Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

ale lubię jak się ten top ożywia :D:D:D na żadne bóle nie moge się poskarżyć....oprócz tych kłuć w pochwie.Bardzo rzadko mi się zdarza, że boli mnie brzuch. Chyba w moim przypadku macica się rozchodzi dośc elastycznie ;) co prawda wczoraj i dziś głowa daje o sobie znac :O:O:O ale to już chyba przez ppogodę :O jest szaro buro dżdżysto... Mój dzidziuś ostatnio był ułożony miednicowo...ale lekarz powiedzxiał, że martwić się nie ma co, że dziecko ma czas na zmiane pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jak cudownie mieć wolne ;) Szczerze powiem, że już się doczekać nie mogę, kiedy będę mieć duużo więcej wolnego ;) A ja przytyłam 3,5 kg :) I muszę się kontrolować, bo przed ciążą miała parę kg nadwagi, a nie chcę później płakać nad sobą :P A więc dużo owców, warzyw przede wszystkim i najlepiej byłoby zrezygnować ze słodyczy .... dlatego na deser zjem kawałem tortu lodowego wg Nigelli :P :) :D *Asica cieszę się, że krwiak się wchłonął!! Super!!! 🌼 *Joasia mnie też często boli brzuch, ale nie jest to jakiś mocny ból. Ale jak wczoraj powiedziałam o tym lekarzowi to pokazał mi dokładnie miejsca w których powinno mnie boleć i powiedział, że to normalne, bo właśnie macica się rozciąga. Ech szkoda, że nie mogłaś usłyszeć, mi lekarza za każdym razem przykłada takie urządzenie do brzucha . A co do gardełka to dziękuję za radę, ja płukam wodą z solą też bardzo pomaga :) U mnie Słonko świeciło przez chwilkę rano ... prze krótką chwilką a teraz jest szaro i buro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dawno nie pisałam ale regularnie Was czytam.:) bo u mnie nic się nie dzieje szczegolnego, badanie połówkowe za tydzień, brzuszek rośnie bardzo powoli tak, że nikt nie zauważa mojej ciąży:( a to juz 19 tydzień, ruchow też nie czuję.... jeśli zaś chodzi o wagę to mam 65, przed ciążą było 63...więc nie jest źle:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało czarna- ja też się bardzo cieszę jak widzę że jest o czym poczytać:) mnie głowa strasznie bolała wczoraj a dzis mam spokój-na szczęście:) A jak u was ze zgagą? mnie od 2 tyg dopada co jakiś czas i nie mam sposobu na nią, może wy coś doradzicie. Jeszcze jedno, od początku wcale nie wymiotowałam, w zeszły wtorek jechałam autobusem i tak mnie zemdliło że prawie bym wysiadła ale wytrzymałam na szczęście, potem chwyciło mnie w sobote jak jechałam z zakupów samochodem i ostatnio teraz we wtorek jak wracałam od gina. Nigdy nie miałam takich mdłości jak jechałam samochodem czy autobusem, zauważyłam że od 2tyg mnie to dręczy. tak pomyślałam że może dzidzi nie służą podróże. Aż się boję dzisiejszej podróży-zobaczymy:) najwyżej puszczę małego pawika. ja zmykam na obiadek i jadę do cioci na kawkę i ciasteczko:) no to miłego weekendziku życzę:) ja odezwę się w poniedziałek bo jutro ruszam do teściów na noc, więc mój weekend nie będzie zbyt miły he...he...he... ;) to paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama też mi doradzała płukanie z solą, ale to jest okropne, na pewno potwierdzisz;) więc jak mój gin doradził mi wodę utlenioną bez wachania zamieniłam ją z solą. nie mam bynajmniej odruchów wymiotnych, jak po soli. Ja zmykam już naprwadę:) do poniedziałku paaaaaaaaaa jak uda mi sie przeżyć weekend z teściową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płukanie wodą utlenioną też znam :) Ale nie ma różnicy dla mnie mogę płukać i woda i solą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna25 - ja też leczę moje zwyrodnienie, pech chce,że mam zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego. Szyjny mam w tragicznym stanie, nic się nie da z tym juz zrobić, tylko łagodzenie bólu. Ledźwiowy jest w lepszym, ale własnie też mi teraz bardziej dokucza,zwłaszcza jak śpię, czy to na plecach, czy to na boku. Po dłuższym leżeniu w jednej pozycji zaczyna boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :D :)) U mnie też nic nowego, czuje się dobrze :) Oj z krzyżem to też mam... tzn prawie co wieczór boli mnie jak by kość ogonowa z prawej strony i czasem nawet ruszyć się jest ciężko :( ale na szczęście to tylko wieczorami. I strasznie się cieszę bo mąż wraca już w niedziele :) I w końcu będzie mógł zobaczyć maluszka na monitorze u lekarza :))) wizyta za 1,5 tyg ale szybko zleci :) Asica- super, że krwiaka już nie ma :))) Mój maluszek ostatnio to sobie normalnie na dupie siedział i nogą machał :D :D :D :D widok strasznie śmieszny :D frogus - ja mam też ten problem :) I odkąd byłam u lekarz i zobaczyłam, że 2,5 kg mam więcej zrezygnowałam ze słodyczy, chociaż czasem mam taką ochotę :D ale jakoś będzie trzeba później wyglądać, nie jak wieloryb :D :D :D Joanna25 - powodzenia u teściowej hi hi :D wiem o czym mówisz :D Miłego wieczorku życzę :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bóli brzucha to ja miałam mocne i bardzo częste i brałam regularnie nospe 3xdziennie zalecenie gina i nawet teraz ją przyjmuję gdy boli rzadziej.Z powodu tego krwiaka od września nie byłam w pracy i tak sobie myślę że teraz jak już się wchłonął to pewnie wrócę do pracy. Z jednej strony się cieszę ale przeraża mnie że idzie zima a z dojazdami do przedszkola i pracy i z takimi samymi powrotami jestem poza domem ponad 12 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dziś zrobiłam przyjemosć męzowi i zjadłam rybę, których ogólnie nie jadam bo nie lubię. No ale naturalne kwasy omega więc się poświęciłam dla dzidziusia. A jutro idziemy na wesele i sobie odbiję innymi pysznościami a jak mąż nie będzie patrzył to nawet sobie coca coli łyknę:) Wasi orzyszli tatusiowie tez was tak pilnują z tym zdrowym odzywianiem?? Bo mój mnie gnębi jeszcze wyciskanymi sokami i dziś mnie czeka sok z burakow brrrrr.. Co do bólów brzucha to ja mam je często, np przy parciu na pęcherz czuje ból podbrzusza i brzucha na wysokości pępka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 80
mąż pilnuje a zwłaszcza marudzi jak widzi ze sobie nalewam pol szklaneczki coca coli.... a ja wtedy do niego mowie:ze to dzidzia chce a nie ja i jest cicho na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
sorrki to mialo byc do justyny 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie pilnuje jakoś bardzo ... ale być może dlatego, że przed ciążą ja miałam fioła na punkcie odżywiania i pewnie myśli zostało ale prawda jest taka, że teraz gdzieś ten fioł zniknął, a szkoda ;) Choć obżerać słodyczami Mężuś mi nie pozwala ... ufff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. U mnie dzię okropna pogoda. Co chwilę leje jak z cebra. Od tej pogody nic się nie chce, a tu jeszcze tyle godzin pracy przede mną. W dodatku złapałam przeziębienie i nie czuję się zbyt dobrze. To tyle z narzekania. Właśnie zaczęłam 20 tc - jestem na półmetku. Mały przestał mnie kopać w jajnik - przynajmniej na razie - i mogę normalnie funkcjonować. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj byłam dziś w ośrodku porobi badania krwi i moczu. Stałam w długiejjjj kolejce, nkt się nad ciężarną nie zlitował...tylko jedna pani się odezwała ale pan twierdził, że małda jestem to postoje a ja myślałam, ż emi krzyż pęknie ! Joanna25 jak tam u teśiowej ? ;) my byliśmy w niedziele - znowu posłuchałam "mądrości " szanownej teściowej...bez komentarza to zostawie dziś... a dziś lekacja o badaniach Jakie i kiedy należy wykonać badania będąc w ciąży? Omówię, jakie badania i kiedy powinno się wykonywać w czasie ciąży. Oczywiście pierwsze badania będą wykonywane od momentu, kiedy zostanie u Ciebie potwierdzone, że jesteś w ciąży. Są kobiety, które planują ciążę i dowiadują się o jej istnieniu bardzo szybko nawet w 6 tygodniu ciąży. Natomiast są kobiety, dla których ta wiadomość jest niespodzianką. Zmierzam do tego, że od momentu, kiedy dowiadujesz się, że jesteś w ciąży powinnaś starannie pilnować terminów badań. A tak na marginesie: Pamiętaj! Jeżeli palisz powinnaś rzucić palenie, a także nie powinnaś pić alkoholu. Nie ma żadnej tzw. bezpiecznej ilości. Dlatego jeżeli nie zrobiłaś tego przed ciążą to powinnaś uczynić to teraz. Jeżeli jesteś chora na padaczkę, cukrzycę albo inną chorobę. Powinnaś zgłosić się do swojego lekarza. Ponieważ jesteś w ciąży mogą zmienić się dawki przyjmowanych leków itp. Lekarz prawdopodobnie zmodyfikuje sposób leczenia do Twojego stanu. Wracając do badań. Zaczynamy od 6-8 tygodnia ciąży: - Badanie ogólne - Pomiar ciśnienia - Mierzenie wzrostu - Masa ciała - Indeks masy ciała, tzw. BMI określa, jaka jest Twoja waga czy mieścisz się w normie, czy masz np. nadwagę, a może niedowagę. A teraz badania laboratoryjne: - Morfologia krwi - Grupa krwi - Badanie cytologiczne (jest to pobranie wymazu z kanału szyjki macicy). Nie musisz się bać to badanie NIE boli. Ważne, żebyś wykonywała je, co najmniej raz na rok. Najlepiej wybrać sobie konkretny miesiąc np. zrobione mam w marcu to zrobię za rok w marcu. To badanie to profilaktyka przed rakiem szyjki macicy. - Badanie moczu - Różyczka przeciwciała - Toksoplazmoza przeciwciała jest to badanie w celu określenia czy miałaś kontakt ze zwierzęciem lub mięsem chorym i wytworzyły się u Ciebie przeciwciała, a może dopiero, co zetknęłaś się z tymi pasożytami. Może wyjść również wynik, że nigdy się nie zetknęłaś. Jeżeli tak będzie to musisz pamiętać, żeby nie podjadać surowego mielonego mięsa jak robisz kotlety mielone. Żeby zawsze myć naczynia od razu po zrobieniu np. takich kotletów. Jest to zapobieganie przypadkowemu zjedzeniu zarażonego mięsa. W wysokiej temperaturze powyżej 60 stopni, gotowane przez 20 minut giną pierwotniaki Toxoplasma gondii. - WR jest to badanie na odczyn kiłowy - Badanie czystości pochwy - HIV badanie wykonuje się, po uzyskaniu Twojej zgody. Uważam, że jest to bardzo ważne badanie. Tak naprawdę HIV można się zarazić nie wiedząc o tym. A jeżeli jest się zarażonym to wtedy, kiedy rodzi się dziecko jest inne postępowanie, żeby uchronić go przed zarażeniem. Oczywiście do przeprowadzenia takiego badania nikt Cię nie zmusi, jest to decyzja osobista. Badania w 10-14 tygodniu Jeżeli wcześniej nie miałaś robionych badań wymienionych wyżej to zapewne teraz będziesz miała je wykonane. Natomiast, jeżeli już je miałaś to teraz tylko będzie: Pomiar ciśnienia Masa ciała Badania w 16-18 Pomiar ciśnienia Masa ciała Badania laboratoryjne Morfologia Badanie moczu Badania w 20-22 tygodniu ciąży Pomiar ciśnienia Masa ciała Badanie wewnętrzne Wysokość dna macicy Badanie w 24-26 tygodniu ciąży Pomiar ciśnienia Masa ciała Wysokość dna macicy Badania laboratoryjne: Morfologia krwi Badanie przesiewowe: Stężenie cukru po podaniu 50g glukozy doustnie Badanie moczu Badanie w 28-30 tygodniu ciąży: Badanie ogólne Pomiar ciśnienia Masa ciała Wysokość dna macicy Położenie płodu oraz pomiar tętna płodu Badanie w 33 tygodniu Pomiar ciśnienia Masa ciała Wysokość dna macicy Położenie płodu oraz pomiar tętna płodu Badania laboratoryjne: Badanie moczu Badania w 36 tygodniu: Pomiar ciśnienia Masa ciała Badanie piersi Wysokość dna macicy Położenie Twojego dziecka w macicy oraz pomiar tętna Twojego dziecka Badania laboratoryjne: Morfologia krwi Badanie moczu WR Hbs Badanie w 38 tygodniu Pomiar ciśnienia Masa ciała Wysokość dna macicy Położenie Twojego dziecka w macicy oraz pomiar tętna Twojego dziecka Badania w 39 tygodniu Pomiar ciśnienia Masa ciała Wysokość dna macicy Położenie Twojego dziecka w macicy oraz pomiar tętna Twojego dziecka Badania laboratoryjne: Badanie moczu Badania w 40 tygodniu ciąży: Pomiar ciśnienia Masa ciała Wysokość dna macicy Położenie Twojego dziecka w macicy oraz pomiar tętna Twojego dziecka Badania w 41 tygodniu ciąży Pomiar ciśnienia Masa ciała Badanie wewnętrzne Wysokość dna macicy Położenie Twojego dziecka w macicy oraz pomiar tętna Twojego dziecka Badania laboratoryjne: Badanie moczu no troche tego jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Czy wy też macie takie huśtawki nastroju? Bo ja wczoraj miałam jakiś potworny dzień, płakałam i wściekałam się o bule co,tak mi chyba buzowały hormony.Od jakiegoś tygodnia czuję ruchy,wczoraj mój mąż położył rękę na brzuchu i też poczuł jak dzidziuś się rusza:) Cały dzień jest spokojny i go nie czuję a jak przychodzi wieczór i kładę się do łóżka to on zaczyna wojować.Strasznie się cieszę tylko że jest ułożony pośladkowo i ma gdzieś nóżki koło mojego lewego jajnika i nieraz jak mnie kopnie to aż zaboli.A u was dziewczyny jak z ruchami,czujecie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie czuje jeszcze ipewnie troche to potrwa zanim je poczuje bo mam troche sadełka ;) a pisałam Wam już , że od 25tego ide na zwolnienie? :) Ale się ciesze mówie Wam... tak mi się już nie chce tu siedziec, że szok !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i jeszcze dziś lekcja o "przeziębieniu i lekach w czasie ciąży " Niestety w czasie ciąży przeziębienie nie jest niczym dobrym. Dlaczego mówię takie oczywistości? Ponieważ jak jesteśmy chorzy bierzemy różne leki. Czasem nie czytając ulotki dołączonej do leku! Stosujemy wiele domowych metod i odwlekamy wizytę u lekarza. W ciąży (i nie tylko) powinnaś czytać ulotki, które znajdują się w lekach (ten nawyk dobrze sobie wypracować niezależnie czy jest się w ciąży). Z takiej ulotki możemy wyczytać: - Jakie są wskazania do zastosowania tego leku; - Jakie lek ma działanie; - W jakiej dawce powinien być przyjęty; - Jakie są przeciwwskazania (!) to jest bardzo ważny punkt. Niektórych leków w ogóle nie powinno się stosować w czasie ciąży i karmienia piersią. Jest to napisane na ulotce. Są też leki, które mogą być stosowane u kobiet w ciąży lub mam karmiących piersią po konsultacji z lekarzem. Ważne jest, że jeżeli źle się czujesz zgłaszasz się do lekarza. Nie bierzesz leków na "własną rękę". Dlaczego jest to takie ważne? Wiele leków przechodzi przez łożysko do dziecka. A przez to niektóre leki mogą wyrządzić krzywdę Twojemu dziecku. Nawet, jeżeli się rozchorujesz to są leki, które możesz stosować w ciąży. Są nawet antybiotyki bezpieczne dla kobiet w ciąży. Dlatego bardzo ważne jest, żebyś podczas wizyty u lekarza podkreśliła, że jesteś w ciąży. Może być tak, że zachorujesz na początku ciąży i nie jest ona widoczna. To warto powiedzieć: jestem w ciąży, albo planuje ciążę. Wtedy lekarz przepisze bezpieczny lek. Są oczywiście choroby, przy których trzeba brać leki cały czas. Wtedy powinnaś zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego, że planujesz ciążę albo już jesteś w ciąży. Prawdopodobnie wtedy zmieni dawki leków i dostosuje je do obecnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, widać ze w weekendy wszystkie odpoczywamy a nie męczymy wzroku na forach.. i bardzo dobrze:) bo po to jest weekend zeby spedzać czas z rodziną, bo niedlugo ona się powiększy i będzie dla niej mniej czasu:) Mnie dziś męczy kręgosłup no i po baletach weselnych zaczęły mi puchnąć nogi. Ruchów jeszcze nie czuję. W ogóle dziś jakoś mam problemy z dojściem do siebie.. a za oknem sloneczko i ciepelko i spacer az się prosi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane brzusie:) Moluś- przeżyłam teściową, i tak jak ty wysłuchałam jej mądrości życiowych, co by było dla nas lepsze a co gorsze, ona to najlepiej ułożyła by na cały scenariusz życia według którego byśmy mieli żyć he...he.... A ja wysłucham jej i tak robie swoje:) A co do kolejek to szkoda słów, w sobotę też stałam u rzeźnika w mego kolejce i nikt mnie nie przepuścił-świnie i tyle!!!! Przed ciążą jak zawsze stała za mną jakaś ciężarna to bez zastanowienia wpuszczałam ja do przodu, starszym zawsze ustępuje miejsca, a teraz dla mnie gdzie ta wdzięczność:( Moluś dziękuję za lekcje :) Asica- mi również hormony szaleją, ryczę, śmieje się, wkurzam o byle co,krzyczę i kłócę :) śmiać mi się z tego chce he....he....he... ;) oj... jak dobrze że moi bliscy są bardzo wyrozumiali i cierpliwi:) no ale taki los ciężarnych :) Biało czarna- już nie mogę doczekać się twojej jutrzejszej wizyty, na pewno przyniesiesz cudowne wieści potwierdzające płeć. czekam z niecierpliwością ;) ;) ;) a wszystkim brzusiom życzę smacznych obiadków:) i jeszcze pyszniejszych podwieczorków he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak z waszym poczuciem atrakcyjnosci w ciąży? Bo ja się czuję atrakcyjniejsza niż przed ciążą:) Wcześneij moim kompleksem był brzuch, mam taką figurę ze nogi i biodra w miarę szczupłe a tłuszczyk się zbierał na brzuchu. A teraz dumnie wypinam brzuch do przodu, zreszta tłuszczyk się rozmył jakoś i moj duży ciążowy brzuszek jest jędrny i atrakcyjny na swoj ciązowy sposób:) Reszta też jakoś dopisuje, zgodnie z przesadem ze na chlopaka się promieniująco wyglada. A wy jak się czujecie? Też kwitnąco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Hej dziewczyny:-) U mnie jest takie super słoneczko, że aż szkoda siedzieć w pracy,ale na szczescie jeszcze niecała godzinka i do domku:-). *Co do ruchów to nadal nic, chociaż to już koniec 19 tygodnia, ale czekam cierpliwie:-) *Jęsli chodzi o poczucie atrakcyjniości to tez się czuję atrakcyjna, tez przed ciąża miałam trochę brzuszek, a teraz tak jak Ty Justyna wypinam go dumnie bo jest ładny okrąglutki:-).A tak pozatym to zmieniłam fryzure, w której ponoć lepiej wygladam, więc ogólnie jest fajnie:-) * Co do przpuszczania w kolejkach to tez widzę, że ludzie jak mnie widzą to nie dosc, że nie przepuszczą to jeszcze odwróca sie w druga strone i udają, że nie widzą:-(, raz nawet ekspedientka w supermarkecie nie chciała mnie obsłuzyc bo miałam jakies 15 artykułów zamiast 10 w specjalnej kasie, ale ja grzecznie, aczkolwiek dosadnie odpowiedziałam jej, że to jest chyba również kasa dla kobiet w ciazy:-). I wtedy niemiła Pani ekspedientka zaczerwieniał się jak burak i nic nie odpowiedziała i musiała mnie obsłużyć:-) Pozdrowionka dla Wszystkich Mamusiek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zaczynam bardzo sporadycznie czuć ruchy w ciągu dnia. Coś przypominającego kopnięcie, ale delikatniejsze, tak jakby dzidziuś robił jakiś gwałtowny ruch. Co do przepuszczania w kolejce potwierdzam znieczulicę. Spotkalam się tylko jeden raz z życzliwością ekspednientk, gdy stałam w długiej kolejce i jakoś wyjątkowo kiespko się czułam, a jak wychodziłam z domu to całkiem nieźle, i poszłam usiąść na krześle (sklep mięsny Gzella) i Pani ekspednientka zapytała czy dobrze się czuję, czy podać mi wody, a ja odpowiedziałam, że jestem w ciąży i źle się poczułam. Zawołała mnie i od razu obsłużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dzis mam okropny dzień :( Pojechałam do południa do hipermarketu na jakieś zakupy i ... straciłam przytomność :( Całe szczęście, że była ze mną mama. Zaraz się obudziłam i tylko widziałam ludzi, którzy stali nade mną i pytali czy dzwonić po pogotowie :( Wróciłam do domu i mama z mężem chcieli, żebym do szpitala poszła ale nie poszłam, bałam się, że mnie tam zostawią :( Teraz już się lepiej czuje, przespałam się i jakoś jest. Ciągle tylko słyszę, że koniec z moja jazdą autem :( a ja sobie jakos tego nie potrafię wyobrazić. Kurczę, już 2 raz mi się tak stało tyle, że za pierwszym tylko słabo mi było ale nie zemdlałam... oby się więcej to nie powtórzyła, szczerze Wam powiem, że zaczęłam się trochę bać :( Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :) Jestem taka szczesliwa wróciłam właśnie z badania połówkowego ,dzidzius rozwija sie prawidłowo usłyszalam serduszko i wiem ,ze będe miała CÓRCIĘ :D jezu jaka jestem szczęśliwa mała dlugo nie chciała się pokazać ale pod koniec badania ukazała w pełni co tam chowa:D zaczęłam własnie 18 tydz :) i czuję sie znakomicie :) pozdrawiam gorąco buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin....miasto......Płec paulcia233........23........06.07...........13.04 .....Nowy Sącz alena2010.........27.......26.06............03.04 ......Prudnik Biało-czarna......32.. ....23.06............29.03.. .....Białystok malutka872.......22.......29.06............05.04. .... .Gdańsk CHŁOPIEC Moluś...............32...... 20,07............27.04........Koło żabka83...........26.......07.07...........14.04. .......Lublin agao78 ............31 ......19.07 ........ ..24.04 .......Kielce aga klee...........32. ......05.07...........12.04....... .Kielce Mysza13...........30.......10.07...........25.04. ........Gdańsk Katrina0408.......31.......30.06....... ...06.04. .......Irlandia Anabel26...........26.......07.07...........13.04 .........Opole under_pressure...26......22.07...........29.04. .....Sosnowiec goba.................27.. ...20.07...........26.0 4.. ....Poznań agus1979...........30......14.07 ?.........08.04.......Świecie...CHŁOPIEC e74wiosenka.......35......05.07...........11.04. .....Katowice martuska21........22......16.07...........14.04. ...Dąbrowa G/Koln szuwik.............23.......07.07...........15.04 ......Rzeszów justyna_80........29......12.07...........18.04. .....Leszno....CHŁOPIEC katarzynaa........26.....o8.07............20.04. ....Chorzów scherza.............26....26.06........... .02.0 4....Warszawa mama-i-ja..........29.....20.07............26.0 4....Białystok asica234........24........11.07............18.04. ......Wrocław Jenifer 37.......37.......20.07.............25.04.......Biały stok mamuska298 ....29......13.07.............20.04.......RACIBÓRZ bieluszek.......29........23.07............ 29.04......Holandia Sabatini.........23.......06.07.............13.04 ......Wrocław luiza602........30........12.07.............18.04 .....Warszawa Joanna25........25......19.07.............25.04. ......Toruń Natusia88......21.......22.07.............29.04 .....Wrocław DZIEWCZYNKA frogus_80......29.......06.07.............19.04......Kra ków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia gratuluję:)Wierze że jesteś szczęśliwa!!!!Ja też sie nie mogę doczekać swojego usg połówkowego ale czekam na nie do 3 grudnia bo akurat będe w Polsce:)Ciekawe kogo ja noszę...na razie płeć męska dominuje na topiku:)Ja też bym chciała dla równowagi bo mam już córcię ale jak będzie druga córcia to się nie zmartwie,najważniejsze aby było zdrowe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och zdecydowanie po 5 dniach wolnego źle się wraca do pracy ;) Nie mogłam się dziś skupić. Poza tym jutro zaczynam 18 tydzień, a rano dalej od czasu do czasu witam dzień nad kibelkiem. Poza tym męczy mnie praca przy kompie, ja nie wiem czy wytrzymam tak jak planowałam aby pracować jeszcze do końca stycznia ... Nie czuję się też atrakcyjnie, wydaje mi się że zbrzydłam ;) Choć mój okrągły brzuszek kocham bardzo ... ostatnio mi Pan w kościele miejsca ustąpił ... bardzo mi się śmiać chciało. I zmiany nastroju mam ciągle :) Od wybuchu złości, przez płacz bo wielką radość. *Natusia gratuluje Córci!!! :) 🌼 *Katarina a ja mam USG połówkowe 4.12 :) czyli dzień po Twoim :D Już się doczekać nie mogę :) Bardzo jestem zmęczona po dzisiejszym dniu ... W ogole to ciągle brak mi siły i energii i ciągle jestem śpiąca!!! I dziś na dodatek bardzo marudząca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ale mam brzuchol napiety chyba rozstepy beda nie uniknione ;( pomimo ze uzywam kremu przeciwrozstepom.... no coz tak musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×