Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość do swarcel
Osobowość wieloraka Osobowość mnoga, osobowość naprzemienna, osobowość wieloraka, rozdwojenie osobowości, rozdwojenie jaźni (ang. multiple personality, dissociative identity disorder, DID) to zaburzenie dysocjacyjne, polegające na występowaniu przynajmniej dwóch osobowości u jednej osoby. Zazwyczaj poszczególne osobowości nie wiedzą o istnieniu pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do katee
Kochana, mi odessali 1700 ml z brzuszka i jest jeszcze twardy i opuchniety. Takze efekty bedzie widac jak to wszystko odtaje. Z tego co wiem to niektorzy efekty widzieli dopiero po 4-6 tygodniach, a tez sa tacy co i po 3 -6 miesiacach. Cierpliwosci trzeba do tego zabiegu i tez nie jest mi latwo bo z wew. czesci nog usunieto po 800 ml z kazdej i tez nie widze za bardzo, ze cos sie zmienilo. Skora sie troche pomarszczyla u gory na udach w miejscach operowanych i tak napiela ze w ogole tego nie mozna rozprostowac? Jest to proces naturalny ktory polega na wciaganiu skory, ale czy ona sie wciagnie. Moge miec tylko nadzieje, bo cierpliwosci nie mam. Chcialam sie spytac ciebie, jak wyglada twoja skora na brzuchu? Ile masz lat i czy rodzilas dzieci, masz rozstepy? Ja nie jestem najmlodszej daty zaraz 40-ka mi uderzy, dwoje dzieci i roztepy. Skora tez nie super elastik ;-) ale jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 27 lat i moja skóra jest taka sama jak była raczej gładka i troche naciagnięta jeszcze... tzn roztępów nie mam raczej, ale dzieci nie rodziłam jeszcze... a Ty piszesz ze z samego brzucha odessali Ci 1700 a mnie tylko 800... moze za malo :( dlatego maly efekt?? ale dobra uzbrajam sie w cierpliwosc :) mam nadzieje ze efekt mnie zaskoczy bo ja nie to do poprawki jak nic... z atyle pieniedzy niepopuszcze nie ma szans.. tylko ze mnie bolało.. ale trudno bede musiala pocierpiec jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Katee
800 to raczej nie duzo, ale to tez zalezy od budowy. A mialas jakies nierownosci pod skora. Pewno nie bo malo ci odessali. Musimy uzbroic sie w cierpliwosc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nierownosci jak narazie ale zapewne dlatego ze malo mi odessali i boje sie naprawde ze za malo... ale lekarz ewidentnie sie tego obawial a poza tym mnie bardzo bolalo... dzis mam pierwszy masaz i mam nadzieje ze zaczen widziec roznice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Katee
Wczoraj zdjelam gorset i spodnie uciskajace, zeby sie wykapac. Na brzuchu nie mam w ogole tluszczu, yes!!!!! Jak go dotykam to czuje tylko miesnie i skore. Jestem super zadowolona. Nierownosi prawie juz nie widac, czyli postep jest.Natomiast wew. strona ud caly czas bez zmian.Widac, ze uda troszke sa mniejsze, ale poki co to jeszcze nie jest to czego oczekiwalam, wiec musze zebrac sie na cierpliwosc. Piszesz, ze cie bolalo. Masz na mysli operacje, czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolał mnie zabieg ..bardzo... po bylo spoko mnie wczoraj pani masażystka ja zobaczyla moj brzuch to powiedziala ze mam jeszcze wszedzie obrzęk i ze efekty beda piekne jak to zejdzie ...wiec sie bardzo pocieszylam... a jak to wczoraj sciagnelas ubranie? ja codzinnie sciagam do mycia... i ile jestes po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Katee
Pierwszy raz sciagnelam ubranie po tygodniu zgodnie z zaleceniami lekarza. Wypralam je, wykapalam sie i tak samo zrobilam tydzien pozniej. Myje sie oczywiscie codziennie ale jest to ograniczone i utrudnione. Ja mam specjalne spodnie uciskowe nie tylko gorset i jest w nich dziurka do fizjologicznych potrzeb. Brzmi nie interesujaco ale dalam rade. Slyszalam od wielu osob, ze najlepiej byloby nosic ubranko przez 24 godziny jak najdluzej, wiec proboje to robic i sciagam je teraz tylko do kapieli i prania oczywiscie. Ostatnia noc spalam bez, ale czuje ze to za wczesnie. Nie komfortowo sie czulam i jakby obolalosc byla wieksza. Jutro jest 3 tygodnie po. Obrzeki jeszcze sa i to nie male zwlaszcz na udach. Cierpliwosci!!!!!! Pisalam wczesniej ze musisz poczekac na rezultaty. A w ogole to mialas nadwage wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mialam..tzn nie duza ale w brzuchu zawsze najbardziej przybierałam bo nogi mam ok, duzy biust, pupe spoko tylko ten brzuch dawal w kość... teraz to i tak chyba waze wiecej bo zaprzestalam wkoncu super cud diet... wiec i organizm zaczal sie normowac... ale nie wazne jak nie bede miec brzucha i i checi na wiecej sportow bede miala wiec bede spalac... a jego zawsze najtrudnioej bylo zrzucic albo i wcale... i obiecuje ze jestem cierpliwa... :) od wczoraj jestem bardzo :) ja chodze caly czas w ubraniu i spie tyl ze na 15-20 nimut sciagam codziennie pod prysznic.. wiec mysle ze bez przesady :) tym sobie nie zaszkodzilam :) tak mnie poinstruowano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do katee
tak trzymaj laska, na pewno jestes super tylko ze my kobiety mamy kompleksy... i dlaczego. faceci zadko wygladaja super... my po prostu sie w tym odnajdujemy. boze i tyle zabiegow i cierpien Ale my kobiety to lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1977
Dziewczyny ja robiłam zabieg u Turczyńskiej 05 stycznia( bryczesy i kolana). Należałam do osób , których bardzo bolał zabieg a po nim było jeszcze gorzej. Opuchlizna ponad miesiąc, Krwiaki i siniaki ponad 3 tygodnie. Uklękłam dopiero po 6 tygodniach bez bólu. Do dziś po wewnętrznej stornie ud czuję dziwne ciągnięcie. Ale już jest ok. Mam 12 cm mniej w udach. Zostało mi trochę nierówności, masuję i stają się mniej widoczne. Generalnie jestem zadowolona, ale drugi raz bym nie poszła - ze względu właśnie na powikłania . Blizny niestety są widoczne. być może dlatego że miałam długo opuchliznę i skóra goiła się mimo iż była naciągnięta. Pewnie z czasem zbledną ale chyba w to lato jeszcze bikini nie włożę. Magiczna30 - ja wzięłam 4 dni po zabiegu, ale musiałam dobrać dodatkowy tydzień bo tak cierpiałam, iż nie byłam w stanie nogami włóczyć. Zazdroszczę tym których nie bolało. Ja przeżyłam traumę, żadna z 2 cesarek nie była tak bolesna jak dochodzenie do siebie po body jet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pani Doktor jestem pod wrażeniem solidnosci osoby, która dokonuje tu wpisów. Naprawdę nie stanowie konkurencji w branży:) Będę bardzo zobowiazana;) liliana456@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermanix
Ja też miałam straszne obrzęki po udach wewnętrznych i kolanach. Przez 3 tygodnie dochodziłam do siebie. Pomiar po miesiącu na górze uda 8 centymetrów mniej.Zabieg miałam u pani Turczyńskiej na początku lutego. Zabieg mnie nie bolał, ale ten obrzęk po zabiegu to porażka. kilka dni po zabiegu uda były takie same grube jak przed. Obrzęk miałam w kostkach. Pani doktor kazała mi dużo masowa wałkiem i masowałam. Ta noga którą trochę wiecej masowałam szybciej zmiękła, prawa dłużej była twarda. Obecnie mam lekką twardosc na prawej nodze, na lewej nic. Blizny po nacinaniu są widoczne jak sie przyjrzec. Podobno są maści na blizny, czy któraś z was stosowała? Z jakim skutkiem? Do Liliany, pojedź do Sulencina to zobaczysz, że ta pani Doktor ma tyle pacjentek, ze nie ma czasu sie reklamowac i nie ma potrzeby. Piszesz na wszystkich topikach, zeby odstraszyc ludzi a u niej pacjentek jest dużo. Po mnie wchodziła następna dziewczyna na zabieg i pytała czy bolało. Mnie nie bolało, ale moja koleżankę jak robiłą u pani Doktor brzuch bolało. To czy boli czy nie zależy od progu bólowego. Robiłam wiele zabiegów u pani Doktor i ze wszystkich jestem zadowolona i będę pisac na różnych forach. Nie sądzę, zebym trafiła na inny zabieg po którym ubyłoby mi 8 centymetrów w udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
Piszę wyłacznie pod swoim nickiem i pisze to co przeżyłam, nie tak jak osoba "do Swarcel", nawet nie podaje swojego Nicka. Ale nie mozna dawac sie wciagac w takie bzdury. Będę pisac wszedzie gdzie mi się podoba i opisywac zabiegi z których jestem zadowolona lub nie. Z bryczesów jestem bardzo zadowlona, siniaki schodzą i masuje wałkiem codziennie, mam równą powierzchnie uda po bryczesie, nie mam pbrzęków, naciecia jeszcze sie nie zagoiły, są widoczne. Na mnie goi się wszystko jak na przysłowiowym psie. Teraz również. Jestem zadowolona ze swojego ciała jak w okresie liceum. Stac mnie na zabiegi med. estetycznej i będę z nich korzystac do konca swiata i nie będę się starzec, a Ty osobo "do Swarcel" gnij w swojej starości i grubości. Gdybym zobaczyła cię na ulicy nawet nie zwróciłabym uwagi a Ty na mnie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
Jeszcze dopisze to co przyszło mi do głowy i będę pisac wszędzie, zeby się pochwalic swoim pięknym ciałem. Ty, "do Swarcel" tylko mi zazdrościsz i zawsze bedziesz zadrsościc. Przestańcie z ta reklamą. Kazda z nas opisuje co przeżyła, jak to przeszła. Ja opisałam swoje przeżycia, swoje zadowolenie z zabiegów, to od razu mi jakiś złośliwiec napisał, ze reklamuję. nic nie reklamuję bo mi na tym nie zależy. Zależy mi na swoim ciele, żebym była wiecznie młoda, a dzięki tym zabiegom poprawiło sie moje psyche. Siedzę sama w domu z małą córcią, chcę sie dowartościowac. Chcę napisasac o tym, ze mam jędrny brzuch po Thermage'u i nie mam bryczesów po lipolizie. SPADAC STĄD STARE BRZYDKIE GRUBE ZŁOŚLIWCE, my chcemy dzielic się swoimi wrazeniami i poprawiac swoje śliczne ciałka. Będę o tym pisac wszędzie, wszędzie i na końcu świata też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
kampania sie nie udała wiec teraz próbujesz się głupio bronić. Swarcel to nie jest twój jedyny nick. Mam nadzieję, że wszyscy potraktuja twój wpis jako żart pryma aprilisowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuderlaczkaa
Rzeczywiście dużo zawiści w Tobie precz_z reklamą. Z jednego ID komputera wypisuje ktos oszczerstwa na temat pani Doktor Turczyńskiej. No tak, konkurencja nie spi. Ja robiłam u niej policzki tłuszczem w czerwcu 2010 i jestem zadowolona. Dobrze mi doradziła . Teraz chcę wyszczuplic boczki. Czy ktos robił boczki u pani Turczyńskiej i dysponuje zdjęciami? Chciałabym zobaczyc efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
Po pierwsze nie jesteś w stanie sprawdzić mojego ID, więc się nie kompromituj i nie pisz bzdur. Po drugie i chyba najciekawsze: SWARCEL=CHUDERLACZKA=MADRUS i to zostało już udowodnione na kilku wcześniejszych wątkach. Więc moja droga albo masz roztrojenie (podejrzewam, ze nicków masz więcej) osobowości albo jet to obrzydliwie słaba reklama. Poza tym nie pisze żadnych oszczerstw ani nikogo nie obrażam - stwierdzam tylko fakt, że dr z Sulecina reklamuje sie w ten sposób na forum kafeteria przez co oszukuje forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO PRECZ Z REKLAMĄ nie wiem jaki cel masz w tym aby oczerniac osobe, której nie znasz. Myslisz , ze takimi głupimi wpisami zniechęcisz dziewczyny do korzystania z usług Pani doktor, ale bardzo się mylisz, własnie tym dajesz do myślenia, zeby spróbowac własnie tam, Ja za nim zdecydowałam sie na ten zabieg i byłam u wielu , własnie zdecydowałam sie na Panią doktor, po przez te wpisy, Także anty reklama Tobie nie wychodzi a przyciąga. zastanów sie co piszesz i po co tutaj jesteś, jeżeli nie miałas zabiegu i nie interesuje Ciebie ten zabieg to wypisuj , gdzie indziej swoje głupoty , które nikogo nie interesują, jestem juz 4 miesiąc po zabiegu body jet, jesli kogos inetresuje coś co dotyczy zabiegu i po to służę pomocą Pozdrawiam osoby , które interesują sie zabiegiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwyższa pora
żeby zbojkowac tę natrętną reklamę jednego gabinetu. oczywiście Pani będzie się bronić rękoma i nogami ale to już nic nie da. skończona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonkaB
do Chuderki robiłam boczki, mogę przesłac zdjęcia, mam.Robiłam w Sulęcinie, ubyło mi 5cm. Nie wylewają sie ze spodni i o to mi chodziło. A Pani Kasia jest fajną lekarką. Popieram niebieskie oko, jak można oczerniac kogos kogo sie nie zna? Przed wysłąłam zdjęcia do wileu klinik, u Pani Kasi było najtaniej i dlatego ją wybrałam. I nie załuję. W kwietniu będę robiła kolana. Też u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rajuu
i nagle "nowe " osoby pojawiły się by wychwalc Sulęcin. Dziewczyny opanujcie się!! Piszcie co czułyście jak wyglądacie,co było dobre a co złe podczas zabiegu. To gdzie go wykonywałyście piszcie na priva i będzie po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyny o nicku Swarcel
robiłaś lipolizę laserowa czy body jeta na bryczesy?? bo a już się pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek55
Do laski o nicku Swarcel jestes nieziemska. Zapomnilas co wypisywałaś w temacie smatr lipo slim lipo czy lizpoliza??? Przypomnę Ci ze kazałaś spadać z forum osobom grubym i starym..tylko sprecyzuj mi pojecie co oznacza dla ciebie osoba gruba i stara. Swarcel tez kiedyś będziesz jak to pięknie ujęłaś STARA,a uroda to pojęcie względne....Ty tez musiałaś być GRUBA skoro poprawiałaś brzuch uda i inne rzeczy.Nie obrażaj STARYCH i GRUBYCH dziewczyn,one nic Ci nie zrobiły-Twoja wypowiedz była nie na miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguello
Witajcie :) Czytam i czytam wasze wątki i jestem przerażona,bardzo się cieszę,że zabieg miałam wykonywany zanim Wy pojawiłyście się na kafeterii i rozpoczęłyście wojnę słowną. Swarcel możesz mieć swoje zdanie,nikt Ci tego nie odbiera,ale z tymi "grubymi i starymi" to naprawdę przegięłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co tu się dzieje nie ma już nic wspólnego z wymianą doświadczeń z zakresu operacji plastycznych. Nie chce mi się tu już nawet zaglądać.... Przepychanki słowne i wygarnianie sobie nawzajem jest bezkarne, bo internet czyni nas anonimowymi, ale -do czego to prowadzi... A ta reklama pani z Sulęcina- nie zachęca mnie wręcz przeciwnie, irytuje . i im bardziej laski chwalicie ten gabinet, tym mniej to jest wiarygodne! także dajcie sobie już na loooz, i spadać stąd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy sulęcin
a Pani doktor to przepiekna kobieta, która jest chodzacą reklamą gabinetu. Ma seksowny głos i piekne nogi, więc na pewno jej zazdrościcie wstrętne upasione babska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona_1
no teraz to na pewno bede sie trzymac jak najdalej od tego Sulecina. Pani doktor, niech pani robi sobie reklame, ale niech pani zatrudni kulturalnych ludzi do tego. przeciez te wypowiedzi to prostactwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmarszczona skora
Jestem 3 i pol tygodnia po liposukcji wew. czesci ud. Skora mi sie zbiegla w miejscu operacji i tak napiela ze jej nie moge wyprostowac. Nogi sa jak kamienie w miejscach odsysu. Dzieki za pomysl z walkiem. Czemu na to sama nie wpadlam. Czy ktos moze mi powiedziec czy jak obrzek zniknie to skora mi sie wyprostuje czy bedzie wiszaca. Boje sie tego strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej będzie wisieć
tłuszczu tam nie ma, więc na czym ma się trzymać? pomysl logicznie. że tez na takie coś się zgodziłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×