Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość zdecydowana na zabieg
A i jeszcze mam pytanie o blizny ? czy sa widoczne i ile nakłuć miałaś na brzuch ? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
do juz szczuplejsza Kurcze... dlaczego tak duzo zaplacilas? ale wstrzykiwalas w piersi? samo odessanie podobno kosztuje 5 - 6 tys! A chyba nie mialas az tak duzo tluszczyku... litr to nie wiele! kurde nie wiem gdzie mam to zrobic... jak mam dac 10 tys za to to wole zrobic ponownie normalna liposukcje za 4 tys. hmmm,.... nie wiem pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do już szczuplejsza Miałam ten sam zabieg co ty / brzuch i uda/jestem 2-gi tydz. po zabiegu. Bardzo obola le mam boki i brzuch, a skóra na brzuchu nie ma noralnego czucia, jest odrętwiała. Napisz proszę , kiedy te objawy ustępuja całkowicie i czy robiłaś jakieś zabiegi póxniej na brzuch,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierówności
jeszcze raz ten temat, obdzwoniłam wiele klinik, które wykonują Boby Jet, Smartlipo i liposukcję, ciekawe, że tylko w dwóch miejscach uzyskałam szczere odpowiedzi na moje pytania, dowiedziałam się, że nierówności zawsze mogą być, więc przed podjęciem decyzji mam dwie kliniki, nie pójdę tam gdzie ściemniają, ze nierówności moze nie być, jak sie zdarzy wówczas korekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
dziewczęta, a zy któraś miała robiony smart lipo i body jet, chodzi o to który lepiej zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 2 dni po zabiegu body jet na tzw."bryczesy", w Skin Clinic. Sam zabieg jak dla mnie bezbolesny, tylko zastrzyki znieczukajace sa nieprzyjemne, ale jak najbardziej do zniesienia. Natomiast nie zgodze sie, ze po zabiegu sami spokojnie damy sobie rade. Oczywiscie jest to sprawa indywidulna, ale ja bez bliskich osob bylo by mi bardzo ciezko. Po zbiegu raz zmieniasz optrunki u lekarza, bo czekasz jakis czas az splynie plyn z naciec. Ja mialam trzy naciecia. W dolnym nacieciu bardzo duzo nasiakl mi opatrunek, plynem i krwia. Musialam go zmienic sama w domu. Sam widok mnie tak oslabil ze prawie zemdlalam. Nie wiem jak dalabym sobie rade sama. Kolejny dzien jestem sama, sama wykonuje sobie tez zastrzyki w brzuch.Dzis ide do lekrza na kontrole. Ketanol wzielam tylko raz na noc po zabiegu, ale chyba nie bylo potrzeby. Bol jest podczas przekrecania w lozku i chodzenia, ale naprawde w granicach normy. Radze jednak miec kogos bliskiego po zabiegu i miec zwolnienie z prcy dla wlasnego komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem juz po
ja miałam w sobote robiony brzuch , stracha miałam jak cholera, ale po godzinie jak już leżałam na łóżku a lekarz dalej mi odsysał i przekonałam się sama że wszystko gra , poczułam wewnetrzny spokój , rzeczywiście , sam zabieg nie boli , zgadzam się że najmniej przyjemne były małe zastrzyki do znieczulenia skóry przed nacięciem ,po zabiegu wyciśnięto mi bardzo dużo ilosc płynu , mąż mnie odwiózł do domu , czułam się dobrze ale wymęczona, opatrunki tego samego dnia zmieniałam dwa razy , na noc nie brałam przeciwbólowego , spałam niespokojnie , ale nie boli , mam uczucie jakbym miała zakwasy , brzuch mam żółciutki od siniaków ale już widzę efekt, więc warto , za dwa tygodnie mam zacząć robić masaże , na zastrzyki chodze do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem juz po
mozesz powiedziec gdzie robilas? bo rozumiem ze jestes zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina - brzuch body jetem
Zrobiłam Body jetem brzuch tydzień temu. Wcześniej miałam dwa zabiegi SmartLipo (ramiona, podbródek). Nigdy wcześniej nie miałam liposukcji więc mogę się mylić, ale z tego co przeczytałam o liposukcji to Body Jet bardziej kojarzył mi się z liposukcją. Widziałam ten tłuszcz wypływający z mojego brzucha, paskudne. Mało ciekawa jest tez ta woda wpuszczana do brzucha, ogólnie mogę powiedzieć: faktycznie tak jak piszecie jest bezboleśnie, ale tak jakoś dziwnie widzieć swój własny tłuszcz w zbiorniku z wodą. Smartlipo wydaje mi się takie bardziej "estetyczne", jeśli tak można powiedzieć o zabiegu chirurgicznym. Podsumowując: było "dziwnie", ale efekt już jest widoczny - rewelacyjny brzuch bez oponek, których nijak nie mogłam usunąć. To prawda, że od razu po zabiegu brzuch wyglądał okropnie, ale prawdą jest też fakt, że już na stole operacyjnym widziałam efekt. Nie lubią polecać takich zabiegów, to jest zawsze indywidualna decyzja i jak widziałam ten tłuszcz i oglądałam ilustracje jak to się odbywa to myślę, że zabieg ten nie jest tak mało inwazyjny jak Smartlipo, ale jak komus bardzo zależy (mi zależało) to myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
dziękuję bardzo za opinię szczególnie, że mnie również interesuje brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem już po
robiłam w warszawie w Elite, z dnia na dzień obrzęk schodzi czuje się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeczka
jutro idę na zabieg na brzuch , napięcie rośnie z godziny na godzinę , dam znać jak już bedzie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jestem kilka dni po zabiegu odessania połączonego z powiąkszaniem piersi (odessany brzuch i powiększone piersi) wszystkie staniki do kosza- z B zrobiło się E efekt w piersiach- rewelacja. po zabiegu jest całkiem nieźle brzuch trochę obolały i zasiniaczony, ale persi nie bolały i nie bolą wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
Czy mowili ci cos na temat ewentualnych zwapnien w piersiach? Napisz cos wiecej bo ja tez mysle o przerzuceniu tluszczu w piersi... Czy boli to wstrzykniecie w piersi? Jak dlugo to trwa? Czy nie robia sie zadne kulki? No i jakie sa ryzyka? Bylabym wdzieczna jakbys napisala wiecej informacji bo jednak ciagle sie waham....a zabieg juz w piatek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed...
Witajcie Jestem zdecydowana na zabieg ale zastanawiam się na wyborem metody ale sama nie wiem co lepsze, smartlipo czy body jet? Co polecacie? Chcę zrobic brzuszek i uda.. Podeslijcie proszę na mojego maila dinkaa@gazeta.pl namiary na Panią Kasie, bo nie moge ich znalesc :( z góry dzękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do darakana Lekarz tłumaczył mi o powikłaniach-zrozumiałam,że zabieg jest generalnie bezpieczny Co do zwapnień o które pytasz, to zrozumiałam,że w badaniu USG mogą być podobne do nowotworu ale lekarz od USG powinien je odróżnić.Coś takiego.Chodzi chyba o to,że mój tłuszcz jest bezpieczny dla mnie, a te zwapnienia sa małe i dla mnie nie będą widoczne.Co do bólu to mało co pamiętam bo zabieg miałam z anestezjologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jeszcze przed... Kiedyś miałam robione smart lipo kolana, teraz body jet bo tłuszcz podawany miałam do piersi. Dla mnie oba zabiegi są podobne,tylko body jet miałam z anestezjologiem,więc z samego zabiegu mało co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed...
do wisniewska - czy po body jet efekt widać od razu? Bo po smartlipo łuszcz jest wydalany przez organizm? Jak szybko Ty widziałaś efekty? Pozdrawiam D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z anestezjologiem
to body -jet jest z anestezjologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareckipl
Czy robil ktos lipolize lub inny zabieg w Sopocie u doktora Pernaka? Co mozecie napisac o jego fachowosci i klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareckipl
Chce wykonac tam zabieg lipolizy metoda Body-Jet, a na forum wszyscy o pani Kasi tylko pisza, ktorej nie ma na oficjalnej stronie Body-Jet , a doktora Pernaka tam polecaja miedzy innymi, a z rozmowy tu miedzy wami to wyglada tak, jak by te inne kliniki oficjalne wogole nic nie robily, tylko pani Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka prosto z krzaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka prosto z krzaczka
do z anestezjologiem ten zabieg (odsysania) nie wymaga anestezjologa i usypiania - właśnie dlatego jest taki bezkonkurencyjny. Część mojego zabiegu przegadałam z lekarzem na ten właśnie temat. Po pierwsze dzięki temu organizm nie jest obciążany, po drugie jest stały kontakt na linii lekarz - pacjent, a to pozwala także osiągnąć optymalny wynik i potem nie ma konieczności poprawek i korekt w stylu: a bo ja to chciałam ten brzuch jeszcze bardziej. ... do mareckipl Pani Kasia ma lobbujące na jej rzecz (na wszystkich forach) koleżanki, które jak lwice bronią jej honoru ;-) Ale na około, a nie rzeczowo - nikt nigdzie nie napisał - ona jest doświadczonym chirurgiem, jej gabinet spełnia wszelkie normy Gdybym to przeczytała, to pewnie bym się nie czepiała. Z jakiegoś powodu nie ma jej na oficjalnej stronie bodyjet .... Już wcześniej pisałam, ale się powtórzę: ***Drodzy przedbodyjetowicze :-) przede wszystkim wasze zdrowie*** :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda prosto z drzewka
Do truskawka prosto z krzaczka Powiedz mi czy blizny po zabiegu sa widoczne ? Czy lekarz ostrzegal cie przed zabiegiem, ze istnieje szansa ze tluszcz moze zostac nierownno oddessany ( wiem ze przy normalniej liposukcji jest to mozliwe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
ja wczoraj byłam w La Perli i Skin Clinic. Dziwne jest dla mnie ze tylko w LaPerli się płaci za konsultację i to aż 200zł. Szczerze mówiąc bardziej przyjazna wydaje mi się SkinClinic. Koszt boczków to 6500 i brzuch też 6500 a uda wewn.6000tys. dostanę też rabat 15%. W sumie okey. Potwierdziło się to co piszecie o obrzękach, tj zostałam o tym poinformowana bardzo dokładnie, bez ściemniania. Tylko badania które trzeba zrobić przed są drogie cholera, dziś rano byłam u siebie w mieście i aż 140zł za wszystko. Ale przynajmniej będę wiedziała czy zdrowa jestem :-) ja się decyduję na przyszłą środę na zabieg boczków. odezwe się jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu czemu
A mi Pani Kasia odmówiła zabiegu, chciałam przeszczepić sobie tłuszcz z uda w piersi, pojechałam 300km na konsultację i okazało się, że zabieg przeszczepu tłuszczu w piersi trzeba wykonać dwa razy co pół roku, szkoda, mam za mało tłuszczu, małe bryczesy, nie wystarczy na 2 podania w piersi. Bryczesy sobie odessam, a w piersi zastanawiam się nad Macrolane , kwas hialuronowy jak w zmarszczki tylko gęściejszy. Dzwoniłam do kilku klinik i nikt mi tego nie powiedział, no tak, zrobiliby jeden zabieg, tłuszcz by sie w piersiach wchłonął, a co z drugim zabiegiem, pewnie byłoby przykro nam. Dobrze, że do niej pojechałam. Wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu czemu
a, wiecie że po body jet może być zator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Zator można mieć i bez zabiegów ;] więc jesli coś ma się przydarzyć to i tak się wydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×