Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Ja w leaginsach
Dziewczyny jestem już 2 miesiące po zabiegu Body jet na uda. Piszę do Was bo sama po zabiegiu interesowałam się tym forum gdyż miałam dużo czasu na przemyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki, co wam pomagało na to cholerne swędzenie brzucha i piersi po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka78
Masakra...mam zabieg 24 kwietnia w La Perli!Czytam to forum od 4 lat, ale tak naprawdę teraz się boję! Nie przeczytałam na temat tej kliniki ani jednego pozytywnego komentarz, ale i dotąd ich nie szukałam... Konsultacje wypadły dobrze, udzielono mi odp na wszystkie pytania, wyznaczono termin i przyniesiono wycenę (11400 uda wewn,bryczesy i przeszczep do piersi!).Pomyślałam,że wysoka cena będzie gwarancją jakości...Z chęcią zrezygnowałabym...Jeśli się nie rozmyślę, napiszę rzetelnie co i jak.Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pod opieką lekarzy z http://centrumliposukcji.pl, przeszłam już zabieg Vaser lipo. Gabinet poleciła mi szwagierka, która w zeszłym roku korzystała z ich usług. Lekarze bardzo fajni, odpowiadają na wszystkie pytania rzeczowo i konkretnie. Efekty na mojej talii już są widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z tej oferty: http://www.chplast.com.pl/zabiegi/liposukcja Na konsultacji pani doktor wszystko ładnie wytłumaczyła, zapewniała że będzie wszystko dobrze. W chwili obecnej jestem jakieś 8 miesięcy po zabiegu liposukcji. Efekty nie samowite, naprawdę polecam ten zabieg. A najważniejsze, dla pań z dużą ilością tłuszczu ten zabieg nie jest wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po bodyjet
do oleska ..... ja mialam w laperli . 2 lata temu . Klinika sama w sobie okej. Nie mialam zastrezen , poza tym ze nikt po zabiegu juz nawet nie zaptytal czy wszstko okej , np po tygodniu czy jestem zadowolona z przebiegu rekonwalescencji itp. Juz pisalam tutaj na 94 stronie. Zaplacilam 13 tys. Przeszczep do piersi mozesz sobie naprawde darowac. Oszczedzi Ci to pewnie Kolo 5 tys , duzo bolu, a piersi i tak po 3 miesiacach wroca do poprzedniej wielkosci. Juz nie mowiac o tym jakie zwapnienia powstaja w piersiach, ja po roku zrobilam zdjecia robiac usg, sa one pod palcami wyczuwalne jako kulki i nigdy czlowiek nie jest pierwien czy to zwapnienie czy moze jednak guz. Na brzuchu widac poprawe, nie bylo komplikacji. Po zabiegu jest bol, a do samego zabiegu jestes uspiona. W nocy przychodzi pielegniarka, ale po 1 nocy wychodzisz i zostajesz z bolem sama. Ja w 3 dobie prawie zemdlalam pod prysznicem, moj maz mnie wyciagnal. Jak mialabym jeszcze raz decydowac to moze bylaby to Laperla ale tylko brzuch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz miesiac po zabiegu moge powiedziec ze piersi zdecydowanie mozna sobie darowac. Zreszta szczerze mowiac gdybym wiedziala, ze efekty beda az tak bardzo niezauwazalne (na brzuchu i boczkach rowniez) znalazlabym tysiac pomyslow jak lepiej wydac te pieniadze, ktore wydalam i które bede splacac cały rok:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszka76
Byłam dzisiaj na body jet w La Perla na Łowickiej. Zabieg przebiegł szybko i sprawnie a pobyt ok 4h w sumie minął szybko i czułam się bezpiecznie dzięki opiece anestezjologa i bardzo troskliwej pielęgniarce. Chodziły, sprawdzały, pytały... Sam zabieg trwał ok 2h, cały czas spałam:-) Był całkowicie bezbolesny. Pani Doktor bardzo rzeczowa i w pełni wyjaśniła co będzie robić. Nie zdecydowałam się zostać na noc bo czułam się dobrze, brzuch i boki spuchnięte i lekko bolesne ale podobno jutro będzie bardziej bolało. Zobaczymy:-) Generalnie jestem zadowolona z zabiegu no a jeśli chodzi o efekt to zobaczymy za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wykonywany Secret RF czytałam, że Izabela Trojanowska też robiła sobie ten zabieg :) nawet o tym nie wiedziałam, jest to zabieg na lifting twarzy falami radiowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, ja chciałam sobie zrobić Body Jet na uda wewnętrzne, ale doktor mnie przekonał, że jest lepsze i łagodniejsze urządzenie Lipomatic, juz jestem po zabiegu i jestem bardzo zadowolona, prowadzę vloga na You tube - Odmładzanie, Odchudzanie, nagraliśmy mój zabieg i niedługo opublikuję, na razie jest opublikowana rozmowa z doktorem, jesli któraś z Was zastanawia się nad liposukcją to polecam sprawdzić wszystkie dostępne metody. Jesli wybierzecie dobrego lekarza to napewno z efektu będziecie zadowolone, u mnie dopiero kilka dni po zabiegu, mam specjalne ściągające spodenki i odczuwam lekki dyskomfort, ale mimo to juz jestem w niebo wzięta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam robiłam body-jet u dr. osadowskiej poznań nie polecam jest tragedia wyglądam gorzej niż przed miałam ładny brzuch bez rozstępów tylko z tłuszczykiem chciałam się pozbyć to mam za swoje jeden wielki płacz a brzucha nawet mężowi wstydzę się pokazać góry i doliny mega nerównośći kiedy byłam żeby to poprawić to po poprawce wyglądam jeszcze gorzej a pani osadowska twierdzi że jest ok i udaje że nic nie widzi.teraz chcę udać się gdzieś by to poprawić ale się boje nie dajcie się namówić wspomnę że skóra na brzuchu dalej pobolewa zostały siniaki i nierówności zanim zdecydujecie się na oszpecenie to dajcie mi znać przeslę zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc88
Kochane!!odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam!!! ja jestem po liposukcji NIL..niby najlepsza bo najmniej inwazyjna!! lekarz dr Wiatroszak we Wroclawiu mi ja wykonal, uda wew i zew. zaplacilam 12tys!! a mam tragedie!! bardzo zaluje swojej decyzji!! nierowno oddessany tluszcz, doly i nierownosci!!!! porazka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, co ma NIL do Body-Jet'a? To nie to samo! Odradzaj sobie na stronie NIL'a. Poza tym, zanim sie pójdzie na taki zabieg to lepiej sobie trochę poczytać na ten temat ... Wiedza jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a jak widać brak wiedzy boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaKorn
Dziewczyny mam do Was wielką prośbę!!! Która z WAs wykonywała zabieg body jest z przeszczepem tłuszczu do piersi u dr Osadowskiej w Poznaniu? Proszę napiszczcie czy jesteście zadowolone z efektu, czy nie ma nierówności na brzuchu, czy tłuszczyk w piersiach utrzymał się dłużej? I jak z bólem, czy bardzo bolało? Bardzo proszę o opinie na temat pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaKorn
I jeszcze mail Ania.korn@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Ani Korn przeszytaj mój post z sierpnia na temat dr osadowskiej nie polecam jest tragedi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moge prosic o wyslanie zdjec po zabiegu u dr Osadowskiej? Bardzo dziekuje. Planuje tam zabieg.... mail: fileiro@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agade
Witam w październiku mialam bodyjet pośladków i ud u dr Osadowskiej w Poznaniu.nie wiem jak inni ale ja moge tylko dobrze mówić o pani doktor i zabiegu u niej.jest bardzo sympatyczna i miła, przez cały czas zabiegu ( około 2 godzin )zabawiala mnie rozmowa razem z asystujaca jej pielegniarka by zabieg był mniej bolesny i bym nie skupiala sie na bólu. No niestety moi drodzy do bezbolesnych on nie należy-nacinana jest skóra skalpelem by mozna wprowadzić rurkę z roztworem znieczulajacym i lekarz zdecydowanymi ******* przesuwa tą rurke by rozprowadzic płyn. Nie powiem ale kilka razy krzyknelam z bólu i zaciskalam zęby czekajac aż sie to skonczy.ten etap zabiegu byl najgorszy.po krotkim czasie gdy ten plyn zaczyna dzialac to rzeczywiście usuwanie tłuszczu nie jest juz bolesne, czuc ruchy pod skórą.w trakcie zabiegu lekarz każe sie przekręcac w różne strony by miec lepszy dostęp do odsysanych miejsc.pod koniec pani doktor kazala mi wstać, dokładnie przyjrzala sie czy równo jest odessane i by było idealnie kazala mi sie jeszcze raz położyć i zrobiła drobne poprawki.po zabiegu upewnila sie że sie dobrze czuje, dała receptę, założono mi ubranko uciskowe i wyszłam do domu.efekt widoczny od razu.potem wiadomo siniaki i drobna opuchlizna ale ogolnie dojście do siebie po zabiegu nie jest długie. Wiem o czym mowie bo oprócz tego zabiegu bodyjet w poprzednich 3 latach przeszlam 3 liposukcje wal w pełnej narkozie.wszystkiego są plusy i minusy-w narkozie nie ma bólu w trakcie zabiegu ale dłużej odzyskuje sie siły po,a w bodyjet minusem jest ból w trakcie wprowadzania plynu pod skórę.nie polecam jesli ktoś jest bardzo wrażliwy na ból, sle z drugiej strony warto pocierpiec dla efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agade
I jeszcze jedno-kazdy kto decyduje sie na liposukcje musi zdawac sobie sprawę że często są jakieś nierówności po odsysaniu.i kluczowa sprawa-po liposukcji niestety trzeba bardzo uważać na to co i ile sie je ( w przeciwnym razie tłuszcz odkłada się w innych miejscach na ciele niż te poddane liposukcji).Liposukcja to nie dieta cud.należy też zdawać sobie sprawę że zawsze może dojść do powikłań.Przede wszystkim trzeba mieć też realne oczekawania co do efektów zabiegu a wtedy miło cie efekt zaskoczy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowaDama
Witajcie. Wczoraj poddała się zabiegowi BodyJet z przeszczepem tkanki w piersi. Trochę jestem zbolała to jak duże zakwasy po intensywnym treningu. Dosyć dużo płynu wypływa więc stosuję podpaski bawełniane☺ . Na efekty na pewno trzeba poczekać... Miałam robiony cały brzuch i uda wewnętrzne. Doktor poinformował mnie że też uczknął co nie co z boczków by był lepszy efekt. Zobaczymy. Piersi mam olbrzymie ale zdaję sobie sprawę że to niestety się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowaDama
Witajcie. Wczoraj poddała się zabiegowi BodyJet z przeszczepem tkanki w piersi. Trochę jestem zbolała to jak duże zakwasy po intensywnym treningu. Dosyć dużo płynu wypływa więc stosuję podpaski bawełniane☺ . Na efekty na pewno trzeba poczekać... Miałam robiony cały brzuch i uda wewnętrzne. Doktor poinformował mnie że też uczknął co nie co z boczków by był lepszy efekt. Zobaczymy. Piersi mam olbrzymie ale zdaję sobie sprawę że to niestety się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIoletowaDama
chodziło mi tylko o delikatne wypełnienie tego co "zjadły dzieci" nie o powiększeniem. Zostałam poinformowana o postępowaniu po zabiegu ale chciałabym też dopytać forumowiczów co należy robić po zabiegu z piersiami i ciałem, jakie kremy lub maści stosować kiedy masaże i jakie ( co lepsze limfatyczny czy rolki) kiedy sport. Czy biust należy jakoś szczególnie traktować, masować, nosić biustonosz czy nie, prowadzono mi by omijać ciepłym szlakiem... Piszcie Kochane Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po Body Jet z przeszczepem tłuszczu do piersi w Klinice la Perla u dr Aldony Stachury. Jest teraz na to promocja. Efekt lepszy niż się spodziewałam, pierwszy raz od lat zobaczyłam u siebie wcięcie w talii. Przeszczepiony tłuszcz też się bardzo dorze przyjął. Moim zdaniem zabieg idealny - odejmuje się tam gdzie za dużo, dodaje tam, gdzie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno część tłuszczu wchłania się po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caly sie wchlania - nic mi nie zostalo - szkoda kasy przysiegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno efektywność zabiegu jest lepsza niż w innych metodach i odczas jednego zabiegu można stracić do 5L tłuszczu na 100 kg masy ciała. Więcej podobno nie można. Polecacie jakiś dobre mejsce z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam body jeta już dwa lata temu, w Warszawie na Topiel. Zabieg ńie odchudzający, a,w modelujący sylwetkę - pozbyłam sie brzucha i boczków, mojej zmory która nie chciała zniknąć ćwiczeniami i dietą. Do dziś brzuszek płaski, takze jest super :) a do Chmielewskiego chodzę teraz tylko na botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na konsultacji u dr Bromy. mam do niego zaufanie bo miałam już u niego trzy zabiegi. Rozmawialiśmy ponad pół godziny na temat urządzenia, Broma ma i body-jet i vibro-lipo. Mówił, że vibro-lipo jest precyzyjniejsze niż body-jet i przy tak dużym odsysaniu jak moje (boki, brzuch, plecy) lepsze będzie vibro-lipo. uprzedzał, że mogą być nierówności, chociaż mówił że woli vibro lipo bo jest ich mniej niż po body jecie. Najbardziej boję się że będę cała fioletowa bo ja się okropnie siniaczę ale wolę to niż obecny tłuszczyk. aha i mówił ze aby zmniejszyć nierówności konieczne póżniej masaże. Napiszę po zabiegu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka miała liposukcję. Dużo o tym czytała swojego czasu, ja też się trochę interesowałam i mogę powiedzieć, ze body-jet jest najlepszą metodą. Kaśka z tego co pamiętam robiła w Łodzi na Rydzowej w Dream-Med. Efekt łał, teraz tylko trzyma się diety i regularnie ćwiczy i wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×