Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale psikus

Jaki kolor się będzie nadawał? Prosze o pomoc...

Polecane posty

Gość ale psikus

Przymierzam się do zakupu tej sypialni: http://www.allegro.pl/item695583165_sypialnia_oliwia_promocja_najtaniej_okazja.html Jaki kolor ścian do niej dobrać? Sypialnia jest od wschodu, rrano słoneczna, popołudniu już ponuro:/ Podoba mi się ten w aranżacji na zdjęciu ale boje sie że będzie za ciemno. Może macie jakies propozycje, z jakim kolorem go połączyć, albo jak rozjaśnić, albo wogóle może pomalowac inaczej? Podłoga będzie jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale psikus
Pokój jest kwadratowy ok, 20 m2, z dużym balkonowym oknem. Aktualnie stan surowy więc i podłoga do wyboru, ale planuje jasne panele, ewentualnie mały dywanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale psikus
błękitno szary wydaje mi się za smutny, popołudniami to rzeczywiście ponuro tam już:/ a oliwka juz jest w kuchni;) chciałabym jakoś poeksperymentować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale psikus
a gdyby tak machnąć jedną ścianę na taką wiosenną zieleń?? I poduchy w tym kolorze? tylko nie wiem czy to nie przesada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli pokoj duzy, duze okno i jasna podloga, do tego jasne meble to mozesz smialo polozyc cos ciemniejszego na sciane (lub na jedna ze scian)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie zielen nie podoba no ale co kto lubi :) najlepiej pomysl nad tym jakie dodatki chcialabys miec i jakie sa wasze ulubione kolory. wybierz te z palety cieplych kolorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli zdecydujesz sie na cos mocnego (np czerwien) to pomaluj nim sciane za lozkiem zeby lezac na nim nie pobudzala gdy chce sie isc spac a pobudzala wtedy gdy ma sie inne plany niz sen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale psikus
jakoś mnie korci ten fiolet + zieleń ale to chyba zbyt szalone jak na mnie:D Ellinka w sumie masz rację, i tak powinno byc w miarę jasno, a nawet jesli to przeciez będziemy tam głównie spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale psikus
hehe, nooo to dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj na stonie duluxa,decorala tam jest wiele kolorow i sa tez testy w jakich kolorach sie najlepiej czujemy :) no i maja podzial na cieple,zimne i pasujace do nich kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjdfhdfhdf
Ja bym dala kolorystykę zszarzały niebieski, jasnopopielaty, bezowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale psikus
dziękuję ślicznie za pomoc, przemyślę to:) lecę teraz ale napewno tu jeszcze zajrzę, więc jeśli kogoś olsni to zapraszam:D magda - bardzo ciekawy pomysl...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×