Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość etnaa
ja też robiłam w Sulęcinie, brzuch i boczki, zabieg miałam w pierwszej połowie lipca 2010, więc minęło już troszkę ponad miesiąc i mam super płaski brzuszek. Nie chodziłam na żadne dodatkowe masaże po zabiegu, nie robiłam ani endermologii ani masaży limfatycznych. Zastosowałam się do tego co powiedziała mi P. doktor: codziennie od 3-4 dnia po zabiegu 30 minut masaż wałkiem do ciasta na mocno naoliwione ciało. Oczywiści na początku masaż robiłam przez ubranko, dopiero po ok. 2 tygodniach ściągałam ubranko na te 30 minut i już masowałam bezpośrednio ciało. Dziewczyny, wałek do ciasta naprawdę działa, brzuszek z każdym dniem stawał się bardziej mięciutki, wręcz aksamitny. Bardzo ładnie rozmasowują się stwardnienia i opuchlizna. Ja najpierw smaruję brzuszek serum ujędrniającym, potem oliwka (dla dobrego poślizgu) i wałek:) Nie ma chyba tańszego sposobu. Za masaże w moim mieście biorą 80-100 zł, a takich masaży zazwyczaj 10 nie wystarcza, trzeba wziąć około 20, więc można zaoszczędzić 2000zł, w moim przypadku są to pieniądze, które przeznaczam na kolejny zabieg - nogi:) Jak tylko dostanę zdjęcie od P. doktor sprzed zabiegu to zamieszczę je chętnie tutaj coby pokazać jakie cuda działa zabieg Body Jet;) Przed zabiegiem w talii miałam około 76 cm i brzuszek od talii do bikini a teraz mam 70cm w talii i ani jednej fałdki:) A mam 172cm i już dobrze po 30-ste:) Skóra jest super! I w końcu jak siedzę np. przy biurku, patrzę na brzuszek i nic mi się nie marszczy, a do niedawna miałam jakieś 3 wałeczki w tym miejscu. Do 445 jeśli jeszcze czasem tu wpadasz, napisz jak Twoje nogi? Jestem ciekawa efektu oraz jakie masaże stosowałaś/stosujesz na nogi, bo tu chyba wałek nie pomoże....??? Możesz podać ewentualnie ubytek w cm z nóg? Wiesz jak to motywuje i daje nadzieję:) Ja przez jakiś czas przestałam się tutaj udzielać, bo miałam wrażenie że już nikt normalny tu nie zagląda, ale forum się troszkę uspokoiło. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję Ci za wcześniejsze wpisy, bo dzięki Tobie zdecydowałam się na zbieg i teraz brzuszek jest supcio)) Teraz tylko muszę jeszcze rozmiar nóg dopasować do talii i będzie fajnie;) Mam nadzieję, że z nogami też będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
Acha, i jeszcze jedno, żeby nie było, że wszystko takie różowe. Ja zabieg miałam w piątek, a poniedziałek poszłam do pracy. Generalnie da się pracować, ja siedzę przy biurku i pracuję dla siebie więc nie miałam żadnych problemów, bo zawsze mogę wyjść wcześniej lub przyjść później, ale powiem Wam, że dla mnie pierwsze jakieś 7 dni po zabiegu było nie fajnych z różnych powodów: 1) robienie zastrzyków w brzuch, który jest cały obolały - było dla mnie trudne (a robi się 20 zastrzyków 1 raz dziennie) 2) trafiłam z zabiegiem w najgorsze upały, często robiło mi się słabo w pracy i bolał mnie brzuch czasami nawet bardzo, zadzwoniłam wtedy do P. doktor i kazała mi pić 3-4 litry wody dziennie i łykać tabletki przeciwbólowe i faktycznie to pomogło, przetrwałam te upały. 3) mam małe dziecko i trudno było się z nim bawić czy przytulać uważając równocześnie na okolicę poddaną zabiegowi, naprawdę kilka razy "dostałam" w brzuszek i nie jest to fajne uczucie... 4) brzuch i boczki po zabiegu i przez pierwsze jakieś 2 tygodnie były DUŻE przez opuchliznę, zaczęłam się już martwić, ze ten brzuszek nie zmaleje, nie mogłam się dopiąć w niektóre spódnice, czułam się jak pod koniec ciąży.. To chyba tyle z tej "czarnej strony" zabiegu BJ w moim odczuciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny napiszcie proszę czy któraś z zWas wystąpiła na drogę prawną z kliniką ja nie chcę uprzedzać faktów ale być może będę potrzebowała pomocy prawnej nie jestem zadowolona i jeżeli nie zaproponują mi zwrotu kosztów bądz poprawek to idę do sądu. jeżeli któraś z Was się orientujei może polecić kogoś to bardzo proszę i czy takie sprawy da się wygrać. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do Etnaa, często o Tobie wspominamy z kumpelą, jak sobie poradziłaś w te upały, trafiłaś makabrycznie. Ważne, że efekt jest. Ja wchodzę w spodnie o których sobie mogłam pomarzyć, nawet odważyłam się i chodzę w biodrówkach. Nie wiem ile zleciałam bo nie mierzyłam, ale po ciuchach widzę znaczną różnicę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulińska
Zebra 2 - tak z ciekawości przeglądnęłam twoje wpisy - i wydaje mi się, że nie jesteś konsekwentna. Zachowania pozabiegowe konsultowałaś z osobami na forum, a nie z lekarzem , więc jak on może ponosić odpowiedzialność za to, że ściągnęłaś ubranko przed terminem, bo szłaś na imprezę itp. itd. to jakaś dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Martulińska ubranko sciągnęłam na jeden wieczór po miesiącu noszenia , po czym nosiłam go jeszcze przez trzy tygodnie , w klinice powiedzieli , że nosi się około dwóch tygodni więc powstrzymaj swoje komentarze jeżeli nie wiesz co piszesz, stosowałam się do zaleceń i uważam, że mam prawo dochodzić swoich racji, a to, że konsultowałam na forum to chyba po to jest aby wymieniać doświadczenia.to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulińska
Przypomnij sobie własne wpisy, a potem atakuj. Nie piszę , że nie masz racji, piszę, że nie byłaś zbyt konsekwentna ... to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszczuplona
Hej dziewczyny, Super że jest teraz tyle metod, ja się zdecydowałam na liposukcję body tite w krakowie miałam robione boczki u Dr Mocnego i efekt jest super, zero tłuszczu i wszystko na miejscu, miałam lekki zwis prd liposukcją a teraz nie mam bo to jest specjalna metoda z falami radiowymi- dobra dla kobiet które nie mają grubej i twardej skóry tylko taką mało elastyczną, nosze ubranko uciskowe tak jak kazał lekarz i juz myslę o liposukcji ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReginaAlex
Odpuść ... Ile płacą ci za śmiecenie na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda78
Nie wiem jak to jest w praktyce,ale moja koleżanka po troszkę innym zabiegu-Slim Lipo miała "spuszczone" 4l tłuszczu z okolic brzucha i boczków. Niezle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaOmega
ciekawe co na to jej wątroba? Z tym slim lipo wcale nie jest tak kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, jestem nowa na forum. Planuje zrobić sobie body jet brzucha, bo zawsze był duży, a po 2 ciążach jest taki, jakbym była w trzeciej ciąży. Ze względu na koszty chciałabym ten zabieg wykonać w Sulęcinie. Bardzo proszę tych, którzy są po body jet o zdjęcia sprzed i po zabiegu na adres drrusin@op.pl. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
do Gruby Dyzio forum jest po to żeby dyskutować i wymieniac sie opiniami ale poziom Pana wpisów jest żenująco niski. Czytając pozostałych 95% postów, widac że osoby korzystające z forum prezentują pewien poziom. Pan niestety nie - biorąc pod uwagę zarówno słownictwo jak i składnię zdań. Ponadto nie ma Pan nic istotnego do powiedzienia, więc bardzo proszę powstrzymać się z kolejnymi wpisami. Chyba że będzie miał Pan jakąś istotną informację w temacie Body - Jet do przekazania. To forum jest do dzielenia sie informacjami i odczuciami a także opiniami o Body- Jet a nie do obrażania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby Dyzio
do warszawianka tak sie sklada że moja siostra też tu pisze. Dostała zdjęcia od Magi 0505. Nie było zadnego programu szpiegowskiego( sprawdziłem to 3 programami antywirusowymi), tak jak to sugerowała Pani o ciagle zmieniajacym się nicku annajagielska vel słynna tu już pani kasia. Wszystko po aby nikt wiecej nie chciał ogladać spieprzonych efektów operacji Magi 0505 w wykonaniu Pani Katarzyny. mnie tam ten cały sulęcin zwisa bo jestem z warszawy ale wkurwiła mnie takimi sposobami samoobrony. To annajagielska pierwsza przekroczyła wszelkie granice a ja dostosowałem sie do poziomu. Tego pani Warszawianka juz raczyła nie doczytać...to trochę powyżej na 59 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby Dyzio
zajrzałem jeszcze raz i widzę że juz usunięto te wpisy gdzie nick aanajagielska1 oskaża Magę0505 o rozsyłanie programów szpiegowskich. Trzymamy Maga 0505 kciuki żebyś wygrała sprawe o odszkodowanie z Turczyńską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kya dzięki za ten mądry wpis. Ja tez bylam przez chwilę na tym forum, bo schrzanili mi brzuch BJ i chciałam zobaczyć, czy dużo jest jeszcze niezadowolonych po tym zabiegu, czy był to tylko odosobniony przypadek. Ja się okazuje znalazła się spora grupka dziewczyn do poprawek. No ale oczywiście etatowe klikaczki z salonów kosmetycznych wykonujących BJ ruszyły do boju pisząc pod trzydziestoma różnymi nickami: ja wyglądam super, mnie odessali 4!!! litry tłuszczu, ja schudłam w pasie 20cm i takie tam inne bzdury. Cóż jak są dziewczyny, które w takich miejscach szukają porad zamiast rozmawiać z chirurgami plastykami, to niech mają pretensje do samych siebie a nie do pseudo koleżanek z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kya dzięki za ten mądry wpis. Ja tez bylam przez chwilę na tym forum, bo schrzanili mi brzuch BJ i chciałam zobaczyć, czy dużo jest jeszcze niezadowolonych po tym zabiegu, czy był to tylko odosobniony przypadek. Ja się okazuje znalazła się spora grupka dziewczyn do poprawek. No ale oczywiście etatowe klikaczki z salonów kosmetycznych wykonujących BJ ruszyły do boju pisząc pod trzydziestoma różnymi nickami: ja wyglądam super, mnie odessali 4!!! litry tłuszczu, ja schudłam w pasie 20cm i takie tam inne bzdury. Cóż jak są dziewczyny, które w takich miejscach szukają porad zamiast rozmawiać z chirurgami plastykami, to niech mają pretensje do samych siebie a nie do pseudo koleżanek z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądnęłam na link
... i sorry, ale nie widzę tam nic odkrywczego ... poza tym jeszcze niedawno, tamte strony namolnie reklamowały się tutaj na każdym możliwym wątku i wiele z nas pytało , o co chodzi .... ja jestem za zdrowym rozsądkiem każda z nas ma swój rozum i ja np. nigdy bym się nie zdecydowałam na zabieg chirurgiczny pod wpływem nieznanych mi osób z forum kiedy nad czymś się zastanawiam - idę do lekarza i z nim konsultuje, czy to jest dla mnie, czy też nie sprawdzam, czy dane miejsce ma uprawnienia do wykonywania danego zabiegu (telefonuję do sanepidu itp.) - zabiegi liposukcji - (każdej jakkolwiek by jej nie nazwać), to nie są zabiegi, które można wykonać na ławce w parku, gabinecie kosmetycznym itp. i na koniec napiszę, że późną wiosną zrobiłam zabieg body jet z przeszczepem tłuszczu do piersi. Jestem bardzo zadowolona. Ale decyzję pomógł podjąć mi dobry lekarz, a nie pseudokoleżanki z forum, klinika ma wszelkie dokumenty potwierdzające, że miejsce jest odpowiednie (zadzwoniłam właśnie do sanepidu) po prostu podeszłam do tematu zmian mojego ciała odpowiedzialnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądnęłam na link
... i sorry, ale nie widzę tam nic odkrywczego ... poza tym jeszcze niedawno, tamte strony namolnie reklamowały się tutaj na każdym możliwym wątku i wiele z nas pytało , o co chodzi .... ja jestem za zdrowym rozsądkiem każda z nas ma swój rozum i ja np. nigdy bym się nie zdecydowałam na zabieg chirurgiczny pod wpływem nieznanych mi osób z forum kiedy nad czymś się zastanawiam - idę do lekarza i z nim konsultuje, czy to jest dla mnie, czy też nie sprawdzam, czy dane miejsce ma uprawnienia do wykonywania danego zabiegu (telefonuję do sanepidu itp.) - zabiegi liposukcji - (każdej jakkolwiek by jej nie nazwać), to nie są zabiegi, które można wykonać na ławce w parku, gabinecie kosmetycznym itp. i na koniec napiszę, że późną wiosną zrobiłam zabieg body jet z przeszczepem tłuszczu do piersi. Jestem bardzo zadowolona. Ale decyzję pomógł podjąć mi dobry lekarz, a nie pseudokoleżanki z forum, klinika ma wszelkie dokumenty potwierdzające, że miejsce jest odpowiednie (zadzwoniłam właśnie do sanepidu) po prostu podeszłam do tematu zmian mojego ciała odpowiedzialnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądnęłam na link
nie wiem dlaczego zamieszczono to samo dwa razy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak widac na moim przykładzie nawet zabieg wykonany w sprawdzonej klinice przez lekarza z uprawnieniami NIE GWARANTUJE, że efekty liposukcji będą zadowalające. Jakie to ciekawe, ze po kazdym niepochlebnym wpisie na temat BJ natychmiast szybko pojawia sie następna zachwycona, zeby zatrzeć złe wrażenia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulubula
masz jakąś manię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądnęłam na link (Magda)
do Zosiasamosia a jak sprawdzałaś miejsce i lekarza, bo piszesz, że sprawdzone miejsce? prosiłaś o pokazanie Ci dokumentów , uprawnień ... jeśli nie to może poproś teraz to upewnisz się, czy rzeczywiście jest sprawdzone. Mam znajomą, która zrobiła prościutki botoks. Został źle zrobiony, a potem okazało się, że miejsce, w którym to zrobiła to gabinet kosmetyczny, a w tych nie można nawet tego typu rzeczy robić. Usłyszała, że sama jest sobie winna. Dlatego ja zachowawczo wszystko posprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądnęłam na link (Magda)
i nie chciałam zacierać złych wrażeń - uważam , że masz do tego prawo. Podobnie jak każda z nas ma prawo do korekt, pomocy , jeśli coś pójdzie nie tak. Bo przecież to sięzdarza. Ja miałam więcej szczęścia. ... choć z innej strony - chyba nie chciałabym , żeby poprawiał mi ktoś, komu już raz nie wyszło. Chyba, że w miejscu traktują cię poważnie i czujesz, że będziesz bezpieczna. Powodzenia Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do zagladnelam na link Ja takze mialam robiony body jet w renomowanej klinice Elite w warszawie u doktora z listy PTCP z wieloletnim stazem, doswiadczeniem .... a to co wyszlo na nogach to istny koszmar ... jestem nastepnym przykladem zle zrobionego zabiegu body jet. Fakt, trzeba starannie dobierac miejsce i przede wszystkim lekarza... ja szukalam przez pol roku i niestety NIE UDALO SIE !! u nas nie ma specjalistow , ludzi niezawodnych .... jestesmy jeszcze sto lat za murzynami jezeli chodzi o chirurgie plastyczna... co z tego, ze dysponujemy urzadzeniami w miare nowoczesnymi jak brakuje ludzi wykwalifikowanych i z dobra reka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
i jeszcze cos na temat Pani Kasi Turczynskiej... Widzialam zdjecia Magdy 0505 zadnego wirusa nie bylo... Dla mnie to kolejny dowod, ze Pani zrobi wszystko aby zatuszowac swoja niekompetencje... Do kya... Dla mnie to wyglada na reklame portalu feelbeauty.pl Rozwiazanie jest proste: kazdy wpis powinien byc widoczny z adresem IP i nie byloby problemu z podszywaniem sie pod inne osoby, badz udawaniem, ze jest sie tu akurat nowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądnęłam na link (Magda)
do szobera a nie uważasz, że nie każde miejsce, które mówi o sobie , że jest renomowane jest takim w rzeczywistości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do Magda Nie nie uwazam, nie kierowalam sie reklama gabinetu, dyplomami, bo na tym polu tez jest spora konkurencja... Gabinet spelnia wszystkie wymogi. Nie wybralam opcji garazowej w niepewnych warunkach, zebym teraz sie pukala w czolo i zalowala... nie kierowalam sie takze opiniami innych, ktorzy zachwaliali konkurencje ( bo np w skin clinik np lekarz jest chirurgiem ogolnym a nie plastycznym ) ... Gdyby Elite nie spelnialo warunkow uwierz mi mała kontrola i konkurencja by ich zjadla.. musza dbac o spelnianie odpowiednich standardow, bo maja za duzo do stracenia, oni nie oszczedzaja bo wiedza, ze w Warszwie nie brakuje ludzi z pieniedzmi.. Lekarzowi na pierwszy rzut oka tez nie mozna nic zarzucic... Nie znalazlam zadnych negatywnych opinini na jego temat na forum tutaj ( dopiero po fakckie jak zaczelam pisac o moim niezadowleniu jakas dziewczyna podrzucila mi linka gdzie jakas dziewczyna takze wyraza swoje niezadowolonie wobec tego samego doktora ) siedzialam pol roku na tym forum, zrobilam body jet i jestem znowu w punkcie wyjscia.. z ta sytuacja, ze jak mi spieprzy ktos poprawke to pewnie nie zaloze bikini do konca zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×