Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

No oki oki. Nie musisz tak krzyczeć....Ja się dostosuję. W sumie to mi nawet na rękę, M w pracy to można poszaleć.:-P Tylko co na to Annolia....Same jedziemy na tą imprezkę czy Któraś jeszcze się szykuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby czykajcie na mnie ja tez sie z Wami zabiore tylko wpadnijcie po mnie bo mi alternator siada i ledwo po mieście jezdże :-( Co mam zabrac??????? Chmurko chciałaś pożyczyc chłopa a wiesz co mam super propozycje :-) :-D ;-D JA CI GO DAM ZA DORMOCHE I JESZCZE WYPOSAZE GO WE WSZYSTKO NAWET SZCZOTECZKE DO ZEBOW DAM MU OKI?????????????????????????????:-D :-D :-D :-D i jeszcze kase mu dam ale tyle zeby na powrót do domu brakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Babolki! No to teraz wasza kolej....Dawajcie tu do mnie! Noc jeszcze młoda! Cały stół jedzenia czeka, proszę się częstować!!! Komu ciacho? Komu mięsko i sałatkę??? Babcie już poszły do domu, Milesia śpi a ja chętnie zobaczę tych striptizerów w misiowych wdziankach!!!!!!:P :D :D:D Wódeczka i ogóreczki też mile widziane! A co! |Zaszaleję i (po raz drugi w życiu) się spiję... Z wami chętnie! :D Ogólnie imprezka się super udała. Milesia w Kościele była wyjątkowo spokojna i grzeczna, nie licząc samego momentu błogosławieństwa na koniec, bo wyła jak wóz stażacki :D Ale to z głodu, bo jak wstała po południu to zastała pełno gości, prezenty i full balonów w pokoju. O jedzeniu nie było mowy, pluła i uciekała do nowych zabawek, no i w kościele dorwał ją Mały Głód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, pozdrów Małego Głodka.Wczoraj wieczorem stanęłyśmy pod Twoim oknem i usłyszałyśmy pieśni kościelne śpiewane chórem. To było naprawdę niesmaczne. Imprę przeniosłyśmy do pobliskiej remizy. Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chmurko w "te klocki" to M jest całkiem ok ale ja mam juz godość i z chęcią oddam w dobre ręce :-D albo jakejs czarownicy takiej wrednej. Wczoraj w naoc czyli z soboty na niedziele koleżanka chrzciła dzieci bo ich stan był krytyczny i pielęgniarka zapytała czy chcą ochrzcic....... na szczeście dziś jest niewielka poprawa ale ważne ze jest a zeby było mało to kolezanka wczoraj dostała strasznego krwotoku i wylądowała na czyszczeniu bo przy cesarce źle ją wyczyscili MASAKRA cos poluje na jej rodzinne szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No jestem , jestem ale nie widzę tych napełnionych kielonków. Polejcie, muszę się napić chyba, bo jestem tak wkurwiona, że hoho. Normalnie drażni mnie wszystk, wrrr 😠 Ja nie wiem co się dzieje, chyba przechodzę jakiś kryzys....:( wieku średniego najpewniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja tez na chwilke jestem bo za chwile musze znikac z domu:) A mnie dopadlo swedzenie tam na dole smaruje mascia Clotrimazolum i mam jakas mocna 1 glob dopochw,mam nadzieje ze wieczor jak ja zaloze to rano bedzie poprawa,co prawda od 13 juz mniej piecze i nei ma tych uplawow tak duzo zielonych jak mialam takze mam nadzieje ze ten krem pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - i gdzie ta herbatka? Nie mówiąc już o jakimś kielonku :(:( Narobiłam faworków - z kilograma mąki. Normalnie fura tego wyszła :-D Zapraszam :) Lola - o cholera, to niedobrze. Całe szczęście, że ta maść Ci pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ----Gapy z Was! Co myślałyście że to mój dom taki wypasiony?????? Podjechałyscie pod plebanię!!! No i jakich pieśni się spodziewałyście, co? :P Teraz już wiem czemu w nocy 3 razy gliny pod remizę pojeżdżały!:P :P :P Nie było was i nie było i w końcu M zrobił mi ten striptiz ;) Żałujcie że Was nie było! Beata --- kurcze szkoda mi tej dziewczyny... Mam nadzieję, że to była już ta najgorsza noc i teraz będzie już tylko lepiej! Dorotko ---- wrzuć na luz, nalej wody do wanny, zrób dużo piany, nalej sobie winka i odpłyń w błogie chwile lenistwa... Puki jeszcze tak możesz :D Lola --- co tam u Ciebie? Dlaczego zdecydowaliście się na powrót do PL? A mój Mały Głód miał dziś same wypadki. Ma banię na czole po zderzeniu z drzwiami, krechę na policzku do płóki pod stołem a najgorsze obrażenie zebrała przed samym spaniem.... Tak upadła, ze sobie wargę przygryzła i polała się krew.... Pierwsza krew w jej życiu.... :O Od czasu jak zachęła biegać, to wypadków coraz więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kto pije kawke winko i cos mocniejszego????????????????? Mała--------mam dla Ciebie piwko wyłaz wreszcie Mam dziś imieniny od rana telefony mi dzwonia jak nie jeden to drugi he he no ale lubie to :-D szkoda ze prezetów mi nikt nie daje jeszcze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kto pije kawke winko i cos mocniejszego????????????????? Mała--------mam dla Ciebie piwko wyłaz wreszcie Mam dziś imieniny od rana telefony mi dzwonia jak nie jeden to drugi he he no ale lubie to :-D szkoda ze prezetów mi nikt nie daje jeszsscze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Zycze wszystkim Kobietkom wszystkiego najlepszego zookazji Dnia Kobiet:) Dorcia---- No krem pomaga duzo lepiej juz jest dzisiaj a wczoraj na noc zaaplikowalam sobie ta globulke i powiem ci ze chyba pomaga i ten krem i ta globulka,obym znow miala spokoj na 2 lata prawie:) Annolia---Czemu zdecydowalismy sie na zjazd poniewaz nie ma juz tu pracy i niema sensu siedziec w domu ja i M a w PL szybciej bedzie mozliwosc cos znalezc,M zna bardzo dbrze ang a tez nawet pracy nie moze znalezc,ukrocilo sie wszystko.A po drugie chcemy dzidziusia a to musze w pL poroboc badania i sprawdzic czy jest wsio ok a jak nie to sie leczyc. Musze sie pochwalic super wiadomoscia Moja Przyjaciółka wczoraj urodziła drugiego synka 3250 i 59dl.Mowila ze porodu sie gorszego spodziewala bo przy pierwszym Synku miala ciezej. Juz sie nie moge doczekac jak przjedziemy w kwietniu i go zobacze:) I najwazniejsze ze wszystko w porzadku i moze jutro juz wyjdzie albo w czwartek a ur wczora o 18:40.:D Juuuppppiiiii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA bo Beaty tez jest dzisiaj a To Beatko wsyztskiego Najlepszego z okazji Imienin i dnia kobiet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem Dziekuje za życzenia :-) Nie mam ochoty na nic jestem tak wściekła że zaraz mnie szlag trafi nie mam pieniędzy tak wyszło bo musiałam 150 zł zapłacić na komunie ale ok jutro bede miała M wypłate tojakos przeżyje na chleb mam :-D ale....................... SKOŃCZYŁ MI SIE GAZ W AUCIE................. SKOŃCZYŁ MI SIE WŁAŚNIE GAZ W BUTLI OD KUCHENKI.................... SZLAG TRAFIŁ DEKODER WIEC NIE MAM TV............ a jeszcze corcia na ma jak n playstejszyn jak pograć bo kabel sie urwał a raczej synek go urwał To chyba wszystko z okazji imienin i dnia kobiet :-D :-D dobrze ze net mi działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole - najlepszego w dniu Kobit :-D 🌼 Beatko - jeszcze raz najlepsze życzonka 🌼 Jak pech to pech :( i pomyśleć, ze do wieczora jeszcze tyyyyyle czasu :-P :-P Żartowałam przecież A powiedz jak tam powrót do pracy, wiesz już coś? Chmurko - trafiłyśmy pod ten adres co nam Annolia podał, no nie??? Chyba specjalnie nas wysłała pod plebanię. Chciała zaoszczędzić sobie i M naszej wizyty. Oj nieładnie, nieładnie....Co się odwlecze to nie uciecze...:-P Klaudia - helloł, co u Ciebie zapracowana kobieto? Ania - pewnie dogadza teściowej. Biedaku :( Mała - to jest normalnie do Ciebie niepodobne. Co się z Tobą dzieje, nic Ci nie jest???? Tala, Ewelka - proszę się doprowadzić do porządku!!!! Jak tam dostałyście jakiś prezencik z okazji święta od Waszych chopów? Mój mi nawet życzeń przez tel. nie złożył - chyba zapomniał. Wezwali go dzisiaj na dniu wolnym do pracy i siedzę sama :(:( w ostatki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, no Boże. Zjadła wszystko, co miała na stole, męża rozberała, wykorzystała, skneruska jedna! A z tą plebanią, to niech nie przesadza. Przecież widziałam jak stała w oknie, ręce złożone do modlitwy, najgłośniej ze wszystkich spiewała! Cóż... Annolio kochana, następnym razem wjazd na chatę i jechana:D Nie będziem się oglądać na konwenanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuje za życzonka :-) Ja dostałam od M róże i 20 zł ha ha i tak na jedzenie poszło. Ale jest dobra wiadomosć jestem szczęsliwajak niewiem co Jeszcze wczoraj tak strasznie płakałam bo stan koleżanki córeczek był krytyczny i niewiadomo było czy uda im sie przeżyć a dzis przełom i to duży do takiego stopnia że koleżanka wreszcie mogła je wziąć na rece i wyciągnać z inkubatorów niby z kabelkami poprzypinanymi ale miała po 1,5 hgodziny na rękach kazda :-D :-D :-D to jest dla mnie cudowne ze biora sie malizny za życie. Te usterki dzisiejsze nawet olałam ze szczęscia i to jest mój najlepszy prezęt imieninowy. Annolia nie przejmuj sie dziewczynami co one pleta bo one źle trafiły niby adres ok tylko miasta pomyliły bo sie schlały jak niewiem ja je musiałam cholować do domu do Ciebie ale......... pożuciłam je podrodze w innym mieście ale ulica ta sama i nr domu :-D :-) HE HE miałam nic nie mówić ale musze sie pośmiać bo biedaczki myslały ze dobrze trafiły :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, bardziej Cię narąbanej w życiu nie widziałam. Weź lepiej lecz kaca i nie tłumacz, bo przypadkiem się wygadam, że majtki zgubiłaś:D Bardzo się cieszę, że u koleżanki lepiej. To koszmar przez co ona musi przechodzić. Biedna. Ale teraz jest nadzieja:) Współczuję Ci usterek. Ale wiesz co? Miej pozytywne nastawienie. Widzę, że pesymistką nie jesteś. I tak trzymaj. Dzielnie sobie radzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, Mała, Anka, Nikulam, Tala, Ewelka, Nanek - dostajecie ostrą reprymendę i naganę z wpisem do akt. Przywołuję Was do porządku! Beatka, Annolia, Lola i Dorotka dostają pochwałę za Wzorową Postawę Forumowiczki. Ja też oczywiście dostaję:D Z tym, że Annolia dostaje klapsa za nie odzywanie się od swojej imprezy kościelnej i nie przyznawanie się do gorliwego praktykowania kultu Maryi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko:) Dziekuje za pochwale,hehe nudze sie teraz w domu to Was czytam i pisze a jak zjedziemy do PL to juz pewnie tak nie bedzie bo nie bede miala czasu na kompa(MAM NADZIEJE!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, skoro się nudzisz, to mam propozycję. Przeleć oba nasze topiki, zestawiając w tabeli wszystkie uzytkowniczki, ich wiek, miejsce zamieszkania, dane dot. dzieci itp. Masz tydzień. Spokojnie powinnaś się wyrobić. w razie watpliwości, pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobre:) az tak bardzo to mi sie nie nudzi a,le zobacze:) a eraz juz sie musze zbierac.papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×