Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dzien doberek:) Co tam u Was slychac? U mnie leci spoczko eM dzis na 7 do pracy poszedl a ja pospalam do 9:) wczoraj pojechalismy do kosciola na 17 a pozniej troszke poplatalismy sie po miasteczku i nad ocean pojechalismy i chcielismy zwiedzic taka gore 375m co tam grobowiec jakiejs tam krolowej stoi ale juz bylo pozno a z 45min w 1 strone sie szlo a bylismy tam o 19:30 takze nie bylo sensu. Mam nadzieje ze w nastepny weekend sie tam wybierzemy widoczki na pewno sliczne:) Ja dzis obiadzik juz mam od wczoraj zostal takze nie musze sie przejmowac. A co tam u Was???? Dorotka jak po wczasach? Dzien doberek:) Co tam u Was slychac? U mnie leci spoczko eM dzis na 7 do pracy poszedl a ja pospalam do 9:) wczoraj pojechalismy do kosciola na 17 a pozniej troszke poplatalismy sie po miasteczku i nad ocean pojechalismy i chcielismy zwiedzic taka gore 375m co tam grobowiec jakiejs tam krolowej stoi ale juz bylo pozno a z 45min w 1 strone sie szlo a bylismy tam o 19:30 takze nie bylo sensu. Mam nadzieje ze w nastepny weekend sie tam wybierzemy widoczki na pewno sliczne:) Ja dzis obiadzik juz mam od wczoraj zostal takze nie musze sie przejmowac. A co tam u Was???? Klaudia,Annolia,Ania,Mala,Chmurko----co u Was? Chciejka a Ty co rozpakowana juz czy jeszcze nie nic sie nie odzywasz!!! Milego dnia wszystkim zycze:) Papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:) mam jakiegoś doła :( pogoda brzydka pada i pada:( nawet na spacer wyjść niemożna:( Ania Barcelona jest śliczna :) miałam okazje tam byc i zwiedzić stadion olimpijski :) naprawdę czeka Cię fajna wycieczka bo sporo tam miejsc do zwiedzania zwłaszcza Kościoły polecam Sagrada Familia:) Mała to fajne kolorki na pokoje dla dzieci:) wesołe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, przyjemne macie wypady:) Tala, u mnie słońce. Rozchmurz się, co robi córcia? Moja w końca zasnęła, bo już miałam dosyć. Annolia, ja też chcę być ciocią:D Mam brata, ale on nie jest skory do żeniaczki i dziecioróbstwa:P Klaudia, Beata, Mała, Ewelka, Anka, Moniś, co z Wami dzisiaj? Jakie macie plany na dzień? Ja pakuję bobasa i ruszamy do miasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech to daj troszkę tego słoneczka tutaj co?:) mała śpi :) pewnie niedługo się obudzi i znowu będę musiała nam jakieś zajęcie znaleźć bo inaczej będzie marudziła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wlasnie wrocilam do domu z kawki bo juz nie moglam wysiedziec bo brzuch dolem boli i lekko z lewej strony moze owulka sie zbliza ale rano tempka byla tylko 36,5 a teraz jak zmierzylam z ciekawosci to 37,0 takze moze moze co tam u Was u mnie sloneczko swieci mialam sie brac za mycie okien i pranie dywanu ale odczekam bo jakby sie tak udalo to nie chce ryzykowac.U mnie dzis 20dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania---weszłam na poczte sprawdzić czy zdjęcie doszło i przy okazji widziałam Twoje z wycieczki!super!zazdroszcze takiej bliskości wody choćby przez chwile!Barcelona-świetny pomysł!ja byłam na zorganizowanej wycieczce ale chętnie wybrałabym się tam na takiej zasadzie jak Ty, koniecznie daj znac po powrocie jak hotel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie wrocilismy ze spacerku bo pogoda piekna.Nogi mnie bola.Teraz ide obiadek robic. Nikulam na pewno dam znac. Ja zawsze sprawdzam opinie na www.tripadvisor.com.Strona,na ktorej samemu mozna dodac hotel i napisac o nim opinie. Tala juz nie moge sie doczekac jak tam bede!!! Nikulam ja kiedys bylam we Wloszech na takiej zorganizowanej wycieczce i nie podobalo mi sie...Organizator mial wszystko w dupie,spalismy w jakims hostelu,w ktorym pod prysznicem byl grzyb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Właśnie wróciłam od ortopedy byłam na kontroli z Lenką.Wszystko ok :D Kazał podawać 2 krople wit.d3 bo ona szybko rosnie żeby jej sie nie krzywiły nóżki. Muszę troszkę odpocząć.Acha moja Duśka rozpoczyna przedszkole dopiero 15 września bo jakis remont kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia dostałaś skierowanie na badanie u ortopedy, czy tak sami poszliście? Mi ortopeda po tym pierwszym badaniu kazał przyjść dopiero jak Milenka zacznie chodzić i tak się zastanawiam, czy w miedzy czasie nie trzeba sprawdzać czy wszystko ok? Milenka budziła mi się w nocy 3 razy... Za każdym razem zrobiła łyk mleka i zasypiała... A teraz od godziny z nią walczę, bo nadal mi mleka tknąć nie chce :( Pogoda u mnie dziś tak wstrętna jak mało kiedy. Leje wieje i jest strasznie zimno. A po południu będzie jeszcze gorzej :( Już wczoraj siedziałyśmy cały dzień w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia Sebek tez tak czasem ma.Na poczatku z nim walczylam,a potem dala spokoj-bedzie glodny to da mi znac.I wiesz co?Wydaje mi sie,ze ma tak jak dziaselka go bola...bo jak to minie to je normalnie.Byly dni,ze jadl mi po 20ml mleczka!!A teraz wciaga cala butle bez problemu Dziewczyny ta dietka naprawde dziala!1.5kg poszlooooo,a ja nawet glodna nie jestem. Wczoraj zrobilam sobie ten sernik cieplo-zimny-mmmmm pycha! Przepis jest na tej stronie co mala wrzucila.A i zjadlam wczoraj 2 malutkie dukanowe tosty o 19 i juz pozniej nie bylam nic w stanie w siebie wcisnac i tez byly bardzo smaczne,sa baaaardzo sycace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Anka____może i działa ale mi się nie chce tego wszystkiego przygotowywać...bo musiałabym osobno dla siebie gotować. Annolia____jak byliśmy za pierwszym razem to kazała nam przyjść na kontrolę jak skończy 6 m-cy bo nie podobało mu się jedno bioderko ale wszystko jest teraz ok.No i teraz mamy iść jak zacznie chodzić.Sprawdził też czy prawidłowo siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia____u mnie pogoda taka sama jak u Ciebie :( w dodatku Milenka złapała katarek aż jej oczka łzawią,teraz śpi biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) U mnie pogoda taka sobie ale nie pada ani nie ma slonko niby gdzies tam sie przebija i moze przez dzien wyjdzie. Ja za 30min wybieram sie na badania krwi na progesteron bo jak bylam w szpitalu to przepisala miskierowanie co prawda nie powiedziala w ktorym cyklu ani nie zapytala kiedy mialam okres ale dobrze sie sklada ze akurat dzis jest 21dc bo wczoraj owulka byla sprawdzilam na testach,takze moze moze. Bede pozniej.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ale zrobienie tych tostow czy sernika zajmuje tylko chwilke,no ale Ty kobietko nie masz co zrzucac..Mi zostalo jeszcze 3.5 kg Ale zapne sie juz w moje jeansy sprzed ciazy :D Sa jeszcze troszke ciasne i boczki wychodza ale juz sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka to fajnie,ze dietka Ci pasuje,ale na przyszlosc,nie rob tostow na kolacje,bo otreby zawieraja mnostwo weglowodanow,dlatego mozna ich jesc tylko i wylacznie na sniadanie. W ogole jak jemy cos z otrebami to tylko na snadanie :) Ja naprzemian robie sobie na sniadanie albo tosty,albo buleczki(starcza na 3 dni bo plesn szybko je bierze) albo do serka wiejskiego wsypuje lyzke otrebow owsianych i lyzke otrebow pszennych. Pycha :D A Dorek znowu kupy ma luzne i smierdzace ze hej :( Wlasnie musze oderwac sie od komputera,bo narobil w pieluszke i smierdzi w calej kuchni,ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala hmmm a niby pisza,ze mozna jesc wszystko co dozwolone o kazdej porze...bez sensu..ale ok-dzieki za inf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to już u mnie za oknem jest istny potop! Nawala deszczem od samego rana. Pewnie znowu rzeki wyleją :( Klaudia ja też mam iść z Milesia do ortopedy jak zacznie chodzić dopiero. Ale nie wiem czy by nie pójść jeszcze teraz, bo dzidzi znajomych na pierwszym badaniu miała ok, a jak poszli z nią w wieku 7 miesięcy, to się okazało,że musi być w szynie przez 3 miesiące! Też podaję jej 2 krople wit D3. Pediatra mi tak kazała po ostatniej wizycie, bo niby tez szybko rośnie. Anka ja też chyba wypróbuję tę dietę, tak z czystej ciekawości, żeby się sprawdzić czy wytrzymam :) Bo jak wczoraj o 21 brat przyjechał z pączkami (mamy tu taką piekarnię, że o tej godzinie mają świeże, ciepłe pączki) to wrąbałam 2 i o mało co nie jeszcze trzeciego:(, ale M był szybszy :D na szczeście. Moja wola została zmiażdżona :( Mała daj jeszcze raz ten link do dietki jak masz.... a co! spróbuję. W sumie to nie muszę się odchudzć, bo mam 2 kg mniej niż przed ciążą, ale chciałabym dojść do wagi "ślubnej" czyli jeszcze 2 kg w dół. Lola wyciśnij z M dziś wszystko co najlepsze!!! ;) A już nie długo i ty będziesz miała problemy typu "moje dziecko nie chce mleka..." :P Tego Ci życzę i trzymam kciuki! Milesię chyba faktycznie bolą dziąsełka, bo nic z butelki nie chce, ale z łyżki je chętnie. Kaszkę jej zagęściłam i podałam łyżką, to zjadła całą porcję, a z butelki próbowałam, to tylko smoczka gryzła i krzyczała. Nikulam co porabiasz? Chmurko jak pogoda? Dorotko czekam na relację ze wczasów... Chciejka odezwij się!!!!! Tala niech zgadnę u Ciebie też potop za oknem... Ewelka leczysz się, czy Cię jednak nie dopadło? Beata co u Ciebie? Moniś brzusio rośnie???? Rodzice już ochłonęli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia prosze Cie bardzo http://www.dieta-dukan.pl/ Anka zgadza sie,mozna jesc wszystko o kazdej porze,ale ja to gdzies wyczytalam,ze z otrebami to tylko rano cos zjesc. Nie na darmo pisza,ze czlowiek nawet jak nie ma diety to powinien codziennie po lyzce otrebow zjesc. To swietnie oczyszcza jelita(pozbywamy sie calego smietnika). I nie przerazcie sie,jak przez kilka dni sie nie wyproznicie-to zupelnie naturalne. Ja zrobilam po 5 dniach,a siostra dopiero w 8 dniu. To sie dzieje dlatego,ze organizm nie wie co sie dzieje,nastepuje zmiana zywieniowa,dostaczamy same bialko,ktore sie w pelni wchlania do organizmu wiec nie ma co wydalac. U mnie pogoda taka sobie,niby sloneczko swieci i cieplo jest,ale ja tu wietrze podstep. moze i nawet popadac. Wiecie co,ja tu sie szykuje i nie tylko ja,bo i M chcial zjechac do Pl w pazdzierniku na mojej siostry 18 a okazuje sie,ze ona chyba nie wyprawi jej. Ona woli jechac z mama do jej siostry w Niemczech. Jaka szkoda,mialam nadzieje się pobawic,poszalec a tu lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dzięki! Może siostra zmieni zadanie, a jak nie to sobie sami z M zróbcie imprezkę albo idźcie gdzieś poszaleć :) Należy Wam się! Tobie za codzienny samotny kierat przy dzieciakach a Twojemu M za samotny zapierdziel na obcej ziemi. Na pewno lekko tam nie ma. Przy czym on tam pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jakiego ja mam dziś doła! ta pogoda mnie dobija:( leje wieje cały czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała____ale na noc jak się zje otręby to przynajmniej wzdęć nie ma che che...:P Byłabym na tej dietce ale musiałabym zrobić konkretne zakupy dla siebie i się zmobilizować ale jak każdy mi mówi że szczupła jestem i nie mam z czego to cięzko mi się zebrać a tak ze 2 kilo by mi się przydało zrzucić. Anka___a w jakim czasie tyle schudłaś?myślę że jednak dobrze robisz ze jesz coś sycącego na wieczór bo wiadomo że wtedy jest największy apetyt. Annolia____ja też tak mam na widok pączków i słodyczy.Co do ortopedy to myslę że jak wszystko było ok to nie masz potrzeby z nią iść w tej chwili.Jak ją nosisz to okrakiem na biodrze żeby nóżki miała jak najszerzej i nie wkładaj do chodzika a jeśli już to na krótko.My byliśmy u poleconego i zaufanego specjalisty każdy go chwali. Beata____ale nas zaniedbujesz ostatnio....Odezwij się!!!!! Chciejka____założę się że już urodziłaś bobo i zakochana mamuśka nie ma czasu nic napisać co?Żyjesz???? Nikulam____doczekam się Twoich fotek na poczcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala___ja osobiście uwielbiam iedziec w domciu w taką pogodę ale nie z dziecmi bo już wariacji dostają z tych nudów...Co mała porabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem padnieta...umylam okna na gorze,sprzatnelam lazienki,a teraz podgrzewam kurczaczka i cos zjem. Pozniej jeszcze zrobie sobie dukanowa galaretke. Mala a te buleczki robisz z drozdzami czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia właśnie chodzi o małą i siedzenie z nią w domu :( ja sobie znajdę zajęcie coś posprzątam ,książkę poczytam albo na necie posiedzę:)choc muszę przyznać że taka pogoda wprowadza mnie w depresyjny stan:) ale z nią jest inaczej :( ciągle marudzi ,siedzi przy szybie z balkonu i woła mnie papa:( już mi brak pomysłów na zabawę z nia:) przed TV mam ją na cały dzień posadzić:( teraz śpi :) godzinę ją usypiałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no ja niestety katarze caly czas :O maz mi przyniosl perfum a ja nawet nie moge go powachac bo go nie czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia mój M buduje domy drewniane(norwedzy z tego slyna). Teraz sa na wyspie Hitra i buduja osrodek dla wedkarzy. Chyba 15 wrzesnia jedziemy na 2 tyg do niego,juz sie ciesze jak glupia hi hi. Anka,ja te buleczki robie na plaskiej lyzeczce proszku do pieczenia bo drozdzy nie wolno uzywac w tej diecie. Najlepiej zrobic je geste,tak zeby mozna bylo formowac je w reku,bo jak sie zrobi rzadkie to one sie rozleja na blaszcze i wyjda plaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala dzieki.W przepisie sa drozdze i tak sie wlasnie zastanawialam,ze cos jest chyba nie halo. Jak dlugo ciagnelas ta faze uderzeniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka jak i inne zainteresowane dziewczyny zrócie sobie na obiad kotlety z parowka. 0,5 kg mielonego indyczego(super się sprawdzają te z Biedronki) 2 jajka 3 lyzki otrąb 2 parowki drobiowe serek wiejski lekki przyprawy(sol,pieprz,zloty kurczak) cebula dymka Mieso wymieszac z jajkami,dodac otreby,posiekana cebule i przyprawy. Formowac podluzne kotlety i nadziewac 1 lyzeczka serka wiejskiego i 1/4 parowki. Po 15 minutach w 180 stopniach przewrocic ich na druga strone i piec 20 minut. W przepisie pisza zeby podlac je woda,ja nigdy tego nie robilam,bo pieke je na pergaminie.Wlasnie jestem po obiadku,zjadlam 2 soczyste kotlety,nie dodalam otrebow bo mi sie skonczyly. Jak nie macie parowki to tez nic nie szkodzi,mozna jesc bez. POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uderzeniowa mialam 10 dni,potem robilam sobie 5/5. P.S. Dla niewtajemniczonych:5 dni czystego bialka i kolejne 5 dni to bialko plus warzywa:) Anka,ja nie jadlam nic poza pomidorami,np robilam sobie salatke z pomidora i cebuli. Zadnych innych warzyw nie dodawalam. Aha no i ogorek ale to osobno jadlam,bo nie wiem czy wiecie,ale na 4 kg pomidorow wystarcza jedna lyzka soku z ogorka zeby wyplukalc wit C zawarta w pomidorze. Dlatego nie radzi sie laczyc ogorka i pomidora. Lepiej je zjesc osobno. I przyznam Wam,ze z niecierpliwoscia czekam na koncowke 5 dnia bialkowego bo z warzywami to mozna kombinacje robic ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-D U mnie też pogoda do dupy, cały dzień leje, wieje i pochmurno jak cholera.... Wiecie co tak Was czytam i czytam i tak myślę może i ja bym się chwyciła tej dietki....Przejrzałam tą ostatnią książkę Ducana kilka razy, ale na tym się skończyło....mam koleżankę, której przez ponad 2 m-ce zjechało się 13kg. Wygląda rewelacyjnie....A skoro jeszcze jestem na urlopie to może byłoby mi łatwiej.....A tak a' propos pączków to jeszcze przed urlopem kupiłam 6 pączków jak szłam do koleżanki na kawę i wiecie co (aż wstyd się przyznać) zeżarłyśmy po 3 pączki, jej dzieciaki potem się zastanawiały co za dobroci były na talerzyku....Także Annolia - nie powinnaś mieć żadnych wyrzutów sumienia :-D :-D A jeśli chodzi o wczasy - hmmmm wypoczęłam sobie....nawet bardzo. Niestety nie udało nam się wyskoczyć ani na chwilkę nad jeziora, bo M miał do pozałatwiania milion urzędowo - papierkowych spraw.....Ale czas na romantyczne wieczory we dwoje i tak nam się udało znaleźć (na szczęście)...I wszystko byłoby oki gdyby nie teściowa, ach co za baba. My pewnego dnia się poprztykaliśmy a ona się obraziła, ze my się posprzeczaliśmy i przestała się do nas odzywać, a bardziej do mnie.....:(:( No i pewnego dnia po prostu zaczęła nas na maksa unikać. Normalnie czułam się jak intruz.....Wzięliśmy się za pakowanie to nawet ani słowem nie wspomniała, żebyśmy zostali.....wrrrr Pojechaliśmy na 4 dni do M brata i jego rodzinki.....:-) :-D, którzy maja 11letnią córkę i 3,5 letnie bliźniaki.....Tam to ja miałam wczasy.....zero stresu, relaks no i dzieci....Normalnie słodziaki taaakie, że chciałoby się je chrupać..... I wiecie co, zupełnie nie przeszkadzało mi to, że mam @, że te dzieciaczki nie są moje....Aż sama byłam w szoku..... Na weekend wracamy tam, bo M znowu coś tam załatwia i jak będzie ładna pogoda to jeziora nasze.....:-P Dziewczynki dzięki za pamięć, jesteście kochane..... Ale się rozpisałam, chyba znowu zaczynam referaciki..... Znikam, bo muszę się wyszykować, umówiłam się na ploty z koleżanką, której nie widziałam szmat czasu..... Buźka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×