Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość kamizelka
Faktycznie dziwny przypadek.U jakiego lekarza robiłaś? Myślę, że lekarz wie co mówi.Czy sprawdziałaś opinie o tym lekarzu. niestety ja mam przykre doświadczenia i jeżeli coś zrobię to 1000 razy przemyślę. tak w ogóle to mam wrażenie, że na forum jest dużo reklam, a nie prawdziwych opini.Reklamują się same gabinety wypisując jak są zadowolone po zabiegu. Napisz u ogo robiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryczes
Dziewczyny, jestem po 3 ciążach i w końcu zakończyłam rozmnażanie i chcę poprawić to i owo ;). Głównie chodzi mi o wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud. Wstrzknęłabym sobie w cyc, ale karmię i nie wiem ile po odstawieniu trzeba czekać. Tak czy siak, polećcie mi coś w Warszawie i powiedzcie jak to jest z przyjezdnymi (jako, że Warszawianką nie jestem, a w Białymstoku lipo nie uświadczysz). Ile razy przyjdzie mi tam jeździć i na jak długo.. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna___
hej dziewczyny czy ktoras z was robila moze VASER LIPO HIGH DEFINITION? i jakie sa rezultat? jestem umowiona na zabiek i dopadl mnie blady strach i sama juz nie wiem -tzn chce uslyszec opinie czy sa efekty jak sie goi itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka
dziewczyny nie róbcie tych zabiegów za kupę kasy dopóki nie zobaczycie na własne oczy osoby , która miała ten zabieg wykonany.robiłam body jet i zostałam oszpecona.Autentycznie nie ma zadnych efektów oprocz nierówniosci i dziur w nodze.Nie warto,a tez miało byc tak pieknie , doktor obiecywał że bedzie ok.jest beznadziejnie, a doktor wzrok stracił bo nie widzi nierówności i dziur w nodze.Jak juz kasę zobaczył i zwinął to nic wiecej nie widzi.Wciska mi kity że inaczej nie mozna było.Oszust.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edoma
Witam byłam na konsultacji,zdjecia zrobiłam i już miałam termin>>>> pojechałam na zabieg cała w nerwach i wiecie co??????takiej pani doktor to ze świeczką szukać :))) poważnie.oczywiscie odradziła mi zabieg jak mnie tylko zobaczyła-za mało tluszczu żeby coś bylo widać-bo na samym odsysaniu mi nie zalezało -tylko na piersiach.pani doktor pytala sto razy czy jednak chce -no i sie zdecydowałam-a po podpisaniu dokumentacji stwierdziłam że jednak szkoda wydać tyle kasy na coś czego nie będzie widać.no i nie mam nowych piersi.zalecenie pani doktor-przytyć 5kg!!!!czy wy sobie wyobrażacie.chyba w ciąży tylko tak mogłam przytyć.chyba na jesień sie utuczę :))))aaa ta pani doktor przyjmuje również w Wawie :)))polecam ja ponieważ troszczy sie ona o pacjeta od którego bierze kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do.. edoma
Przecież to, nie będzie reklamą,tylko twoją osobistą oceną w stosunku do pani dr. Czy mozesz nam podpowiedzieć,kto tak dobrze sie tobą zajął? przecież to nie ujma a zaleta tej pani doktor.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1rrrr
nie było tak żle czekam na wynik body jet ,ale juz widze pomimo obrzeku różnicę ,myśle że warto było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat.mor.
Witam, zastanawiam się na liposukcją kolan, szukałam w necie na forach opinie ale są tak różne, że nadal nie wiem czy się zdecydować:( nie boję się bólu, miałam już robione inne dzine zabiegi ultradźwięki, lasery, nawet lipolize iniekcyjną kilka razy, niestety nic nie pomogło:( boję się powikłań po operacji i tego że coś może się nie udać i bd jeszcze gorzej niż przed, ta myśl dobija mnie najbardziej i chyba przez to do tej pory się na to nie zdecydowałam:( może mogłybyście polecić jakiegoś dobrego chirurga plastycznego z katowic lub ze śląska??sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryszia
5 dni temu miałam robiona liposukcje vaseelipo i powiem Wam, ze jestem przesciesliwa:) zabiegu bałam sie jak cholera ale jak sie pozniej okazało zupełnie nie potrzebnie. Przed samym zabiegiem serce waliło mi jak szalone. Jak juz bylam na sali zabiegowej jakby troche bylo juz lepiej. Pani anestezjolog podała mi znieczulenie dozylne i obudziłam sie po zabiegu. cały zabieg przespałam choc znieczulenie nie bylo ogólne. byłam bardzo zmeczona wiec chyba dlatego cały czas spałam:) po prostu nic nie czułam nic! jak sie obudziłam nawet zabardzo nie kreciło mi sie w głowie. Po zabiegu napiłam sie slodkiej kawy i po jakies godzinie wrociłam do domu. Wieczorem znieczulenie zaczelo puszczac i bylo juz troce gorzej wziełm tabletkie przeciwbolowa i poszłam spac. rano czułam sie jakby mnie ktos kijem obił lub jakbym zrobiłam 10000brzuszkow. ból do przezycia. Teraz jestm caly czas opuchnieta i trche jeszcze ciagna mnie boki (robilam talie i brzuch) ale jest zajefajnie :):) ciesze sie, ze podjełam taka decyzje i zdecydowałam sie na ten zabieg. bo po co odchudzac sie i glodowac nie koniecznie ze skutkiem jak mozna zrobic sobie talie osy w dwie godzin:) jezeli macie jakie pytania,cetnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryszia
vaserlipo :) oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus5645
wrociłas juz do pracy? jak teraz sie czujez???boli jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessas
Krótka informacja dla zainteresowanych zabiegami w Sulęcinie: 2-3 lata temu zrobiłam zabieg w tym gabineciku,łakomiąc się na cenę.Uszkodzono mi nogę(była bardzo widoczna wklęsłość),którą usunęłam w innym gabinecie za odszkodowanie,które uzyskali moi prawnicy od samozwańczej ''chirurg''.Miałam dowody na wpłatę zaliczki,korespondencję itp.Wszystko można odzyskać-trzeba zrobić po prostu zdecydowany krok w walce o własne dobre samopoczucie.Nigdy nie róbcie tam poprawki,tylko się nacierpicie-a i tak trzeba będzie gdzieś to poprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vanessas
a mozesz powiedziec jak poprawiono ci ta wkleslosc,bo ja mam nie tylko jedna i tez chce poprawic.Tak sie sklada ze nie mieszkam w Polsce tylko w Niemczech,bylam w kilku klinikach i nikt nie chce tego poprawic.Mam jeszcze termin w jednej klinice i mam nadzieje,ze moze tam...W Niemczech nie stosuja tych wszystkich nowych metod liposukcji , a zabieg robilam w Polsce.Smieszne jest to,ze bylam w Polsce w 2 klinikach zeby to poprawic,i tam od razu chetnie chca naprawiac.Problem jest w tym,ze boje sie ponownie zaufac.Jesli moozesz to odpowiedz prosze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze o zdjecia Body Jet przed i po, ja zrobilam Zeltiqa (zamrazanie) i czekam na rezultaty....A portfel niestety lekki...:) Bylam rozczarowana bo nie wszystkie obszary ciala nadaja sie na Zeltiq i nie moglam robic ramion...szkoda greigeeva@yahoo.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryszia
zabieg robilam w piatek a w poniedzialek lekko obolała bylam w pracy. w ten piatek mija trzy tygodnie po zabiegu. Dziewczyny nie wierzcie w jakies cud masaże, cud diety,itp. Ja po swoim zabiegu jestem przeszczesliwa. efekt rewelacja.serio brzuch plaski, boczki trochę jeszcze opuchniete ale jest super. nie mam juz siniakow. chodze jeszcze w ubranku. mysle, ze od poniedzialku jak bede miala czas zaczne chodzic na jakies masaze. dr Batijewski to złota rączka :) p o l e c a m. warto nie ma na co czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do vanessas proszę ciebie bardzo o kontakt na maila paprotka55@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do vanessas proszę ciebie bardzo o kontakt na maila paprotka55@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETTI73
do patryszia.ja mam zabieg 4czerwaca boje sie .powiedz mi warto????tez bede miala brzuch ale wzielam anestezjologa.napisz na email prosze betti_73@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lw&2
Hej dziewczyny, Robiłam body jet na biodra/uga/kolanka w pon. Już prawie nie boli, ale siniaki.. uuuuuuuuuuuuuu koszmar!Kiedy to to schodzi? Do dziewczyn pytających o efekt. Jak wiadomo to nie jest metoda odchudzania a rzeźbienia. Nie będziecie po tym chudsze.. Ale ja np. w obwodzie bioder straciłam 10 cm - z partii które nie były podatne na dietę/ćwiczenia. Teraz już jestem opuchnięta ale po wyjściu z Kliniki byłam w szoku dosłownie! Jedyne co mnie martwi to te zasinienie i blizny, bo do lata nie tak wiele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti73
ale ci zazdroszcze ,ze jestes juz po. a mozna normalnie funkcjonowac po tym body jet????tzn.chodzic i isc do pracy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lw&2
3 dni bolało okrutnie.. bardziej niż po cc (a miałam 2). w 4-tej dobie można już żyć normalnie, nosić dzieci na rękach, siaty z zakupami itp. ;) Ciężko nocą bo trzeba spać na tych siniakach co bez dwóch zdani nie jest przyjemne,.. Ciekawe ile to trwa właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETTI73
CZESC DZIEWCZYNY JAK SIE CZUJECIE PO TYM BODY JET ?JEST JUZ OK???JA NIE MOGE SIE JUZ DOCZEKAC.O ZALOZE SUKIENKE TO OPONKA JEST WIDOCZNA,MAM NADZIEJE ,ZE PO LIPO BEDE MOGLA ZAKLADAC SUKIENKI BEZ OBAW O OPONKE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbulka
Witajcie. Jestem umówiona na body jet w Warszawie w La perla u Dr. Radzikowskiej mam robic uda wew.uda zew. i kolana z przeszczepem do piersi. Jestem pełna obaw nigdzie nie ma opini osób, które robiły ten zabieg u tej lekarz. Ogólnie nie ma zbyt dużo osób,które polecają jakiegoś pewniaka,który nie spieprzy zabiegu. Boje sie o te nierówności i ogólnie sie boje żebym potem nie zalowala :-( Jeżeli ktos robił body jet u tej Pani proszę o mozliwosc kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryszia
do Beti 73 nie wypowiem sie na temat Body Jeta bo miałam robione vaserLipo. Jestem niecałe dwa miesiace po zabiegu. Efekt rewelacja, nie ma sie nad czym zastanawic. Brzuszek plaski jak marzenie. Ciesze sie, ze sie odważyłam i mam to juz za soba. strach na wielkie oczy ale tak naprawde nie ma sie czego bac. Zabieg nie boli a po zaiegu nie ma co sie bólem przejmowac. troche boli fakt ale normalnie można funkcjonowac. Ja miałam bardzo dobra opieke i super lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti73
do patryszia.dziekuje bardzo za wypowiedz.JA BEDE MIALA W LODZI ALE TAK SERIO TO NIE BOJE SIE .MAM NADZIEJE,ZE BEDE ZADOWOLONA.MIALAM MIEC BRZUCH ALE DOLOZYLAM JESZCZE BIODRA.CIEKAWE JAK DLUGO W TYM UBRANKU BEDE MUSIALA CHODZIC ,BO JEST GORACA JUZ A TO TAKI GORSET KAZA NOSIC.MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu33ge
Do Barbulka, Witaj, szukasz osoby która miała NIESTETY zabieg body jet u Radzikowskiej? Nie wiem czy już jesteś po ale jeśli nie to zrezygnuj póki możesz Ja miałam "robione" uda i kolana efekt jest okropny!! Byłam u dwóch innych lekarzy i załamali ręce. Teraz szykuję się na poprawkę i przyznam że boje się bardziej niż wcześniej. Sama sprawdź co o niej myślą w Warszawie, wystarczy podzwonić po innych klinikach. Gdy poszłam na konsultację, okazało się że nie jestem jedyną, której skopała wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbulka
DO Lulu 33ge Witaj, dziękuję za odpowiedź. Miałam złe przeczucia co tej Pani i się wycofałam w ostatniej chwili, teraz umówiłam się na wizytę do dr. Szczyta i to chyba dobry wybór, ponieważ bardziej interesują mnie piersi niż bryczesy, dlatego postanowiłam wybrać lekarza o którym jest dużo opinii ze robi ładnie piersi. Nigdy nie mamy pewności, że będzie dobrze, ale lepiej udać się do lekarza do którego, są kolejki niż do takiego, który ma wolne terminy już za tydzień i to mnie zastanowiło... Bardzo mi przykro, że Ciebie nikt nie ostrzegł, tak jak Ty teraz ostrzegłaś mnie... Nie wiem, czy metoda body jet jest do końca dobra, ponieważ, gdy pod skóra jest płyn to skąd lekarz ma wiedzieć czy jeszcze trzeba odessać. Już jakiś czas przeglądam te fora o body jet i dzwoniłam do klinik, np. lekarze jak Pan Sankowski, czy Szczyt robią, tylko liposukcję, a nie body jet, więc nie wiem czy ze względu ma lepsze efekty... Zastanawiałam się też nad operacją w Czechach, bo ceny są niższe i podobno dr. Furmanek robi ładnie cyculki, tylko nie wiem, czy te opinie to, są od pacjentek, czy od osób reklamujących, bo takich jest tu chyba najwięcej, a potem ludzie cierpią ;o(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×