Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość misel
hey dziewczyny! Ja takze chcialabym wykonac zabieg body jet (na brzuszek i pozniej wsztrzyknac w piersi). jestem z gornego slaska, wiec najblizsza klinika to maestria w krakowie, czy ktos juz tam robil ten zabieg albo slyszal opinie pozytywne (badz nie) ??? A powiedzcie mi jeszcze... Ja myslalam ze to wstrzykniecie pozniejsze tkanki tluszczowej jest juz wpisane w koszta... gdziesz na stonie klinki przeczytalam ze sam zabieg odessania kosztuje ok 5 000 a za wsztrzyknieciem w inna czesc ciala 6 5000, czy to prawda? bo jesli ma to kosztowac 13 000 to zdecyduje sie tylko na odessanie. Ale wiecie czego sie boje najbardziej... efektu piersi... Ja ogolnie mam ladny biust tylko chcialabym go troszeczke powiekszyc (minimalnie o jeden rozmiar) i boje sie ze zabieg moze go oszpecic! ;( kto juz mial przeprowadzony taki zabieg? prosze napiszcie cos tu albo na email!!! Ja juz kilka lat temu mialam robiona liposukcje w bytomiu, bardzo polecam, ale z powodu zlego trybu zycia (ogromne ilosci alkoholu itp ;) ) troszke znowu mi tluszczyku naroslo, ale teraz po tym zabiegu juz bede dbala i duzo cwiczyla. Pozdrawiam i czekam na odp!! ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumbo Jet
zachwalanie Sulęcina jest obcesowe ;-) ... pewnie zaraz mi się dostanie - tak jak estetycznym i innym, którzy nie kupują pseudoobiektywnych wypowiedzi wyznawczyń pani Kasi .. a może jej samej ;-) ... na marginesie znalazłam wątek poświęcony tej pani i z wypowiedzi wynika, że jest ekspertem medycyny pracy (sic!) Zdecydowanie stawiam na lekarzy medycyne estetycznej, chirurgów i chirurgów plastyków w temacie tak inwazyjnego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Ja tez już mam dość komentarzy na temat Sulęcina i pożal się Boże Pani Kasi. Nie propaguj głupoty i nieodpowiedzialność ! Przede wszystkim renoma kliniki i lekarzy jest wliczona w cenę - a to daje ci gwarancje, bezpieczeństwa i jakości, ze ktoś nie oszczędzał na sprzęcie i na zapewnieniu odpowiedniej higieny. Niestety profesjonalizm kosztuje. Nie masz odpowiednich pieniędzy to nie rób zabiegu, są inne sposoby żeby zrzucić parę kilo. Mam wrażenie, ze po prostu watek " Body- jet " staje się reklama Pani Kasi i jej zabiegów. Poczytaj na temat pseudo specjalistów, którym się raz udaje a raz nie ! Pomysł zanim napiszesz, bo być możne znajdzie się kolejna naiwna osoba, która uwierzy w coś takiego a potem będzie płakać. Leczenie i powrót do normalności po złe zrobionych operacjach kosztuje majątek. Teraz zaoszczędzisz 3 tys a potem wydasz 10 tys ! Jeżeli nadal cie nie przekonałam, to naprawdę wymień się mailem z druga niepoważna osoba i tam sobie korespondujcie o Sulęcinie ! Żadna odpowiedzialna osoba nie chce tego czytać ! Pozdrawiam dbających o własne zdrowie forumowiczów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Ja tez zastanawiam się nad tym zabiegiem. Jestem z Warszawy i rozglądam się właśnie za dobra klinika. Co do informacji na temat Body- Jet - naprawdę bardzo fajnie jest opisana przebieg całego zabiegu i efektow, badz czego mozna sie spodziewac na stronie skinclinic.pl Czytam niektóre wpisy dziewczyny i pytania jakie maja, i myślę ze większość z nich znalazłaby odpowiedz właśnie na tej stronie. Na innych tez jest: la-perla.pl, elite-waw.pl ale mniej dokładniej. Oczywiście ważna jest konsultacja z lekarzem, bo wiadomo, na stornach internetowych nie dowiesz sie co ewentualnie może pójść nie tak i czy efekt taki jaki chcesz uzyskać jest realny do zrobienia :) ( mam nadzieje ze nie pomyliłam adresow stron www, bo pisałam je z głowy trochę) Pozdrawiam ps. Jeżeli robiłaś w Wawie ten zabieg i mogłabyś polecić jakiegoś dobrego lekarza to będę wdzięczna za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do misel Hej! ja własnie decyduje się na body jet z brzuszka i wstrzyknięcie w piersi (powiekszenie o 1 rozmiar i nadanie im kształtu) Trochę boje się zabiegu bo nie wiem czy wyjdzie równo (chodzi mi o biust). Sam zabieg body -jet kosztuje 4000-6000 zł ( w mojej klinice WARSZAWA) a potem kolejne 6.000 aby wsktrzyknąc Ci ten tłuszczyk w piersi. Oba zabiegi wykonywane są podczas jednego pobytu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
do maga0505 - do Sulecina jade z kolezanka w polowie grudnia, ja na pewno na body jet, ona jeszcze nie wie czy body jet czy smart lipo, ona zdecyduje sie na miejscu ktory jest dla niej lepszy. regeneris robilam ostatnio jakis tydzien temu, niestety peklo mi naczynko i mialam jakies 5 dni plamke na buzi ale dalo sie przymaskowac :-) regeneris jest rewelacyjny, polecam, i u mnie i u mojej mamy byl fajny efekt a ona jest juz po 60-tce. kwas hialuronowy wstrzykiwalam w bruzdy, bylo to mniej bolesne niz zabiegi we Wroclawiu bo tam znieczulali mnie tylko mascia emla a p. Kasia zrobila mi zastrzyk, nic nie czulam a po 15 minutach puscilo zupelnie. Wiec duzo bardzie komfortowo. Kwas ladnie podniosl bruzdy ale w sumie we Wroclawiu tez bylam z efektow zadowolona, to chyba zawsze dziala. tylko u p. Kasi kosztuje prawie polowe tego co placilam do tej pory. o body jet sie wypowiem po 13-ym grudnia. jesli chodzi o badania to ja robilam w Polsce bo jestem tam conajmniej raz w miesiacu ale moja kolezanka nie jest Polka i bedzie je robic tutaj, czekam na maile od p. Kasi z nazwa po angielsku lub niemiecku. jak chcesz mozemy sie chetnie spisac przez maila, troche dziala mi na nerwy wykrzykiwanie tych osob tutaj ktore do tematu nie wnosza zupelnie zadnych informacji. moj email - jovmunich@hotmail.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
ten email naturalnie bez tego br ze znaczkami na koncu...zagapilam sie przy wysylaniu, sorki. maga - pisz jak masz jeszcze jakies pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
do lizus Aha, dzieki. W takim razie ja jeszcze pomysle nad wstrzykiwaniem ale napewno odessam! ;) Chcialabym zrobic zabieg ok 20 stycznia. Czekam na wasze dalsze informacje i ploteczki! jesli dowiem sie czegos nowego napewno napisze. I nie klocic mi sie tu dziewczeta ;) eheeheh Piszcie prawde i nie kombinujcie z reklamami i dogryzaniem... jestesmy tu wszystkie z tego samego powodu. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaltusa
Ja rowniez bylam w Sullecinie i z pewnoscia pojade jeszcze raz. Nie tylko ze wzgledu na ceny. Faktem jest ze w body jet i smart lipo pani Kasia ma najwiecej klientek i krytykowanie jej tego nie zmieni bo wiekszosc osob ktore tam jezdzily z pewnoscia pojadzie tam znowu i wezmie kolejnych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliana
Zamierzam zrobic u p. Kasi body jet - czy moze ktos kto robil ten zabieg napisac czy po tym tez trzeba robic drenaze limfatyczne tak jak po smart lipo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ja przeplacilam...
witam,jestem po zabiegu w Warszawie, 10 000 PLN, czy ja przeplacilam...?DOLNA I GORNA PARTIA BRZUCHA,z tego co czytam to mozna zrobic to taniej w Warszawie...ogolnie bol straszny,wpadlam w lekka depresje jak wrocilam do domu, ale mam nadzieje ze mniejszy brzuch zrekompensuje mi ta traume,jaka przezylam,ale od razu mowie-nie kazdego tak boli, ja ponoc mialam za duzo wlokien,jak jest sam tluszczyk ponoc malo boli lub wcale,ogolnie brzuch jest najbardziej unerwiony,ponoc boczki i uda nie bola.OGOLNIE POLECAM bo mimo ze po zabiegu obrzek jak w 9tym m-cu ciazy (przynajmniej ja tak mialam:)to widze ze brzuch jest mniejszy,a za 3 m-me mam nadzieje ze juz w ogole bedzie lepiej...dla tych ktorzy nie widza dla siebie ratunku polecam,skoro ma sie nam zmienic zycie na lepsze dlaczego nie probowac...nie rodzilam dzieci i nie wiem jaki to bol,ale wszystko mozna przezyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do DRAKANA zastanawia mnie jedeen fakt- dlaczego wypełniłaś bruzdy kwasem skoro przy body jet można to zrobić własnym tłuszczem. przy czym jest to zabieg trwały a co za tym idzie na dłuższą mete o wiele tańszy. Pani Kasia powinna Cię o tym poinformować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
bruzdy w sumie tylko dopelnilam, mialam juz tam kwas bo robilam to jakis czas temu we wroclawiu ale chyba mi dali za malo albo szybciej sie wchlonal bo bruzdy sie poglebily. a swoim tluszczem mozna wypelnic jak juz kwasu nie ma wcale. pytalam bo chcialabym zrobic w usta ale mam tam niestety jeszcze troche kwasu wiec tez odpada. ja body jet dopiero bede robic, wczesniej robilam smart lipo a tluszcz po smart lipo nie nadaje sie do przestrzykniecia, tylko ten po body jet....wiec nie wchodzilo to w rachube niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do LuellaBartley: jak sie nazywa Pani Dr. z Maestrii?? Chcialabym wiedziec, jakie ma ona kompetencje. Dzieki za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenadaAAA
NIE DOBRZE MI SIE ROBI JAK CZYTAM TE WSZYSTKIE WYPOWIEDZI O CUDOWNEJ PANI KASI I TYM CALYM SULĘCINEM. DARKANA KIM TY JESTES???? U PANI KASI TO TY CHYBA WSZYTSKO ROBILAŚ RAZEM ZE SWOJA RODZINA. NA KAZDE PYTANIE MASZ ODPOWIEDZ LATWO CIE PODPUŚCIĆ:) I TE WASZE ZAŁOSNE DIALOGI OBRZYDLIWE JEST TO CO ROBICIE. TYLKO NIE PISZCIE ZARAZ Z NOWU JAKIEŚ LITANI O PANI KASI TAK JAK ZAWSZE TO ROBICIE JAK KTOS NAPISZE O WAS ŹLE. KAŻDY INTELIGENTNY CZŁOWIEK WIE KIM JESTEŚCIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem do końca przekonana, czy body jet zrobię u P. Kasi, ale plucie jadem na kogoś kogo się nie sprawdziło to lekka przesada. Za P. Kasią w moich oczach stoi to, że wykonuje niektóre zabiegi w Spa Afrodyta. Bywałam w tym spa i nie sądzę, żeby pozwolili sobie na utratę renomy wapółpracując z kiepskim lekarzem. Trochę niepokoi mnie fakt, że na stronie P.Kasi nie ma w ofercie body jeta. Ale zanim wypowiem się krytycznie bądź przychylnie przeprowadzę rzetelny wywiad. Darkana przepraszam za pomyłkę w nicku i proszę odezwij się już po. Ja poczekam, az wchłonie mi się voluma z doliny łez, żeby wypełnić ją własnym tłuszczem i przy okazji będę mądrzejsza o Wasze doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
oczywiscie ze sie odezwe. bede miala niezle porownanie bo 3 tygodnie temu robilam smart lipo wiec bede mogla porownac oba zabiegi. do tego ja robie w grudniu dwa obszary body jetem bo ramiona i kolana a moja kolezanka z pracy ktora jedzie ze mna robi uda zew i rowniez kolana. wiec obydwie bedziemy sie mogly wypowiedziec. mam nadzieje ze efekt bedzie tak samo swietny jak po smart lipo. no ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giust
wykonywałam body jet na brzuch i tala + powiększenie biustu. raczej odradzam. wydałam 20000 zł za całość, jedynie z talii jestem zadowolona. brzuch jest nierówny, chcoć minęły już prawie 3 miesiące, a biust, praktycznie się nie zmieniła.odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do giust
gdzie robiłaś ? co tak tanio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
zamierzam wybrać się do Pani Kasi wbrew opluwaczom (że też im się nie znudzi). Bardzo proszę o przesłanie na mój adres jej strony. Przecież, gdyby ktoś oficjalnie podał byłby wyklęty. Mój adres: aska_anka@op.pl Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuellaBartley
Do Pia Zadora : no właśnie pani dr nie chwali się swoim nazwiskiem na stronie. Niestety nie zapamietalam nazwiska jak się przedstawiała, widziałam je potem na recepcie ale, że receptę zrealizowałam w 10 min po jej otrzymaniu to też nie jestem na 100% pewna, chyba Agnieszka Molczak lub Montczak. Nie chwaliła się swoimi specjalizacjami ale jestem pewna że nie jest chirurgiem plastycznym. Za to na pewno przeszła szkolenie u polskiego dystrybutora Body Jet. Niby do robienia body jet nie trzeba byc chirurgiem plastycznym ale jak patrze na moje fioletowe 30cmX20cm siniaki na udach to juz sama nie wiem, może doświadczony specjalista byłby ostrożniejszy przy zabiegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka prosto z krzaczka
*******do LuellaBartley Siniaki nie mają nic wspólnego z ostrożnością lekarza - tutaj nie musi być także chirurg plastyk - dopytywałam o to wszędzie przed swoim zabiegiem. Rozmawiałam z panem doktorem, który robił mi zabieg, był bardzo delikatny i ostrożny - a siniaki i tak wylazły i to nie małe. I szczerze mówiąc - spodziewałam się ich - bo taką już mam skórę. Odkąd pamiętam, w dzieciństwie miałam pełno siniaków. Zatem przez dziesięć dni mój brzuch wyglądał jak jeden wielki siniak, a potem wszystko pięknie zeszło. Zatem to nie kwestia ostrożności :-) Opuchlizna zaszła całkowicie po niespełna czterech tygodniach. Ale już wcześniej po trzecim tygodniu poddałam się zabiegom ultradźwięków, które wszystko cudownie wyrównały. Teraz jestem bardzo zadowolona. Zatem cierpliwości - niebawem będziesz bardzo zadowolona. *******Do wszystkich innych zainteresowanych tematem: To, że nie musi to być chirurg plastyk nie oznacza, że osoba nie powinna mieć odpowiedniego wykształcenia, doświadczenia i specjalizacji. Warunki kliniki też są bardzo istotne. Ważne, żeby czuć się bezpiecznie. Bo to poważny zabieg. I zgadzam się z tymi, którzy piszą, że na tego typu zabiegach nie warto oszczędzać. Jeśli nie byłoby mnie na ten zabieg stać, wygrałabym coś innego na co mnie stać. Nie pozwoliłabym, żeby ktokolwiek przecinał mi skórę i wprowadzał rurkę bez 100% pewności, że nie zrobi mi krzywdy świadomie - czyli nie mając do tego kompetencji. a podsumowując: ************** ten zabieg daje niesamowite rezultaty!**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange1
DO Hej TRUSKAWKA PROSTO Z KRZACZKA gdzie robilas zabieg mozesz zdradzic Bo mam dylemat gdzie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Do truskawka prosto z krzaczka Jestem 10 dni po Body Jet brzucha dolnego i gornego. Na poczatku brzuch byl gladki (choc obolały) i miekki. Po jakis 6 dniach pojawily sie wybrzuszenia - jedno nad pepkiem ok 5cm, drugie na wzgorku łonowym ok. 9cm. Maja jakis 1 cm wysokosci. Lekarz mowi, ze to normalne i ze sie wchlona. Ja zaczynam sie martwic. Co Ty o tym sadzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do truskawki Jestem 4 dni po body jet na brzuch i talie. Mam jeden wielki siniak, opuchnięty brzuch, ogólnie wyglada to strasznie!!Kiedy ten brzuch zacznie wygladac normalnie? czy ulradxwięki to to samo co zabieg zaffiro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona Waw
ja jestem dokladnie 15 dni i chyba juz mi opuchlizna zeszla,brzuszek mniejszy ale ja i tak zawsze go bede miala...plaski byl tylko jak zeszlam ze "stolu operacyjnego"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona Waw
15 dni po body jet,opuchlizna zeszla,brzuszek mniejszy,ale i tak nigdy nie bedzie idealny....ale ogolnie miejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona Waw
czy ktos mi podpowie czy przeplacilam...?:)10 000 pln w Wawie,brzuch dolna i gorna czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×