Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nattaa3

KTO NA 2037????WPISUJCIE!!!!!

Polecane posty

Gość gość
I bedzie dobre winko na wesele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny pomysł z tym winem. Nie pomyślałam o tym ;-( Myślicie, że zdążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz kupic dzisiaj! koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trza ino czekać
To mam ino lecieć do sklepu w sukni przez cało wieś? A jak nie zdążę wrócić zanim narzeczony przyjedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaszym
Sorki ze sie tak wcinam ale mam do sprzedania suknie slubna. jesli ktos jest zainteresowany to serdecznie zapraszam do obejrzenia na stronie allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=3308032333 dzieki za uwage i przepraszam za post:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trza ino czekać
dziewczyno, my na 2037 więc każda z nas ma już suknię! Moja była szyta już od 1985roku! Nawet jakbyś ją dzisiaj wysłała, nie zdąży dojść kurierem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trza ino czekać
Nic tu już nie piszecie :-( A ja tu mam problem bo moja suknia coś żółknąć zaczyna. Już sie boje, że do 2037 ze śnieżnej bieli zrobi się ecru. A ja nie chce ecru! Może jednak trochę się pospieszyłam z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksienżniczka
kochane jestem :) pojechaliśmy już do kościoła po drodze oczywiście był korek i się bałam ,że nie zdążymy ale dojechaliśmy.Teraz niestety musimy teraz troszkę poczekać (nie wiem na co) szczęście ,że w zakrystii jest wi-fi to pisze do Was na szybko. Matko kochana jaka jestem zdenerwowana no własciwie zostały już tylko sekundy do ślubu !!!! Goście już siedzą w ławkach brakuje tylko mojej kuzynki bratowej szwagierki ale sądzę ,że ona to się z zazdrości spóźnia bo jest starą panną... Nie trza ino czekać- myślę ,że Ci suknia nie zżółknie przecież to już jest prawie przed weselem więc nie zdąży. A zresztą ecru są modne ! Ale dziewczyny czemu Wy jeszcze w domach siedzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko Ty już w kościele? Weź nie żartuj, mój narzeczony jeszcze nie wyjechał z domu, a to przecież trzeba jeszcze ino nagrać ubieranie panny młodej, potem błogosławieństwo, wycałować wszystkich gości na podwórzu. Ja chyba nie zdążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trza ino czekać
z tego zdenerwowania się nie podpisałam wyżej, to ja Nie trza ino czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh dzisiaj miałyście ten ślub ? a nie w 2037 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksienżniczka
no ja już jestem :) wszystko mam pięknie nagrane bo ja już od pół roku nagrywałam wszystkie przygotowania. A teraz chciałam jeszcze przed ślubem zrobić sobie sesję wraz z gośćmi na placu przed kościołem. Ja Cię nie chcę stresować i popędzać nie trza ino czekać ale pośpieszcie się bo się spóźnicie na własny ślub jak jeszcze tyle rzeczy chcecie zrobić!! a do gościa z godz. 21:13- nie rozumiem Twojego zdumienia. Jak się chcę mieć porządną pamiątkę na całe życie z tego najważniejszego dnia w życiu to trzeba wszystko odpowiednio wcześniej zaplanować, przygotować i zrobić a nie odkładać wszystko na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiejcie się a 2037 to już niedługo! Ja bedę miała 42 lata, mam nadzieję, że uda mi się wcześniej wyjsć za mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×