Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dzień doberek :-) A ja już na nogach od po 5 i zawiozłam córcie do szkoły a siebie i maluszka zbieram bo jedziemy zaraz do Krakowa do kontroli ehhhhhhhhhhh jak mi sie nie chce no ale cóz jak trzeba to trzeba Dziś znów piękna pogoda jak przyjade to ruszam na spacerek. Chmurko co u Ciebie jak zaliczenia???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) A ja już na nogach od po 5 i zawiozłam córcie do szkoły a siebie i maluszka zbieram bo jedziemy zaraz do Krakowa do kontroli ehhhhhhhhhhh jak mi sie nie chce no ale cóz jak trzeba to trzeba Dziś znów piękna pogoda jak przyjade to ruszam na spacerek. Chmurko co u Ciebie jak zaliczenia???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Witaj Beatka.Daj znac jak wrocisz z Krakowa co i jak.U nas zachmurzone chyba bedzie padalo,a my jeszcze dzis do pracy ale moze uda nma sie wyjsc o 14 zobaczymy jak co to sie odezwe. Milego dnia wszystkim a Beatko Ty z maluszkiem jedz ostroznie:) Pozdrawiam papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Witaj Beatka.Daj znac jak wrocisz z Krakowa co i jak.U nas zachmurzone chyba bedzie padalo,a my jeszcze dzis do pracy ale moze uda nma sie wyjsc o 14 zobaczymy jak co to sie odezwe. Milego dnia wszystkim a Beatko Ty z maluszkiem jedz ostroznie:) Pozdrawiam papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki :):):) Beatko - jak kontrola w szpitalu w Krakowie. Mam nadzieję, że z Arturem jest wszystko w porządku i nie ma żadnych komplikacji.... Mnie się tak nic nie chce - idę do pracy na 8h a potem woooolny weekend. Tak bym sobie odpoczęła, a tu mnie czeka sprzątanie przedświąteczne, wrrrrr :(:(:( Wy już macie za sobą porządki???? Miłego dnia :) Taka ładniutka pogoda a człowiek musi siedzieć w pracy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:) Ja dzis wolne mam z pracy super juz mam weekend jeszcze tylko przyszly tydzien i 10dni wolnego hehe:) Kurde niewiem ale cos mi sie z gg stalo ze niemoge sie zalogowac wpisuje dobre haslo i pokazuje mi ze bledne,niewiem czy jest taka mozliwosc ze gg komus przyznalo moj numer czy co niemam pojecia.Narazie sie mecze z tym a jak nic nie da sie zrobic to bede musiala nowy nr zalozyci do wszystkich wiadomosci powysylac z nowym numerem:( Mam nadzieje ze nie bede musiala no nic zobaczymy. Za niedlugo na zakupki jedziemy takze moze na poprawe humorku cos sobie kupie:) Milego dnia zycze:) Cos tu cisza wczoraj dzisiaj co sie z wami dzieje?Beatka napisz co tam u Ciebie i Arturka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:) Ja dzis wolne mam z pracy super juz mam weekend jeszcze tylko przyszly tydzien i 10dni wolnego hehe:) Kurde niewiem ale cos mi sie z gg stalo ze niemoge sie zalogowac wpisuje dobre haslo i pokazuje mi ze bledne,niewiem czy jest taka mozliwosc ze gg komus przyznalo moj numer czy co niemam pojecia.Narazie sie mecze z tym a jak nic nie da sie zrobic to bede musiala nowy nr zalozyci do wszystkich wiadomosci powysylac z nowym numerem:( Mam nadzieje ze nie bede musiala no nic zobaczymy. Za niedlugo na zakupki jedziemy takze moze na poprawe humorku cos sobie kupie:) Milego dnia zycze:) Cos tu cisza wczoraj dzisiaj co sie z wami dzieje?Beatka napisz co tam u Ciebie i Arturka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:) Ja dzis wolne mam z pracy super juz mam weekend jeszcze tylko przyszly tydzien i 10dni wolnego hehe:) Kurde niewiem ale cos mi sie z gg stalo ze niemoge sie zalogowac wpisuje dobre haslo i pokazuje mi ze bledne,niewiem czy jest taka mozliwosc ze gg komus przyznalo moj numer czy co niemam pojecia.Narazie sie mecze z tym a jak nic nie da sie zrobic to bede musiala nowy nr zalozyci do wszystkich wiadomosci powysylac z nowym numerem:( Mam nadzieje ze nie bede musiala no nic zobaczymy. Za niedlugo na zakupki jedziemy takze moze na poprawe humorku cos sobie kupie:) Milego dnia zycze:) Cos tu cisza wczoraj dzisiaj co sie z wami dzieje?Beatka napisz co tam u Ciebie i Arturka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:) Ja dzis wolne mam z pracy super juz mam weekend jeszcze tylko przyszly tydzien i 10dni wolnego hehe:) Kurde niewiem ale cos mi sie z gg stalo ze niemoge sie zalogowac wpisuje dobre haslo i pokazuje mi ze bledne,niewiem czy jest taka mozliwosc ze gg komus przyznalo moj numer czy co niemam pojecia.Narazie sie mecze z tym a jak nic nie da sie zrobic to bede musiala nowy nr zalozyci do wszystkich wiadomosci powysylac z nowym numerem:( Mam nadzieje ze nie bede musiala no nic zobaczymy. Za niedlugo na zakupki jedziemy takze moze na poprawe humorku cos sobie kupie:) Milego dnia zycze:) Cos tu cisza wczoraj dzisiaj co sie z wami dzieje?Beatka napisz co tam u Ciebie i Arturka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups przepraszam az tyle wpisow:) Chyba to kafe sie cos wiesza:( No nic ja juz z gg doszlam do ladu i jest wszystko oki juz,ale jakim sposobem sie to stalo to niemam pojecia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ty pierwsza i nie ostatnia masz po kilka wpisów ;-) to kafe co jakiś czas nawala. A my dzisiaj na dworzu od rana,maluszek śpi w wózeczku w słoneczku a ja biegam z grabiami. Zmieniamy koła na letnie,chyba zima już nie wróci co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam !!! Właśnie wróciliśmy z dworu. Dorianek z nami od 9 rana na dworzu był,tylko jadł,spal,jadł spał. Chyba nawet troszkę sobie buśkę opalił ;-). Zgubiłam dzisiaj masę kalorii i to mi sie podoba. Beata jak tam wizyta w Krakowie? Już dzisiaj nie napiszę,idę spać bo naprawdę ręce opadają,a nogi do tyłka wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam pytanie do was.czy w ostatnich tygodniach tez bylyscie takie slabe i czy krecilo wam sie w glowie?ja cos kiepsko sie czuje.czasami na nogach ciezko mi sie utrzymac. beatko- co z maluszkiem? klaudia- faktycznie latwiej poszedl ci drugi porod? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby mnie całymi dniami w domu niema nie chce mi sie wracac atmoswera w domu kiepska i wole no polu posiedziec. Dzis strasznie wiało niby było słoneczko no ale wiatr głowe chciał urwac. Wszpitalu wszystko dobrze Arturek juz ma rany zagojone i mogłam wreszcie go usunac wodniaczek na jaderku prawym ma ale sie sam wchłonie wiec sie ciesze . zeszło mi w szpitalu 2 h zanim nas przyjeli musiełam gebe otworzyc zeby nas wreszcie przyjeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!Kawka na stole :D Ja załapałam w kompie wirusa i musiałam wywalać windowsa wiec sie nie odzywałam ale już ok. Nowa____drugi poród jest mniej bolesny i szybszy nie ma porównania z pierwszym.Ja też pod koniec ciąży kiepsko sie czułam,nie mogłam spać,bolały mnie plecy i pachwiny masakra aż nie chce sobie przypominać.Nie martw sie porodem bo za drugim razem jest naprawde o wiele lepiej. Ania____Lenka karnacje ma po tacie na szczęście wiec myśle że jej solarium w życiu nie będzie potrzebne zreszta tak jak i starszej córce. A ja wczoraj byłam z małą na szczepieniu.Waży w tej chwili 5500 i ma 61 długości wiec w normie :) Nie miała ani gorączki ani nie marudziła po szczepieniu.Ale ile było płaczu w trakcie ojojoj! Dorotka____to pochwal sie swoim fryzem nowym na naszej poczcie wspólnej bo mnie na nk nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) Klaudia zaraz będę na kawce,tylko wypiję herbatę do końca. Oj Beata nie wiem co Ci doradzić,ja też czasami mam dość życia,nie wiem gdzie mam się podziać. Marzy mi się mieć coś swojego na zawsze,bo póki co mieszkamy w jednym domku jednorodzinnym z mamą,mamy osobne wejścia,ale niestety wspólne podwórko. Przy niesnaskach słyszę że to ja jestem u niej i czuję się jak lokator. Może kiedyś wygram w totka i kupię sobie dom z ogrodem,zrobię sobie takie miejsce,do którego tylko ja będę miała dostęp,zamknę się i wara przeszkadzać. Wiesz,w takich wypadkach najlepiej jest mieć blisko siebie przyjaciółkę,można pogadać,zwierzyć się,popłakać. Mam taką dobrą koleżankę(na przyjaciółkę jeszcze nie awansowała) i czasami żalimy się na te cięzkie życie. Ostatnio wpadła z brzoskwiniowym winkiem,wypiłyśmy po kieliszku(pierwszy raz w życiu piłam wino he he).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny przydało by sie takie tajemne miejsce tylko dla siebie i czasem żeby se tam ukryć. Klaudia kawka pyszna a ja jem sniadanko hi hi zrobiułam sobie hamburgery i zjadłam 2 buły a teraz wcinam frytki :-D odchudzać sie juz nie musze tylko brzuch ujędrnić i bedzie super :-D Ide zaraz do mojej ciotki posprzątać jej troch bo ona jest zchorowana i nie da rady skakać po szafach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja ci przyznam,że dzisiaj mam wolne od sprzątania. Moja działka,to segregacja prania i włożenie brudów do pralki. Zawinęłam się z małym na zakupy,a M został z dziećmi. Wiecie,że miałam pierwszą konkretną @ ponad tydzień? W sumie to dostałam tydzień temu w piątek i nadal mam. Udręka z tym,bo prawie co 2 godz musiałam zmieniać podpaski,od 2 dni jest tego mniej. Organizm się oczyszcza po taaaakiej przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to wyliczam po kolei: Mała Dorotka Lola Anka Chmurka Beata Ewelka Tala Nikulam Annolia Nowa Chciejka(został tydzien do ślubu Cholero a Ty sie nic nie odzywasz....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Klaudia Jestem jestem obecna,wczoraj posiedzielismy dluzej bo az do 1 takze dzis pospalam to 9. To ja poprosze kawke rozpuszczalna z mlekiem :) Co tam w niedzielny poranek slychac u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola :D A wstawiłam rosołek na obiad a M z Duśką pojechali do kościoła z palmami.Lenka sobie śpi w wózeczku.Fajna dzis pogoda miał byc deszcz a swieci słoneczko. Kawka juz zrobiona słodyczy nie proponuje bo wiem ze ograniczasz a i ja musze przystopowac ze słodkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola :D A wstawiłam rosołek na obiad a M z Duśką pojechali do kościoła z palmami.Lenka sobie śpi w wózeczku.Fajna dzis pogoda miał byc deszcz a swieci słoneczko. Kawka juz zrobiona słodyczy nie proponuje bo wiem ze ograniczasz a i ja musze przystopowac ze słodkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola :D A wstawiłam rosołek na obiad a M z Duśką pojechali do kościoła z palmami.Lenka sobie śpi w wózeczku.Fajna dzis pogoda miał byc deszcz a swieci słoneczko. Kawka juz zrobiona słodyczy nie proponuje bo wiem ze ograniczasz a i ja musze przystopowac ze słodkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziekuje pyszna kawunia:) No my sie wybieramy z domku gdzies za 2h bo jak narazie ladna pogoda nie pada hehe:) ale na jutro przymrozek i opady sniegu pokazuje masakra tu juz tak cieplo kwiatki kwitna a mroz ma byc szok. Ciekawe co tam z reszta babek sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia kobito dzialasz na mnie jak magnes..zawsze czuje ze o ,mnie pisalas :) siedze na necie i szukam piosenek na poprawiny bo kapela bedzie tylko na weselu..wiec trzeba cos puscic zeby potancowali w 2 dzien :) u mnie dzis pochmurno..a mialam nadzieje ,ze pojdziemy dzis na spacer... dziewczyny czy wy tez mialyscie zaparcia w ciazy? ja mam mega..jem owoce,pije duzo wody..nawet specjalny syrop mam owszem cos tam troszke pomaga ale ogolnie tylek zamurowany jest heeh...ale wam dalam temat do kawki co heheh... jeszcze 1 pytanko..w ktorym tyg poczulyscie piersze ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka___w pierwszej ciąży w 19-tym tc a w drugiej w 17-tym tc poczułam pierwsze ruchy.Jeśli masz zaparcia w ciąży to po porodzie pewnie też będziesz miec kup sobie czopki glicerolowe jedyne bezpieczne w ciąży i po porodzie. Powiedz jak sie w Waszych stronach ceni zespół na wesele za jeden dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wrzuciłam fotkę na pocztę :) Co do ruchów w ciąży, to moja córcia pierwszy raz dała o sobie znać w 17 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dobry wieczór :):) Melduję się i ja w niedzielne popołudnie. Właśnie popijamy sobie z M kawusię... Dziewczyny tak a' propos własnego kąta i wygranej w totka - też mi się coś takiego marzy. My mieszkamy u moich Rodziców w domku jednorodzinnym, mamy jedno wejście, wspólną kuchnię i niby wszystko jest oki. Gdyby nie moja Mama to nie wiem jakby to nasze życie wyglądało, ja przy swoim systemie pracy nie mam czasu na nic. A Ona a to ugotuje, a to poprasuje mi jak sterta leży i czeka na lepsze czasy. Ale są i minusu, i to o zgrozo zauważam coraz częściej. Na dobrą sprawę cały czas coś. Dorotka może to, a może tamto. Dorotka a to a sramto. Już czasami nie wytrzymuję psychicznie. Wiem jak dużo zawdzięczam Rodzicom ale coraz bardziej mnie drażnią :(:(:( To chyba ten ich wiek. I lepiej to nie będzie. Chciałabym mieć swój "mały" własny domek, a z drugiej strony żal byłoby mi zostawić Rodziców w tak dużym domu, zwłaszcza, że mój brat nie chce tu mieszkać..... Wczoraj się wzięłam za porządki przedświąteczne, mycie okien, 3 prania, odkurzanie, zmywanie. Wkurzyłam się bo wrzuciłam firanki do pralki i jedną wyjęłam dosłownie posiekaną jak spaghetti :(:(:( Padłam po 21. Dzisiaj znowu pół dnia w kuchni przy garach....ojoj A jak tam u Was przygotowania do Świąt.... Beatko - jak nastrój :):) Ania - Ty już po wizycie teściowej, przeżyłaś.....??? Chciejka - jak przygotowania do wielkiego wydarzenia, wszystko już zapięte na ostatni guzik, masz stracha?? Klaudia - hmmmm nie mam możliwości wrzucenia fotki, gdyż nie mam namiarów na Waszą pocztę....:(:( Lola - Tobie to dobrze z tym wolnym, chociaż ja nie narzekam, bo jeszcze 5 dni do pracy i mam URLOP :):):):):) No tak, jak nie piszę to nie piszę a jak się zabiorę to całe wypracowanie wychodzi. Zawsze tak miałam :):) Miłego wieczorku :):):) Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobitki... klaudia dobry zespol to bierze nawet 4000 tys !!!! ale ja mam grajkow 2 chlopakow podobno super graja... stracha mam...nawet zastanawiam sie czy to ten :( nie jest najlepiej miedzy nami ostatnio..czym blizej wesela tym gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×