Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dziewczynki ------- France z was niesamowite!!!!! (A Chmurka ma tu pierwsze miejsce ) :P :P :P Ale za to Was KOCHAM !!!!! :D Beatko --- cieszę się, że z dziewczynkami idzie w dobrą stronę! Drobnymi domowymi usterkami się nie przejmuj, one zawsze pojawiają się stadnie :D Mi się butla z gazem w kuchence skończyła podczas roczku... :D Że już nie wspomnę o tym, że się zawsze kończy w jakieś święto. 3 maj, 15 sierpień, Boże Narodzenie... Na dzień kobiet dostałam od M ślicznego kwiatuszka w doniczce. Milesia też dostała:) Ma któraś nr do Małej? Pisałam do niej na GG, ale bez odzewu.... Mam nadzieję, że u niej ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - widzę, ze humorek Ci dopisuje :-D to ja podsyłam dzienniczek z prośbą o wpisanie pochwały :-P :-P A ja nie dostałam od M nic, nawet życzeń. Wczoraj był w pracy a dziś się nawet nie kwapił :(:( samo życie.... Ja ostatnio zasuwałam w Wigilie o godz.15 po butle z gazem, bo się akurat skończył. Annolia - ja nie mam do Niej nr tel, nie pokazuje się też na NK, czasem można było ją tam dorwać :(:( Też mam nadzieję, że nic się nie stało :(:( Ja jestem po pobraniu krwi, bo ostatnio jakaś sierota mi pobierała i było zbyt mało surowicy na glukozę. W następną środę lub czwartek USG....M się dał dziś namówić na badanie nasienia. Wynik jutro....aż się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko----spóźnione,ale szczere najlepsze zyczenia imieninowe!!! Ciesze się,że z dziewczynkami juz lepiej:) Ja na Dzień Kobiet dostałam kalosze w malwy i bukiet ulubionych tulipanów, Laurka tez dostała swoje tulipanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Chmurko już się uspokój melduję się na zawołanie :) Beatko____wszystkiego naj naj!!!!Dużo zdrówka i kaski ;) Padnięta jestem mam dużo domowych zaległości także znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Baby. Pisalam do malej.Kazala Was przeprosic za swoja nieobecnosc i pozdrowic.Ma jakies powazne problemy,nie pisala o co chodzi,tyle tylko ze nie o komornika czy auto i ze jest zalamana psychicznie,a jej problemy mina nie wczesniej jak w sierpniu.Do tego wszystkiego padly im kompy i nie ma dostepu do netu. A u nas ok.Posadzilam kwiatki w ogrodzie,czesc juz kwitnie,reszta powinna w lipcu.Sebus ma juz 4 zabki :) Z tesciowa ok.Wczoraj upiekla rogaliki i od wczoraj nic innego nie jem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Powiedzcie mi czy pisałam cos ostatnio o moim pechu???????? Hmmmm to to co pisałam to nic od wczoraj wiem ze nie bede przyjęta narazie do pracy a kiedy bede przyjeta to tez niewiem :-( mam doła i nawet pisać mi sie nie chce. Już łez niemam tak sie wyryczałam. Dorotko jak wyniki M nasienia????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko To straszne,przeciez mowili ze Cie przyjma to po co sie szef pytal Twojego M czy chcesz wrocic do pracy.jejku ale ludzie sa masakra. Wspolczuje Ci.Tulam mocno:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jeżeli można to chętnie się do wasprzyłącze, spełniach wszystkie kryteria tematowe tzn,jestem kobieta,jestem mamą i jeszcze raz planuje być mamą, i to mam nadziedziejęże niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela witaj pewnie ze mozesz sie do nas przyłączyć:-) No nie szef sie pytał a kierownik ale on chciał dobrze niestety nie on sie zajmuje przyjeciami a kadry kierownik dał zlecenie na zapotrzebowanie zeby nas przyja. mam takiego doła ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ---- głowa do góry. Jeszcze się pewnie ta fabryka rozkręci jak tylko wiosna nadejdzie i przyjmą Cię wtedy. A może rozejrzyj się za czymś innym, może akurat w międzyczasie trafi się coś ciekawszego.... Mała ---- trzymam kciuki za pozytywne zakończenie tej sprawy cokolwiek to jest. Mam tylko nadzieję, że nie chodzi o zdrowie. Odezwij się do nas jak tyko będziesz miała kompa na chodzie i nas podczytasz. Anka --- rogaliki??? A co z Dukanem???? Jak ci idzie z wagą? Chmurko --- piszesz tą mgr czy znowu ściemniasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, uczciwie pracuję:) Beatko, współczuję. Dacie radę? Naprawdę mi szkoda Ciebie, ale jesteś silna. Nie daj się zdołować. Trzymam kciuki, żebyś wróciła jak najszybciej. Nela, witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM .................WIELKA BUZKA DLA LAURKI od cioci Beatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura, tu też Ci życzę wszystkiego najlepszego. Czego tylko sobie zamarzysz!!! A co chcesz dostać? Beatko, z tą pracą, to naprawdę szkoda. Dacie radę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela, skąd jesteś? Chcesz mieć 4. dziecko? Ja mam jedno jak większość z nas, są i mamy dwójki, Mała ma troje. Kilka się stara. Opowiedz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziękuje za życzenia:) Barek pełen czeka na zamówienia, cos do przekąszenia też się znajdzie, choc imprezka dopiero 26-ego:) Zdjęcie z dziesiejszego porannka mojej rocznej Laury wysłałam na poczte. Annolia----buziaki dla Milenki!Wszystkiego dobrego też dla Ciebie i taty Milesi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko czy damy rade???????????? Niewiem jest cieżko jak niewiem co a 1 maja mam komunie córci i wiadomo kasa potrzebna jest. Mam nadzieje ze zwrot podatku szybko dostanę bo mnie to podratuje mam ładna kwote do zwrotu wiec jest ok. Ciepło dziś jest ide na spacer ale ja sie źle czuje chyba przez te nerwy mnie osłabiło i odrazu przeziebiona jestem katar jak niewiem co i kicham jak pies ale pewnie to na dzisiejsze picie z okazji urodzinek nastepnych dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mileno (ta od mamusi psalmistki), najlepsze życzenia urodzinowe, życzę Ci tego, co właściwie już masz, więc tego nie trać: zdrowia, radości, urody cukiereczka i duuużo zabawków:D:P Imprezkę już miałaś, ale zaprosiłabyś ciotki na butelkę mleka:) Patrzcie, mamy dziś troje jubilatów!!! Beatko, oby te pieniądze przyszły. U nas o spacerze nie ma mowy, bo Klaudia gorączkuje od zęba, a wieje za oknem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko - jeszcze raz wszystkiego najlepszego 🌼 śliczne zdjęcia - słodziak jesteś :):) Milenko - całuski z okazji Roczku - zdróweczka, żebyś zawsze była pogodną i uśmiechniętą dziewczynką 🌼 Buziaki od ciotki Dorotki 😘😘 Mała - trzymaj się dzielnie i nie poddawaj. Odezwij się jak będziesz miała dostęp do neta... Beatko - przykro mi, ze nie udało się na razie z tą pracą. Cholera, to po co kierownik w ogóle zagadywał Twojego M...Ale nie załamuj się. Rozliczyłaś się już z PIT -a? hmmm a może Annolia ma rację - nie myślałaś, żeby poszukać innej pracy? Przepraszam, ze nie odpisałam Ci na smsa ale byłam wczoraj zabiegana, a później to padłam jak mucha :(:( Z wynikami M chyba trochę gorzej, tzn w porównaniu z tymi, które robił 2 lata temu. Tzn niektóre parametry są ciut gorsze, inne lepsze. Ale na razie nie zamartwiam się tym, poczekam co mi powie pani dr. Kupię m jakieś witaminki najwyżej.... Nela - witaj u Nas :-D Chmurko - ale się biba szykuje, co!!!!????? haha popijemy tak przy piątku, fiu fiu Mam tylko nadzieję, ze jutro przed pracą nie będę musiała dmuchać w balonik :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł! Chmurko___widzę że humorek Ci dopisuje :D Moja Milencia ma już 7 ząbków wyszły jej 3 naraz.A ja z pracy-do pracy i tak w kółko.Teraz dziewczynki śpią po spacerku i mam chwilę. Laurka____wielki buziol!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rośnij duża! Beata___a może znalazłabyś jakąś inną pracę?nie myślałaś o tym? Mała-__-jeśli czytasz-co się dzieje?pamiętaj nie ma sytuacji bez wyjścia. Chciejka____Odezwij się mamuśko jak tam córunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Milenka całuje goraco forumowe ciotki i dziękuje za pamieć :) Laurko ----- Wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrówka!!!! Moc uśmiechu i zawsze zadowolonej mamy :) My wczoraj mieliśmy drugą imprezę roczkową. Taką niezapowiedzianą. Po prostu rano mnie natchnęło na pieczenie tortu, a potem musiał go ktoś zjeść :D No i wyszła z tego impeza w tym samym składzie co ostanio :) U nas dziś piękna pogoda była i wykorzystaliśmy ja na maksa :) Prawie cały dzień na dworze :) Jutro ma być jeszcze cieplej i też ruszymy w plener :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) bardzo :-) Ja już jestem, po męczącym weekendzie. Dobrze, ze już się skończył... A od dzisiaj abarot to samo - praca, praca :(:( Zapraszam na kawusię tak na dobry początek dnia :-D U Was też taka śliczna pogoda, normalnie wiosna się robi :-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,Anka dziękuję za przekazanie wiadomości ode mnie. Jestem u koleżanki,ona poszła do pieca a ja szybko na kompa wlazłam. Niestety wyjścia z mojej sytuacji nie ma,tak się życie ułożyło. Nie zdecyduję się na napisanie o co chodzi,bo za dużo osób nas podczytuje. Dzieciaczki zdrowe.tylko Dorianek syropy ostatnio brał na oskrzela. Może będę miała kompa,bo tata zjeżdża do Pl i chce mamie kupic laptopa a mi dadzą ich stacjonarny. Odezwę się wtedy w przyszłym tyg. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to????? Wszystkie pouciekały na słoneczko się wygrzewać???? Co??? Meldować mi się tu ładnie!!! Wszystkie kolejno!!!! Mała --- czekamy na Ciebie... Szkoda że znów życie Ci się skomplikowało... Ale dobrze, że nie chodzi o dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie no, normalnie tylko wziąć lać po dupie i patrzeć czy równo puchnie!!!! Gdzie Wy się wszystkie podziewacie? To ja zmęczona, styrana, gromadka dzieci, gospodarstwo na głowie i zaglądam a tu.... pustki Ja już po robocie. :-D Normalnie wysiadam. Dlaczego ja muszę pracować ???? Coooo????? Czy nie mogłabym sę posiedzieć w domku, na jakimś macierzyńskim albo urlopie baaaardzo długim....??? Pogadam sobie to mi troszkę ulży :-P haha Idę w środę na usg - szanowna pani doktor chce sprawdzić czy mam owulke (haha zdziwi się kobita jak coś się tam kluje :-P) Trochę się martwię bo mam dziś 11dc a mam jakieś plamienia dziwne :( cholera, pewnie znowu mi się coś porozpierdzielało w tym moim organizmie. No nic pożyjemy zobaczymy... Mała - nie poddawaj się. Głowa do góry :) Wracaj do Nas szybko...Pozdrowionka Papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Komu kawki z mleczkiem? Mała____napisz na pocztę o co chodzi może będziemy Ci mogły jakoś pomóc? Ja dziś idę na drugą zmianę.Cały czas szukamy kogoś na zastępstwo za mnie na etat ale nie jest to takie proste żeby ktoś był konkretny jakby ludzie w życiu pieniędzy nie widzieli z najprostszej kwoty nie umieją wydać nie mówiąc o reszcie rzeczy. Dziś u mnie pomidorowa. Dorotko___aż jestem ciekawa jak tam Twoja szanowna pani owu jest czy jej nie ma?A plamienia przy owulce też mogą być to normalne.Jak tam śluz?Kurka ale dawno się tym nie interesowałam.Chmurko___o ile pamiętam byłaś ekspertem w badaniu swojej biednej szyjki czy to nie ty?teraz pewnie nawet nie wiesz co to takiego??? Pomóżmy Dorotce bo pewnie trochę sie nieswojo czuje wsród nas matek-polek ;) Dorotko____My też przeżywałyśmy dni płodne,śluzy,tempki itd.teraz też przeżywamy tylko w drugą stronę niż ty...co zrobić żeby nie wpaść chi chi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, badałam, nawet ostatnio. Ale po porodzie jest już inna. W każdym razie to pomocna rzecz. Klaudia, nie chcę kawy, bo wypiłam dwie herbaty. Masz drożdżówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×