Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Chyba jednak to nie tak
Strona jest informacyjna a nie reklamowa. A ty kobieto z Sulęcina znów się uaktywniłaś bo brakuje ci klientów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Tak jak kiedys obiecalam. Zrobilam zdjecia z nacieciami i dziurami, ktore powstaly jeszcze dodatkowo po zabiegu. I daje przestroge przed chirurgiem, ktory robi na ilosc a nie jakosc. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/087d1101a42db499.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e60d600988bcc30.html Pozdrawiam niedowiarkow z sulecina a zwlaszcza Anne J i jej ekipe z sulecina- o dziwo juz sie tutaj nie podpisuje tym nickiem... ale jakos wcale mnie to nie dziwi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do eu2kaliptus Czy możesz napisać co dokładnie miałaś robione i ile zapłaciłaś. Jakie masz ogólne zdanie na temat kliniki, podejścia do pacjenta. Też chce zrobić bj i biorę pod uwagę właśnie Kriocentrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto to?
Szobera gdzie robiłaś ? Jestem nowa i nie mam pojęcia, a średnio mam siłę przekopywac się przez wszystkie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
dr Witwicki :) nie polecam, wydalam majatek 12 tys... Teraz na poprawke wydac musze jeszcze o tysiac wiecej ( 13 ), bo generalnie poprawki robi sie gorzej.. Oczywiscie nie u tego samego czlowieka... Jezeli dr mi mowi ze na moje poprawki poswieci mi 2 godziny a drugi lekarz mowi o koniecznosci przeszczepu aby wyrownac dziury i nie bedzie to takie easy - to wole isc tam gdzie jest profesjonalizm i szacunek do klienta. Koles robi na ilosc a nie jakosc. Oszpecilam sie za wlasne pieniadze i nigdy mu tego nie zapomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto to?
A gdzie on przyjmuje, żeby przez przypadek na niego nie wpaść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
wejdz na strone jego internetowa, to sie dowiesz... glownie dziala w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto to?
Dzięki. Na szczęście nie mój rejon. Jestem z Chrzanowa - mam blisko na Slask i do Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelenKopyt
Zapisałam się do Sulęcina i nie zwracam uwagi na głupie komentarze, wiem, ze ja to ja a nie reklama, bo jeszcze noiczego reklamowac nie moge, bo nic nie robiłam. Dla zainteresowanych zdam relację, trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ester_która_wyszła_z_metra
_i na telefonie znalazła stek głupot... wydaje mi się , że HelenKopy to jakaś agencja marketingu szeptanego - zapycha całe forum hymnami pochwalnymi na jeden temat - pani K.T. i gabinetu w S. Szkoda, że brak merytoryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu2kaliptus
robiłam brzuch, zapłacilam 5tys, za cały brzuch a nie jak nie ktorzy licza oddzielnie za góre i dól brzucha. za ubranko uciskowe nie palci sie. konsultacja i wizyty kontrolne po zabiegu sa bezpłatne. zakolejne okolice daja rabaty. To tyle jezeli chodzi o formalnosci. na poczatku byłam przerazona, pozniej juz było wszytsko ok. bardzo mily i sympatyczny personel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Szobery
Czy możesz wrzucic też zdjecia przed Body jetem, bo w klinice gdzie robiłaś usłyszałam tetefonicznie, ze jak wyjściowo uda są pofalowane, to fekt pofalowania będzie tez po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża róża
czy ktoś robił body jet w sopocie? interesują mnie uda i powiększenie biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Wiesz co to jakas paranoja bo logicznie reasumujac - skoro masz nierownosci przed zabiegiem to chyba idziesz na liposukcje aby ci to wyrownali, co nie ? Mowiac o nierownosciach zazwyczaj mamy na mysli miejsca z ktorych najgorzej pozbywamy sie tkanki tluszczowej. Ale odpowiem ci na twoje pytanie. Nie mialam zadnych falii !! Widzisz na zdjeciach ta nieodessana czesc ? Wlasnie tego glownie sie chcialam pozbyc ! Niestety lekarz konwersujac z kolega o nowinkach w swiecie pielegniarek i lekarzy podczas mojego zabiegu " zapomnial " dojechac do tych partii. Nierownosci ( zreszta to bardzo lagodne okreslenie dla tego co zrobil ) powstaly po zabiegu. Zastanow sie co mieli ci powiedziec ? Skoro im tutaj popsulam opinie ? Myslalam, ze koles przynajmniej podczas konsultacji wykaże sie jakims zainteresowaniem i poczuciem winy ze cos spieprzyl a on mi mowi: ze poprawimy ta czesc tylko gdzie nie zostala odessana ! Popytaj dziewczyn tych ktore sa zadowolone z zabiegu niech ci przesla zdjecia. Ja dostalam fotki od dziewczyny o pseudonimie Bess79 ! I bylam w szkoku: Nawet nie smilo mi sie ze mozna tak ladnie zrobic zabieg !! Moge zamiescic zdjecia z przed :) Musialabym znalezc jakies zdjecia z wakacji ( bo nie zabralam z kliniki ) Jezeli bedziesz cierpliwa to moge ci przeslac na maila. To co porobil Witwicki to wola o pomste do nieba. Bylam juz na wielu konsultacjach i zaden lekarz nie ocenil tego zabiegu na poprawny !! Czeka mnie reimplantacja tluszczu w miejsca gdzie powstaly dziury ! Do tego wyrownanie ud zew i wew ! Masakra ... Ale dobrze wiedziec, jakie nowe wymyslaja klamstwa aby im nie spadla ilosc klientek. Tak wiec zamieszcze zdjecia bo przeginaja i to juz serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eu2kaliptus wielkie dzięki za odpowiedź:) Jak możesz to napisz za jakiś czas jak oceniasz efekty, czy jesteś zadowolona z zabiegu. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansonistka23
szobera - z tego co słyszalam, dr witwicki jest jednym z najlepszych specjalistow w tej branzy, nie wiem jak mam skomentowac twoj komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliczkoooowa
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy to jest bezpieczne przeszczepiać tłuszcz do piersi, czy to sie nie wchlania? chodzi mi o to, ze jak sie body jetem odsysa np. z brzuch to mozna podobno go wszczepic potem w piersi. to sie nie wchlania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szansonistki
po prostu nie komentuj. Chyba, że za takie wpisy ci płacą, to pisz i zarabiaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szansonistki
a na marginesie znam lepszych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
szanosonistka 23 ja tez kiedys tak slyszalam i dlatego do niego sie wybralam. Nie wiem, to co zrobil chyba nie jest tego dowodem co nie ?... Chyba widzialas zdjecia prawda ? Jezeli uwazasz ze to jest dobry zabieg to zycze ci abys taki kiedys miala - a potem komentuj moje zastrzezenia, bo malo tego, ze jest zrobione zle to zaden lekarz nie chce tego poprawiac i nie z powodu bynajmniej, ze zabieg jest zrobiony poprawnie wedlug nich, ale dlatego, ze kazda poprawka niesie za soba bardzo duze ryzyko a oni tego ryzyka nie chca sie podjac. Jezeli odzyskam kiedys ksztalt moich nog to wtedy byc moze powiem dobre slowo, teraz na razie nie jest za ciekawie. I jak ktos tu fajnie napisal - nie komentuj bo to przykre co piszesz, ja mam swoje odczucia i bynajmniej nie sa one budowane na fantazjach. Gdybys miala zyc z takimi nogami jak ja - to bys inaczej pisala dziewczyno... zabiegi medycy estetycznej maja poprawic wyglad a nie oszpecic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviee
Do Bess79, czytałam Twoje wpisy i jestem ciekawa efektów, podeśli plis kilka fotek na maila: ewa_d@op.pl i info gdzie dokładnie robiłaś zabieg. Pewnie pisałaś o tym już wcześniej ale nie mam siły do przedzierania sie przez dyskusje o Pani Kasi itd ;) Z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach gdyby tak nie było efektów
a są - widać je gołym okiem - górki i dołki - nie wiem czy to urządzenie czy operator ale może ktoś mi powie jak można teraz wyrównać uda??????? nigdy więcej inwazyjnych zabiegów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndyPendy
może jednak nie ma co być malkontentką. Ja też byłam na anty do czasu kiedy spróbowałam. Może miałam więcej szczęścia do specjalisty. Ale wcześniej podzwoniłam i popytałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monniaa061
czesc dziewczyny mam pyatnie czy kto robil body jet w katowice w klinice 2000??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak są takie efekty to
endermologia albo velashape - chyba bardziej velashape bo działa na tkankę tłuszczowa - ja po zwykłym odsysaniu (bez lasera itp) miałam problem z nierównościami to chodziłam na endermologię (to było 4 lata temu nie wiem czy velashape wtedy w ogóle była) i była poprawa tyle że po jakichś 20 razach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o info
na jaka czesc ciala za ile i gdzie zrobiliscie ten zabieg;) natala0504@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o info
do tego prosze o opinie;) na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaIzazunia
Jestem z Warszawy, gdzie zrobić zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belli
bella, ja robilam u doktora witwickiego tez body jet, odsysali mi tluszcz z ud (likwidowalam bryczasy brzydkie w ten sposob). usunieto mi w sumie kilka litrow tluszczu, z efektow jestem zadowolona. wczesniej byl obciach z domu wychodzic, kazde spodnie uwidocznialy moj defekt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaIzaZunia
Po doświadczeniach kilku osób (m.in. Szobery) - dziękuję, ale nie skorzystam z tego doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×