Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość zadowalona
ja zapłaciłam za brzuch 5 tys. (cały brzuch) Mało nie zapłaciłas ale liczy sie efekt i czy jestes zadowolona. Jezeli tak to było warte tych pieniedzy:) Teraz tylko dbaj o niego masaże, nos ubranko uciskowe i pilnuj diety zeby nie zmarnowac tego co juz masz a napewno bedzie jeszcze lepiej. Trzeba sie troszke pomeczyc zeby na wiosne mozna było sie pokazac. Ja jestem z zabiegu bardzo zadowolona i według mnie WARTO go zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megnum
Hej dziewczyny napiszcie mi gdzie robilyscie!!! Bo ja nie wiem gdzie mam robic? Moze ktorasz z was robila u dr. Bromy ??? ODPISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange1
Prosze podajcie mi gdzie robiliscie zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem zadowolony
robiłem brzuch i boki i odessane miałem około 2 litrów, jestem bardzo zadowolny , w wawie robiłem na ursynowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka prosto z krzaczka
przepraszam, że z opóźnieniem, ale po kolei szybko odpowiadam Do Orange 1 gdzie robiłam zabieg - podeślę Ci chętnie na maila, bo nie chcę, żeby ktoś potem bezpodstawnie, nie znając miejsca krytykował. Jestem im wdzięczna za pomoc i nie chcę, żeby moja pochwała obróciła się przeciwko klinice, a niestety na forach często ma to miejsce :-) Do shenandough Ja nie miałam wybrzuszeń, ale to pewnie sprawa indywidualna. Miałam lekkie stwardnienia - takie poczucie, że skóra jest lekko nie moja, ale po czterech tygodniach minęło. Jakiś tydzień po tym, jak sciągnęłam ubranko poddałam się zabiegowi ultradźwięków - to pomogło. Na razie się nie martw ... ale jeśli masz jakiekolwiek obawy - uważam, że powinnaś znów , za kilka dni skonsultować z lekarzem. Do iryska 45 sprawdziłam w internecie co to jest zaffiro. Po body jet może się przydać jak zostanie nadmiar skóry , ale nie do rozbicia grudek i wyrównania nierówności. Wg mnie to kolejny etap, jak się okaże , że usunęli ci tyle tłuszczu, że pozostają obwisy. Ale spytaj lekarza, który robił Ci zabieg. P.S. najważniejsze jest doświadczenie i kompetencje lekarza. chyba żadna z nas nie chciałaby być myszką laboratoryjną. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donata**
forum jest po to zebysmy mogli wymieniac sie swoimi doswiadczeniami a ni e ukrywac to co dobre wiec proszę napiszcie gdzie robicie zabiegi. Bardzo chce zrobic sobie zabieg tylko zupełnie nie wiem gdzie duzo czytam i ma juz swoje typy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange1
Hej moj @ magdade85@wp.pl dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dob olo
ja za brzuch zapłaciłam 6500 (nie był najmniejszy), sam zabieg nie należy do najprzyjemniejszych ale da się wytrzymać. Po zabiegu miałam obrzęk ale już jest ok. Straciłam 1,2 litra trłuszczu co widzę tez po ubraniu. Jestem bardzo zadowolona. Chodze teraz na masaze do fizjoterapeuty. To jest podobno barzdo wazne aby wszystko dobrze się goiło. Wybrałam klinikę która znam od wielu lat, jestem ich klientką i nawet nie szukałam innych miejsc gdzie mogłabym zrobić ten zabieg. Nie mówiąc już o Sulęcinie :-((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do truskawki... Dzięki za odpowiedź, dzis /5 dzien/ czuje sie trochę lepiej, juz tak bardzo mnie nie boli , siniaki zaczynaja zmieniac kolor na jasnofioletowy, czyli będzie dobrze. Napisz ile i jak czesto chodziłaś na zabieg z ultradxwiękami i po jakim czasie można go zacząć robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowalona
ja ultradźwieki zaczełam robic dwa dni po zabiegu, robiłam co trzy dni. po dwoch tygodniach zaczełam robic endermologie. Na poczatku strasznie bolało ale pozniej juz było ok. można było robic z wieksza siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Do truskawki prosto z krzaczka i Zadowolonej... Dziewczyny, mozecie podac mi na maila adres kliniki i nazwisko doktora u ktorego robilyscie Body jet ? ( malwi3000@gmail.com) Z gory dzieki ! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowalona
robiłam w kriocentrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dob olo
dob olo ile dni jestes po zabiegu? gdzie robilaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Dziewczyny a czy ktos ma jakies doswiadczenie lub informacje na temat MAESTRII w krk??!! Bo ja chyba tam bym zrobila, mam najblizej ale wiem ze nie to jest najwazniejsze.. A czy kwota tego zabiegu zalezy od ilosci tluszczu ktory odessaja? mam na mysli czy nie moze to kosztowac mniej niz 5 000, bo ja w sumie duzo tluszczu nie mam. Jak robilam normalna liposukcje to zalacilam 3 500. czekam na info! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jimi Jimi
Dziewczyny! Wszystkie piszecie o redukcji tłuszczyku, a czy któraś przerzucała go do piersi?? i ile płaciłyście ??czy ktoś robił Body-Jet w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona waw
do Zadowolonej i Dob Olo: dziekuje za kwoty:)robilyscie to w Wawce??? ja w SKIN CLINIC, baaaaaaaaaaaaardzo polecam!!! wszystko bylo profesjonalne, teraz jeszcze zapisze sie na masaze endermologiczne, drogo, ale coz...pojde wlasnie tam, ale wlasnie, orientujecie sie ile np.moze taki masaz kosztowac w innych miejscach w Wawie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowalona
za ultradźwieki placiłam 30zł za endermologie tylko na brzuch 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaqtru
Witam Ja robilam wczoraj w kriocentrum brzuch i talie, sam zabieg nie nalezy wg mnie do najprzyjemniejszych ale mozna go zniesc. Dzisiaj czuje jedynie lekki dyskomfort, mam niewielkie zasinienia, nie mam duzej opuchlizny a przy tym ze widok nie jest najbardziej estetyczny :) dzien po zabiegu - efekt widac. Zobaczę co bedzie dalej... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dob olo
ja robiłam w KLINICE ELITE w Warszawie. Bardzo polecam i pod kontem ceny i profesjonalizmu. Obecnie jestem 3 tygodnie po zabiegu, czuje jeszcze pewien dyskonfort ale od zabiegu do dzisiaj nie brałam zadnego przeciwbólowego. Nie miałam takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififulia
do imaqtru - czy skora zaraz po zabiegu tez jest tak strasznie pomarszczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
do Jimi Jimi - ja mysle o przerzuceniu tluszczu do piersi, jesli sie zdecyduje to bede to robic w polowie grudnia. troche wystraszyly mnie jednak informacje o tych zwapnieniach.... poza tym to nie strzyma sie na zwasze wiec nie jestem do konca przekonana czy opuchlizna i bol po tym przerzuceniu i ewentualne ryzyko zwapnien - nie wiem czy efetkt jest warty tych doswiadczen. bede rozmawiala jeszcze o tym z lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaqtru
nie jest tak strasznie pomarszczona, jest duza róznica mam talie:)) i o wiele bardziej plaski brzuch. Poki co nie bralam srodkow przeciwbolowych, ogolnie czuje sie ok, jak za dlugo posiedze to czuc lekki bol przy wstawaniu, ale mozna zniesc. Brzuch jest jakby nie moj, taki odretwialy i to wszystko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka_elka
do zadowolonej ultradźwięki dwa dni po zabiegu - mojemu lekarzowi stanęły włosy dęba, kiedy o to spytałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka_elka
Powiedział, że najwcześniej po drugim, trzecim tygodniu i to raz w tygodniu. Dziewczyny, które przeszły przez zabieg - czy skóra nie jest zbyt obolała, żeby ją masować, traktować jakimikolwiek falami. Mój lekarz powiedział: po dwóch, trzech tygodniach masaż falą ultradźwiękową, a po takich kilku zabiegach - drenaż w postaci endermologii lub coś w tym rodzaju. Ja idę na zabieg za tydzień i chcę zebrać wszelkie informacje. Będę robić bryczesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
do Stokrotka-Elka A gdzie zamierzasz zrobić body-jet Widze, ze jestes juz po konsultacji z lekarzem, czy termin wyznaczyli ci od razu, czy sa jakies kolejki, z racji duzej ilosci chetnych na zabieg ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już szczuplejsza
Jestem miesiąc po bod-jet. Robiłam w Krakowie w MAESTRII. Brzuch i talia kosztował mnie 9500.00. Odessane miała 1 litr tłuszczu w sumie. JTeraz jestem niesamowocie zadowolona. Sam zabieg nie należy do najprzyjemniejszych ale nie boli. Tylko ukłucia przy piewszych znieczuleniach. Efekt po zabiegu jest natychmiastowy tyle że później się puchnie (w końcu to jest dość ostraingerencja w ciało). Jechałam pierwsze dwie doby po na ketonalu i bardzo pomogło. Potem ciało jest jakby obite kijem.. ale da się przezyć. Do pracy poszłam po jednym dniu przerwy. Teraz opuchlizna zeszła i wygląda to niesamowicie. A Pani doktor była naprawdę delikatna i widać że zna się na tym co robi. Nie mam RZADNYCH nierówności, a tego bałam sie najbardziej. Uważam że naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana na zabieg
do juz szczuplejsza Hej a mozesz mi powiedziec, czy jest w ogole ryzyko, ze tluszcz zostanie oddessany nierowno? o ile wiem, przy normalniej liposukcji, lekarz zastrzega sobie takie prawo, ze nie zagwarantuje ci w 100% tego... czy podczas konsultacji lekarz wpominal o takim ryzyku w przypadku body jet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×