Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Nie wyobrazam sobie co oni teraz czuja,najgorsze jest pocieszanie innych ludzi,ja bym nie chciala,zeby gromada ludzi mnie pocieszala po stracie dziecka. Mam nadzieje,ze podzielacie moje zdanie. No bo ich gadanie by nie wkurzalo,przypominaloby mi to co sie stalo. Juz lepiej przytulic czy uscicnac reke niz powiedziec za duzo albo bez sensu.Jest duzo zla na tym swiecie,ale strata dziecka to najgorsze co moze byc :( Ja jutro ide do szkoly z corcia,muszę ją przeniesc do gruby drugiej. W tamtej grupie jest Julii przyjaciolka Zuzka,a w tej same obce dla niej osoby. W tym roku wprowadzili,ze nie mogą byc 5 latki i 6 latki osobno,tylko pomieszana grupa musi byc. Ja sie z tym osobiscie nie zgadzam,bo kazde ma inne tempo,np 6 latki juz wiedza wiecej i beda chcialy poszerzac swoje wiadomosci,a tak przez 5 latki beda staly w miejscu i powtarzaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala - to straszne....chyba nie ma nic gorszego niż stracić dziecko :(:(....To takie maleństwo :(:(:( Ja jestem rozbita emocjonalnie dzisiaj :(:(....Jak popatrzyłam na najmłodszą 18letnią córkę tej kobiety to aż mnie ścisnęło....Wiecie co, zawsze w takich momentach kłębią się w mojej głowie myśli, ze to pokolenie moich rodziców :(:( a jeszcze, żeby tego było mało to mój tata napędził mi stracha, bo serce go zaczęło boleć i prawie nam zasłabł.... normalnie szok..... Oj idę na kawę, któraś chętna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak moze pic dzieki:) Ja juz zrobilam spaghetti tylko jeszcze makaron ugotowac a jutro robie fasolke po bretonsku bo eM ma smaka:) i moze jakis placek drozdzowy na weekend:) Wlasnie siedze i czekam na eM ale chyba do 18 bedzie pracowal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja też bym zjadła spaghetti, może jutro zrobię....Zobaczę, w sumie to miałam robić placki z piersi kurczaka, ale kto wie...Ciacha tez bym zjadła, mam świetny przepis na karpatkę, ale mam tez lenia żeby ja upiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze nie powinnam wcinac bo siedze w domu nie ruszam sie i tylko dupa rosnie ale co tam teraz sie najem i bede miala dosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja tez dzisiaj kupilam skladniki na drożdzówkę,będe robic dzisiaj wieczorem albo jutro jak dzieci beda w szkole :D Dorotko,ja to nazywam"placki z cycków",jak je robisz? Ja do pokrojonej piersi z kurczaka w kostke dodaję:jajko,starty ser,musztarde,przyprawy ale wczesniej zalewam piersi sosem sojowym(są wtedy kruche i maja super smak). Aha wedle upodobania dodaje sie bulke tartą albo troszke maki,zeby takie klejace lekko wyszly. No i wtedy klade na patelnie takie placuszki. Wiecie ze ten przepis wzielo ode mnie kilka gospodyn??? To idealne danie na jakies imprezki,ostatnio robilam wieeeelki talerz na sylwestra. Kazdy cos przynosil to i ja zrobilam. One smakują rewelacyjnie i na cieplo i na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka drozdzowke bedziesz robic? mi zostalo pol paczki drozdzy to moze na weekend zrobie placek drozdzowy zna ktos dobry przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała --- podwójną pierś z kurczaka kroje w kostkę, dodaję 1 łyżkę majonezu, 1 czubatą łyżkę mąki ziemniaczanej, 2 jajka, vegeta do przyprawienia, sól, pieprz, mała cebula i smażę jak placki ziemniaczane......Mniam mniam....normalnie palce lizać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola mam sprawdzony przepis na cale kg maki. Od kilku lat robilam drozdzowki i wychodzily roznie ale ten przepis co mam zawsze wychodzi wieeeelka drożdżówa. Kazdy sie nia zapcha bo wychodzi wysoka. Oto on: 1 kg mąki 1 szkl cukru 10 dk drożdży póltorej szkl mleka cukier waniliowy kostka margaryny szczypta soli do wyboru:rodzynki,owoce Margarynę(zawsze uzywam Kasię,ma ładny zapach) stopic w rondelku,czekać az ostygnie.Z drożdży,poł szkl letniego mleka i odrobiny maki rozrobic odczyn(ja robię to w misce,w ktorej pozniej rozrabiam ciasto,wtedy wiem ze drozdze nie wykipia). Po ok 20 minutach wsypac make,dodac cukier,cukier waniliowy,reszte letniego mleka. Wyrobic ciasto,dodac roztopiona margaryne(3/4 kostki). Pozostawić do urośniecia.Wylac na blaszkę i dodać Piec 45 minut w 180 stopniach. U mnie jest to czas krószy,ponieważ kuchenka ma niezly power :D Ja poprostu wylączam piec jak widze,że jest ładnie zarumieniona. Dziewczynyny-gwarantuje wieeelka drozdzowkę. Goscie zjedza kawalek,dwa i nie siegna po kolejny he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ano zapomnialam,ze dodaje sie majonez. To mamy ten sam przepis :D To my wiemy jak te cycki smakują-palce lizac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za niedociagnięcia,zapomnialam o kruszonce. Ja uwielbiam jej duzo nawalic i zawszedaje wiecej margaryny z kolejnej kostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala dzieki a mozna jakies owoce na nia poukladac? eM lubi drozdzowy placek i posypane kruszonka mniam pychotka. Moze mi sie uda na weekend zrobic. A teraz czekam na eM bo do 6 musial zostac jeszcze godzinke ale trudno. Mam do Was pytanie czy mozna w poczatkach ciazy jakby byla teoretycznie mowie czy mozna bzz? zeby nie doprowadzic do poronienia? Jak myslicie.co prawda tempka idzie do gory dzis mialam 36,7 a 22dc i lekkie klucie w dole brzucha jest mam cicha nadzieje ale zobaczymy jaka bedzie w dniu @. Mozecie odpisac z groy dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja zima jak owoce są drogie to robię z rodzynkami,a teraz jak owoce sa bardzo tanie to robie albo z truskawkami albo ze sliwkami. Uklada to malo powiedziane,ja je wciskam w ciasto,zeby byly gleboko zatiopne. Na to kruszonka i heja w piekarnik :D Jesli ktos ma problemy z zajsciem w ciaze,to nie wiem czy nie powinien uwazac :( Ja nie wiedzialam,ze noszę fasolke w sobie i uzywalismy sobie ze ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki wielkie zobaczymy za 2tyg co i jak czy @ przyjdzie czy nie,ale mam cicha nadzieje jak zawsze ze sie udalo zobaczymy. Zaraz bedziemy pic kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy babole macie z ta kawa na noc co? Ja w niedziele wypilam po 16 zeby filmy sobie poogladac i przewracalam sie cala noc. A jak zapalilam tv to ziewalam i spac mi sie chcialo. Nie tkne juz kawy po godz 14:00. Drozdzowka wyszla znakomita. Ty razem byla ze sliwkami :D Skusilam sie na kawalek heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk - jest ktoś w domu...... Klaudia - co Ty tak zamilkłaś.............. Ania - Ty pewnie znowu w pracy.........ale tylko patrzeć jak zleci i polecisz sobie do Barcelony.....Pozazdrościć...:):) Beatko - a u Ciebie jak.... Chmurkę - gdzieś wcięło................:( Lola - Tobie tych szaleństw to nie za dużo.....daj temu chopu troszkę odpocząć.....cio.... Mała - to ja poproszę kawałeczek do mleczka.....hmmm czy ta drożdżówka to się trochę nie kłóci z Twoją dietka, cio :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, laski. Tala, co się stało z dzieciątkiem? To straszne, co przytrafiło się tym ludziom. Myślę, że po takiej tragedii nie ma po co żyć. Znowu robię praktyki miesięczne w szkole, więc moje wakacje dobiegły końca. Jest dobra strona całej sprawy, bo tym razem stanę po lepszej stronie biurka. Nie chciałabym wracać do lat uczniowskich, nie chciałoby mi się. Beata, jak Arturek się czuje? Nikulam, co u Was, jakieś wizyty u lekarza, wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - ja je robiłam raptem 3 razy chyba.....jadłam u szwagierki ale mi zasmakowały.......naprawdę :) i szybko się je robi tak do ziemniaków.... No gdzie ta drożdżówka Mała !!!! Smaku narobiłaś i zniknęłaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Hmm mi kawa nie przeszkadza nawet jak fusiare wypije o 18 to zasne juz o 22 spokojnie:) Dorotka Nie za duzo trzeba nadrobic:) a ja sie tak z czystej ciekawosci pytam:) Klaudia Wlasnie co sie z Toba dzieje czemu sie nie odzywasz?????? co!!!!!! Ja za niedlugo juz do lozeczka sie bede brala:) bo eM jutro tez na 7 do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka zaglosowalam ;) Zaraz ide do domku..Wcale mi sie nie chce,bo sie z M poklocilam..Zrobil mi jazde o taka bzdure,ze nawet pisac mi sie nie chce... Milej nocki i do jutra.. Nie wiem co mam jutro na obiad zrobic-zero pomyslow... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala---to straszne:(((Bardzo współczuje Twoim znajmomym, nie wyobrażam sobie nawet tego:(((( Ewelka---zagłosowałam:) Chmurko---nic nowego w kwestiach medycznych:)Czekamy do 8 września na echo serca u świetnego specjalisty chce z nim skonsultować to co widzi nasza kardiolog, mamy też wyznaczona wizyte w Centrum Zdrowia Dziecka by naczyniaki poogladali,ale to pod koniec wrzesnia. Miłego dnai wszystkim, podoga sie troche poprawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie cos dzis glowa boli katar juz przechodzi cale szczescie bo jednak to troche meczace bylo....mala broi na swoim bolidzie ;) przynosi swoja ksiazeczke "zagroda chlopska" kupilam jakis czas temu w lidlu i wszystko dla niej tam jest koko :D i am ;) ale hał juz nie widzi ;) jeszcze jeza poznaje ;) normalnie parodia z nia w chacie nie ma co ;) dziekujemy za glosiki dla Wiki ;) autor evelka http://www.bebiko.com.pl/home/konkurs/tak-si- miej-po-moich-1-urodzinach/galeria-konkursowa/?start=564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Widze ze cisza nastala :( A co z Klaudia???? czemu sie nie odzywa ???? Klaudia !!!!!!!!!! odezwij sie chyba Cie nie zalalo???? Ja za godzinke jade do urzedu z M zarejestrowac sie i szukac pracy ale watpie czy mnie kto zechce niema juz tu tyle roboty co kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :) nie zalało mnie ale ma zalać coś koło soboty :P Neta wczoraj nie miałam coś się porypało.Obiadek teraz robię.No ciekawe te placuszki Dorotko moja mam też je robi często.Dużo wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×