem aż nad ranem.Dałam jej któregoś dnia 30 ml bebiko to nie zrobiła mi kupki cały dzien tylko aż na drugi i to śmierdzącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. My na nogach od 6ej..Sebus teraz spi w swojej kolysce.Ja zaraz ide sie myc i malowac,bo na zakupy o 10ej jedziemy,a nie chce mi sie jak nie wiem..Jeszcze pogoda cudowna..wieje jakby chcialo glowe urwac..W nocy wialo i lalo i byl taki huk,ze wlasnych mysli nie slyszalam.. Klaudia Sebus po bebiku tez nie robil kupki,a jak juz zrobil to zielona i smierdzaca na kilometr.Po Bebilonie nie zawsze zrobi codziennie,ale to podobno normalne przy mleku sztucznym.Czasem robi na 3 dzien,ale kupka jest zolciutka i luzna,wiec sie nie martwie,nie meczy sie tez z jej zrobieniem.Podoba mi sie ta koncentracja na twarzy jak ma cos do zrobienia hihi Milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA ale bebilon jest chyba dużo droższy niż bebiko?Niby jest w bebiku i błonnik ale nic on nie daje jest chyba ciężkostrawne może lepsze by było nan?Już sama nie wiem bo w koncu nie zamierzam długo karmic i bede musiała podać jakies sztuczne mleko tylko które? Chciejka____moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :D Opowiadaj jak było... Chmurko____Babolku napisz co u Was?jak Klaudusia?Przesypia całe noce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inusia___witamy i zapraszamy do nas jak najbardziej :D Testować zawsze można ale najlepiej sie nie nakręcać,poczekać do terminu @ i dopiero wtedy wynik jest miarodajny.Wszystkie dobrze wiemy jak ciężko jest czekać w niepewności ale nie ma na to rady...Ile cykli sie starasz o dzidzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ baby :-) No ja bym sie napiła kawki :-) Klaudi nan nie daj dziecku połozna mi mówiła ze jest beznadziejny. Bebilon jest pare zł droszy. Ja własnie siedze z maluchem na kolanach i mu dziasła masuje a tak go swedza ze co jakis czas mnie ugryzie mocno :-) Mi Artur zacza sie budzic czesciej przez te dziasełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sebus obudzil sie dzis o 3 na papu i przez to o 6ej bylismy juz na nogach.Zawsze budzil sie miedzy 4-5 i potem spal do 7-7.30. Klaudia ja tez slyszalam,ze Nan jest okropny..Bardzo duzo dzieci zle sie po nim czuje. Ja daje Bebilon i jestem zadowolona(a raczej Sebus jest).Dzis musze koniecznie kupic mu ten kleik,bo w dzien co 1.5godz chce jesc.. Tesciowa przywiozla mi duza puszke Bebilonu,tam jest chyba 1kg i cena na tym byla 42.50.Ja znam ceny tylko stad,wiec nie mam porownania..Tu place 6e za puszke 350g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jak czytasz wszystkie wpisy to wiesz,ze mój Dorianek po Bebiku kupy nie robił kilka dni,musiałam wywoływać,a to nie było mile zarówno dla małego jak i dla mnie. Zmieniłam mu na NAN1 i kupka jest codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedne dzieci tolerują Nan a inne nie mój maluch nie tolerował i wymiotował jak niewiem co nosem mu leciało i buzią biedny az sie dusił. Teraz mam bebilon pepti przez skaze i jada jak niewiem co :-D a jest śmierdzące i gorzkie fuj i kupki są już ładne bo wcześniej miał zielone i śmierdzące po tym mleku opakowanie mnie kosztuje 9.95 :-D No maluch zasna bo nie spał od po 6 i juz marudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---niestety ulewa, malo tego mysle,ze ona wymiotuje tak chlustajaco:( przeraza mnie to wszystko, do tego ma tez juz kolki, prezy sie czy to w snie czy to na jawie, placze, dajemy jej espunisan no i mamy skierowanie od pediatry do poradni neonatologicznej w zwiazku z tymi wymiotami, idziemy w czwartek:( no i ciagle jest tak samo żółta....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam____na kolki espumisan jest za słaby podaj jej bobotic i nie 8 kropli jak pisza tylko tak ok 10 nie wchłania sie z przewodu pokarmowego wiec jest bezpieczny i przede wszystkim masaż brzuszka przed jedzeniem ręką w kierunku wskazówek zegara tak wokoło pępuszka i kładż przed jedzeniem na brzuszku na podłodze lub twardym stole no i wyeliminuj ze swojej diety przetwory mleczne,wszelki nabiał i cytrusy,orzechy i czekolady tez nie mozna.Ja właśnie niedawno tez przerabiała kolkę z moją mała to wiem.Możesz też sama pić koper włoski i małej parz i daj do picia taki zwykły a nie herbatki granulowane bo one nic nie daja.Przepajacie ją w ogóle?czy sama piersią karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziek za rady co do mleka.{Pamietam że starszej dawałam bebiko to na poczatku miała zaparcia i dopiero proszek troisty jej wszystko uregulował. Moja mała jeszcze sie nie slini i nie pcha rączek do buzi wcale ją interesuje wszystko co sie dzieje dookoła a najbardziej lubi patrzec na wszelkie obrazy na ścianie :D Mała____Dorianek śmieje sie już na głos?jak tam w ogóle starsze dzieciaki?zainteresowane małym czy nie bardzo? Nowa___jak samopoczucie?Pamietam że mnie tez bolał żołądek pod koniec ciąży miałam straszny ucisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---mleka i przetorw juz nie jem 2 tydzien, orzechy,cytrusy tez nie, czekolady przyznam sie bez bicia ze przytrafi mi sie zjesc na 2 kostki ptasiego mleczka.....brzuszek masujemy zgodnie z tym: http://www.edziecko.pl/wideo_edziecko/10,79343,4032206,Masaz_na_kolke.html herbatki---pani w aptece powiedziala,ze jest zbyt mala espumisan-przypisal lekarz przepajanie---lekarz nie kazal,jak chcemy to ewentualnie woda z glukoza,zwlaszcza jak ma czkawke,bo u nas czesto schemat taki: je,odbija sie,czkawka,wymioty dodatkowo na zoltaczke lozeczko przy oknie, no i podajemy tez wit. K i D nic wiecej nie robimy zbacze co w tej poradni powiedza, bo te wymioty i ponad 3 tyg. żółtaczka raczej nie sa normalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po Świętach :):):) Ja już z M po przedpołudniowej kawusi :):) od dzisiaj jestem na urlopie, wracam do pracy za tydzień we wtorek :):)Troszkę sobie odpocznę. A jutro lub w czwartek rano jedziemy do teściowej na kilka dni...... Jak u Was po Świętach. Ja w I dzień sobie odpoczęłam, dosłownie. Tego mi trzeba było....a wczoraj mieliśmy gości :):):) Dziewczynki :):) mam pytanie -- dzisiaj mam 29dc (ostatni trwał 27dni) i jak narazie żadnych objawów zbliżającej się @. Co prawda w środę w 22dc miałam małe plamienie i na tym się skończyło. Nie mam żadnych nudności, bólu brzucha niczego co zapowiadałoby nadchodzącą @ :(:):(:) Kurczaki już nie wiem co mam sobie myśleć. Chyba się poamału zaczynam nakręcać...... Pozdrowionka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko a moze @ nie przyjdzie co?????????????????? ja tez miałam tak ze zaczeło sie plamienie i byłam pewna ze nie jestem w ciazy a jednak sie udało wiec i Tobie tego zycze. A moze bys tescik zrobiła co????????????????/ Nikulam to nie dobrze ze malenka wymiotuje i juz w tej chwili nie powinna byz zółtaale zobaczysz wszystko bedzie dobrze. co do kolek to Artur niema a córcia miała ponad 3 miesiace i nic nie pomagało. Jade do lekarki z maluchem niech zobaczy na te dziasełka czy ida zeby czy mu sie cos dzieje i jak lezy to wygina go tak jak litere "C" tylko w przeciwna strone i sie tym martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam___ja wiem co mówią lekarze i panie farmaceutki w aptece ale nie zawsze mają racje.Ile Twoja mała ma?Bobotic jest od 28 dnia życia ja zaczełam dawać Lence jak miała 21 dni i jedynie po nim zaczęły jej odchodzić gazy po espumisanie dosłownie nic...A parzyc zwykły koper i dawać do picia właśnie kazała nam pediatra i to która jest ordynatorką oddziału zreszta starszej tez od razy dawałam zwykły koper i było ok bo uwierz mi zauwazysz różnice między herbatką a koprem zwykłym w herbatce jest tylko 7% kopru.Ja podejrzewam że Laura jest alergiczką i stad problemy z brzuszkiem i wymioty ale idz koniecznie do neonatologa.I jak najbardziej przepajajcie ją herbatką z kopru.Są specjalne dla niemowląt od 1 m-ca życia mio-bio Mały brzuszek sie nazywa jest to koperek z rumiankiem do zaparzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka___pamietaj że objawy wczesnej ciąży i @ są identyczne...więc zaczekaj ze 2 dni i zrób test może akurat sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Chciejka - wszystkiego naj naj na nowej drodze życia! Oby wasza miłość kwitła, a dzidzia zdrowo rosła i dawała masę radości! Wrzuć jakieś fotki na wspólną pocztę. Klaudia - spóźnione, ale szczere: wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Aby Milenka zdrowo rosła i dawła mamie chwile wytchnienia! Ty też wrzuć fotki w nowej fryzurce! Całe święta nawet nie podeszłam do kompa :) Przez mój dom przewinęły się tabuny gości i już mam tych imprez serdecznie dość... Ciężko przy małym dziecku przygotowywać przyjęcia! Teraz to sobie dopiero odpoczywam po świątecznym "odpoczynku" :D Dorotka - pytałaś skąd jestem... Mieszkam na Śląsku. Dziewczyny jutro chyba idę do gina, bo nadal bardzo bloli mnie rana po nacięciu i w dodatku teraz jeszcze zaczęła krwawić... :( Jak wam się długo goiło to paskudztwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Dorianek śmiał się już może ze 3 razy głośno,a my razem z nim. Mały i tak ma ksywkę śmieszka,bo uśmiech mu z buzi nie schodzi ;-) A dzieci jak to dzieci,Julia ma 6 lat,traktuje Dorianka jak dużą lalę,chciałaby go nosić,ubierać,głaskać. Daniel z kolei jak ma się nim zająć to ponosi go a za chwilę marudzi,że Dorian jest ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) a wiec tak...wszystko sie udalo..bylo naprawde super..stres wiadomo przed kosciolem byl..ryk w domu przy blogoslawienstwie..w kosciele juz spokojnie ksiadz naprawde odprawil super msze...a pozniej to juz luzik..tyle tylko ze padnieta bylam o 6 poszlismy spac a o 9 wstalismy..do mamy na sniadanie ,do kosciola i o 13 poprawiny...wczoraj wyladowalismy o 21..no a dzis ciag dalszy bo bratowej rodzice wpadaja..a ja juz sily nie mam.. dzis bylam u lekarza...szyjka krotka..nadzerke mam,pobrali mi cytologie..lozysko mam z przodu wiec musze uwazac no i miesiac na zwolnieniu...ciezko bo musze pracowac,ale cos sie wymysli chyba.. jako zona czuje sie fajnie,fajnie :) mowienie do tesciow mamo,tato..hmmm troche dziwne bo uwazam ze rodzicow ma sie tylko jednych..Moj M obraczka zachwycony..znowu patrzy na mnie tak jak kiedys i traktuje jak ksiezniczke... goscie bawili sie super..wodki poszlo duzo :) teraz lece bo bratanica sie zajmuje..zdjecia napewno wrzuce ale nie dzis ok? dziekije wam wszystkim za zyczenia kochane laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia mi sie długo rana goiła ale ja byłam po porodzie znów w szpitalu z komplikacjami i rozcinali mi wiec i dłużej sie goiło. Idż idź do gina niech zobaczy co tam sie dzieje. A masz może tantum rosa przemywasz sobie nim krocze jest jedyne jesli chodzi o te rany bo szybko sie goją. Byłam u lekarki i żeczywiście Arturkowi ida ząbki :-D powiedziała ze musimy to przeżyć a jeśli chodzi o to ze go tak wygina to bedzie musiał być rechabilitowany metodą Vojty :-( dostałam skierowanie do przychodni rechabilitacyjnej i mam termin na 14 maja na konsultacje ze specjalistą a terminy na rechabilitacje są tragiczne bo po pół roku. Chciałam przyspieszyć tą konsultacje i isć prywatnie no ale tydzień wcześniej jest termin i kobieta powiedziała w rejestracji żeby zostawić te pieniądze na rechabilitacje a nie na wizyte prywatną. Masakra bo na rechabilitacje trzeba cjodzić co 2 dzień a to kosztuje 60 zł buuuuu ja zbankrutuj no ale dziecko jest ważniejsze dla mnie wole nie mieć co jesc niż miec dziecko kaleke. No i jak ja mam sie wyprowadzić od M jak mnie na nic teraz nie bedzie stać???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×