Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady-pretensja

taki jeden problem...

Polecane posty

Tu Wasza korespondentka Lady P.! Jeżeli kogoś jeszcze interesuje moje życie osobiste porozwodowe to informuję, iż kolega komornik wywiązał się rzetelnie ze swoich zobowiązań i kwotę zaległą alimentów, plus odsetki w oszałamiającej kwocie 5,20zł, przelał na moje konto. W związku z powyższym uważam sprawę za zamkniętą. Bardzo się cieszę, że wpadłam na pomysł napisania na kafe, bo usłyszałam wiele miłych słów podnoszących na duchu. I być może niektórzy nie zdają sobie nawet sprawy jak bardzo mi pomogli. czasami jednym słowem. Stało się jeszcze coś o wiele ważniejszego. Poznałam baaaardzo bratnią duszę- czyli damę we mgle, z którą znajomość będę kontynuowała już poza kafe. Ale oczywiście jak będzie jakiś problem Wasza Lady P. zwróci się do Was robaczki o pomoc. Na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rada starszych- czyli Dama & Lady postanowiły podnieść topik. Up up up... Jeżeli ktoś ma ochotę jeszcze z nami konwersować zapraszamy... U mnie nic nowego. Kolega komornik dalej okupuje byłego. Chociaż były- cfaniaczek ;) wpłacił kaucję. Ja mam w każdym razie alimenty na czas a o to mi tylko chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałas moja droga wspomnieć o tym,ze ex próbował sie zaprzyjaźnić i wpłacał kaskę z ominieciem komornika:P A u mnie po staremu,znaczy nic nie ruszyło w kwestii dziecka nr 3,maz nadal niestety na kontrakcie ,bo póki co pracy w kraju dla niego nie ma a ja jak ta słomiana wdowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×