Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

a ja bede miec zabiej jeszcze raz....i musze czekac przynajmniej do czerwca...bez sesnu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zebra1111. Ja mam ten sam problem, a te naiwne dziewczyny wierzą, że body jet im pomoże i mimo ostrzeżeń porywaja się na zabieg. Napisz do mnie na maila: rosa1905@onet.pl, spokojnie powymieniamy swoje przykre doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was robiła body jet w Łodzi. Proszę o jakieś opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola2011.04
hej dziewczyny, a ile jesteście po zabiegu? może to takie krótkie pogorszenie, żeby później było lepiej? jaobiecałam sobie poczekać z narzekaniem do 3 miesięcy od zabiegu, bo podobno niektórzy dopiero po tym okresie widzą efekty? czy ktos cos wie na ten temat? ja juz jestm 1 miesiąc i troszkę iciało mam trochę obwisłe, czego nie miałam wcześniej, jakby mi sama skóra wisiała bez tłuszczu w środku, ciekawe czy to się wciągnie? Czy ktos ma jakies doświadczenie w tym zakresie? aha, ja robiłam w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Do Katee 83, po BJ, trzeba rzeczywiście dużo masować, ja potem robiłam endermologię . Powiem tak to było rok temu, obecnie Panie z gabinetu rozpoznają, że był robiony BJ i również twierdzą, że jest to najładniejszy brzuch jaki widziały po tym zabiegu. Nie przejmuj się tylko pracuj na nim, a nie będziesz żałować. Oczywiście w ubranku chodziłam 2 miesiące. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Do Pola, a czy wykończono i po BJ, Smart Lpo, on powoduje, że skóra się ładnie wchłania, sam BJ, pozostawia właśnie taki efekt brzydkiej skóry. Przechodziłam przez to wszystko w zeszłym roku w marcu. Jeśli nie miałaś SL, to wykup w gabinecie jakieś zabiegi ujędrniajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 445 masaże robiłam od miesiąca i robie dalejale juz sama bo sie okazalo ze mam za malo usunietego tluszczu i brzuch sie wiele nie zmienil i dlatego bede miec poprawde w czerwcu... teraz tez zaczelam cwiczenia ale genearnie nie moge doczekac sie drugiego zabiegu zeby miec juz z glowy... poza tym mnie cholernie bolało i boje się ze znow tak bedzie, ale musze przezyc... czy ktos mial poprawke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zos_zos
A co jest lepsze i skuteczniejsze jesli chodzi o taki zabieg SlimLipo Czy Body Jet ? jaka jest róznica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Witajcie, Dorzuce cos w temacie poprawek... masakra... skora jest fatalna, robilam poprawke slimlipo ale im dluzszy okres czasu mija od poprawki tym jest gorzej... Slimlipo ujedrnia skore, az strach pomyslec gdybym zastowowala inna metode po nieudanym body jet... Z drugiej strony teraz sobie tak mysle, ze nie wiadomo co gorsze, czy nierownosci bez poprawki czy ta " stara skora" ktora zwisa i jest cienka jak papier doslownie... zastanawiam sie co bedzie ze mna za pare lat, dodam ze nie mam jeszcze 30 a wyglada to nie za fajnie... Radze wam ograniczyc powierzchnie poprawek do minimum jezeli juz chcecie robic na tych samych obszarach .. i pamietajcie :) Zadna metoda nie zagrwarantuje ci nierownosci. ja mam po slimlipo nierownosci i po body jett.. wszystko zalezy do reki chirurga. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Szobera
gdybyś miała raz jeszcze zrobić ten zabieg patrząc na to co masz teraz ,a co miałaś przed BJ mimo wszystko zrobiłabyś go raz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
wiesz co, niby tak, ponieważ jak już wielokrotnie odpowiadałam w mailach, nie mam tego cholernego efektu jo-jo w tych okolicach... ale nie wiem czy tak będzie zawsze... gdyby sie udało za pierwszym razem byłoby super... tam skora wygląda ok w porównaniu do tej po poprawkach.. na poczatku, zaraz po poprawce, sytuacja była odwrotna, ale z czasem wygląda to coraz gorzej.. widocznie ujędrnienie skory po slim lipo przez podgrzanie włókien kolagenowych to efekt tylko chwilowy... Ja mam bardzo duzo rozstepow wiec i tak nie pokaze tych nog nigdy tak jakbym chciala... mysle, ze czy jestesmy zadowoleni z liposukcji wynika w duzej mierze od stanu wyjsciowego nog. Jezeli ktos mial koszmarne nogi to pewnie nawet gdy bedzie miala jakies tam fale nie bedzie mialo dla niego wiekszego znaczenia, bo i tak zmiejszyl mu sie obwod... Gdybym ja nie miala rozstepow w tych okolicach pewnie bym byla o wiele bardziej podlamana. Teraz robie lipolize iniekcyjna aby wyrownac jeszcze pare obszarow... efekty sa takie sobie.. ale jestem dopiero po 3 zabiegu ( a musze ich zrobic ok 10 ) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do..........
Dziękuję Ci Szobero za wyczerpującą odpowiedź.Trzymaj się i wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola2011.04
ja mam tylko jedno pytanie, czy ktos wie może po jakim czasie są ostateczne efekty??początkowo lokarz mówił mi, ze po około 3 miesiącach,a teraz im bliżej trzeciego miesiąca, lekarz mówi, że 3 miesiące to najkrócej w przypadku nóg...:( ile można czekać na efekty? ktoś cś wie konkretnego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pola2011.04
moim zdaniem wyniki są widoczne od raz,.po zajściu opuchlizny nic już nie zejdzie ://..........miałam bj więc wiem co piszę...u mnie trochę sadełka mniej ..minęło ponad pól roku.nie mam żadnej fałdki mniej od momentu zakończenie zabiegu..tyle i le mi wyciągnięto podczas bj tyle zeszło.Dla mnie mało satysfakcjonujący efekt pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowa dziewczyna
cześć dziewczyny wklejam to wszędzie Przeczytała parę stron i zainteresoawla mnie wrzawa i nagonka na pewna osobę z tej kafeterii.Wpisałam ją sobie w google.no niestety dziewczyny mają rację,zresztą sama wpadła dokonując wpisu,który pokazał,że dziewczyna o niku Swarcel reklamuje panią X z miasta Y.Na końcu zdania napisała _Zapraszamy cytuje: "..ja polecam gabinet w Sulecinie. Jak chce mogę podać link. Przystępne ceny. Zapraszamy." a to strona ,wklepcie stronę 57 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3219444& start=1680 i to by było na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnosnie tych ubranek uciskowych lekarz mi powiedzial ze zamiast kupowac nowe mozna poszukac i odkupic uzywany czy wiecie moze czy to sie praktykuje bo dla mne to dziwne ale moze ja sie nie znam bo ide na taki zabieg pierwszy raz.Ale jezeli tak to gdzie szukac uzywanego bo w necie to krucho.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskajj
Wiem ze jak moja znajoma robiła w Elite to podczas kilku pierwszych dni po zabiegu konieczne jest używanie chłonnych opatrunków oraz odzieży uciskowej. Takie czynności przeciwdziałają powstawaniu krwiaków oraz przyspieszają gojenie się tkanek i nie przeszkadzają one w wykonywaniu codziennych, lekkich czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lora30 Mogę odsprzedać moje ubranko uciskowe. Kontakt drrusin@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, również mogę odsprzedać ubranko uciskowe , to jest na brzuch , boki i nogi, jest cielisty, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafanek
moje dwie koleżanki robiły brzuszki w Sulęcinie, ja też sie decydowałam i jestem zadowolona. Moje boczki zmniejszyły się do rozmiarów nie wychodzących z dżinsów. Tłuszcz przeniesiony do piersi. miesiąc po, wielkość piersi superasta. Mąż zadowolony i ja też. Piersi jak u nastolatki. Polecam i body Jet na boczki i przeniesienie w piersi. Oczernianie Pani turczyńskiej mnie nie interesuje, sama prowadzę małą firmę we wsi pod dużym miastem, ceny mam lepsze niż w Szczecinie i tez ciągle ktoś na mnie najeżdza, ocywiscie na forach, no bo tu jest wolna amerykanka. nam to z autopsji, nie dam sie nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość body jet man
ok 3 tyg temu miałem wykonywany zabieg body-jet w krakowie, zabieg trawal od godz 15 do 18, wykonywany był na talie (boczki), przed zabiegiem trzeba bylo zrobic pare badań (ok 12). sam zabieg nie bolesny, jedynie odczucie "szarpania: ,najgorsze uczucie gdy tym "odsysaczem" najechal na jakaś kość ale do wytrzymania. 1 dzien z ran lala sie bardzo krew, duze krwiaki to tez trzeba zmieniac chociaz 2 razy dziennie opatrunki i postepowac zgodnie z zaleceniami lekarza(nosic pas uciskowy(koszt ok 350zl). po ok 2 tyg od zabiegu zalecany jest masaz klasyczny by poprawic funkjonowanie limfy i by szybciej schodzily krwiaki, gdy zejda calkowicie trzeba zrobic masaz drenazu limfatycznego do wymarzonego kształu:):) sam zabieg wynisol mnie 4500 + pas + zalecane leki,opatrunki itp. Wiec dla osób borykająch sie z jakimis probleami zachecam do wykonania body jeta, wg mnie warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafanek
Ja miałam efekt od razu, jak sie wstaje z fotela to już widać że ma sie dużo dużo mniej na sobie tłuszczu. Mi z ranek woda wychodziła przez 3 godziny, ale miałam chłonny podkład, potem już zdjęłam podkład. Masaz mi zalecono rozpocząć trzy dni po Body Jetcie. Wyglądam dużo szczuplej, znajomi pytają mnie jaka dietę sobie zaaplikowałam. Widać. Też polecam ten zabieg. Body Jet daje duże zmiany w wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PELNA WATPLIWOSCI !!!!
Witajcie dziewczyny. Od kilku miesiecy czytam to forum. Ciagle sie wacham czy i gdzie zrobic sobie odsysanie.Jesli tak to BJ cuzy Slimpo. Mam odstajacy brzuszek, marza mi sie odsysane bryczesy i wew strona ud. Czy moglby ktos w koncu prawde mi napisac!!! Najbardziej przemowily by do mnie zdjecia o ile ktos dysponuje. Najbardziej przymierzam sie do Pani Kasi z Sulencina. Jesli zdecydowalam bym sie teraz na zabieg, powiedzmy kolo 20 czerwca, to ile bedzie utrzymywala sie opuchlizna ??? Prosze o odpisanie na moje watpliwosci. Podaje adres mailowy, gdyby ktos zechcial mi zdjecia podeslac. pati_hh@yahoo.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Podaje maila osobom zainteresowanym odsprzedaniem ubranka uciskowego. karinaszut@wp.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki35
witajcie, jestem 4 miesiące po body jet .Tłuszcz z kolan i bocznych i wew parti ud przeniesiony do piersi po 350 ml do każdej. Efekt nogi- sa szczuplejsze bez widocznych nierówności .Ponieważ miałam malo tłuszczu a zdecydowałam sie ze względu ba piersi lekarz musiał pobierać w kilku miejscach aby zgromadzić wystarczającą ilosc tłuszczu.Ze względu na to po usuniętym tłuszczu z wew partii ud mam nieco obwisła skórę (za dużo usunięte bo nie było co usuwać). Ale ogólnie nogi ok. Piersi- zaraz po zabiegu wielkie opuchnięte i krwiaki.Balam sie ze zostaną nierówności. Teraz 4 miesiące po piersi miekie bez zgrubień tak jakby nic sie wcześniej nie zadzialo. Niestety piersi byly ładne tzn pelniejsze do 2 miesięcy .Teraz po 4 miesiącach wróciły do poprzedniego wyglądu i rozmiaru tak jakby przeszczepiony tłuszcz sie zmetabolizowal. Wniosek - bardzo dobra metoda na pozbycie sie tłuszczu zbędnego natomiast na pewno nie na powiększenie biustu. Serdecznie pozdrawiam wszystkich na forum. Koszt 16 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaamina
O rany, jak ci tyle weszło ? Mnie podali tylko 170ml. Nic nie zostalo, tylko kilka torbieli mam teraz . Nogi fatalne, pisalam tu wcześniej. Byłam w róznych klinikach jedyne co można z tym zrobić to podać kwas hialuronowy, ale kilkakrotnie i za ogromnie pieniądze. Wniosek: pirsi nadal brak w pakiecie ochydne uda wew, z bliznami i górami dolinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajlida
A ja mam dla Was dziewczyny szczyptę optymizmu. Mogę dać stanikowi wonderbra urlop,jestem zadowolona ze swojej figury i czuję się,jakbym błyszczała w świetle reflektorów. Zabieg body jet miałam wykonywany przez doktora Witwickiego na Wąwozowej na Kabatach. Doktor jest przyjacielski,potrafi zauważyć to,co w nas wyjątkowe.Słucha oczekiwań oraz wykorzystuje praktyczną wiedzę i umiejętności. Należy wykonać wszelkie badania ,co świadczy o profesjonalnym przygotowaniu zespołu na wszelki wypadek nawet wzdęcia . Podczas wykonywania body jet na uda anastezjolog zaaplikowała mi znieczulenie podpajęczynówkowe do kręgosłupa co sprawiło,że byłam świadoma podczas zabiegu,odczuwając jedynie delikatne przemieszczanie kaniuli wzdłuż operowanej okolicy,co nie sprawiało dyskomfortu. Skutkiem tego jestem szczęściarą ,która może nosić mini ,a pupa jest tak zgrabna ,że nieskromnie przyciąga spojrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajlida
Powiększenie piersi odbywało się już w znieczuleniu ogólnym, ponieważ jest to strefa szczególnie wrażliwa ,połączona nerwami z mózgiem. Aktualnie dysponuję pięknym biustem w rozmiarze C,który jest uniesiony i ma ładny kształt nawet bez specjalnego podparcia. Po zabiegu naprawdę dobrze się czułam.Siostra poprawiła poduszki,zaciągnęła zasłony i zaproponowała całonocną opiekę w razie problemów,których na szczęście nie było. Rano,po odłączeniu kroplówki piłam mnóstwo wody i pod kołderką,owinięta opatrunkami czekałam na męża,aby pocałował,żeby nie bolało. Jeszcze tylko siostra bardzo troskliwie i delikatnie wymieniła mi opatrunki,pouczyła o dalszym postępowaniu i rozstaliśmy się w sympatycznej atmosferze. Zatem jeśli chcecie ograniczyć ryzyko wyrządzenia sobie krzywdy i doznania uszczerbku na zdrowiu szukajcie profesjonalistów. Pozdrawiam cały zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka153
Nie masz racji u koiet owszem są nerwy ale żeby połączone z mózgiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×