Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Po zabiegu - przez 3 dni leżałam plackiem - brzuch bolał strasznie! Cały! Jak skopany przez stado pseudokibiców - ale się pocieszałam efektem końcowym :) Zwolnienie poprosiłam na cały tydzień i baaardzo się z tego cieszę! (ale wiem, że to kwestia indywidualna) Nie mogłam się "normalnie" zginać przez... oj... chyba 2 tygodnie :P (normalnie = bez uników i wyginania śmiało ciała, bo bolał :P). Podkreślam, że przez 3 m-ce miałam "spuchnięty", jak wzdęty, bo twardy - więc seksowne, opięte sukieneczki po zabiegu - NIE LICZCIE NA TO :P Oczywiście siniaki przez ponad 2 m-ce (mnie w niczym nie przeszkadzały, ale uprzedzam, gdyby ktoś planował urlop w ciepłym klimacie ;) ) Co do brzucha, nie mam fałdki (hura!), ale mam nierówności= fałdy (paranoja wiem:P - ale te są znacznie mniejsze!;)) i kilka zrostów (które są na tyle małe, że zupełnie nie przeszkadzają, ale także chcę to Wam powiedzeć :) ) A piersi: niestety to, że wchłania się spora część to prawda :( Efekt po zabiegu - twarde i wielkie :P (nie pamiętam ile tłuszczu mi zabrano z brzuszka - bo wiem, że mało, ale piersi większe o rozmiar!) Efekt po 6 m-cach większe o 1/2 rozmiaru;) i już ... luźne ;) tzn. miękkie ;) Słyszałam, że jeśli chodzi o powiększanie (u mnie piersi) zabieg należy powtórzyć chyba właśnie po pół roku - i to by się zgadzało - dla uzyskania lepszego efektu ... smutne, bo prawdziwe... Wydałam ponad 12 tysięcy... jestem zadowolona... ale w marzeniach było inaczej... :P p.s. nie dajcie się nabrać na teksty, że w tych miejscach tłuszcz się "niechętnie" odkłada - mnie od razu zaczął w mojej fałdce brzusznej ... .. co ja mówiłam, ach... jestem... zadowolona... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Hm co to efektow na zawsze... to powiem tak, ze teraz specjalnie przytylam 2 kg aby zrobic poprawki i bylo z czego zabrac tluszcza aby wyrownac fale. Widac roznice, bo tluszcz ktory zawsze odkladal mi sie na udach i nogach i troche na brzuchu teraz glownie odklada sie na brzuchu. Te miejsca po liposukcji " tyja " tak szybko. Tkanka tluszczowa nie odklada sie w taki sam sposob, jak w partiach niedotykanych przez chirurga. A wracajac do metody zastepczej za body jett to mnie zaproponowano albo tradycyjna liposukcje albo vibrolipo , przy czym vibro lipo to tez tradycyjna liposukcja z wibrujaca koncowka - ktora ma ulatwiac zbieranie tkanki tluszczowej podczas zabiegu. Jeszcze mysle po prostu o innym scenariuszu: body jett ale w sedacji ( tak aby lignokalina nie byla dostrzykiwana stale podczas zabiegu i nie utrudniala rozpoznanie tluszczu ) zobaczymy co na to powie doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniess
Dziwie si ę temu co piszesz. Wydałam mnóstwo pieniedzy i nie dbasz o siebie. Ja tez wydałam, ale 5 tysięcy na brzuch i boczki, ale dbam o siebie. Nie żrę jak wcześniej. Regularnie uprawiam sport, albo biegi albo jazda na rowerze. Przed decyzja o zabiegu dokładnie wypytałam pania doktor jak to jest gdybym przytyła. Dostałam krótką odpowiedź, że jak bedę zrec to mi nic nie pomoze. Uwazam to za bardzo uczciwa i szczera odpowiedx. Jak sie na coś decydujesz to to działaj dalej w tym kierunku. Jak żresz po zabiegu odsysania, to za jakis czas zafudnujesz sobie kolejny. Body Jet to rewelacyjna metoda, w ciagu 2 i pół godziny pozbyłam sie całej oponki. Jak wstaje się z łóżka od razu widac ze jest się szczuplejszym. Sama to przeszłam, ani nie jest to bolesne, ani nie jest to nieskuteczne. pół roku temu robiłam ultra shape, to nie dopiero kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumaraoku
Wysłałam moje fotki do kilku lekarzy, ceny za boczki od 3 tys do 8tys - tu jeszcze chcieli mi jeszcze zrobic plecy, nie wiem po co. Jestem zdecydowana, robię za trójkę. NIe mma daleko, 150km, siostra mnie zawiezie i będzie ze mną. To mój pierwszy powazny zabieg. Podobno wychodzi się po Body Jecie od razu do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Dziewczyny, pisze za szybko i glubie wyrazy :P Chcialam powiedziec, ze miejsca po liposukcji NIE " tyja" tak szybko... Tkanka tluszczowa sie nie odklada w takich samych ilosciach jak w miejscach niedotykanych przez chirurga... wiec dont panic... Ale gdy za duzo przytyjesz to mysle po prostu ze bedziesz wygladac nieproporcjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich dziewczyn zadowolonych i niezadowolonych !! czy mogłybyście przesłać mi swoje fotki sprzed i po zabiegu?? bardzo byłabym Wam wdzięczna. Zastanawiam się nad bj i chcę wiedzieć jak to naprawdę wygląda,mam 25 lat i nie chcę jak niektóre z forumowiczek nie założyć więcej bikini latem z powodu nierówności. jestem przygotowana na bół sinaiki dyskomfort ale nie na fakt,że mogę wyglądać gorzej! Asia rajderka4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
a może to jest tak, że niezadowolone z efektów osoby są np.: palące, miały zbity tłuszcz (co jak Szobera napisała- jest wskazaniem do nieudanego zabiegu) mają zbytnio krytyczne podejście do własnego ciała i wyolbrzymiają negatywne efekty, miały nierealne oczekiwania. Oczywiscie to tylko dywagacje. Ale z własnego doświadczenia wiem , że każdy ocenia tą samą sytuacje, zdarzenie, przedmiot w swój własny sposób i co dla jednej osoby jest udanym zabiegiem dla innej będzie kompletną katastrofą.W wziąku z tym mam propozycje aby osoby zadowolone lub też niezadowolone umieszczały linki do zdjęć na forum - a nie tylko wysyłały na prywatne maile. Można przecież pokazać zdjęcie bez twarzy tak aby zachować anonimowość. Zakładam oczywiście, że użytkownicy forum prezentują wysoki poziom kultury osobistej i że zdjęcia te nie będą wyszydzane przez innych uczestników forum. Zdaje sobie sprawę że umieszczanie takich zdjęć na forum wymaga odwagi ale mam nadzieję że wśród osób po BJ znajda się odważne - zwłaszcza wśród tych niezadowolonych - nic tak lepiej nie dziła jako przestroga jak zdjęcia właśnie. Ja też chcę się poddać temu zabiegowi. Nie palę, nigdy nie stosowałam diet. Ilość tłuszczu na brzuchu lekarz z Medi Derm określił na mniej więcej 300 ml. A całość zabiegu pobrania tkanki z brzucha i boczków i implantacji z biust okreslił na 10 tyś zł. Poza tym w rozmowie tak jakby starał sie odwieśc mnie od tego zamiaru - mówł własciwie cały czas o mozliwych negatywnych skutkach. I był zdziwiony że na jakimś forum o nim pisano - to ten doktor co pierwszy zabieg na własnej żonie przeprowadził :-) Ale zanim ja się poddam BJ chcę pilnie śledzic dyskusje na niniejszym forum. Dlatego też mam nadzieje , że doczekam się zdjęć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
Bardzo madrze napisałaś. Ja poddałam się zabiegowi Body Jet i jestem bardzo zadowolona. Poniewaz wcześniej miałam problem z komputerem, jak Pani niezadowolona przesłała mi swoje zdjecia jako osoba poszkodowana ( z ładnymi według mnie rezultatami ) z programikiem szpiegowskim, byłam wystraszona co na tym forum sie dzieje. Jedni oczerniają drugich, chciałam zrezygnowac z Body Jeta, bo normalnie sie wystraszyłam, ale na spacerze zobaczyłam siebie w witrynie sklepu i decyzja zapadła. Jestem po. Brzuch i bioderka . Centymetrów ubyło mi 10. Sam zabieg do wytrzymania. Nie ma kosmicznego bólu jak to piszą. Na drugi dzień przeciwbólowe. Na trzeci do pracy. Masuję od 4 dnia po zabiegu. Początkowo na ubranko, teraz już bez. Uwazam, że zdjecia to bardzo dobry pomysł. Ale i tak na pewno znajdzie się ktoś kto znów napisze, że to inna osoba /jak warszawianka zrobiła fryzjerce/. Zdjęcia zrobiłam sama, tzn mąż mi zrobił, wystawię jutro na "widok publiczny". Nie boje się bo bez twarzy. Nie boje się tez oczerniania mnie, bo na pewno będę na to narazona. Szobery i Andzeliki piszcie co chceta,teraz wiem, ze cały czas wciskałyście mi kit, żeby nie poddawac się temu zabiegowi. Jesteście po prostu chore. Na waszym miejscu udałąbym się do dobrego psychoterapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
rajderka Zastanow sie nad metoda tyle moge ci powiedziec ;) jestem w podobym wieku i wyobraz sobie, ze body jett ( i na moja zbita tkanke tluszczowa, dodam ze nie mam nadwagi ;) okazal sie klapa.. mam fale, robilam w elite w warszawie, jak wejdziesz na ich strone tam zobczysz efekty po tym zabiegu.. mysle ze zdjecia oddaja prawdziwy obraz po tym rodzaju liposukcji, a czasami jeszcze te fale moga byc wieszke. Poszlam do jednego z lepszych fachowocow w warszawie... to jest ryzyko.. nawet gdy dostaniesz zdjecia dobre nikt ci nie zagwarantuje, ze u ciebie bedzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vailet
Byłam na konaultacji w spawie Body jeta połaczonego z przeszczepem do piersi. Lekarz, ktory mnie konsultował wzbudził moje zaufanie. Nie mydlił mi oczu niewiadomo jakimi efektami. Był konkretny i rzeczowy. Uświadomił mi, zeby mniec zadowalajacy efekt jezeli chodzi o piersi to nalezy wykonac 2 do 3 zabiegów. wtedy sa zupełnie inne ceny zabiegów, inaczej licza, nie wychodzi juz tak duzo. a i co jest jeszcze na plus-zabieg wykonywany jest z anestezjologien ale nie pod narkoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna-specjalistka ;-)
Ale czy na pewno najlepszy specjalista? Jak będę mówiła że jestem specjalistką w końcu ktoś uwierzy- tymczasem wcale tak nie musi być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna-specjalistka ;-)
To było do szobery :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna-specjalistka ;-)
Nadajesz tutaj od wielu tygodni na metodę tymczasem wydaje mi się, że Twój źródło twojego problemu tkwi w błędzie ludzkim... A ty się upierasz, że lekarz najlepszy ... Po wyniku zabiegu, chyba jednak nie. Może wogole nie powinnaś mieć żadnej liposukcji, bo byłaś normalną laską - tyle że jak większość z nas z kompleksami. Może lekarz powinien to zauważyć i odesłać Cię z kwitkiem? Nie zastanawiałas się nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do zuzanna Otoz ja juz sama nie wiem, gdy zabieg mi zle zrobil powiedzialam sobie ze tam nie pojde, bylam u konkurencji zeby zrobi ocenila zabieg, chcialam zrobic nawet u niej... a ona odeslala mnie do niego, mowiac, ze to jeden z najlepszych lekarzy w warszawie z ogromnym doswiadczeniem i zebym poszla do niego ( fakt tym sie kierowalam przy wyborze, staze, jego matka prof tez dzialala zakresie chirirgii plastycznej, jest na liscie ptcp ) - stad bylo moje ogromne rozczarowanie zabiegiem... i teraz jestem po prostu w kropce... bo podobno to ta metoda jest nie tak... szczegolnie dla takiego rodzaju tkanki tluszczowej.. Nie wiem komu zaufac, komu nie... nie chodzi o pieniadze, bylam skolnna zaplacic ponownie za caly zabieg aby miec gladkie i rowne nogi a po prostu zostalam skierowana do niego. Kto jeszcze jest w Warszawie ? moze bys kogos polecila... jestem tu tak dlugo na tym forum i chcialabym wreszczie uslyszec jakas informacje, ktora bym mogla odniesc do siebie... bo zazwyczaj albo kazdy sie obrzuca wyzwiskami i oskarza o dzialanie konkurencji.. rzadko padaja nazwiska lekarzy a szkoda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Oj zuzanna odnoszac sie do twojego ostatniego postu: bylam w paru klinikach i zaden chirurg nie odeslal mnie z kwitkiem a nigdy sie nie upieralam :) fakt, ze mialam bardzo zbita tluszczowa na udach siwadczy o tym, ze nigdy nie moglam sie jej pozbyc... Liposukcja chyba do tego jest aby modelowac takie miejsca miejsca - nikt nie powiedzial, ze jest to zabieg dla osob otyłych... mozna powiedziec , ze dla szczuplych.. Zreszta nie wiem po co robisz takie komentarze - nie wnosza nic do watku... a oceny czy mi byl potrzeby zabieg czy nie... zostaw dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Zuzanno czekam z niecierpliwoscia na propozycje bardziej kompetentnych chirurgow, bo mam nadzieje, ze nastepnym razem bedziesz czytac moje komentarze ze zrozumieniem i nie pisala bzdur, ze uwazam ze dr W jest mega specjalista ( ale wypada lepiej na tle innych ) Opisuje tutaj moje doswiadczenia i informacje jakie mi przekazuja osoby na konsulatcjach - moze komu cos pomoga, bo wiem ze osob niezadowolonych jest wiecej - czyli ktos dostaje to za free- bo ja za te konsultacje place. I jak na razie widze, ze sankowski i jego grupa body jettu nie zakupila, dr W na konsultacji powiedzial mi ze najlepiej byloby to potraktowac vibrujaca koncowka.. cos ten body jett jakos traci na reputacji... po prostu moze dla niektorych osob to nie jest dobra metoda ale mowienie, ze tradycyjna liposukcja jest duzo gorsza niz body jett to kpina - zwykly chwyt marketingowy i mysle ze tutaj kazdy dal sie na to nabrac... Tradycyjnej liposukcji ( takiej do ktorej porownywano BJ ) nikt juz normalny dawno nie robi.. kazda tradycyjna liposukjca jest na mokro ( w przypadku body jett tej wody jest nadbiar - ale tylko dlatego aby nie uszkodzic komorek do przeszczpu ) reasumujac body jett ma tylko taka zalete - brak sedacji i mozliwosc przeszczepu... Nie dajmy sobie mydlic oczu, ze bedziemy mieli mniej nierownosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
Szobera - dobrze napisałaś - widać zresztą że przygotowana jesteś do tematu. Dla mnie też bardzo ważne jest zbierać tyle informacji ile tylko się da - nawet jak część z nich fałszywa jest - zawsze można coś wartościowego wyłuskać. Oczywiście ostateczną decyzję należy podjąć po konsultacji osobistej i to najlepiej u kilku specjalistów. Niestety jesteśmy tylko ludzmi i oczywiste jest że nawet jak zapłacimy za kilka konsultacji to i tak pójdziemy tam gdzie nam naobiecują "złotych gór" - a potem rozpacz. Poza tym - nie każdy zabieg jest dla każdego - byc może dlatego lekarze proponuja niektórym z Was inny zabieg - znam osobiście dentystę protetyka który zrzymał się nie raz jak mu pacjent narzucał metodę leczenia. Od tego w końcu jest lekarz żeby wybrać metodę najbardziej odpowiednią dla pacjenta, jego uwarunkowań fizycznych itd. Pacjent powinien tylko zadać cel - skutecznie pozbyć się komórek tłuszczowych. Wydaje mi się że najważniejsze to realnie podejść do tematu i zwiewać z gabinetu gdzie sprawę bagatelizują i obiecują tytuł miss świat po operacji. A najlepiej wziąść ze sobą kogoś zrównoważonego i obiektywnego w temacie na konsultację. Ja niestety znam osobiście tylko osoby po korektach powiek górnych i dolnych i nosa, odsysaniu tłuszczu metoda tradycyjna i po jednorazowym zabiegu Ultra Shape. W kwestii nosa mogę polecić dr. Szczyta a powiek dolnych i górnych klinikę Sankowskiego (nie wiem który lekarz) i dr. Jóżwiak. Tyle że to pojedyncze przypadki - pozytywne ale pojedyncze :-( Odsysanie tłuszczu z brzucha było w Szczecinie - nazwy kliniki nie pamiętam - efekt widoczny- można rzec spektakularny ale zaprzepaszczony przez zbytnie obżarstwo po. Jednorazowy Ultra Shape na udach też był widoczny ale "jak wyżej" Jak poznam osobiście kogoś po BJ to sie z Wami podzieję. A tymczasem czekam na zdjęcia na forum :- odwagi dziewczyny. A te niezadowolone - proszę - pokażcie nam czego można się w najgorszym wypadku spodziewać. Nazwiska lekarzy którzy sfuszerowali robote oraz tych którzy "wręcz przeciwnie" :-) mile widziane - nawet jak zakrawaja na reklamę - a co mi tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Warszawianka dzieki za info, mile sa takie wpisy..oby takich wiecej bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szobera czy Twoje fotki były robione zaraz po zabiegu czy jaki czas po zabiegu?? np miesiąc? Czy nogi wyglądają na dzień dzisiejszy tak samo jak na zdjęciu czy inaczej? Kurcze już sama nie wiem jest tyle pozytywów co negatywów trener siłownia dieta też brzmi nieźle ,ale na to potrzeba tak naprawdę dużo czasu i samozaparcia. Jestem osoba szczupłą ,ale ta skóra po ciąży na brzuchu spędza mi sen z powiek ( tłuszczyku tez tam trochę jest) W ubraniu wyglądam naprawdę dobrze,ale stojąc przed lustrem w stroju Ewy bądź widząc się w bikini :/ :( szkoda słów Na plastykę brzucha nie pójdę,teraz mam nieelastyczną skórę,a po tym mogę mieć bliznę,szramę i nie wiadomo co jeszcze. Musze się dobrze zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat lotuuusu
do szobera nie przypominam sobie, zebym pisała o jakis nie rownosciach u siebie.... no ale Ty jestes niezła w czytaniu miedzy wierszami i wiesz wszytsko najlepiej.A jezeli szukasz opini o dobrym lekarzu moze poprostu udaj sie na pare konsultacji...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do kwiat lotosu A czy czy ja twierdze ze mialas nierownosci ?? po prostu nie pisz bzdur, ze rowna liposukcje mozna sobie wypracowac zabiegami po... Bylam na paru konsultacjach :) to chyba ty za bardzo czytac nie potrafisz ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Rajderka Jezeli pojdziesz do kogos z listy PTCT i kogos kto jest znany ( zrob research, cv i przede wszystkim doswiadczenie itd ) to mysle ze w najgorszym wypadku bedziesz mogla miec fale ... chyba raczej zadnych dziur ci nie zrobia. Zastanow sie tylko nad metoda.. jezeli nie chcesz robic przeszczpu do piersi to generalnie przeplacisz... ( no i jeszcze temat narkozy - czy sie poodawac czy nie... body jett masz w znieczuleniu miejscowym - co moze miec tez zgubne skutki - bo lekarz bedzie zestresowany i bedzie sie bal dojechac w pewne miejsca kaniula ( np jak u mnie bol byl tak sliny, ze przez 3 godziny ryczalam i byc moze dlatego nie doktor nie dojechal kaniula tam gdzie trzeba bylo jeszcze zabrac wiecej tluszczu ) do tego musisz pamietac, ze podczas zabiegu stale dostrzykiwana jest lignokaina - co moze utrudniac rozpoznanie ile jeszcze trzeba odessac, gdzie, i czy juz wystarczy... NIe wiem, ja generalnie widze, ze nareszcie nie tyje na nogach; krotkich spodenek nie zaloze przy tych falach teraz ale za to mieszcze sie w ubrania gdzie zawsze dopinalam sie na ostatni guzik i byly opiete. Jak wspominalam wczesniej przytylam specjalnie, zeby zrobic ta poprawke i prawie wszystko poszlo w brzuch i piersi. Jednak wiem, ze z brzucha latwo gubie tkanke tluszczowa - wiec nie zaryzykowalabym tutaj liposukcji.. Musisz sie zastanowic jak bardzo trudno zrzucic ci jest ten tluszcz.. ja z moim na udach walczylam z 10 lat :) nabawilam sie tylko rozstepow przy okazji jeszcze wiec powiedzialam sobie koniec i poddalam liposukcji. Nie zaluje, bo wierze, ze ktos mi to poprawi i bedzie ladnie :) - wiem, ze bez tego nigdy bym nie odchudzila tych partii. Jedynie czego zaluje to ze nie mialam takiej wiedzy jaka mam teraz i nabralam sie na ten body jett caly =- gdzie o polowe taniej moglam miec byc moze ten same efekt albo efekt lepszy - jezeli wierzyc konsultacja u innych chirgurgow z PCTP ..Sankowski nie zakupil aparatury body jett w usa jest duzo krytyki... dalam sie zbajerowac tutaj niektorym panienkom pracujacym w salonach jaki to jest cud techniki ... wiadomo, ze zakupiony sprzet trzeba splacic. Co do zdjec moich rajderka - wez sobie sprawdz na elite.waw.pl tam zamiescili zdjecia prawdziwe, w miare bez fotoshopu. U mnie jest troszke gorzej bo mam wieksze fale ( tam tez widac te fale ale sa duzo mniejsze mniejsze ) - tego mozesz sie spodziewac... czy po miesiacu i czy po 3 miesiacach nie ma duzej roznicy jezeli chodzi o moje nierownosci - ja juz wiedzialam ze zabieg zostal spartaczony 3 tyg po zabiegu. Natomiast cale nogi sie obkurczaja po opuchliznie przez ok 12 tyg. Jestes mloda z tego co mowilas, to raczej skora nie jest nieelastyczna... ja sie balam, ze po takim natychmiastowym odchudzaniu jakim jest liposkujca nabawie sie jeszcze wiecej rozstepow a okazalo sie ze skora sie obkurczyla bardzo ladnie.. Kup kremy kolegenowe - ladniej przyspieszaja gojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2221ba79a6d495c3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/acc1b70dc758e7c8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby Dyzio
Ładne zdjątko kumpeli Anny Jagielskiej ( tej szczupłej). Nawet dziewczyny założyły identyczny staniczek żeby wiarygodnie wygladać:))) Ależ ten gabinecik w sulęcinie schodzi na psy jak zniża sie do podobnych metod, zeby nagonić klientki. Reklama dla debilek!!! PS. odstęp czasowy zrobienia zdjęć z tego samego aparatu Sony DCR-SR190E to JEDNA godzina. Zdjęcie przed BJ: # Wyswietleń 21 # Wykonano 2010-09-27 13:02 # Ulubione dla 0 # Wysłano 2010-09-27 13:17 # Licencja Wszelkie prawa zastrzeżone (All rights reserved) # Plik Ania2010.08.12.JP Zdjęcie po BJ: * Wyswietleń 21 * Wykonano 2010-09-27 11:58 * Ulubione dla 0 * Wysłano 2010-09-27 13:22 * Licencja Wszelkie prawa zastrzeżone (All rights reserved) * Plik Ania brzuch.JPG Tylko że przed BJ panny mają płaski brzuch a po BJ jakiś obwisły....:((( a wszystko dla WAS drogie wielbicielki Body Jeta. Uwierzcie, ze w ciągu godziny staniecie sie super laskami, ja te dwie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
No tak, co by nie napisac dobrego o Body Jet to jest złe. Popatrz dobrze, na fotosiku jest data i godzina wpisania zdjęcia na strone fotosiku a nie jego zrobienia. Pierwsze zdjecie zrobiono 12.08. 2010 a drugie dzisiaj. Dziś mój mąż jest w pracy, jutro zrobie Grzesiu specjalnie dla ciebie zdjęcie z moim kawałkiem brody, żebys uwierzył. Poza tym popatrz przez lupe na bliznę po zabiegu. Jesteś niedokładny, nie przyjrzałeś sie dobrze, a może ta 4 mm blizna jest po wyrostku ? Dziewczyny po zabiegu, pokazujcie swoje zdjecia, nie dajmy sie jakiemuś Grzesiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
Tak mnie zatkała wypowiedź Grzesia, że mnie po prostu zamórowało. GRZES, A SKĄD TY WIESZ GDZIE JA MOGŁAM ZROBIC ZABIEG???? Przeciez ja nie napisałam gdzie miałam robione. Czyżbys był jasnowidzem? Może mi powróżysz na przyszłośc. Daj 5-tke powiem ci gdzie zrobisz nastepny zabieg. Bo juz myśle o nastepnym. No proszę, proszę, nie lubisz pani Kasi i po niej jedziesz moim kosztem. Jeszcze jedno, weź sobie lupę i tumanie popatrz na blizne, która widac jak krowa na zdjeciu z dzisiaj. Pewnie na ulicy zrobiłam łapanke i znalazłam dziewczynę po Body Jet z kartką przyklejoną na plecach " miałam Body jeta, kto chce moje zdjecia". A moze inna wersja, przez noc poszukam na ulicy tej dziewczyny, któa ma większy brzuch i na rano będzie miała gotowego Body Jeta z blizną. Jestes poprostu śmieszny. Body Jet jest cudowny i mozesz pisac rózne bzdury i tak ci nikt mądry nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna-specjalistka;-)
Ania super! Twoje zdjęcia pokazują, że ci złośliwcy mogą spadać na drzewo. Przeszukałam strony amerykańskie i o dziwo same pochwały. A te Grzesie i inne to ewidentnie ktoś kogo trafia szlag, że to nie oni mają taką dobrą metodę. Kupili piekielnie drogie lasery albo inne cuda na kiju a biznes nie idzie. Tyle, że dobra metoda sama się broni. Wystarczy spojrzeć na Twój brzuszek. I on do mnie bardziej przemawia niż plastyk w drugim pokoleniu czy najeżdżanie konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
Dziękuję, lepiej sie poczułam. Jak mozna wypisywac takie bzdury jak ten Grześ. Pewnie masz rację, że tak to właśnie jest. Nawet nie napisałam gdzie robiłam zabieg a tu od razu worek na kobitkę z Sulencina. Widsac że nie jest lubiana wśród konkurencji. Nie dziwie się, skoro takie sa róznice w cenach. I za co? Za podwóją stawkę pewnie. Psuje rynek dla doktorków i dlatego jej nie lubią. Ale to jej i ich sprawa. Ja mam ładny brzuszek i jutro dla niedowiarków zrobie zdjecie z kawałkiem mojej brody. W trakcie nocy nie zdążyłabym jej przerobic, a moze uciac sobie tasakiem, to będzie podobna. Czarny chumor mnie ogarnia. Jak tak mozna?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Nie jestem z tych, któym mozna w tak brzydki sposób dokopac. Do jutra z moja brodą. Dobrze, ze maż ujął kawałek brody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
Jeszcze raz popatrzyłam na swoje zdjecia na fotosiku, zobacz tumanie co tam pisze. Zdjecie jak krowa pisze, ze jest z 2010.08.12 a wykonano zrzutkę na fotosik dzisiaj o 13.02 a przyjęte o 13.17. Spróbuj sam wpisac cos na fotosik a też będziesz miał przerwę pomiędzy zrzutką a dojściem na fotosik, bo to trwa. A datę wykonania zdjecia masz wyraźnie napisaną 2010.08.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×