Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość juhaska
sluchajcie laski, jak długo trzeba nosić ubranie uciskowe po zabiegu takim???? jedna z was napisała, ze chce ukryć że robiła zabieg przed rodziną i znajomymi. sama się zastanawiam, czy mówić, czy nie... bo to trochę dziwne może się komuś wydawać. ale przed mężem raczej nie ukryję. on mówi, że niczego mi nie brakuje i mam nic nie robic, ale nie chce wyjść na plażę z takimi ochydnymi udami i zwisami na brzuchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Juhaski
Juhasko, ubranie uciskowe należy nosić minimum kilka tygodni, ale jest to bardzo indywidualna kwestia. Zależy od tego, jak regeneruje się Twoje ciało i - to najważniejsze - od tego, co doradza Ci lekarz na konsultacjach. Dlaczego wstydzisz się przyznać rodzinie, że wybierasz się na zabieg? Dlatego, że Twój mąż jest zdania, że to niepotrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
do 445 trzymam kciuki żeby spadła temperatura za oknem bo będzie tragedia z tym ubrankiem.... dzięki za odpowiedź, jak mogę to jeszcze Cię pomęczę pytaniami:) Ja zabieg będę miała w piątek rano a w poniedziałek wracam do pracy, myślisz że dam radę tak funkcjonować, żeby nikt nie zauważył? Jak długo nosiłaś ubranko całodobowo i czy widać je pod cienką bluzeczką? Ja na wybór ubranka chyba nie będę miała wpływu, Pani Kasia powiedziała, ze ona będzie dla mnie miała ubranko. Napisz mi jak robiłaś ten masaż wałkiem? Taki normalny wałek drewniany do ciasta? Ile minut masowałaś brzuszek jednorazowo? Na czas masażu walkiem należy oczywiście zdjąć ubranko? Sorry może za głupie pytania, ale sama chciałaś:))) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
do juhaska wiesz, ja stwierdziłam, ze nie będę mówiła znajomym i rodzinie (mam na myśli rodziców, rodzeństwo itp)bo nie widzę takiej potrzeby. Nie spowiadam się im ze swojego życia bo to moja prywatna sprawa. Generalnie mało rozmawiam z innymi na tematy osobiste. A po drugie to też dla świętego spokoju, bo gdybym im powiedziała gdzie, po co jadę i ile za to zapłacę to pewnie bym się nasłuchała od jednych, że nie mam już na co pieniędzy wydawać, od innych, ze mi się w głowie przewróciło i plotkowaniu na mój temat pewnie by nie było końca a do tego sprawdzanie czy faktycznie jest efekt, czy to miało sens,czy na pewno siniaki mi zejdą, czy nie boję się powikłań itp.... Ja generalnie już dawno dostałam nauczkę od życia, że im mniej ludzie wokół mnie wiedzą na mój temat tym lepiej dla wszystkich i taką mam dewizę życiową. Jedyną osobą do której mam pełne zaufanie, że cokolwiek powiem nie wyjdzie dalej to mój MĄŻ, który zawsze wspierał mnie i nadal wspiera póki co we wszystkich moich decyzjach i tylko z jego zdaniem się liczę, co wcale ni oznacza, że zawsze i w każdym temacie się z nim zgadzam:))) Opowiem Wam dziewczyny w ramach anegdoty jak zachowała się kiedyś osoba, którą uważałam wtedy za swoją najlepszą przyjaciółkę: kupiliśmy kiedyś z mężem samochód. Pierwsze pytanie było o markę i rocznik, czyli normalne. Po tym pytaniu przyjaciółka siadła w necie ze swoim mężem i sprawdzili cenę takiego samochodu no i wtedy się dopiero zaczął krzyżowy ogień pytań: ojej, taki drogi, to ile daliście za niego, bo my z mężem sprawdziliśmy na internecie ile kosztuje.....a kupiliście za gotówkę czy na kredyt....a jaką ratę płacicie.....a na ile lat....a to ciekawe ile wy zarabiacie, bo przecież jeszcze mieszkanie spłacacie...a może już spłaciliście, co? A ile wam zostało do spłaty? A potem poszły różne ploty na nasz temat do wszystkich znajomych, którzy się na jej drogę napatoczyli...I nie tylko w temacie finansów..... Od tej pory BARDZO cenię sobie prywatność w każdym temacie:))) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym Sulęcinem to ...
... Się zastanów. Wiele osób narzeka na spartolony zabieg. Różne, nawet najprostsze zabiegi - wypełniacze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessas
Rok temu w Sulęcinie zrobiłam na uda wew. i bryczesy smartlipo.Oczywiście chciałam zaoszczędzić,stąd mój wybór.Szybko okazało się,że mam wklęsłe jedno udo(widać to było również w spodniach).Pani nic nie widziała,oczywiście.Twierdziła na początku,że potrzebne są masaże,potem przestała odpowiadać na maile.Oczekiwałam zwrotu pieniędzy za tę konkretną okolicę,ale bez skutku.Dałam Pani termin i czekałam.Potem znalazłam adwokata,który zajmuje się odszkodowaniami medycznymi.Umowa była jasna:on prowadzi sprawę i wygrywa ją,następnie dostaje kilka procent od wygranej kwoty. Załatwił wszystko w 3,5 miesiąca.Dostałam 7xwięcej,niż na wstępie prosiłam od Pani. Dzisiaj mijają 3 dni od poprawkowego zabiegu,tym razem w Łodzi.Efekty widać od razu.Wiadomo,że boli i ciężko w ubranku w taki upał,ale jest równo i bez zbędnych okaleczeń. Lekarz nie zadawał zbędnych pytań,kto i gdzie to zrobił(spartolił)wcześniej-po prostu to poprawił,dał gratis ubranko,następnego dnia sam zmienił opatrunki. Naprawdę polecam robić zabiegi,bo one mają poprawić nasze samopoczucie.Jednak jeśli coś nie wychodzi,nie bójcie się walczyć o swoje.Jesteście na wygranej pozycji.Zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Etna po co to piszesz na forum ? To watek body jett ..a co do twoich finansow.... kazdy ma prywatnosc taka na jaka sobie zapracuje :) Do gruszka 83 jakos dawno cie tu nie widzialam... zakonczylas pisac swoj watek o smartlipo, ze ci poglebilo nierownosci jednak nie potrafilas mi juz odpowiedziec na dalesze pytanie dotyczace " jak wyglada sprawa po " cos malo wiarygodna jestes... Do in-ga Czy ja wiem czy fajnie ? Zaplacilam 12 tys. To byla najdrozsza opcja. Wszedzie gdzie bylam gwarantowali mi darmowe poprawki ( nawet gdy cena za zabieg byla duzo nizsza ) Moglam zrobic inna metoda za polowe ceny u osoby ktora mi sie wydaje bardzo kompetentna - ale ulaglam modzie i kampanii marketingowej jaka tutaj zrobily firmy. ta osoba mnmie uprzedzila, ze body jet to nie jest najlepsze rozwiaznie. Dopiero teraz, po zabiegu, jestem w stanie odroznic kto tu jest FAKE i a ktore osoby to prawdziwe klientki. Ja naiwnie posluchalam tych ktorzy zachwalali urzadzenie i ta metode bezgranicznie ! Teraz wiem, ze ta metoda to lipa, moze sie u miektorych sprawdza ale przy mojej malej tkance tluszczowej gdzie potrzeba jest niesamowita precyzja- okazala sie klapa. Liposukcja to bolesny zabieg i mimo wszystko powinno sie robic sedacje. Po co sie stresowac, narazac na bol . Ja mialam Body jett i po 10 minutach mialam dosc ! chcialam uciec ze stolu a to dopiero byl poczatek. no i ten nadmiar wody wstrzykiwany do ciala, o ktorym juz tutaj ktos pisal, nie wydaje mi sie ze to jest najlepsza metoda liposukcji. Najlepsza moze jezeli chodzi o przeszczep tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do etnaa ubranko nosiłam nie było widać, ale był to marzec i kwiecień. Sądzę, że pod bardzo cienką bluzeczką może prześwitywać, możesz powiedzieć, że nosisz body obciskające. Jeśli chodzi o wałek to tak około 30 minut dziennie, tylko najpierw użyj olejku nie na suchą skórę, bo możesz się skaleczyć. Spokojnie w poniedziałek będziesz pracować i nikt nie będzie podejrzewał, że miałaś zabieg, tylko będą się zastanawiać, co zrobiłaś, że jesteś taka szczupła. Miłe to jest. Żadne pytania nie są głupie, pamiętam jak ja jechałam pierwszy raz czytałam uważnie co dziewczęta piszą i tak się przygotowałam. Na miejscu też zostaniesz otoczona opieką, nie obawiaj się, ja byłam 3 razy i ani razu nie miałam wpadki. Czy będziesz tam nocować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkusia
obecnie jestem między zakończeniam masarzy na brzuch i boczki a przed udami wewnętrznymi i kolanami. z brzucha i boczków jestem zadowolona. Z romiaru 42 na 38 w talii, zmiana widoczna, to samo chcę osiagnąć przy udach, rozmiarowo też jest obecnie 42, czy uda się zejść do 38, to mam nadzieję, Pani doktor mówi, że różnie moe być, nie gwarantuje takiego dobrego efektu jak przy brzuchu i bokach, ale pred brzuchem i bokami też powiedziała, że jeden rozmiar odzieży będzie mniej, a jest dwa. Jestem umówiona na środę, jedziemy całą rodinką w poniediałek i zrobimy sobie mały urlopik, ja wyszczuplanie, a mąż z małym jeziorko. moje danie jest takie, e abieg body Jet to dobrodziejstwo dla mnie na moją figurę i na moją psyche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leal do Szobera
Wydaje mi się, że w twoim wypadku to kwestia specjalisty, a nie metody. Ja też jestem, przeszło dwa miesiące po zabiegu i uwierz mi jest bardzo fajny efekt. Nie byłam masywna, lekarz nie miał za wiele roboty, ale po prostu się sobie nie podobałam. Teraz eksponuję nogi i myślę, że pozbyłam się kompleksów raz na zawsze. Moja pupa jest mniejsza. Robię endermologię - teraz chyba bardziej dla przyjemności, chodzę na siłownię - też dla przyjemności. Szkoda, że ktoś zepsuł twój zabieg, ale to nie jest reguła. Znam osoby tak jak ja zadowolone- to ich wskazówki pomogły mi się zdecydować na zabieg i na miejsce. Wybór 100% idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra2
Witam Dziewczyny moje ciało nadal wygląda żle, postanowiłam, że jutro zadzwonię do Maestrii w Krakowie bo tam robiłam zabieg i muszę tam pojechać niech coś z tym zrobią.. wydaje mi się , że to nie nieuczciwe człowiek wydaje 9tysięcy na to aby poprawić sobie wygląd a zostaje oszpecony..nie mogę się rozebrać do stroju bo się wstydzę swojego ciała zostały mi takie grudy a robiłam masaże, mam nadzieję , że zależy im na tym aby klient wyszedł zadowolony i tak mnie z tym nie zostawią, zaproponują jakąś pomoc aby moje ciało wyglądało normalnie , jadę na urlop za miesiąc i jestem załamana...odezwę się i napiszę czy pomogli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
a jak długo jesteś po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
No cóż, u mnie ta metoda się sprawdziła, efekt był dobry. Szkoda, że Ty będziesz mieć poprawki, ale bądź dobrej myśli. To się zdarza :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra2
jestem cztery miesiące po zabiegu, miałam cały czas nadzieję, że to zniknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek1973
A czy byłaś na konsultacji po zabiegu? Gdzie robiłaś zabiegi dodatkowe? Czy robił to ktoś kto zna się na rzeczy? Czy to nie jest tak, że robicie zabiegi body jet w klinikach, które nie należą do najtańszych, a potem kontynujecie kurację w opcji tańszej, bez należytj kontroli. Może w tym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Misiaczek
Zgadzam się z tobą. Przecież to nie jest zabieg, na który wydaje się ostatnie pieniądze. Dlatego trzeba konsekwentnie należy prowadzić coś co trafnie nazwałaś kuracją. I pod kontrolą jednego lekarza... Latanie po kilku miejscach jest nierozważne - bo wtedy tak naprawdę niewiadomo do kogo mieć pretensje. A przecież zawsze trzeba coś jeszcze zrobić. Leal - bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do misiaczek 1973 A co znaczy kontynujecie kuracje w opcji tanszej ? masaze, drenaz limfatyczny, endermologia ? O tym chyba wszyscy wiemy... i na czym ma polegac ta kontrola moja droga:) ? Kontrola polega na tym ze lekarz spojrzy i powie ci czy nierownosci znikaja tak jak trzeba... badz ci wcisnie kit " ze tak mialo byc" jezeli nie usmiecha mu sie robic poprawek nawet gdy widzi ze spieprzyl sprawe... Po zabiegu juz lekarz ci nie pomoze jak zle wykonal zabieg, potem trzeba odczekac min 3 miesiacy az mozna znowu ruszyc te czesci ktory zostaly nierowno zrobione. problem twki w precyzji i dokladnosci lekarz ktory robi zabieg moja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie, czytam być może nieuważnie, ale czy jest chociaż jedna osoba, która po Body jecie nie wymagałaby poprawek. Oczywiście z góry dziekuję za odpowiedzi dziewczyn zatrudnionych w Elite, bo tym zapewne wszystko wyszło super:) Bardzo łatwo wyłuskać te klika pań, które piszą na zamówienie klinik. Oczekuję odpowiedzi od realnych dziewczyn takich jak np. szobera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra2
Hi nie bardzo sobie wyobrażam aby jeżdzić codziennie na drenaże czy endermologię do miasta w którym na codzień nie mieszkam, wszystkie tak robiłyście?nie wydaje mi się, a zabieg wykonywała jedna osoba i tylko ona może ponosić winę kogo niby mam ją obarczyć panią od masażu-nie bądzmy śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Masaze sie robi 2- 3 razy w tyg, ale to nie wystracza ( w zasadzie to jest dobre na poczatek gdy jeszcze skora jest obolala i inne zabiegi nie wchodza w gre ) Powiem szczerze, ja zrobilam 4 razy masaz ale twardsze miejsca poznikaly dopiero gdy zastosowalam urzadzenie przypominajace endermologie ( jest to masaz pod cisnieniem, przy uzyciu swiatla na podczerwien i rolek wbudowanych w głowice ) W zasadzie nie ma to zadnej nazwy, aczkolwiek bardzo jest to podobne do endermologi ( z tym ze nie trzeba nosic ubranka uciskowego, rozprowadza sie za to oliwke na powierzchnie ciala a rolki wewnatrz głowicy ulatwiaja przesuwanie urzadzenia po skorze ) Po kazdym takim zabiegu mialam robiony drenaz limfatyczny ( urzadzeniem zwanym BOA ) Nie dajmy sie zwariowac, nie wolno stosowac takich intensywnych zabiegow czesciej niz 2 razy w tyg, nie ma sensu, zreszta na logike, popekalyby ci naczynka. . . Smiesza mnie wpisy, ze ktos cos proboje oszczedzac. W sumie wydalam na to wszystko ok 1000 zl dodatkowo. Niestety fale zostaly ( mimo miekkiego ciala ) wiec jest to blad czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do zosia samosia Sluchaj nie wiem, gdy czytalam to forum nikt do poprawek sie nie przyznawał :) i kazdy byl wniebowziety .. pojawialy sie niby jakies komentarze, ze ktos byl nie zadololony albo mial potem pofalowane cialo.. szkoda, ze nikt nie pisal gdzie u kogo co i jak. Normalnie troche mnie to smieszny bo odkad napisalam o mojej poprawce, nagle odzywaja sie panie ktore twierdza, ze jak wspaniale ze lekarz sie zgodzil na poprawke ( bo one takiej mozliwosci nie mialy ) albo mamy wpisy, ze poprawki to w sumie nie sa takie zle i nie powinnam sie przejmowac.. Nie wiem, nie robilam w pipidówie za 6 tys 2 partie z przeszczpem tylko w klinice ktorej sciany swieca od dyplomow i wyroznien za profesjonalizm.. Stad moja zalamka, A ja sobie mysle, ze jak teraz mi ktos spieprzy znowu sprawe to byc moze nie wyjde w kostiumie do konca zycia. im bardziej babrasz i poprawiasz tym dalej od fajnego efektu, bo mniej tluszczu zostaje do odessania. Bogu dzieki, ze u mnie jest jeszcze na czym poprawiac i wyrownywac... bo jakas pani tu pisala, ze jej za duzo tluszczu zabrali i teraz nie wiadomo co z tym robic... Ja jeszcze mysle o innej metodzie liposukcji, chociaz pewnie musialabym zebrac 5 -6 tys na poprawki, bo jak mowilam ten body jet i nadmiar tej wody wsytrzykiwanej mnie teraz nie przekonuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@zosia - no ja piszę dość długo na tym forum, poprawek nie wymagałam. Dziewczyny, tu się robi jakaś paranoja totalna. Jeśli ktoś cos napisze pozytywnie o Elite - od razu tam musi pracować. Jesli o MediDermie - na pewno jest jego wysłannikiem. Jeśli robił w Sulęcinie i jest zadowolony - na pewno pracownik tamtego salonu. Forum dotyczy zabiegów Body Jet - te z nas, które robiły, opowiadają jak poszło. Te, które się wybierają, pytają i sie dowiadują. Jezusie Nazareński, robiłam zabieg w Elite, jestem zadowolona z efektów. Przepraszam, że żyję. Mam ściemniać, że robiłam gdzie indziej? Nie odzywać się? O co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
Szobera - to zrozumiałe, że się stresujesz, ale będzie dobrze. Poprawią Ci i spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie83
Szobera, a pokazesz nam zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do nathalie 83 Wlasnie sie zastanawiam, czy pokazywac zdjecia, czy czekac na poprawki i wtedy zamieszczac fotografie. byc moze na maila wysle osoba zainteresowanym tak bardzo, bo zamieszczac publicznie jeszcze chyba nie czas, zeby wszystkich przestrzegac, bo byc moze doktor mi ladnie poprawi i wtedy powiem, ze to byl wypadek przy pracy ;P - zreszta taka mam nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gipsyi
We wrześniuu miałam zabieg na wewnętrzna stronę ud, w jednej podobno z najlepszych klinik w W-wie, spartaczono mi jedną nogę, zupełnie inny kształ od drugiej. Nogę poprawiła mi Turczyńska, teraz jestem zadowolona, obie nogi sa jednakowe. W W-wie zapąłciłam prawie 10. 000zł bez paru złotych, opieka super, noc jak w hotelu. I co z tego. U Turczyńskiej zapłaciłam 500z. Byłam głupia, że nie pojechałam do niej za pierwszym razem. Zaoszczędziłabym 8 000zł, za które miałabym tydzień w super spa. Poleciłam ja wielu moim koleżankom, które skorzystały z jej usług. Nie chciałam robic poprawki w W-wie poniewaz dano mi do podpisania klauzule, że efektu moze nie byc.A Turczynska moa noge na lato naprawila.j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leal do Szobera
Szobera, zanim się zdecydowałam na zabieg, zgodnie ze wskazówką kogoś z forum sprawdziłam w sanepidzie, które miejsca są w wykazie klinik. Czy ty sprawdziłaś przed zabiegiem , czy tylko kierowałaś się dyplomami. Ja do dyplomów na ścianach mam podejście z rezerwą... Kiedyś u ginekologa zadałam sobie trud i poczytałam i strasznie mnie to rozbawiło - były tam jakieś dyplomy od firm farmaceutycznych. 90% kretyńskie i zbędne. To taka szkoła nibyamerykanska - zbieraj certyfikaty i wytapetuj nimi gabinet ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Róża Luksemburg, Natalie83 i jeszcze parę nicków! Za taka aktywność to szefowa kliniki p. Lidia Kwiatkowska powinna dać wam premię albo następne zabiegi w gratisie. Działajcie dziewczyny, bo urządzenie w leasingu i trzeba napędzać klientki, żeby się szybciej spłaciło. Dość mam tych wszystkich kłamliwych wpisów na forum i szukania następnych naiwnych. Może ten mój wpis spowoduje, ze następna dziewczyna chwilę pomyśli zanim pobiegnie odsysać sobie tłuszcz za pomocą BJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do Leal Kierowałam sie wyborem lekarza...doswiadczenia, cv odbywanych praktyk, szkolen. . serio nie wiadomo czym juz sie kierowac. . . moze po prostu mialam pecha i to byl jego kiepski dzien, bo byly tu juz dziewczyny ktore go zachwalaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×