Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Nikulcia___ dziękuję..za info - a powiedz mi jeszcze czy wszystkie te hormony muszę zrobić w jednym cyklu czy mogę sobie to rozbić na dwa, trzy m-ce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) wlasnie dopiero co wstalam nie jestem taki ranny ptaszek jak Wy:) ide na sniadanko pozniej popiszemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusiu___ co do plamień to się nie martw przede wszystkim...wczoraj pisałam o koleżance - jest w ciąży - ale jest tak beztroska i głupia w tym, co robi, że aż mnie to denerwuje... plamiła przez dwa m-ce i nic sobie z tego nie robiła - teraz jest już poza półmetkiem daleko i wszystko jest oki... jej niewiedza mnie powala !!!!! Myślę, że mój eM wie duuuuużo więcej Tak, ze Nikusiu.... wniosek mojego eMa - za dużo wiemy ( w żartach oczywiście )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz zbieram się do pakowania, bo dziś wyjeżdżamy - rytuał weekendowy :) tylko nie mogę się zebrać ... tak okropnie jest mi niedobrze - muszę przejść na jakąś kaszową dietę chyba... Nikusia___ a ja mam jeszcze pytanie... czy estradiol powinien być na takim samym poziomie w 1-3dc i przed samą owulacją? bo skąd będę wiedzieć czy jest oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki ja tylko na chwilke bo dopadłam kompa! Ale tu natworzyyłście :) Ja wyleguje się na urlopie i załatwiam wszystko do slubu bo jeszcze mi 3 tyg zostało! PATI_______ja Cie musze strasznie przeprosic al4e nie odpisałam na sms ---bo zostawiałm tel u eMa i jutro mi przywiezie dopiero.Kochana moze w przyszłym tyg uda sie Nam umówić. Wysle sms .Strasznie Cię przepraszam ! Całuje Was wszystkie i jeszcze poczytam co sie u Was działo przez ten tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo___ kochana nie masz za co przepraszać... myślałam , że po prostu nie masz czasu... chyba... hihi bo nie wiem... jak to przed slubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---- Po pierwsze dziękuje za pocieszenie co do plamień:)Masz racje, czasami lepiej niektórych rzeczy nie wiedzieć, choc ja tak nie potrafie:) Co do rozkładania badań w miesiacach to z pewnościa cześć można,ale które dokładnie to lepiej z lekarzem pogadać, np. tych w 1-3 dniu to trzeba razem zbadać LH,FSH i E2 - bo to pozwala ocenić rezerwe jajnikową. Estariol 1-2 dni przed owulacją powinien być znacznie wyższy niż ten z poczatku cyklu.Ten na początku cyklu jak jest niski chyba poniżej 75 jednostek to jest bardziej podatny na ewentualną sytymulacje .Wartość estradiolu przed owulacją znacząco wzrasta i powinna wynosić mniej więcej 200 jednostek na jeden dojrzały pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusiu___ nie wiem co lepsze... ale wiesz ja tez bym tak nie potrafiła... powiedzieć...co tam sprawdzać... nie jem cukru, nie głaskam kota to mój syn będzie zdrowy...my to się martwimy o byle co... a ta olwewa i szczerze powiedziawszy taka postawa mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusia___ co mi radzisz??? z tymi hormonami? poczekać do nowej @ czy robić teraz co się da zrobić teraz ? bo co do... tego, ze coś nie tak to ja nie mam wątpliwości... nie tyje się bez powodu - nie jedząc wiele, no nie? A jak Ty się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----- Wiesz, sama nie wiem, ja bym chyba jednak poszła teraz do lekarza i niech on doradzi. Bo czy to co miałas mozna uznać za @? Nie wiem...może da Ci np. luteine czy duphaston na 10 dni co wywoła normalną @ i wtedy zobić te hormony już w takim pełnym cyklu? Przynajmniej te co trzeba robić 1-3 dnia cyklu. Prolaktyne w sumie mozesz zbadać kiedykolwiek (zarówno teraz jak i póżniej), podobnie hormony tarczycy, testosteron i inne androgeny np. DHEAS najlepiej zbadać jednoczesnie,ale dzień cyklu też zdaje sie nie ma znaczenia. Progesteron i estradiol, też bym poczekała z badaniem do "normalnego" cyklu. Co u mnie....poza lekkim pobolewaniem w podbrzuszu to własciwie dobrze. Jedyne co mi spędza sen z powiek to ten mój cukier:(Mierze go sama 4 razy dziennie, staram sie jadać zgodnie z dieta dla cukrzyków, a wyniki nie sa zadawalajace:( 1 września ide do szpitala na jakies pomiary i mi powiedza czy musze sie u nich połozyć na 2-3 dni jak sugeruje mój gin :(Z tego wszystkiego już schudłam prawie 4 kg. bo nic mi prawie nie wolno jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babeczki, Ja wlasnie wstalam,w zwiazku z tym,ze M nadal sie do mnie nie odzywa,postanowilam spac ile sie da,a obiad niech sam sobie zrobi :P Nie jestem jego sluzaca. Wczoraj nawet na mnie nie zaczekal tylko spal juz jak wrocilam do domu,wiec prosze uprzejmie-laski bez. Dzis znowu do pracy,tylko tym razem ruch bedzie wiekszy niz wczoraj.. Milego Dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___ słonko nie złość się na eMa bo przecież wiesz, że Cię kocha i jesteś dla niego najważniejsza, wyciągnij z fasolka łapkę ...hmmm ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___ żeby sobie em nie pomyślał, że do fasolki był Ci potrzebny a teraz jak masz, co chciałaś to sie oddalasz....wiesz jacy są faceci... niby twardziele ale czuję , że w środku go tam łezki laskotają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ja dziś niestyty zajęta ale bede wieczorkiem to sobie popisemy. Chmurko Pati Klaudia poczta wysłałam Wam brzuszek Jak ktos chce jeszcze to wzsle wieczorem jak juz w domku bede pa pa milego dnia Pati udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechal na przerwe.. Od placzu az mam oczy zapuchniete.. Powiedzialam,zeby po prostu powiedzial mi o co chodzi no to powiedzial...Chodzi o to co bylo,a teraz jak doszlo dziecko to on sobie z tym nie radzi,ze to bylo za wczesnie na dziecko... Powiedzialam,ze trzeba bylo o tym wczesniej pomyslec,to uslyszalam,ze to ja go do tego naklanialam. Dziewczyny czulam jak mi serce peka..Nie powiedzial tego w nerwach..Jak zobaczyl jaki to wywarlo na mnie wplyw,to zaraz powiedzial,ze to nie znaczy,ze nie chce tego dziecka i ze ma nadzieje,ze ono pozwoli mu o wszystkim zapomniec..Ale wyobrazacie sobie cos takiego uslyszec... Ide sie szykowac do pracy,chociaz nie wiem jak sie dzis skupie.. Ewelka ja pracuje w hotelu,na recepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___ kochana może go źle zrozumiałaś ???? na pewno tak nie myśli, za wcześnie, za późno...wiesz...szuka jakiś argumentów, byleby wyszło na niego... przecież wiesz, że będzie dobrze :) n ie martw się kochana i nie denerwuj, bo teraz Ci nie wolno... przypomnij sobie, jak było e Tunezji :) jaki był czuły i kochany i ... na pewno będzie dalej taki :) zobaczysz...a jak coś to wiesz, że jesteśmy do twojej dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie naszukalam tej tabelki.. NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.25....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............18.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........17.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........17.....19.08........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? nikulam.................7.....05.09........04.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie denerwuj sie,bedzie ok, zobaczysz.Moj wczesniej tez nie chcial dziecka ale mu dupe trulam.Po slubie zaszlam w ciaze bo chcielismy w koncu malenstwo a teraz to on by za nia w ogien poszedl tak mocno ja kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zrozumialam.. Najgorsze jest to,ze znajac mnie bedzie mi to w uszach dzwonic jeszcze przez dluuuuugi czas.. Ide zjesc kaszke manne,a potem pojde sie kapac,bo nawet mi sie teraz z kanapy ruszyc nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---przykro mi,że powiedział Ci coś tak niemiłego:(Nie wiem co między Wami zaszło, co takiego On ma Tobie za złe,ale cokolwiek by to nie było, nie powinien Ci mówić takich rzeczy:(Mam nadzieje,że to poprostu gorszy okres w jego życiu, może coś innego mu się nie udaje np. w pracy a wyładowuje się na Tobie:(Liczę,że przemyśli, przeprosi Ci i będzie robił wszystko byś o tym zapomniała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mnie to własnie wróciłam z USG. Wszystko w porządku!Bólami w podbrzuszu kazał się nie przejmować, podobno to normalne bo dzidzia szykuje sobie domek i wszystko się rozciąga.Widziałam bijące serduszko, dzidzia urosla(termin porodu przyspieszył sie o 3 dni i wypada teraz w prima aprilis:) i nawet się troszke poruszyła:)Aktualizuje więc tabelke: NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.25....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............18.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........17.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........17.....19.08........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? nikulam.................8.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam SUPER że wszystko ok bardzo się cieszę.Ania a co takiego zrobiłaś że ma takie wyrzuty?Poza tym poszło przecież o tą jego koleżankę a teraz chce odwrócić kota ogonem.On to niby święty?co byś nie zrobiła było wyjaśnione?miał nie wracać?czy ktoś go zmuszał do bycia z Tobą?do dziecka?Jeśli by naprawdę nie chciał to nikt by go nie zmusił.Teraz aby tak gada ale jestem pewna że żałuje tego co powiedział myślę że chciał Ci po prostu dopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko wydaję mi się że mam taki sam na wielkość tylko niżej będę miała aparat po niedzieli to Wam wyślę.Jutro idziemy na wesele 2-dniowe więc zajrzę tylko na chwilkę.Najadłam się jak prosiaczek i odpoczywam.Dzisiaj jak się dzidzia ruszyła to na brzuchu było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Dziękuje za paczuszke doszła właśnie siedze z listeczkiem na pryszczach i n kolanku troche to potłukłam żeby wiecej soku póściło a reszte wykożystam tak jak pisałaś Klaudia to teraz na Twoje zdięcia czekamy. Ja sie denerwuje strasznie bo dziś cały dzień od rana dzidzi nie czułam wiem może za dużo sie ruszam ale zobacze wieczorkiem a jak nie poczuje ruchów to jutro rano szybko do szpitala niech patrzą czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___tylko bez paniki dzidziuś ma jeszcze naprawdę duuużo miejsca i czujemy tylko naprawdę silne ruchy.Sama widziałam na usg jak się dziecko rusza cały czas a czułam tylko czasem.Moje też nie zawsze daje znak że żyje. Jem właśnie mandarynkę. Anka___jak humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz ide na sałatke do koleżanki bo jej mąż jutro wyjeżdza do Irlandi i pożegnanie małe a że piwa pić nie bede to sałatką sie napcham :-) Ja jeszcze zaglądne później pa pa Ania czasem z złości mówimy wiele przykrych rzeczy i później żałuje sie tego zobaczysz jak bedzie Cie M przepraszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No będzie przepraszał na pewno ale czasu i słów nie cofnie niestety a takie rzeczy bardzo bolą. Ja już się napchałam i leżę jak słonica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola,Pati,Ewelka,Chmurka gdzie jesteście?o tę ostatnią zwłaszcza zaczynam się martwić...SPACER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wyłaż z nory....nie słyszysz jak Klaudusia Ci w brzuszku woła że chce do internetowych ciotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×