Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Hej! Własnie lekarz tylko cos wspomniał o tym zwapnieniu ,nie zagłebiajac się w temat, dlatego nadal sie zastanawiam. Zabieg chciałabym zaplanowac na styczen moze luty. Jesli zrobisz sobie biust prosze daj znac jak poszło. Odessanie tkanki tłuszczowej w skin clinic wycenili mi na 6500 zł i przełożenie jej do biustu na 6500 zł. łacznie 13.000 ale mam ten komfort że jak zabraknie z jednej czesci ciała, pobiora tez innej i za to już nie zostane policzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołłek
darkana skoro tak dokładnie wszytsko wiesz o Pani Kasi, udzielasz sie jeszcze na innnych tamatach i wszystko dokładnia opsujesz....? moze wytłumaczysz dlaczego kliniki Twojej Pani doktor nie ma na tej stronie: http://mybodyjet.pl/index.php?id=129 bo skoro robi body jet powinna być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ! Ja robilam Body Jet brzucha wczoraj. Starcilam 800 ml tluszczyku. Jesli chodzi o sam zabieg to myslalam, ze bedzie bolal duzo bardziej. Znieczulenie boli jak uklucie pszczoly a kaniule odsysajace odczuwalam jak rozpychajace sie w brzuchu dzdzownice :) Zabieg bolal mnie jedynie w okolicy pepka (mam tam ponoc zrosty po kolczyku w pepku) i przy łuku zebrowym. Wczoraj po powrocie troche przeciekaly opatrunki i trzeba je bylo czesto zmieniac. Dzis juz sie ranki (ok.4 mm) zamknely. Biore antybiotyk i lek rozrzedzajacy krew (sama sobie robie zastrzyki). Kupilam mydlo Protex do pielegnacji brzusia bo dzis juz moge sie wykapac :) Dzis czuje sie ok. Brzuch jest lekko opuchniety (ok.2-3 cm) , ale nadal nie ma siniakow. Brzuch boli a raczej ciagnie jak po przetrenowaniu na silowni. W skali 1-10 oceniam to na 2. Chodze w mega duzych sciagajacych majciochach :) Staram sie sporo ruszac bo tak zalecil mi lekarz. Ogólnie mam pozytywne nastawienie i to chyba sprawia, ze sie naprawde dobrze czuje. Odezwe sie jeszcze. Papa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
do fiollek - nie badalam szczerze mowiac czy pani kasia jest na tej stronie czy nie. bywalam w klinikach bardzo znanych i nie zdaly one dla mnie egzaminu. po tym forum tutaj zdecydowalam sie na pania kasie, najpierw na lipolize podbrodka ktora na mnie nie zadzialalala jakies dwa lata temu, robilam po tym liposukcje u lekarza we wroclawiu. na smart lipo zdecydowalam sie po opiniach tutaj zamieszczanych i jestem zadowolona. poza pani kasia sama jaka osoba wzbudzila u mnie zaufanie to nie zdarza mi sie czesto. dodam ze dojezdzam do niej z zagranicy bo nie mieszkam od dawna w polsce i wyprobowalam pare klinik w innych krajach gdzie mieszkalam i mieszkam obecnie. uwazam ze to osobista decyzja gdzie kto zdecyduje sie co robic. ja moja na razie podjelam chciaz nie wszystko robie w sulecinie. ale jak na razie nie moge krytykowac wiec nie wiem czego oczekujesz, dla mnie nie liczy sie tytul bo sie n atym przejechalam, liczyla sie ilosc osob ktore robily tak zabieg i ich opnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pani Kasi
niezła reklama- body jet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlia
jaka reklama? moze poczytaj uwaznie, tu sie wymienia opinie na temat tego zabiegu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
ja tez nie bardzo rozumiem o co chodzi z ta reklama.... no coments.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneba
dziewczyny nie zwracajcie na to uwagi, to tak jak to beauty forum, wszedzie puszczaja ten sam tekst. takich osob nie da sie pozbyc ale ominmy to bez komentarza, ci co chca sie rzeczywiscie czegos dowiedziec czy doczytac nie beda zwracac na to uwagi. darkana - ty tez chyba nie zwrocilas przy swoim wyborze niestey osoby ktore zle zrozumialy intencje takiego forum beda sie zawsze zdarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do darkana
czy pytalas o koszt przeszczepu tluszczu odessanego przez body jet do piersi? mozesz napisac jak to jest drogie? i czy trzeba powtarzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
2000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga0505
body-Jet u Pani Kasi, drogie Panie , tak sobie czytam to forum i opinie o body-jet że postanowiłam włączyć sie do dyskusji nad usługami słynnej Pani Kasi. Przymierzam sie do wykonania bowiem u niej zabiegu i w zasadzie nie mogę zrozumiec o co chodzi z ta aferą o usługach Pani Kasi. Nie wiem czy fakt ze Pani oferuje najtaniej z dotychczas przeze mnie dokonanych ustaleń ten zabieg może w tak dużym stopniu budzić niedowierzanie ? Przecież dla mnie to oczywiste że nawet jesli nie ma gabinetu Pani Kasi na liscie Klinik umieszconych na stronie www.mybdyjet.pl to zawsze mozna przeciez to sprawdzic na miejscu w gabinecie. Kazdy bowiem zainteresowany tym zabiegiem mocno się juz zdażył przygotowac merytorycznie pogłębiajavc wiedzę na temat samego działania urządzenia i z pewnościa widział dokładnie takie urzadzenie w interneicie zauważając to że kazde orygilane urzadzenie bod-jet jest charakterystyczne , ma równiez logo body-jet z zastrzeżonym znaczkiem a konkurencja nie pozwoliłaby na podszywanie sie pod oryginalność zabiegu i szybko zrobiłaby z tego wielka sensację. Dlatego byłabym ostrosna na miejscu tych wszystkich, ktorym z taką łatwościa przychodzi rzucac oskarżenia, podziwiam za odwagę. Osobiscie pytałam Pania Kasię o ten zabieg zapewniła mnie że jest to body-jet, ktore dodatkowo łączy z zabiegiem laserowym by lepiej jak sądzę chyba sie obkurczała skóra. Zabieg laserowy wlicza już w cenę body-jet stanowi więc ddlaczego mam zakładać ze to blef? uważam ze jest to zdrowa konkurencja i nie sądzę , że Pani Kasia liczyłaby na naiwność pacjentów wmawiając im zupelnie inny zabieg jako body-jet. Proponuje zatem wszystkim ktorzy pisza takie bzdury o pokrycie swoich słow w faktach. Może niech sie wypowiedzą osoby które potierdz wykonanie takiego zabiegu u Pani Kasi a nie osoby ktorym konkurencyjnośc Pani Kasi poprostu przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
maga - masz zupelna racje. ja sadze ze ta spektakularnosc wynika ztego ze duzo osob robitam zabieg, pani Kasia jednak ma janwiecej klientek. zawsze znajda sie jakies niezadowolone bo kazdy z nas jest inny, inaczej na niego zabieg dziala i inne ma oczekiwania. ale jesli ktos poczytal to forum, ma do sulecina blisko to zapewne zrobi tam zabieg. kiedy bedziesz robila body jet? jesli przede mna to bardzo jestem ciekawa na twoj opis zabiegu....zawsze to jednak czlowiek sie denerwuje przed i jest ciekawy na wrazenia innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estetyczny wojtuś
Piszecie Pani Kasia ... A ta p.Kasia to kto jest? Fryzjerka, kosmetyczka, pani z warzywniaka za rogiem? Bo moja żona w taki sposób wyraża się o zaprzyjaźnionych paniach od podstawowych usług. A body jet to zadanie dla lekarza ... i na pewno nie lekarza pierwszego kontaktu :-o Rozumiejąc , że wiedza i czas wykształconego lekarza kosztuje, nigdy nie pozwoliłbym zrobić sobie żonie biustu za 2 tysiące. Obawiałbym się, że kaniule są wielokrotnego użytku, że miejsce nie ma podpisanej umowy o sterylizację i wiele innych tego typu. Lekkomyślność jest zadziwająca, a determinacja zasłania zdrowy egoizm. Egoizm (kocham siebie, swoje życie i zdrowie) powinien być ponad oszczędnością. Nie życząc nikomu, żeby przekonał się na sobie, że co tanie to drogie i co miało być piękne jest szpetne... Pozdrawiam, Bardzo estetyczny Wojtuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estetyczna pani
byłam, widziałam i NIGDY nie zrobiłambym zabiegu u Pani Kasi. To miejsce w niczym nie przypomina profesjonalej kliniki medycyny estetycznej tylko jakis podrzędny gabinecik. Dla mnie moje zdrowie jest najważniejsze i nie odważyłabym sie na zadna ingerencje w takich warunkach... a powiekszenie piersi za 2 tysiace az strach pomyśleć czego kosztem..... TANIE nie znaczy DOBRE chyba, ze ktos lubi byc po prostu TANIO potraktowany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś musi być nie tak
wszystkie kliniki wykonujące te zabiegi są na stronie mybodyjet a sulęcina nie ma??????? pozatym nigdzie nie moge znależć w necie jej gabinetu z Sulęcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Hej dziewczyny Chcialabym sie zapytac czy ktos mial moze robiony zabieg w klinice la-parla w Warszawie? Znam spis klinik ktore wykonuja zabieg body-jetem, jednak sa lepis chirurdzy i gorsi. Chcialabym udac sie do takiego co ma naprawde duze doswiadczenie i przy ktorym bede miala pewnosc ze tluszcz zostanie odessany rownomiernie ( i nie powstana zadne grudki na skorze ) ....Renoma kliniki czasami moze byc mylna... Z gory dzieki za odpowiedz ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegas
Czy ktos z Was wyonywal Body Jet w WEISSKLINIK??? Wiecie cos na temat tej kliniki?????? Bede wdzieczna za dpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga0505
Nie chciałam swoją wypowiedzią wdać się w dyskusje, zwłaszcza z tymi, którym prawo do wybory i do konkurencji przeszkadza. Rozumiem, że Pan ktory sie wypowiada o Pani Kasi tak obsesowo był tam?, robił zabieg, doznał oszpecenia i zakażenia i dlatego tak czynnie wypowiada się w imieniu obrony ucieśnionych? Zdumiewajace jest to, że jakoś nie wyczytalam na tym forum niczyjej opini o tym ze doznal zakażenia, oszpecenia. Domyslam sie też, że Pan dzielnie inwestuje w swoja żone każde pieniądze i czuje się przez to lepiej więc zapewne wyłącznie charytatywnie tu opisuje swoje przypuszczenie o tym co by bylo gdyby (szkoda tylko ze sie nie zdazylo by ktos tu zaprezentowal te swoje oszpecone cialo na zdjeciach i wrecz wslazal tym na swoja krzywde). A co do robienia piersi za 2000 zl, prosze Pana ja swoje piersi robilam moze nie za 2 tysiace ale niewiele wiecej w Czechach i jestem najszczesliwsza kobieta pod slońcem!! Szukanie odpowiedniego lekarza zajelo mi duza czasu bo wymagania mialam dosc wysokie a mianowicie doswiadczenie i cene a jednak udalo mi sie tego dokonac i chetnie gdyby Pan jednak chcial swojej zonie zrobic dobrze piersi a nie drogo polece miejsce a za reszte pewnie bedzie mogl Pan zaprosić zone na Wyspy kanaryjskie bo pewnie na takie wakacje by zostalo i nie musialby Pan ze zbyt duza iloscia czasu przeszukiwac kobiecych forów w poszukiwaniu tej jak rozumiem najlepszej kliniki bo skora taki Pan tu aktywny to zapewne caly czas Pan szuka tej doskonalej? Ja swoj zabieg bede u Pani Kasi robila zaraz po nowym roku. Niestety miskam za granicą i wole zrobic zabieg po nowym roku niz wydac pieniadze na masakrycznie drogie bilety lotnicze w okresie swiatecznym. Z checia podzielę sie wtedy wszystkimi swoimi doswiadczeniami po zabiegu. Na te chwilke powiem ze dostaję w smsach od Pani Kasi wszystkie interesujace mnie informacje, nie pozostawia mnie bez odpowiedzi.... A ..i jeszcze jedno...czy nie przyszlo Panu do glowy ze nawet jak gdzies na jakiejs liscie posiadaczy urzadzenia body-jet nie ma Pani Kasi to poprostu dlatego ze nabyla je np. bezposrednio w kraju producenta lub innymi drogami? a co do strony www ? ufam ze poprostu nie potrzebuje reklamy , przy takiej ilosci zainteresowanych swoimi uslugami i wzajemnych polecen nie musi martwic sie jak ?Kliniki o takie drobizgi.? A dlaczego Pani Kasia? a nie dr. Kasia? odsyłam z tym pytaniem do zadowolonych klientek ktore poprostu w taki sposob ja postrzegaja a relacje jakie nawiazuje Pani Kasia z pacjentami byc moze sa az tak poprawne i cieple? To czy ktos ma wypasiony gabinet i wilka kinike na gigantycznych kredytach czy skromny gabinet jest wola i decyzja raczej wlascicieli tych gabinetow, byc moze takie osoby jak ja wola zaplacic za usluge niz za usluge|+plus oplaty majace zaspokoic inne koszty kliniki jak: wynagrodzenia pracownikow , kredyty itp... nie zastanowilo Pana rowniez to jesli nie jest Pan faktycznie reprezentantem klinik dlaczego skoro to jest zabieg a nie operacja wymagajaca np> anastezjologa cena jest porownywalna do cen operacji ktore wymagaja specjalistycznej asysty, miejsca itp? wiec skoro dotychczas tym ceny operacji byly tlumaczone to utrzymywanie takich wysokich cen przy tak niskich kosztach ich wykonania nie wydaje sie Panu jako zwyklemu potencjalnemu pacjentowi zbyt naciagane? no chyba ze nie jest Pan zwyklym pacjentem i tylko sie pod niego podszywa wiec spodziewam sie w odpowiedzi podobnego do mojej wypowiedzi elaboratu w ktorym zechce Pan odniesc sie do tego wszystkiego o czym napisalam. pozdrawiam maga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
do maga0505 - nie ma sie co tak denerwowac, ja nie reagowalam na uwagi Pana i Pani Etycznej czy jak oni sie tam nazwali bo to sa komentarze bez totalnie zadnej informacji. Beda sie zawsze zdarzac i ja pomijam je wogole w czytaniu. Interesuja nas w koncu opinie tych ktorzy gdzies cos robili i albo to polecaja albo nie, tego typu uwag jak ten pan czy pani po nim zamiescili i tak nikt nie bierze na powaznie. Co bedziesz robila w Sulecinie po Swietach? Moge sie troche wymienic doswiadczeniem bo co nieco juz tam robilam i na reszte wybieram sie i ja i kolezanka w grudniu jakbys ewentualnie byla zainteresowana efektami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
do maga0505 - nie ma sie co tak denerwoac, ja nie reagowalam wogole na uwagi Pana i Pani Estetycznej czy jak oni sie tam nazwali bo to byly komentarze bez totalnie zadnych informacji. Beda sie ciagle tacy "wymadrzalscy" zdarzac, jak chca placic pieciokrotnie wiecej za taki sam efekt ale w klinice ktora im optycznie odpowiada to ich sprawa. Ja takie wypowiedzi juz w czytaniu calkowicie pomijam. Interesuja nas w koncu opinie kto co gdzie robil i czy poleca czy nie i dlaczego a nie takie wykrzykiwanki bez doswiadczenia i argumentow..... Co bedziesz robila w Sulecinie? Ja robilam juz tam co nieco i wybieram sie w grudniu z kolezanka na pare zabiegow, moze cos cie konkretnie interesuje? Chetnie wymienie sie doswiadczeniem po zabiegach, jak na razie moge sie tylko wypowiadac o smart lipo, regeneris i kwasie hyaluronowym bo nic wiecej tam nie robilam....dawno temu lipolize w zastrzykach ale nie podzialala. Pozdrawiam serdecznie, rowniez z zagranicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga0505
do darkana, zamierzam poddac się wspomnianym zabiegom body-jet ( z oferowanym laserem w cenie) na brzuch i talię. Przymierzam sie też kwasu haliuronowego ( wczesniej w moim rodzinnym miescie robiłam botox ale nie bylam zadowolona, dzialal on zaledwie 3 miesiace i chyba nie bylo to warte moich pieniedzy). W zasadzie jesli będę zadowolona z zabiegu body-jet z pewnością będę stałą pacjentką Pani Kasi. jeśłi wykonywałaś jakies zabiegi wczesniej w Sulęcinie i zechcesz sie ze mną podzielić opinia w tym temacie będę bardzo wdzięczna. Ja dzis dostałam smsa z informacja jakie badania są wymagane i troche sie martwię czy uda mi sie je tu wszytskie wykonac a nie wiem jak dlugo w pl czeka sie na takie badania i ich wyniki, Jak zapewne wiesz bo sama jestes za granica by wyjechac w celach zabiegowych nalezy z wyprzedzeniem wszystk zaplanowac , ja wczesniej piersi robilam w Czechach i tam na miejscu mialam wszystkie badania, mzoe wiesz skoro tam w sulecinie juz bylas czy bylaby mozliwosc wykonania ich tam na miejscu i jak to wyglada tam "organizacyjnie? bo tu w polskich przychodniach odbywa sie to na zasadzie ze tylko wybrane badania moge zrobic i na dodatek czesc z nich wysylana jest ponoc do labolatrow do pl i dlugo sie czeka na wynikka i tak reszte musialabym robic w pl wiec moze lepiej od razu pomyslec by tam w pl je zrobic najlepiej na miejscu w sulecinie by bylo nie wiesz jak to wyglada z taka możliwościa? i prosze oczywiscie o twoje wlasne opinie w temacie zabiegow 9 co wykonywalas u Pani Kasi, co zamierzasz wykonac jeszcze?|) pozdrawiam cieplutko maga PS. a ci ciekwi Panswo co tak podobnie sie podpisują może sa malzenstwem lekarzy lobbujący wlasne interesy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuellaBartley
Miałam 4 dni temu "robione" bryczesy w Maestrii w Krakowie. Gabinet działa od niedawna i nie ukrywam miałam trochę obaw na początku, czy Pani Dr będzie miała wystarczające doświadczenie. Jednak moje obawy okazały się zbyteczne - Pani Dr jest przemiła a jednocześnie kompetentna. Sam zabieg trwał około 3 godziny, usunięto mi łącznie 800 ml tłuszczu z ud, niewiele ale ja widzę znaczną poprawę. Poduchy zniknęły! Sam zabieg nie jest przyjemny ale na pewno nie jest bardzo bolesny - takie ostre kłucie. Opatrunki po zabiegu przeciekały mi przez 12godzin. Siniaki zaczęły wychodzić dopiero dzisiaj ale za to są wielgachne i opuchnięte. Co do bólu po zabiegu - bolało mnie mocno 1-go dnia zwłaszcza przy wstawaniu i siadaniu, jednak teraz już w pełni sprawna, ból jest znikomy. Obyłam się bez leków przeciwbólowych. Aplikuje sobie sama zastrzyki przeciwzakrzepowe i biorę antybiotyk. Kosz zabiegu -5400 zł z ubrankiem, dodatkowo 80 zł wykupienie leków. Jedyne moje zastrzeżenie - mogliby w ramach zabiegu wykupywać leki, bezpośrednio po zabiegu nie miałam głowy by latać po aptekach. Jeżeli ktoś ma pytania to w miarę możliwości odpowiem. Sama w ubiegłym tygodniu byłam częstym gościem na tym forum, dlatego obiecałam sobie że po zabiegu podzielę się moimi spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga0505
do darkana, soorki ale nie doczytalam chyba o wymienionych przez Ciebie zabiegach w sulęcinie: napsz prosze o efektach po smart-lipo i o regeneris i kwasie hyaluronowym sa to bowiem w zasadzie te zabiegi jakie interesują mnie, zwlaszcza ceny, okolice zabiegow i efekty kazdego z osobna. masz jakiegos maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estetyczny wojtuś
uderz w stół ... co znaczy słowo obsesowo :-o nie wiem czy chodzi pani o obcesowo, obsesyjnie, obscenicznie, obojętnie ... Bynajmniej nie jestem lekarzem, nie zamierzam także wysyłać żony na żaden zabieg biustu -TO BYŁ PRZYKŁAD, którym chciałem zachęcić ludzi do zastanowienia się nad tym czy siebie lubią na tyle, żeby cieszyć się zdrowiem. Zaglądnąłem tutaj, żeby dowiedzieć się coś o zabiegu, którym sam jestem zainteresowany. I chłodno przyglądając się dyskusji stwierdziłem, że toczy się tutaj dziwna cenowa wojna podjazdowa... Zadziwiające jest, że dwie osoby ze sobą dialogują ... takie niby pacjentki, niby się nie znają, niby chcą się dowiedzieć, niby sobie radzą, a doskonale operują fachowym słownictwem ... Proponuję stworzyć odrębny wątek pracownicy i miłośnicy pani Kasi. Dajcie spokój osobie, która wpisała się po mnie i nie obrzucajcie błotem tylko dlatego, że wie co to zdrowy rozsądek. Posiadanie w obecnych czasach strony www to elementarz , a nie reklama. ... zwłaszcza jeśli nie ma się czym wstydzić. To nie jest kobiece forum. Podobnie jak zabiegi przestały być tylko dla kobiet. Jesteśmy dobrymi klientami, może trudniejszymi, bo mniej wyedukowanymi ... ale staramy się - czytamy, dowiadujemy, szukamy także w internecie. Instrukcje przedzabiegowe smsem - gratuluję. I pozostaję przy swoim - ja pani Kasi nie dam zarobić :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga0505
do estetyzny wojtus, dziękuje za uznanie co do fachowosci zwrotow, jak Pan widzi sam nie tylko czytam w róznych zrodlach ale i zapamiętuje zwroty madyczne i ich znaczenie, dlatego wiem czego oge oczekiwac a tym bardziej wymagac, zdaje sie ze powinien Pan Panie Estetyczny wiedziec rowniez to ze tanio nie zawsze znaczy zle i skoro juz Pan zaspokoił wlasna ciekawosc przypadkowo zagladajac na forum, mial Pan okazje "przerzucić" strone "elementarza " bo to forum to tylko przeciez jakis tam rozdzial w tym elementarzu. ...? co do tego czym jest www? wiem doskonale z racji wykonywanej pracy :-), i aby zakonczyc te bezsensowną spierankę poprostu kazdy ma prawo wyboru i nie zadalam Panu pytania czy zrobilby Pan u Pani Kasi zabieg czy nie, bo nie jest to moja sprawa. Swoim wątkiem nawiązałąm jedynie do tego ze przyzwoitosc ludzka podpowiada kazdemu czlowiekowi dokonywac osądó na podstawie wlasnych doswiadczen i sugeruje Panu zaprzyjaznic sie z tą dewizą ...pomaga w zyciu zapewniam i nie wyzwala w czlowieku toksycznych emocji wobec czlowieka ktorego Pan nie zna i ocenia. a co do wyboru Kliniki i przykladu to: Wybral Pan klinike i dzieli sie Pan z nami opinia o swojej wybranej ? czy definiuje opinie na temat kazdej kliniki, gabinetu i lekarzu jaki wykonuje zabiegi i po to sie Pan wypowiedzial. A moze poprostu chcial Pan poprostu oglosic w elementarny sposob fakt ze ma Pan obawy wobec zabiegow PANI KASI :-) i koniecznie Panu zalezalo by wszyscy o tym sie dowiedziali? na zakonczenie : nie zamierzam tlumaczyc sie z tego ze zamierzam byc pacjentką Pani Kasi, jesli okaże sie ze jestem nie zadowolona opisze to z pewnoscia. ale powtarzam nie chcialabym by ktos moja osobe ocenia na podstawie przypadkowo zaslyszanych "sensacji niekoniecznie prawdziwych" na moj temat. taka mam zasadę i zwyczajnie o tej zwyklej prostej zasadzie przyzwoitosci przypomnialam na forum tym, co o niej zapomnieli....a w rezultacie mial Pan racje "uderz w stół ...." o co Pan sie spiera i przy czym upiera.? Nie prosciej samemu dokonywac wlasnych wyborow i ewentualnie dzielic sie wrazeniami z podjecia wlasnych decyzji po fakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witchmarzanna
Myślę o zabiegu na brzuch , uda z obu stron. jestem z Lublina .Kto może polecić mi klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wojtusia c.d
zapomniałam dodać ze niezła reklama bo darmowa , szkoda ze nieskuteczna, bo ja nie chce już w Sulęcinie niczego nawet się dowiadywać....a co dopiero robić zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×