Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Mgdziucha
Umówiona jestem na Body Jeta na udka wewnętrzne do Sulecina. Czy ktos robił wewnętrzne? Wszyscy tylko o bryczesach. Nawet nie wiedziałam o tej podwyzce, ale ja mam jeszcze w tym roku. Gdyby w przyszłym, to też bym zrobiła, to jest taka duza róznica. Wczesniej robiłam usta u pani Turczyńskieji tez mam bardzo miłe wrażenie. Nie jest bufonem jak inni lekarze. Kiedys robiłam usta u pana doktora, który jak poszłam z reklamacja wyprosił mnie z gabinetu. Usta od pani Turczyńskiej są super i dlatego zapisąłm sie na udka wewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiającasięjeszcze
Witam, czy mogłabys podac mi namiar na stronę lub numer telefonu do Sulencina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelik111
Mdziucha, daj znac co z ta cena bo tez przymierzam sie do zabiegu pod koniec stycznia lub na poczatku lutego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1977
Zapisałam się na zabieg na 05 stycznia 2011 po długich wahaniach. I w końcu czuję zadowolenie że podjęłam tą decyzję. Moją zmorą są grube uda, ile bym nie ważyła one zawsze pozostają grube. Tylko dlatego zdecydowałam się. Nie z pójścia na łatwiznę, bo każdą dietę doprowadzam do końca i osiągam rezultat...wagowy, bo niestety sylwetka , a w szczególności niektóre jej partię pozostawiają do życzenia. Będę go robić u Pani Kasi Turczyńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka00
Ten wątek powinien sie nazywac BODY JETT U TURCZYNSKIEJ - ohydna reklama taniego gabinetu. Jestescie juz wszedzie - tak namolnego PR-u dawno nie widzialam. Zero konkretnych informacji tylko w kolo macieju o Katarzynie... Sick ! Zabieracie miejsce do innych konkretnych wpisow na temat tego zabiegu, naprawde drogie Panie zalozcie sobie osobny watek zamiast robic ludzi w balona. Efekt - tylko Sulecin jeszcze robi tu wpisy - reszta zazenowana tania reklama nawet sie przestala odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynasz
Zgadzam sie w pełni z poprzedniczką. Sama szukam konkretnych informacji, ale gdy natrafiam na Sulencin, nawet sie nie wczytuje, swoją namolnością robicie jej antyreklamę. Co gorsza wiele wątków na Kafeterii jest przez namolnie reklamujace panie opanowana, co irytuje i zmusza do poszukiwania informacji na innych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka00
Justynasz to sa naganiaczki Turczynskiej. Akurat mialam ta " przyjemnosc" popatrzec na inne wpisy gdzie uporczywie przekonuja o cudach jakie dzieja sie w tym tanim gabinecie- szkoda, ze wklejaja te same wpisy, widac ze im sie wena tworzcza skonczyla i pisza ciagle o tym samym. Postanowilam przeczytac cale forum i znalazlam wpisy o tym ile osob jest niezadowolonych z uslug tej Pani !! Ta Pani Turczynska jest na czarnej liscie chirurgow plastykow !! http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3593439&start=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka00
08:32 [zgłoś do usunięcia] Koliwka Do czarnej listy dorzucam Katarzyne Turczyńską z Sulęcina,partacz bez kwalifikacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! Cena odpowiednia do warunków byle jakich i poziomu świadczeń!!!!!! 08:34 [zgłoś do usunięcia] Roki Potwierdzam-Beznadziejna p.Kasia leci na szmal,nie na profesjonalizm niestety,nie które głupie dały by se wyskubać byle taniej,ale oszpeci was ta baba! 07:30 [zgłoś do usunięcia] nauczycielka geografii Też byłabym skłonna dorzucić p.Kasie z Sulęcina,zarzuty są słuszne niestety,ale taka cena jakie usługi Wiele rzeczy mi się nie podobało!,pisałam o nich na forach poświęconych lipolizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48alicja
witam,robiłam body jet w maestrii /kraków/ Brzuch,boczki i wewn.kolana 8 tys.promocja, i tylko 600ml tłuszczu ,ale sama zdecydowałam zmęczona strachem ,że już wystarczy .Tłuszcz słabo się wypłukiwał ,nie wiem od czego to zależy,zabieg nie bolał ,trochę nieprzyjemny.Po zabiegu nie sączyło się prawie nic ,bez tabletek p/bólowych,nie mam też siniaków,trochę kolana i w miejscu wkłuć .Ogólnie polecam lekarza i klinikę,czekam na dalsze zabiegi , efekty ocenie na końcu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quaska
Nie wiem dlaczego zaraz sie pojawia tak duzo wpisow jak ktos napisze o Sulecinie, przeciez nikt was nie zmusza zebyscie tam jechaly. Ja bylam wlasnie dzieki temu forum tutaj i nie zaluje. Dzieki temu forum bylam tez we Wroclawiu u doktora Jarlinskiego i tez nie zaluje. Sulecin ma wiele pacjentek, na pewno wiele jedzie tam z powodu ceny ale wiele tez dlatego ze tam sie jednak najwiecej robi zabiegow smartlipo, bj a teraz thermage. Nie rozumiem po co tutaj sie tak wykrzykuje, jak ktos jest przekonany ze ten gabinet jest do niczego to przeciez nie musi tam jechac. Opanujcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelenKopyt
W Sulęcinie zrobiłam brzuch i boczki a teraz uda i kolana. I nikt mi nie bedzie wciskał ciemnoty, z tam jest tak źle. Tam jest bardzo dobrze. Ja jestem z obu zabiegów zadowolona. Napisac można wszystko, na topiku czarna lista chirurgów sa najbardziej znani plastycy w Polsce. I to wszyscy. Mi Pani Turczyńska tak poprawiła figurę, że jestem teraz idealna. No, trochę jeszcze siniaczków na nogach i jak zejdą to pobiję każdą dwudziestkę na plaży. A , jeszcze jedno i równie wazne, trzeba byc idiotą, zeby płacic za zabieg w Warszwie 12 000zł i miec nierównosci. Ja za swoje obrzarstwa od pasa w dół zapłaciłam dychę i mam super figurę. Śmieje się z takich gwiazd jak Szobera, która nie moze przeżyc że komus się udało i to w Sulęcinie. Nie dziwie się, że tam jeździ tak dużo osób. Rozsądek przeważa. Wiecie juz o tym, że zabiegi będą drozsze o Vat o 23%? Dobrze, że zdążyłam. Zaoszczędziłam na moich 4 obszarach 4600zł. Zostało mi na nowe ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwaxoxo
Helen, Obys sie nie zesrala z tym sulecinem tylko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMalutek
No, wiesz, ja miałam akurat Body Jet na kolana. Jeszcze mnie bolą przy chodzeniu, a le widaz że sa dużo szczuplejsze. Może nie powinnam pisa, bo na tym forum to nie modne ale tez zabieg miałam w Sulencinie. Właściwie to nic nie moge temu miejscu zarzucic, Pani Doktor też. Przeczytałam duzo na temat Sulencina i tych niezadowolonych osób jest bardzo mało w porównaniu z iloscia zadowolonych. Moja bratowa przeczytałą forum i pojechała do Sulencina na brzuch, a potem ja na kolana. Oczywiscie bratowa tez zadowolona, a brzuch miała brzudki po cesarce i za duzo skóry. Nie pojechałąm do Sulencina ze względu na to, ze tanio, a ze wzgledu na to, że brzuch bratowej wygląda swietnie. Jakos obie nie ze..... łyśmy sie a obie jesteśmy zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfeee
warto by było aby wszystkie zadowolone osoby z sulecina założyły osobny topik na kaferi bo juz sie nie dobrze robi od czytania tego badziwia. Czasmi robiac dobrze wcałe dobrze nie wychodzi ... a tak swoja droga to nie wiedziałam, ze body jet jest tak świetny ze nawet nadmiar skóry usuwa (?) myślałam, ze w takim wypaku pomaga tylko plastyka brzucha. A to dobiero rewelacja z Sulecina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
na nadmiar skóry- body jet?????????????????? co najmniej dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwię sie, że macie ochote dalej oczerniac Sulęcin, pomimo zadowolonych dużo osób, nie moge zrozumieć zawisci kobiet, lub innych klinik, Chciałabym przeczytac coś co dotyczy B J , jestem już miesiac i nic innego nie czytam tylko oszczerstwa, Proszę o kontakt osoby, które są juz miesiąc po i jak ciało wygląda, Ja miałam BJ PLUS laser obkurczający skóre , jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor , która interesuje się po zabiegu swoimi pacjentkami, Proszę się dopasować do tematu, bo cały czas schodzi na inny plan, POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalaai
Niebiesko oka - ja robilam body jet na kolana, rowniez po nim laser obkurczajacy. Wyszlo super ale niestety skora nie obkurczyla sie idealnie, bede chyba robic thermage na kolana bo czytalam opinie i podobno po skora sie ladnie wciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastyka brzucha
to ostatecznosc Poszłam na konsultację do chirurga plastyka w moim mieście, diagnoza : plastyka brzucha jako jedyny ratunek na wiszącą skórę na brzuchu, innej metody nie ma, wizja blizny przez cały dół brzucha nie podoba mi się. zasada bezsensownej zamiany, a operacja bardzo poważna, zawsze cokolwiek moze pojsc nie tak Jakis czas temu przeczytałam na stronie jednej z najlepszych klinik w Polsce, IQ Medica w Warszawie, ze zabieg Body Jet polecany jest dla kobiet po ciąży, chodzi o tłuszcz i wiszaca skórę. Pojechałam na konsultację i żeczywiscie uzyskałam potwierdzenie tego. Na wszelki wypadek wzięłam opcję ze SMART LIPO i ominęła mnie plastyka. Brzuch jest ładny, a skóra jędrna. Niepotrzeba plastyki brzucha. Ci lekarze, którzy nie mają ekskluzywnego sprzętu jak Body Jet czy SmartLipo powiedzą ci, że tylko plastyka, bo mają skalpel i ci skórę wytną, ale co dalej z blizną? Jak masz podobny problem z brzuchem, a sądzę po twoim wpisie, ze byłas w nieodpowiednim miejscu, idx tam gdzie mają Body Jet, wszystko ci wytłumaczą jak sie obkurcza skóra i co mogą dla ciebie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję bardzo za podpowiedz, na pewno skorzystam , bardzo fajna metoda, , jak czytałam troche bolesna, ale cóż nie zrobimy dla swojego ciała aby było idealne, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia1234
Zainteresowała mnie ta metoda, proszę o podpowiedź w jakich miastach wykonuje sie Body Jet. Chodzi mi o brzuch i biodra. Pociążowa sprawa sprzed 5 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kornelia 1234 B J najlepiej szukać nie daleko swojego miejsca zamieszkania, oraz po sprawdzeniu lekarza , proszę iść do min 3 lekarzy, potem podjąć własciwą decyzje, Ja jestem równy miesiąc po Bj , brzuch , boki , bryczesy , wziełam na raz dużo więc ciężko było , ale jest to warte poswięcenia czasu, bólu i pieniędzy, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUZIAKBRZUCHOLEK
A czy duzy brzuszek BodyJet też sie sprawdzi? Mam prawie 100cm w pasie? Ja nie chcę efektu smukłej dziewieczki, ale po prostu zmniejszenie, chociaż 10centymetrów, Wiem, ze nie schudnę, nie mam silnej woli, a chciałoby sie jakotako wyglądac Nierównosci mnie nie straszą, bo i tak nie mam się przed kim rozbierac Wiodziałam amerykanskie film o mega liposukcjach, czy BODYJETM też to robią? Jakie są Pań opinie, czy ktoś z was był w poodbnej sytuacji? Prosze o pomoc. Wstyd mi isc na konsultację, nie wiem czy mnie nie wyśmieją, czy nie powie mi lekarz, gruba babo najpierw schudniej a potem przyjdź do mnie. Tego boje sie najbardziej, chyba bym sie popłakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiakkszes
O, na pewno polecą Ci farme pięknosci w Sulęcinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, z tego co sie naczytałam to B J to korekcja mniejszych obszarów, na pewno jakis efekt będzie ale nie spektakuarny, to raczej chyba liposukcja stara metodą , Ale jest tylu lekarzy , ze lepiej isc do nich i oni doradza najlepsza metodę Ale na pewno warto zacząc co kolwiek może najpierw B J , potem dieta , cwiczenia , czas i sie uda, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUZIAKBRZUCHOLEK
Dziękuję, lepiej mi zie zrobiło. Masz rację, bez diety i cwiczeń to tez niue moze byc. Poszlam spac o 3 w nocy, taką deprecheche załapałam. Czemu ja tak wyglądam? Każda dieta nieskuteczna, zaczełam chodzic na siłownie , to brzuch nic nie spadl, tylko uda mi spotęrzniały. Nie, nie, nie, od dzisiaj biore sie za siebie. Jeszcze tyle zycia przede mną, czemu w takiej postaci, nie. Zawsze z dietą u mnie jest tak, ze nie widzę efektu, odchudzam sie tydzien, dwa, trzy i nic nawet kilkgrama nie jest mniej. Obmyslilam plan. Jakby mi troche z brzucha ubyło, no, przez zabieg , to moze zal byłoby mi to zmarnowac i odchudziłabym sie dalej. Mam decyzję. Podzwonię, przecież mnie nie widzą, zapytam co i jak. Mówisz, że polecą mi Sulencin? Od czegos trzeba zacząc.Namiary pewnie są na googlu. Nie, nie, nie, jak nie bedę odwazna to wszystkie sylwestry spędzę w łóżku słuchając sztucznych ogni. Nie, koniec z tym grubastwem. KONIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplajsza:)
tylko nie bierz na serio tej farmy piekoności w Sulęcinie, a swoja droga to niezłe określenie :) dobre, dobre :D :D grunt to dobre nastawinie i podejscie. Mówią dla chcącego nic trudnego :) tak trzymaj. ja tez katowałam sie ćwiczeniami i dieta ale ponoć sa takie miejsca, ktorych ćwiczeniami i dieta nie odchudzisz. U mnie tak było. W prawdzie BJ nie sprawił cdu ale czuje sie świetnie i brzuch mam taki jak chciałam o niebo mnijeszy a taki miałam cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy!
Codziennie kilka nowy artykułów, wiadomości o naszych specjalistach, największy katalog Specjalistów, Klinik, Gabinetów i SPA. Konkursy z cennymi nagrodami w postaci markowych kosmetyków, zabiegów oraz wiele niespodzianek dla Ciebie !!! www.feelbeauty.eu Zyskasz tylko czystą wiedzę, konkretą informację. Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Body jet zrobiłam w Warszawie. Nie powiem gdzie, bo zaraz usłyszę ze jestem z konkurencji, ale przestrzegam przed lekarzem Mariuszem Gregorczykiem. Pewnie już ze 2 razy zmienił miejsce wykonywania zabiegów, bo kliniki nie chca z nim wspólpracować. Spotałam jeszcze kilka dziewczyn chodząc na zabiegi poprawkowe i masaże. Także z Sulęcina były te zadowolone jak i oszczpecone. Wielkim sławom warszawskim tez niezawsze wszystko wychodzi. Niewazne wiec gdzie się pójdzie. po prostu trzeba miec szczęscie i trafić na dobry dzień chirurga. PS. Szobera po prostu współczuję,ze wdajesz się w dyskusje z ta mafią związaną z medycyna esteyczną. Przy okazji jak Twoje nózki. Pokażesz je w tym roku na plazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUZIAK BRZUCHOLEK
Wczoraj dzwoniłam do klinik, numery są na stronie o Body. Dodzwoniłam sie tylko do pani Turczyńskiej, nikt poza nią nie odebrał telefonu, nawet jedną z komórek wyłączono jak dzwoniłam i później już nie odbierano. a ja chcę od razu, żebym sie nie rozmysliała. Pani Turczyńska bardzo miła, wytłumaczyła mi wszystko dokladnie. To racja, że nie można po Body Jet tyc bo tłuszcz na brzuchu może zrów sie zrobic. Nia ma cudów na świecie. To nie jest tak, że robie zabieg i jestem piękna i szczupła, bez swojej pracy nad sobą nic nie będzie., Trzeba później się do maxa odchudzic i jestem tak nastawiona, że to zrobię. Zabieg potraktuję jako początek życia z nowa figurą. Pani Turczyńska kazała wysłac mi zdjęcia mailem, wysłałam i później do mnie oddzwoniła i powiedziała, że sam brzuch u mnie nie da do końca zadowolenia, że trzeba zrobic i boki, wówczas ubytek w obwodzie będzie duży. Powiedziała mi, że nie obiecuje klientkom ilości ubytku w centymetrach, stara sie, żeby jak najwięcej, ale gwarancji płaskiego brzuch nie daje. Sprawa postawiona jasno i to mi się podoba. W życiu cenię szczerosc. tak zrobię, jestem zdesperowana. Zgadzam się na wszystko, jestem w takim dole psychicznym, że muszę coś zrobic. Kazała mi zrobic krew w laboratorium na głodno, idę w poniedziałek i trzeba Jej wysłac. Termin umówiony, zlaiczkę od razu w płaciłam. Hotel zarezerwowany. Te decyzje w życiu, które podjęłam na gorąco zawsze przyniosły mi dobre rzeczy, myślę, ze tym razem też tak będzie. Nie moge już na siebie patrzec. Nie boje sie ani bólu, pani Turczyńska mówiła, że mżze bolec, ani tego, że jadę sama tak daleko. Cóż, muszę sobie sama radzic, nowe życie do czegoś zobowiązuję. Po wczorajszej rozmowie jest mi znacznie lepiej. Wam też dziękuję za wysłuchanie, za zrozumienie, za to, że jest to forum, za to, że nie wyśmiałyście mnie. Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1977
Jestem 4 dzień po.....mam straszne obrzęki wokół nóg, jak poduszki, ledwo chodzą. Nogi z tej opuchlizny są grubsze niż przed zabiegiem. Czy ktoś tak miał i co można zrobić żeby ten obrzęk schodził. Masuje i smaruje maścią na obrzęki, ale to nic nie daję. Jak macie skuteczne sposoby czekam na porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×