Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Chciejka - super brzuszek :):) Ładnie się zaokrągliłaś przez miesiąc. :):) Tak wysyłałaś nam ślubne zdjęcia, ale nie miałybyśmy nic przeciwko temu, żeby obejrzeć jeszcze kilka, prawda kobitki............................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota miesiac temu tez byl brzuszek,tylko w tej sukni tak jakos sie ukryl :P Ale nudy..leze dzis zeby brzuch odpoczal..w tv nic..na forum podobnie..M w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywaj, odpoczywaj póki jeszcze możesz. Ja już pomału kończę sprzątanie, została mi jeszcze góra prasowania i powieszenie prania :(:( A z M już wszystko oki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej tak... prasowanie? oj nie lubie tego...a jak tam bzzzz :) dzialacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nienawidzę prasowania ale nikt za mnie tego nie zrobi...No działamy, działamy tylko obawiam się, że w tym cyklu też nic z tego nie wyjdzie. Hmmm jak mieliśmy zalecenie od gina na bzzz to ja się strasznie zablokowałam i była dupa blada. Odbiliśmy sobie za 2 dni ale czy to nie za późno. Okaże się ok. 11 maja, chyba. Od wczoraj strasznie bolą mnie piersi, a właściwie to brodawki. Dzisiaj jak się szturchnęłam to aż mnie skręciło....A pożyjemy zobaczymy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota mnie piersi zaczely bolec ok 2 tyg przed spodziewana @ i nie przyszla :) byly duze,twarde i bolace...trzymam kciuki,naprawde mam nadzieje,ze sie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Chciejko - ale ja raczej wątpię :(:( Przynajmniej się aż tak nie nastawiam :( Co prawda po wzięciu 4 ampułek Pregnylu mieliśmy do 72h na staranka i się w tym czasie zmieściliśmy, ale......Łatwiej po prostu będzie mi przyjąć kolejne niepowodzenie jak się nie nastawię za bardzo. Nie ukrywam, że chciałabym mieć dla M super prezent na 2 rocznicę ślubu a potem dla mamy na Dzień Matki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, trzymam kciuki. Mam nadzieję, że się uda:) Dziewczyny, kupiłam stanik 70 D i leżał dobrze. A teraz jest taki opięty, piersi mi się wylewają i sutki wystają z miseczek:O Kurde, wydałam 34 zł i teraz żałuję. Miałam jeszcze wczoraj okres. Może to jeszcze ta woda z okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja też mam staniki 75D i są ok,ale również niektóre 75B sa dopasowane. Rozmiar rozmiarowi niej jest równy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis kupilam staniki 80DD.................masakra.. a schudlam kg i mam jeszcze 10 do zrzucenia..ale wchodze juz w rozmiar 38 :D Bylismy na zakupach,synus tylko rozgladal sie dookola jak chodzilam po sklepie. Wrocilismy dopiero po 16,o 17 synek padl,obudzilam go o 20,bo ciagnal smoczka az cmokal,o 20:40 znowu zasnal hihi wycieczki mu sluza..:D Rozpisalyscie sie hoho..jutro poczytam,dzis juz nie mam sily.. Chmurko Sebusia chrzcimy 4 lipca :)Sorki,ze dopiero odpisuje,ale zapomnialo mi sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :):):) Ja już od ponad godziny na nogach:) Pospałam sobie dzisiaj ooooo. I się nawet wyspałam. Zapraszam na kawkę.... Zaraz muszę się zbierać i pomału szykować na rocznicę. Trochę mi się nie chce. Dziewczyny mam pytanko - czy ja na I Rocznicę Komunii mam coś wrzucać chrześnicy w kopertę? Wiem, że trochę późno się obudziłam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorian 0 4:40 skończył dzisiaj 4 miesiące ;-) Teraz kawka,później do kościoła i na festyn majowy. ale będzie zabawa,dzieci znowu obłowią się w fanty z konkurencji ;-) A majówka trwa od 16-21,także mnie nie będzie dzisiaj. Miłego dzionka babole ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - wszystkiego najlepszego dla Dorianka :):):) Wirtualne buziaki od ciotki Dorotki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dorotko,buziaki przyjete,Doruś się uśmiechnął ;-) Niewiem która to z Was pisała,że da,albo dała jabłuszko,ale tak,że łyżeczką wyskrobała i do dziubka dziecku. Zrobiłam tak wczoraj,Dorek się skrzywił,troszkę połknął i resztę wypluł. Ale to i tak miało wpływ,bo go tak przeczyściło,że właśnie zrobił żółto-piaskową kupę. Co ja piszę,to nie była kupa,tylko cały pampers nawalony rzadką kupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Dorotko ja bym nic nie dawała bo niby dlaczego to tylko rocznica to tak jak ze slubem na rocznice nie dostajesz prezętów co?????????????? Ha ha a fajnie by było :-D Chmurko wiec tak narazie jestem z m hmmmmmmmmm mieszkamy pod jednym dachem on robi wszystko co powiem ja robie wszystko po swojemu bzzzz jeszcze nie było i nie prędko bedzie bo nie mam ochoty czasem mam ochote na bzzzz ale wmawiam sobie ze nie moge i tyle. Narazie nasz zwiazek jest strasznie suchy M chce sie przytulić pocałować ale ja go odtrącam niemoge jeszcze mu wybaczyc i nieprędko to bedzie bo we mnie siedzi ten strach i zal za to co zrobił. :-( A co do zupek to ja Arturkowi gotuje tak : marchewki daje duzo bo z 5 2 ziemniaki troszke pietruszki i troszeńke selerka jak sie gotuje dodaje troszke "ziarenek smaku" albo sól kiedyś mu zrobiłam na piersi z kurczaka ale odrobinke dałam taki kawałek wielkości kciuka i zmiksowałam z jarzynkami ale mu smakowało mamusi tez zresztą a jak juz jest papka to wlewam do słoiczków z przecierów pomidorowych i pasteryzuje i mam na długo zupke i nie musze codziennie gotowac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała to małemu chyba niz w jelitach nie zostało :-D Ja Arturkowi narazie nie dałam jabłuszka surowego tylko ze słoiczka i jadł ale kupa była zielona niby nie płakał nie bolał brzuszek a kupa paskudna najlepszą miał kupe po jabłku z jagodami hi hi na fioletowo mi robił :-D Mała całuski dla Dorianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ale o to chodzi,że mały nie chciał jeść ze słoiczka,a kupiłam mu marchewkę z jabłuszkiem. Dajecie dzieciom VITA D ? Kurcze,ciekawe,czemu nie przepisała mi Vigantolu,kosztuje koło 5 zł,a nie 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chmurko___nie dodaj cukru normalnie uskrob łyżeczką i niech spróbuje :) Lenka też sie krzywiła na początku. Mała___ja daję Devikap czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, gotowałas warzywa w jednym kawałku i miksowalas bez wywaru? A ja musze sprzedać cerazette jedno opakowanie, bo jestem na nie uczulona i nie wiem co zrobic z całym blistrem. To pierwsze używane pewnie wyrzucę, albo oddam do apteki. Muszę się pouczyć i znowu mi się nie chce. Ja chce wakacje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czy 5-miesięcznemu dziecku mogę dać domowę zupę jarzynowa na obiad, a na powieczorek jabłko starte? Czy na razie mogę tylko jeden posiłek dziennie dać w postaci papki, a reszta to mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja daj VIGANTOL taki mi przepisuje lekarka A u mnie mały byc burze w nocy i miało padać dziś ale narazie świeci słoneczko :-D mam zamiar wnet isc na spacerek z maluszkiem tylko spi jeszcze :-) a ja juz kończe robić obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Warzywa gotowałam w kawałkach pokrojonych takie duze kawałki a później z wywarem miksuje tylko ja mało wody daje do gotowania i wychodzi mi konsystencja taka jak te w sklepach Narazie moze nie dawaj Klaudusi takiej zupy jak dla dorosłego tylko rób osobno i mozesz dawać spokojnie i zupke i owocka po jakimś czasie. A mój arturek ostatnio zjadł 2 słoiczki zupki po przecierze z pudliszki i nic mu nie było a później dostał owoce nic mu nie było. Ja nie chce wakacji bo pod koniec czerwca ide do pracy i żal mi bedzie zostawic maluszka samego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, ja tak powiedzialam zupa, ale miałam na myśli taką specjalną dla bąbla:D Z kim zostawisz dziecko jak wrócisz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam robot kuchenny ZELMER i z boku(koło kabla) wkręca się taką końcówkę do miksowania. Uciera naprawdę rewelacyjnie ;-) Synowi robiłam papki z piersią kurczaka,dodawałam wywar i było takie półpłynne-wszamał to jak dziki. Oczywiście mówię o Danielu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Jak tam "długi weekend" Wam mija? U mnie dziś pogoda pod psem. O rana lało, a potem przestało, ale było strasznie pochmurno. Prawie cały dzień spędziłam z Milesią u mojej mamy, bo M dziś pracował. Inne lata mieliśmy ze znajomymi taką tradycję, że zawsze ten majowy weekend spędzliśmy na Słowacji grzebiąc się w śniegu na szlakach tatrzańskich...:) No cóż, teraz nic z tego... Obecnie, to co najwyżej się do mamusi na "majówkę" wybierzemy... :D Dziewczyny dajecie swoim szkrabkom wit K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko - no śliczniusi masz brzuszek! Jak na 20 tydzień co całkiem spory! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia VITA K już nie podaję małemu bo nie trzeba. To się podaje chyba do 3 miesiąca,ale tym niemowlakom,które są karmione piersią,bo w maminym mleku mało jest tego składnika. Ja karmiłam tylko 2 miesiące,więc koniec dawania. Nawet środowiskowa mówiła,że jak podam mu sztuczne mleko,to nie wolno podawać wit K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ;-) Śpicie??? Ja już po śniadanku,zaraz kawka i kolejny dzień zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×