Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Chmurko mnie sie wydaje ze Arturek do ojca jest podobny ale jak wzielam zdiecie Justynki jak miala 2 latka to sa do siebie podobni tylko Artur ma mniej wlosow:-) wiec sa do mnie podobni na to wyglada. Ania nie zazdroszcze mdlosci:-( ;-) a moze beda blizniaki hi hi jeszcze zadna z nas niema to moze ktorejs sie uda:-D Zaraz zostane pobita to uciekam spac "lezacego sie nie bije"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Beata Ty sobie uwazaj! Jako ze jestes matka to Cie bic nie bede,ale wiesz..palcem pogroze :P Byli dzis u mnie znajomi i kolezanka mi opowidala jak to jej kocurek urodzil jej 5 kociakow :o dostala kiedys kotka,poszla do weta sprawdzic czy to samczyk czy samiczka,no i pani doktor stwierdzila,ze samczyk..kolezanka pojechala z dziecmi na miesiac do Polski i jak wrocila to myslala,ze jej maz przekarmil kota i dlatego taki gruby..no i teraz ma rodzinke hehe Zle sie dzis czuje...bleeeee spac bym poszla,ale moj synek ma to w nosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) A gdzie kawa, nie ma ???? To zapraszam, woda ju prawie gwizda..... Ania - a to taki kiepski pomysł z bliźniakami?? :-P Macie w rodzinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dorota, zrób mi inkę, proszę! Ostatnio wypiłam kawę w lokalu, to najpierw dudniło mi serce, a potem było mi słabo. Ciśnienie spadało, ja odzwyczajona od kofeiny:D A masz coś do przegryzienia? Który masz dc, jak sytuacja? Mnie leci 15. tydz., niedługo pewnie poczuje dzidzię, spodnie noszę na gumkę, bo nie dopinam. Nawet nie spodziewałam się, że ciążowe tak podrożały. A moje stare są jakieś rozciągnięte. Musiałam być gruba w ostatniej ciąży:P Annolia, co u Ciebie? Jak się macie? Nie smuć się🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - pszę inka podana....do przegryzienia mogą być pierniczki z nadzieniem truskawkowym?? Ojej jak to zleciało, 15tydz? A te Twoje stare ciuchy to z 35 tygodnia?? No nic dziwnego, ze rozciągnięte :-P Dziś mam 6dc, chyba coś mi smyra w tych jajnikach. O ile nie mam żadnych urojeń...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, niech Cię tam smyra na owulację. Trzymam kciuki, tylko spróbuj trochę wyluzować, bo jak się zepniesz, to wiesz:D A spodnie to pewnie z 10. miesiąca ciąży takie wielkie, wtedy byłam słuszną babą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dorotko ja juz po kawce,dzien dzis ponury,ciemno i cisnienie do kitu. Wiesz..z dwojka maluchow juz bedzie ciezko,a co dopiero z 3... Chmurko szko jak ten czas leci. Aha moja kolezanka urodzila wczoraj chlopca :)To ta,ktora starala sie tyle lat. Meczyla sie biedna 2 dni,skonczylo sie na znieczuleniu zzo,bo juz nie mogla wyrobic i na porodzie prozniowym,bo zabraklo jej sil do parcia..Ale malusze juz jest,zdrowiutki i spory chlop z niego-3440g i 56cm :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotujecie czasem bób? Ja gotuję 30 min i jest twardawy. Ale jak potem będzie pysznie:D Zapraszam!!! Anka, dobrze, że się urodził zdrowy. Koleżanka dostąpiła prawdziwego cudu:) Dorotka, co robisz, posprzątane masz? A ja siedzę i się nudzę. Będę czytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę ogarnęłam, wstawiłam pranie, jeszcze mnie czeka prasowanie :( Miałam jechać na solarium ale jakoś tak dziwnie na dworze, że wychodzić się nie chce...:( może jutro Aniu - to super wiadomości :) gratulacje dla koleżanki no i tatusia oczywiście...Hmmmm cierpliwość została jej wynagrodzona :) Chmurko - ja nigdy nie gotowałam bobu....bo go po prostu nie znoszę :( wrrr Klaudia - a Ty dalej w malinach siedzisz...? Dziewczynki rozrabiają? Wiesz, kiedyś miałam cykle regularne, w miarę.Wszystko zaczęło się chrzanić jak zaczęliśmy się starać o dziecko. A czy były owulki - nie wiem, pewnie nie skoro miałam podwyższoną PRL no i nie wpadłam. Nigdy jakoś nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzić czy mam owulację... :-P Staramy się już ponad 3lata, zaczęliśmy zaraz po ślubie :( i nic :( W życiu nie myślałam, ze to będzie trwało wieki. Myślałam sobie hop-siup i będzie dziecko. A tu nie, nie :( Beata - a Ty gdzie? znowu na dworze?? No i wzięło się i rozpadało :( Ale lato....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - gdzie??? Ty na solarium??? Kobieto - Z A P O M N I J !!!!! Byłam z koleżanką i jej dziećmi na rowerach....Chyba ze 30km zrobiliśmy. Wszystko mnie boli, jutro nie będę mogła się ruszyć. :( Gdzie jesteście?? Lola - na kiedy miałaś tego gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wejdz na nk albo gg jak masz Annolia podaj mi meila swojego ty Dorcia tez.Wole nie pisac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby u mnie znow bylo goraco i na polu bylismy ale pod wieczor chmury przyszly:-( Chmurko u mnie dalej jest smoczek i nie moge sie tego pozbyc:-( Jestem przybita i bez checi do zycia a tym bardziej do pisania :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - a gdzie się wybierałaś wczoraj z tą książką? Nie na solarkę? :-O Beatka - wysłałam Ci wczoraj sms'a - ale masz wyłączony telefon :(:( Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nic strasznego sie nie dzieje tylko jestem prawie bez kasy mam 80 zł do 10 sierpnia :-( Mój były mąż ucią sobie alimenty bo wzią córcie na 2 tygodnie pare groszy dali mi z bezrobocia bo za kilka dni a M wypłata prawie cała idzie na rachunki i jestem dobita staram sie nic wiele nie kupować ale wszystko jest drogie i niestety kasa leci Dorotko tel miałam wyłaczony bo ja go praktycznie nie uzywam bo ten nowy mam przy sobie cały czas a stary niby też mam ale jak sobie przypomne ze trzeba włączyć i naładować to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakoś ostatnio nie miałam weny do pisana... Chmurko --- takie życie... dzięki za ciepłe słowa. Niestety ludzie odchodzą... Ta ciocia ta był taki wulkan energii, że zawsze myślałam że będzie żyć wiecznie... Za dużymi spodniami się nie martw... niedługo będą pasować :P No i gratuluję MGR przed nazwiskiem! A nie mówiłam, że nie będzie tak strasznie na obronie? Co? Trzeba się słuchac starszych koleżanek :P ;) :D Co do smoczka, to nie mam problemu, bo Milenka od samego początku go nie za bardzo lubiła, a kiedy zaczęły iść ząbki, sama go wyrzuciła i jest dzieckiem bezsmoczkowym :) Anka --- mdłości nie zazdroszczę :O Widzę że Sebuś już prawie samodzielny :) Beatko --- no to nie ciekawie masz :O A z pracą dalej nic? Dorotko --- solarium, rowerek... fajnie masz :) Moje dziecko właśnie sprząta... chodzi z nawilżaną chusteczką i wszystko poleruje :D Co chwila z czymś leci do kubła na śmieci... Musze bardzo uważać co wynosi do kubła, bo już nie jedną potrzebną rzecz tam znalazłam :D A teraz sobie łopatkę ze zmiotką przyniosła... Będzie zamiatać :D :D :D Czyli ja sobie mogę przy kompie siedzieć, a dziecko całą robotę za mnie zrobi ;) Fajnie mam, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Annolia dobrze masz ;) Chmurko ja oduczałam Klaudie jak miała skonczone 2 lata smoczek to był bezcenny przyjaciel i u Milenki jest to samo. Nie mam ostatnio na nic siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawno nie zaglądałam a tu takie wieści!:) Aniu---GRATULACJE! super,że tak szybko Wam się udało:)Pezproblemowej ciąży i dużo czasu na wypoczynek Ci życze! Chmurko---ale ten czas leci, dość zaawansowana Twoja ciąża:)pieknie!Gratuluje i witam w gronie magistrów:) Beatko---trzymam kciuki by z pracą szybko się udało! Dorotko---przykro mi,że tym razem się nie udało, będe trzymać kciuki za to by kolejny cykl był Twój! Lola--trzymam kciuki za trafienie na dobrego i zaufanego gina Klaudia---Laura też smoczkowa i jakoś nie sądze by szybko się go pozbyła, ale osattnio oglądałam rozmowe z p. psycholog, która oceniła,że smoczek ma jednak i plusy więc się nie martwie:) Annolia---widze,że córeczka to mała pani domu:)może już niedługo da rade przynieść śniadanko do łóżka:) Buziaki i lece nakremować ręce by kciuki dobrze się trzymały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, taaa, miałaś rację:D Póki się nie przekonasz, trzęsiesz portkami:P Córcię masz słodką, moja celowo rozlewa wodę na stół lub podłogę, przynosi sobie ścierkę z łazienki i wyciera. Naśladuje nas, to jest takie zabawne:D Smoczek w przypadku Milenki odstawiłaś szybko i chyba dobrze. Klaudia pierwszego wieczoru bez smoczka wyła okropnie, ale już drugiego prawie nie pamiętała. Chyba nie potrwa to długo. Słyszałam, że to potrafi trwać nawet kilka tygodni. Nikulam, ehehe, ale fajnie, już wolna:) A córcia? Jak chodzenie? Mówi coś? Wiecie co, żałuję, że Klaudia tak długo ten smoczek miała. Niektóre dzieci nie dostają wcale, zastanawiam się nad tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze jak kurczak i sie modle moja siostra jest w 28 tc i 2 godz temu trafila do szpitala ze skurczami co minute lekarze powstrzymuja porod rozwarcia jeszcze niema ale szyjka sie skraca:-( ta kolezanka tez nie miala rozwarcia a na nastepny dzien urodzila a byla w 30 tc dziewczynki ledwo przezyly. Jak sie wali to wszystko tak sie martwie:-( Nikulam ucaluj Laure :-) Chmurko moj diabel chyba nigdy sie smoczka nie pozbedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko --- i jak tam siostra? Myślami jestem z Tobą. Nie martw się na zapas. Dziewczynki urodzone w 30 tyg to bliźniaczki, więc były na pewno o wiele słabsze niż jedno dzieciątka. Mam nadzieję, że będzie ok i maleństwo jeszcze sobie w brzuszku u mamy posiedzi. A jak się mają bliźniaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chmurko--- Laura ma się dobrze:) Mówi niewiele, wczoraj bylismy u logopedy która mamy w pakiecie razem z rehabilitacją i kazała przyjść za tydzień. Chodzi już abrdzo ładnie, długo nie mogła ruszyć,ale jak ruszyła to chodzi bardzo pewnie, nie trzyma rąk w górze, nie wywraca się, bardzo dobrze trzyma równowage, może we wrześniu wypiszą nas z ćwiczeń.Jutro jedziemy do Centrum Zdrowia Dziecka na wizyte kontrolną po szpitalu. Beatko----dziękuje za buziaki dla Laury:)Mam nadzieje,że z siostrą dobrze i udało się powstrzymać skurcze?Dobrze gdyby dzieciaczek posiedział jeszcze troche w brzuszku! Raz jeszcze prosze o zagłosowanie na moje wirtualne mieszkanko:) http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/nikulam-lubimy-to-gniazdko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia ma rację, dwojgu dzieciom musi być trudniej, są przecież lżejsze i takie ciąże są zawsze bardziej ryzykowne. Beatka mówi, że na razie z siostrą jest dobrze. Dawaj nam znać, co u niej:) Nikulam, wspaniale! Musisz być dumna z córci:) To piękny widok, kiedy maluch się rozwija. Wiecie co, moje dziecko na trzecią noc bez smoczka zupełnie zapomniało...:D Ale się cieszę. Tylko dalej pracujemy nad nocnikiem, bo mała lubi sobie siknąć na podłogę, walnąć w gacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-D Co tam u Was....? Nie rozpisujcie się tak Kobietki :-P oczy od czytania bolą...:-P Wracam po kilku dni nieobecności a tu cisza jak makiem zasiał...:( Ja od kilku dni mam masę roboty w pracy, siedzę tam po 12-14h :( Jeszcze 4 dni i urlop.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby :-) Annolia bliźnieczki czują se dobrze wczoraj skończyły 5 miesięcy są sliczne jedyne co martwi nenatologa i rodziców to to ze jeszcze nie gawozą nie gugają it... ale mam nadzieje ze zaczna. Dziewczynki są strasznie rozdarte ale wcześniai tak mają sa rozdarte i tyle. A my z Arturkiem siedzimy w domu bo przeziębieni jesteśmy oboje mamy katar i kichamy jak niewiemk na zmiane :-D ale dobrze że jest paskudna pogoda to mi nie zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×