Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Jestem po usg - nawet sie nie zanosi na owulkę. A jeszcze dziś dostałam takiego większego plamienia. Normalnie mam dość. Wszystko do dupy. M też mnie wkurwia solidnie.....Aaaa szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellow! Klaudia --- myślę że powinnaś wydusić z szefa konkretną podwyżkę! Już się przekonał że ma dobrego pracownika, to niech go lepiej doceni, nie? :P Bo nie tak łatwo zanleźć kogoś kto Cię da radę zastąpić :D Dorotko --- mam nadzieję, że Pani Owulka już w drodze ;) Ja tam się na szyjkach za dobrze nie znam, ze śluzami idzie mi lepiej :P A w sumie najpewniej to wyciskać z M wszystko co najlepsze regularnie co drugi dzień conajmniej :D Tak dla pewności, to przez cały miesiąc!Proponuję uzbroić się w kajdanki, czerwoną koronkową bielizną, pończochy i już trenować na powitanie Pani Owulki :P :P :P Nikulam --- wczoraj dostałam próbke pampersów. Jak Laura? Pewnie teraz non stop wstaje... Ania --- jak Ci idzie z Dukanem? Ja ostanio staram się więcej ruszać, ale efekty na razie raczej marne. A tak niewiele mi brakuje do szczęścia.... ze 2 kg. Beata --- i co z pracą? Rozglądasz się za czymś innym? Mała ---- hmm... nie chodzi kredyt, ani o zdrowie, ani o dzieciaki, ... wyjaśni się za parę miesięcy.... no kurcze, jakby nie patrzeć mi to pachnie... ciążą!!! :P :P :P No przyznaj się! ;) Ale się u mnie pogoda zepsuła... :( Buuuu A tak ładnie było... A dziś zimno, wieje, leje.... jutro ma być jeszcze gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia - to usg robił mi inny lekarz, bo tam w przych. nie ma aparatu usg. A do niej idę 15kwietnia, dopiero wtedy mam wizytę, no chyba, że uda mi się 1.04 bez zapisu tan na krzywy ryj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia---fajnie,ze pampki doszły:)Napisz prosze jak przestestujesz co o nich myslisz:) Laura wstaje jak najbardziej, chodzi bokiem przy meblach,wstaje przy płaskich powierzchniach np. ścianie. Rehabilitantka twierdzi,ze ruchowo juz dogoniła rówiesników:)tylko ta asymetria lubi sie ujawniac w nowych pozycjach no i mamy teraz to w postaci słabszej prawej nogi, niezbyt dobrze tez stopy układa przy wstawaniu i tym chodzneiu- wiec cwiczymy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Annolia___ale ja nie chce podwyżki i tak kończę pracę jakoś tak lepiej mi w domu z dzieckiem teraz nie mam czasu i siły na nic.Nie muszę pracować poszłam tam tak dla spróbowania czegoś nowego nawet to lubię ale nie chce już dłużej tak biegać z domu do pracy i na odwrót wszystko w biegu. Mi jeszcze pampersy nie doszły czekam. A w biedronce fajne są teraz pieluszki dada przeszły metamorfozę i muszę przyznać że w niczym nie są gorsze od pampersów a połowę tańsze. Anka____teściowa Cię pożarła czy co?;) zapadłaś się pod ziemię. Nikulam___ważne że Laura robi postęy a nie stoi w miejscu. Dorotko____koniecznie musisz wyregulować cykl teraz tym się zajmij a potem ciążą bo jeśli coś jest nie tek i zaszłabyś teraz w ciążę to mogą być problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko --- Klaudia ma rację... Ja myślę że powinnaś na jakiś czas po prostu odpuścić, wrzucić na luz i się podleczyć. Może takie odetchnięcie od staranek będzie mieć pozytywne skutki także na relację z M. A po jakimś czasie, z uregulowanym cyklem, z nową energią i koniecznie z tą koronkowa bielizną i pończochami dać się do roboty ;) Klaudia --- hmmm... ale jakby tak szef zaproponował trzykrotną podwyżkę.... ??? Coooo.... ???? Dobra, popłynęłam w marzenia... Takie rzeczy to nawet nie w Erze! :P Czyli co, do końca marca i end ? A jak dziewczynki? Lenka już zdrowa? Nikulam ---- a widzisz! A nie mówiłam, że Laura cię jeszcze zaskoczy! Potrenuje trochę przy meblach, a potem ruszy w otwarta przestrzeń :) Te pampersy już kiedyś miałam i uważam, że bardzo dobre. Producent informuje, że sa mniej chłonne, ale przecież w ciągu dnia przewijam Milenkę max co 3 godzinki, a jak jest coś grubszego to i tak częściej i nie zauważyłam tej obniżonej chłonności. Jak się sprawują w nocy, tego nie wiem bo na noc zawsze zakładałam jej normalnego Pampersa, nie chciałam ryzykować, że zmoczy śpiochy. Tak więc uważam, że na dzień to one są bardzo fajne. Moja mała podłapała znowu katar... I jeszcze ostatnio straszna nerwuska się z niej zrobiła. Jak nie dostanie tego co chce, to potrafi się położyć na podłodze i wyć albo jak ją od zabawek zabieram na ręce, to się wykrzywia tak że ciężko ją utrzymać... Oj chyba będzie miała charakterek... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jesli chodzi o te pampersy to ja kupiłam 2 paczki kiedyś bo słyszałam że dobre i juz nie moge sie doczekać aż sie skończą normalnie dla mnie to porażka jest bo Artur duzo sika i jak po godzinie mu nie zmienie pieluszki to wszystko jest mokre. Jedno jest pewne nie kupie ich już wiecej a próbki mi jeszcze nie przyszły:-) Ile tych próbek przysyłają??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, Beatka---dziękuje za Waszą opinie o pampkach! Klaudia jeśli dojda to bede wdzięczna też za Twoją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko --- Milenka też dużo sika, bo nie ma smoczka tylko herbatkę ciumka:) Do usypiania też herbatka musi być obowiązkowo. Tak więc na noc te pampki odpadają, ale na dzień są ok. W przesyłce były 4 szt. A jak tam bliźniaczki się czują????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Annolia___jakbym czytała opis mojej córci może to imię niesie ze sobą małego diabełka chmmm?Tak do końca marca pracuję i koniec :) Moja Lenka zdrowa nie do końca niby przeszło jej zapalenie oskrzeli po zastrzykach ale ciągle coś jej furczy i katar sie leje do tego wczoraj miała 38 stopni i dzis taka osowiała ale to może być winą ząbkowania. Co do tych pieluszek dada to je teraz odnowili i sa bardzo fajne a też ich kiedyś nie lubiłam.Nigdy Milenia ich nie przesiusiała ale ja zawsze zmieniam jak tylko zrobi raz siusiu. Co porabiacie?Ja mam wolną chwile bo maruda śpi a starsza maruda bajki ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Annolia bliźniaki troszke zaczeły tyć niestety nie umieją sobie poradzić z infekcja już miały dwa razy przetaczana krew ale nie polepszyło sie. Przychodzi do nich rechabilitantka i uczy je ssać powoli ale robią postepy już po troszke zjadają z butelki. Mała no mi też to ciąza zalatuje hmmmm napisz na maila nam co sie stalo bo sie wszystkie martwimy. Klaudia czyli wnet bedziesz wolna od pracy. Ania gdzie Ciebie zjadło tesciowa Cie połkneła???????????????? Chmurko a co u Ciebie jak Klaudunia jutro kończy 15 miesięcy a mój Arturek 14 ale to zleciało ho ho Dziewczyny jak u Was z sadzaniem na nocniczek bo u mnie to chyba gryzie po tyłku małego i nie chce siedzieć makabra bo córcia miała 15 miesiecy i sikałai kupke robiła do kibelka a on nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, dobrze u Klaudii. Już jej minęła gorączka. Siada ładnie na nocnik i często udaje się jej do niego załatwić. A jaki Arturek ma rozmiar ubrań? Klaudia weszła w 80. Standard? Jutro dodatkowo córcia moja ma imieniny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia --- ano coś jest w tym imieniu chyba :D A może ja tam się załapię do tej pracy za Ciebie?????? Oj jak ja bym chętnie poszła do ludzi... Normalnie chyba oszaleję w domu! I to jeszcze na tej mojej wsi, gdzie prawie nikogo nie znam... Tylko trochę dalekie dojazdy miałabym ;) Beatko --- albo mam lepszy pomysł... Ciebie za Klaudię do tej pracy wyślemy... co? Miałabyś na zmiany... ;) :D Na nocnik moją Szkrabcię sadzam na razie zawsze jak się obudzi i mała cwaniara jak widzi nocnik to mówi "siiii" :D Prawie zawsze nasika do nocnika i siedzi raczej chętnie, tylko że musi miec coś w łapkach do zabawy. Chmurko --- oj leci ten czas, nie? A ile waży Klaudia? Milenka w koncu mi trochę z wagą ruszyła. Ma niecałe 9 kg. A ja sobie dziś buty kupiłam! I się cieszę jak małe dziecko! Bo udało mi się znaleźć takie wygodne, że prawie ich na nogach nie czuć. A ja to mam zawsze straszny problem z butami, bo mi wszystkie obcierają pięty. Co ciekawe zawsze nosiłam 36 a teraz wszystkie 36 były mi za duże... Kupiłam 35. W domu z ciekawości zaczęłam mierzyć moje stare buty i też jakieś luźne są. Czy to możliwe że mi po ciąży stopy zmalały????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___Moja córcia też ma jutro imieniny :) Powiem Ci że ja już od 2-3 tyg zakładam Lence rozm.86 i waży 11 kilo więc moja przy twojej to kolos ;) Annolia____wiesz może i wyjscie do ludzi dobrze robi ale na trochę i nie codziennie zwłaszcza gdy trzeba czasem wychodzić i zostawiać chore dziecko ja nie żałuję że będę w domu lubię to. Właśnie zjadlam 3 kanapki z cebula i papryką.Pęknę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturek nosi już od dawna 86 ale juz wyrasta i niektóre nosi już 92 głownie to bluzeczki bo spodeki na 86 są jeszcze dobre przez chwile. On teraz strasznie w góre idzie jak go chrzestna nie widaziała przez 2 tygodnie to była w szoku jak on urusł. Artur końcem stycznia wazył 10,5 kg a teraz hmmmmmmmm kto to wie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i opisałam sie i zjadło mi posta Arturek już długo nosi rozmiar 86 i już wyrasta powoli bluzeczki juz nosi na 92 a spodenki i reszta jeszcze na 86. Tak tak ja moge za Klaudie isc do pracy tylko z 15 tysiecy bede musiała zarabiać zeby mnie było stać na dojazdy :-D Córcie mam na urodzinach u kolezanki z klasy i na 19 musze być juz po nia ale tak sie cieszyła ze idzie ze szok i fryzurke jej fajowa zrobiłam ale ymeczyłam sie ze szok. Zrobiłam jej na całej głowie warkoczyki takie cieniutkie ze szok ponad godzine mi zeszło bo ma włosy długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ucałuj Klaudunie z okazji ukończenia 15 miesiąca i imieninek Klaudia Ty też ucałuj Klaudunie z okazji imienin Dużo zdrówka i zabawek dla naszych małych dziewczynek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski dla wszystkich dzisiejszych solenizantów i solenizantek!!!! Moja Milesia nosi rozmiar 80, niektóre ciuszki ma 86. Ona to taki patyczak... w górę idzie, a w pasie wszytko lużne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki_____wszystkiego najlepszego z okazji święta wiosny :) :D Już do lata niedługo jupi....!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja oczywiście też śle buziaki dla małego Artusia i Klauduśki :* 👄 Co porabiacie?Ja żurek na obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka szaleje! :D Wiosna! Mmmmmm.... Nareszcie!!!!!!!! Nawet się dziś całkiem nieźle spisała, ponad 10 stopni i piękne słoneczko było a jutro podobno będzie jeszcze fajniej! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie to nie z okazji wiosny te uśmiechy i kwiaty choć też troszeczke ale to było wyrażenie mojego humoru :-D Jest nadzieja że wnet bede pracować pod koniec tygodnia poczadkiem przyszłego mam mieć odpowiedz ale musiałam znajomości uruchomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×