Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość bess79
Do szobera Podaj proszę swojego priva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jeszcze nie, nadal zbieram informacje (plan byl taki by zrobic zabieg w lecie 2011 roku). Chcialabym nawiazac wiecej kontaktow z kobietami, ktore (naprawde) robily body jet z przeszczepem tluszczu w piersi. Zauwazylam, ze na forum coraz mniej konkretnych informacji a coraz wiecej wyzwisk i niezdrowych emocji. Zastanawia mnie tez dlaczego tak malo osob wystawia pozytywne opinie tej metodzie, czy nie czeka sie dlugo na termin zabiegu a to znaczyloby, ze jest dosc popularny...obawiam sie, ze po prostu kobitki najzwyczajniej w swiecie boja sie napisac, ze sa zadowolone bo zaraz spadnie na nie lawina oskarzen. Ja obiecuje zdac relacje jak tylko wyjde z pierwszej konsultacji:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw bralam pod uwage Kriocentrum, dr Brome i skin clinic, potem Brome i Witwickiego bo jednak zalezalo mi, zeby zabieg wykonal chirurg plastyk. Nadal nie wiem...czekam na wiecej opinii osob wiarygodnych, sam anonimowy post na Kafeterii "body jet robilam u dr X lub dr Y i jest super " to dla mnie za malo. Bardzo prosze te z Was, ktore powiekszaly biust ta metoda o kontakt na priv jesli z jakiegokolwiek powodu nie chcecie wystawiac tu na Kafeterii pozytywnej lub negatywnej opinii tej metodzie jak i osobie wykonujacej zabieg. Moj adres email kimi74@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bess79
Do malwina69 Jeśli możesz to podaj swój. Mój jest z nazwiskiem w adresie i wolalabym go nie ujawniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do bess 79 weberanonim@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuutka
mam prośbę czy może ktos robił body jet u dr marii noszczyk ? w melitusie? jestem bardzo zaiteresowana ale z drugiej strony boję się i nie wiem czy warto !? pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodi92
Witam! Chciałam spytać, czy któraś z Was robiła zabieg Body Jet w Katowicach w klinice 2000, lub w którejś z Łodzi (jeśli tak, to w której). Ile zapłaciłyście za pełny zabieg odessania tłuszczu z brzucha i przeszczepu do biustu, no i jak efekty? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliMacBean
Robiłam na Śląsku, ale w Chorzowie w Klinice Weiss. Bardzo dobre miejsce, a ja jestem zadowolona z mojego nowego brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodi92
AliMacBean czy mogłabym dostać do Ciebie jakieś namiary (np. adres e-mail) bo mam kilka pytań, a nie wiem, czy zgodzisz się 'rozmawiać' o tym tak na forum :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercidi
strasznie tu głosno na tym forum az starch zaoytac sie o cokolwiek. Mama problem z brzuchem rok temu urodziłam dziecko i za nic nie moge wrocic do dawnej sylwetki. Duzo czytam na temat body jet i chce zrobic zabieg. Byłam juz na jednej konsultacji ale nie jestm zadowolona z podejscia lekarza zrobił na mnie ogolnie nie najlepsze wrazenie. Jestm z Warszawy, mozecie mi polecic sprawdzona klinike, gdzie moge zrobic zabieg. nie mam czasu chodzic na konsultacje. czytałm, ze w Otwocku jest dobra klinika niestety nie pamietam jak sie nazywa. moze cos wiece wiecej na ten temat. joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodi92
Chyba chodzi o kriocentrum w Otwocku :) Ja tez bardzo dużo ostatnio czytam. Z tego, co wyczytałam, to w Warszawie zabieg ten przeprowadza dr Broma, którego z reszta zobaczyłam na filmiku na stronie rozmów w toku. Tam jest pokazane, jak ten lekarz wykonuje zabieg body-jet. Myślę, że gdybym mieszkała bliżej Warszawy, to zdecydowałabym się własnie na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bess79
W Otwocku jest Kriocentrum i robi właśnie dokto Broma. Mają całkiem przyzwoite ceny i niezłą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmój tyłek
Widziałyscie na stronie Pani Kasi mój tyłek? Ja jestem bardzo zadowolona, ale na pewno zaraz odezwa sie negatywne opinie. Podoba mi sie na stronce Pani Kasi to, że zdjecia sa zywe. Na moim nawet widac jeszcze slady płynu poznieczulającego. Po masazach tyłek jest jeszcze łądniejszy. Popodziwiajcie. Chyba nikt nie napisze ze nie ma efektu, bo rozmiar w spodniach mam mniejszy o jeden rozmiar. Cacuszko ten mój tyłeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiastusia
Widziałam, ładny. Rzeczywiście naturalne zdjęcia bez kamuflażu. Poczekaj kilka godzin, zaraz Cię sfora naskoczy, ze reklamujesz klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hopera
Hał, hała, z takiej dupy to nic gorszego zrobic nie mozna. Hała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony dąb
skora Pani Ksia jest taka dobra specjalista- czego nie neguje to dlczego nie ma jej gabinetu na stronie body jet: http://mybodyjet.pl/index.php?id=129 sa wszytskie polecane kliniki przez producenta są a Pani Kasia tam nie występuje... moze ona ma jakis inny sprzet no wiecie nie oryginalny i dlatego ma takie niskie ceny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu2kaliptus
W kriocentrum nie pracuej dr Broma, tylko dr Kłos i dr Batijewski. 3 tygodnie temu robiłam tam nazbieg. Faktycznie ceny maja dobre a podejscie do pacjenta super. Bardzo dobrze sie tam czułam. Jeżeli chodzi o efekty to nie wypowiem sie, narazie czekam z niecierpliwoscia az mi te paskudne siniaki do końca poschodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmój tyłek
Też mnie to zastanowiło dlaczego nie ma pani Kasi na liście klinik wykonujących Body Jet. Przed zabiegiem poprosiłam Pania Kasie o przesłanie mailem certyfikatu, przysłała mi. Na stronie Body Jet nie są wymienione wszystkie kliniki a tylko rekomandowane, czyli te które płacą za reklamę swojej kliniki na stronie firmowej, a później doliczają Ci to do zabiegu. Czyli to klijentki za to płacą. Mój tyłek nie zapłacił za reklamę kliniki a tylko za pracę Pani Kasi. To mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu2kaliptus
tyłku ale piszesz pierdoły zaraz sam sie wkopiesz. Ta strona jest po to, zeby pacjentki mogły znaleśc rekomendowana Klinike przez firme bj gdzie wykonac mozna zabieg. Nie rozumiesz jaki charakter ma ta strona .... przejzyj ja i POMYŚL! Pani kasi z Sukecina tam nie zamieszczono nie wiedziec czemu. Moze faktycznie nie ma oryginalnego sprzetu (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to?
a kto to ta pani kasia. ciekawe, że nikt o niej nie pisze doktor taka a taka, tylko pani ... jak pani do dziecka, z warzywniaka, z kiosku ruchu. o co tutaj chodzi? jestem początkująca w temacie - dopiero zastanawiam się gdzie wybrać się na konsultację... czy ktoś mi wytłumaczy o co chodzi. rzeczywiście na stronie body jet ani widu ani słychu o niej ;-) Werka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to?
p.s. a ja uważam , że dobrze że jest taka strona - dla mnie znaczy że ktoś porządnie podszedł do sprawy.Dla mnie to jest profeska. Jeśli zagląda tutaj na forum - to gratuluję podejścia do sprawy. Werka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmój tyłek
Wszyscy o niej mówią Pani Kasia, więc ja też. Sprzęt widziałam, jest taki sam jak na filmikach w necie. Zawsze mozesz rozwiac watpliwosci i zapytac u źródła. Kto pyta nie błądzi. A ta Pani Kasia robi zabiegi w Sulecinie, nie jest chirurgiem plastycznym jak wielu lekarzy, któzy robią te zabiegi i ceny u niej sa bardzo przystępne. Z całej Polski ludzie do niej jezdzą bo bierze dwa razy mniej niz gdzie indziej. Od 3 lat robi lipolaser z odsysaniem, wiec ma dużą wprawę. Ja jestem zadowolona, mój tyłek jak przeczytałaś jej na jej stronce www.chiropraktyka.com, tylko musisz zejs na sam dół pod tekst. Trafiłąm do niej z tego forum. Dziewczyna wcześniej pokazała brzuch, który zrobiła jej Pani Kasia. Musisz popatrzec wcześniejsze wpisy i najdziesz zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to?
Dziękuję za radę, ale wolę zapłacić więcej i zrobić zabieg gdzie indziej. 1. U specjalisty 2. W klinice 3. Jak najbliżej miejsca gdzie mieszkam i zdam się na zdrowy rozsądek i wybiorę miejsce sugerowane przez body jet , które znalazłam na stronie www.mybodyjet.pl W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenKopyt
Zainteresowana jestem BOdy Jet a prace pani Kasi mi się podobają. Napisałam do dystrybutora Body Jet czy pani Kasia ma sprzęt od nich czyli z najwyższej pólki, dostałam taka odpowiedź: "Witam Panią Tak potwierdzam iż Pani Katarzyna Turczyńska zakupila sprzęt oryginalny u oficjalnego dystrybutora. Została również przeszkolona przez naszych szkoleniowców i posiada na to odpowiedni certyfikat potwierdzający Z poważaniem Best Regards Mariusz Szydłowski Look Med Device Sp.zo.o ul.Lelewela 6A/3 10-021 Olsztyn NIP 739-37-57-754" Wysłałam maila z zapytaniem wczoraj i juz rano dostałam odpowiedź. Różnica w cenie za zabieg u pani Kasi a za zabieg u 2 innych lekarzy, do których wysłałam zdjęcia, a na ich stronie nie ma ich prac, czyli nie wiadomo jakie maja efekty, jest za brzuch i boczki nastepująca: P Kasia 5000zł za 2 obszary u 1. lekarza ( nie będę wymieniac zeby ktoś nie posadził mnie o złe zamiary ) 9500zł u 2. lekarza 10000zł. Mam do pani Kasi niedaleko, ale gdybym miała jechac daleko to i tak wybrałabym ją, poniewaz cene jej zabiegu jest w pierwszym przypadku o 4500zł mniejsza a w drugim przypadku o 5000zł mniejsza. Jestem majętną osobą, ale nie wyrzucam na ulicę 5 zł a co dopiero 5000zł. A, nocleg w Sulęcinie w pensjonacie z basenem, z którego nie skorzystam kosztuje 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooooooo
jak juz sie pofatygowałas i napisałas maila to dzis napisz drugiego i zapytaj sie dlaczego Pani Kasi nie ma na liscie rekomendowanych przez nich Klinik???? jestem bardzo ciekawy jaka bedzie odpowiedz........ a to, ze za zabieg bierze mało w zadnym stopmniu do mnie nie przemawia,słyszałem nie najlepsze opinie nt w/w gabinetu. a zdrowie jest najwazniejsze liposukcja to nie zabieg kosmetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercidi
dzieki za informacje:) zapisałam sie na konsultacje do Kriocentrum do dr Kłosa,dzwoniłam tez do dr Bromy ale w zaden sposób nie pasowały mi terminy konsultacji. Jak nie spodba mi sie w kriocentrum pojde do bromy:) zdam relacje jak bede po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelenKopyt
Czy Ty czytac nie umiesz? Juz ten temat wałkowali przed nami. Za umieszczenie kliniki na stronie dystrybutora trzeba płacic, a opłaty nie ponosi klinika tylko my, klienci. Dlatego zabiegi są droższe w klinikach, które przeznaczają częsc przychodów na reklamę. Reklama nie jest tania, ale przyciaga klientów. Zapisałam sie do Pani Kasi do Sulęcina. Zrobię zdjęcia i poomiar przed zabiegiem i zdam relację. Oczywiście umieszczę zdjęcia , wybaczcie bez twarzy, bez brody tylko to co będę odsysac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×