Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :) a ja mam w miarę mały brzuch i lekarz nawet mówił do mnie, że nie mam się dziewić że dzidzia mała, skoro brzuch mały, ale na nieszczęcie woda mi się zatrzymuje w organiżmie, twarz mam ieopuchniętą, dłonie, stopy ... jak patzre na siebie nie mogę uwierzyć, ze to ja !!! wczoraj miałam straszną noc, obudziłam się koło 1.00 w nocy z przerażającym przeczuciem, ze zaraz bede rodzić, a ja się panicznie boję, i nei wiem dlaczego ubzdurałam sobie, ze jak bede czuwać to mi wody nie odejdą :) no i do 8 tak przeleżałam z książką ...oczywiście nie urodziłam , ale noc nieprzespana, dobrze że dzisiaj udało mi się i zasnąć i przespać prawie całą noc, budziłam się tylko raz. czekam do poniedziałku, zaczynamy wtedy 37 tydzień i niech się dzieje co chce. wtedyjade do rodziców - 300 km i ( mam nadzieje, ze wczesniej nie urodzę !!! ) rozmawiam z lekarzem o cc . wszystko ustalone, tylko musze tam dojechać :):) miłego dnia brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna to mamy podobną sytuacje też mam 118 cm w brzuszku a przytyłam 20 kg! ale też mi wszystko w brzuszek poszło i troche w piersi które i tak sa małe:-) Nie wygladam nawet tak źle może dlatego że jestem wysoka bo mam 170cm:-) Ja myślę że po porodzie bez problemu zrzucimy te kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agita_Opole
* ania20203 - ja też mam dokładnie 118 w brzuszku i tak samo jak Ty 20 kg na plusie. Tylko że ja na dodatek mam jeszcze trochę rozstępów, które mimo smarowania przeróżnymi srodkami i tak się pojawiły:-(. Ale już kupiłam kilka specyfików i myślę, że jak tylko dojdę do siebie i będę mogła to ostro biorę się za cwiczenia i walkę ze zbędnymi kilogramami i rozstępami:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie w obwodzie nie mierzyłam i chyba musze to uczynic. Co do wagi to mam w domu i za każdym razem inna waga wskakuje, zależnie od pory dnia na plusie od 14,5 do 16 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! Też mnie wszystko boli ,kość łonowa ,miednica ,spjenie łonowe masakra.Opuchlizny co prawda nie mamale strasznie bolą mnie stopy wręcz palą .Jestem ciągle zmeczona ciagle mnie cos boli ,wstaje wcześnie i tez miewam humory.W brzuchu mam 102 cm a w sumie w ciązy przytyłam 9-10 kg ale i tak czuję sie jak wieloryb .W piątek zaczynam 36 tc .Wizytę mam dopiero na 6 kwietnia ,mam nadzieję ,ze z synkiem doczekamy.Tez cały czas do niego mówie ,ze ma być grzeczny i siedziec jeszcze w brzuszku .Za niedługo przyjdzie moja ciężarna koleżanka i będziemy miały mnóstwo temtów do rozmów .Chyba wybiorę się dziś na spacer taka piękna pogoda. aaaaa noc to miałąm okropną ,obudziłam się o 1 z silnym bólem brzucha ,wzięłam nospei też mialam wrażenie ,ze rodzę ,na szczęscie ból przeszedł Trzymajcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !! a ja czuje się świetnie ! nogi bolą tylko w nocy a w dzień jest OK. Fakt, że wszystko robię pomału bo brzuch mi ciąży ale po za tym nie mam co narzekać. musze w końcu w tym tyg. dokupić wszystko co trzeba i bebe mieć sw. spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agita_Opole mi rozstępy wyszły pod koniec 8 miesiąca na samym dole brzuszka a też stosowałam balsam przeciw rozstępom a teraz już stosuję tylko oliwkę bo stwierdziłam że ten balsam nic nie daje a po porodzie zainwestuję w coś skuteczniejszego wtedy już dzidziowi nie zaszkodzę:-) Fatalnie się czuję po tym wczorajszym badaniu u gina ciagle mnie boli brzuch i te nieregularne skurcze mnie wkurzają bo boli jak diabli a nic to nie daje, jedyny plus to to że powoli zanika plamienie bo już rano miałam z tego powodu nerwy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wczoraj się wyryczałam i już mi przeszło:) No i jeszcze to piękne słoneczko za oknem humorek poprawia;) Agita- z krzepliwością to jeszcze nie wiem, jutro jadę powtórzyć wyniki i zobaczymy,ale jak kłuję palucha do zmierzenia cukru to widzę ze jest strasznie rzadka i jasna i dosyć długo zanim przestanie lecieć. Witam nowe brzuchatki :) :) :) Też zauważyłam że dziewczyny jakiś czas się nie odzywają, ciekawe czy się rozpakowały? Czekamy na wieści...... miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Matrioszka - ale się uśmiałam z tego twojego nocnego czuwania. Ale nie wiem dlaczego ja też mam takie dziwne przeczucie, że ile razy w nocy wstaję do łazienki to jestem przekonana, że mi wody odejdą. A w dzień nawet mi to do głowy nie przychodzi :) Ja się generalnie też jeszcze bardzo dobrze czuję. Ale właśnie te noce najgorsze, bo mi gorąco, spać nie mogę, a brzuch ciągnie, boli i ogólnie mi niewygodnie... A w dzień mogłabym robić wszystko. Chociaż staram się sama siebie stopować, bo chę wytrzymać do świąt - a potem niech się dzieje co chce. * Justyna, Ania, Agita - to ja do was dołączam z tymi 20 kg i 170 wzrostu :) a myślałam że jestem największą słonicą ;) chociaż ja w brzuszku mam mniej, bo jakieś 110 i wyraźnie widzę że mi w uda i tyłek poszło :/ Rozstępów wyraźnych nie widzę, chociaż zależy od dnia - czasem mi sie wydaje że są, a czasem nie :) Ale wszystkim będziemy się martwić później :) U mnie też piękne słoneczko, ale od rana stałam przy kuchence robiąc krokiety, więc teraz się relaksuję w łóżeczku, bo jednak się zmęczyłam. Może się jeszcze potem wybiorę na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ no to ja juz poród mam za sobą!!!! :D:D:D i moja Marysia jest już z nami cztery dni ;) 20-stego marca z samego rana odeszły mi wody ....a że dziecko leżało pośladkowo to od razu było widomo, że będzie cesarka...i juz o 9.40 zostałam mamą :) dziecko 3 kg i 53 cm ...oboje mamy się dobrze :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało Czarna Gratulacje!!! i powoli się zaczyna :):) coraz więcej z nas zacznie wracać z porodówki :) napisz coś więcej, jakie to uczucie jak te wody odchodzą :) ( nie wiem, dlaczego ale to nurtuje mnie najbardziej:) ) jak się czujesz po CC napisz coś więcej bo ja cały czas mam nadzieje, ze moja Kaja zostanie wyciągnięta właśnie w ten sposób, jak rana? goji się? jak szybko wstałaś? jak szybko mogłaś karmić? kurcze ale Ci zazdroszcze ze masz to juz tez za soba:) jeszcze raz GRATULACJE !!!! dziewczyny, ja 171, 15, 5 kg na plusie, a brzuch tylko 106 cnm... niestety poszło w biodra trochę, w plecy ,buzię, ... spuchłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-Czarna gratulacje!!!!!!!!! Napisz coś więcej ! Kurcze teraz do mnie dociera jak tak wracacie z tych porodówek ,ze nasze porody też są już tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Nasze,, drugie dzieciątko wpisuję do tabelki :) ...........................................DATA PORODU Biało-czarna......32.. ...29.03...DZ....20.03 waga 3000 dl 53cm ania20203.........20......30.03...CHŁ.... scherza...........26......02.04......... alena2010.........27......03.04 ..CHŁ.. zabucha...........21......4.04... DZ.... malutka872........22......05.04.. CHŁ...8.03, waga 2390 dl 49cm Katrina0408.......31......06.04...CHŁ... agus1979..........30......08.04...CHŁ... e74wiosenka.......35......11.04. .CHŁ... szuwik............23......11.04 ..DZ.... aga klee..........32. ....12.04......... paulcia233........23......13.04 ......... Anabelka26........26......13.04 ...CHŁ... Sabatini..........23......13.04 .. DZ.... żabka83...........26......14.04. ........ martuska21........22......14.04. ..CHŁ... Matrioszka26......26......16.04... DZ.... justyna_80........29......18.04. ..CHŁ.... asica234..........24......18.04. ......... luiza602..........30......18.04.....CHŁ... loczek87..........23......18.04.....CHŁ... frogus_80........29.......19.04.....DZ... katarzynaa........26......20.04. ......... mamuska298........29......20.04.....CHŁ... betatka...........25....ok20.04.....CHŁ... Izka77............25......22.04..... CHŁ.. maya25............27......22.04........... agao78 ...........31......24.04 .....DZ... Mysza13...........31......25.04......DZ... Jenifer 37........37......25.04........... Joanna25..........25......25.04. ....DZ... goba..............27......26.04......DZ... mama-i-ja.........29......26.04.....CHŁ... Moluś.............33......27.04........... LadiDadi..........26......27.04........... eliszk@...........25......28.04........... under_pressure....26......29.04. ......... bieluszek........29..... 29.04........... Natusia88.........22......29.04 ..... CHŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wody mi odeszły jak szłam do łazienki...po prostu tak chlusnęło ze mnie, dziwne uczucie....potem już cały czas odchodziły. Wzięłam prysznic, dopakowałam torbę i żeśmy pojechali do szpitala. urodziłam o 9.40 i potem musiałam leżeć do 17, 18 odchodziło mi znieczulenie....na drugi dzień z rana kazali nam już wstawać, tak trochę cięzko to sżło, ale chodziłam jakoś to do toalety, to do malej wstawałam, i przystawiałam ją do piersi....najpierw miałam mało pokarmu ale wystarczająco na potrzeby córy, potem się narobiło i w zasadzie nie musiałam dokarmiać dziecka, dziewczyna co leżała ze mną też miałą cesrakę....ale ona z pokarmem miała trochę problemu, cału okres w szpitalu dokarmiała je sztucznie, bo jej mały płakał i płakał z głodu. wczoraj jak wychodziliśmy ze szpitala to całkiem dobrze już chodziłam, wydaje mi się że całkiem dobrze do siebie dochodzę, w piątek zdejmą mi szwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało - czarna serdecznie gratuluje. Więc cesarka nie taka straszna jak ją malują. Super, że wszystko poszło dobrze. Ja strasznie puchnę, nogi, ręce jak balony. Rano kupiłam sobie buty, a teraz nie ma szans, żebym je na nogi założyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało - czarna serdecznie gratuluje. Więc cesarka nie taka straszna jak ją malują. Super, że wszystko poszło dobrze. Ja strasznie puchnę, nogi, ręce jak balony. Rano kupiłam sobie buty, a teraz nie ma szans, żebym je na nogi założyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna dołączam sie do gratulacji. Życze Wam wszystkiego dobrego a przede wszystkim zdrówka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was, gratuluje kolejnej szczesliwej mamusi tez juz sie nie moge doczekac jak przytule malego do siebie. Jednak ta moja biegunka to chyba falszywy alarm dzis bylam u gin i wyobrazcie sobie ze maly w 37 tc wazy 3260 jak sobie pomysle ze termin mam na 18 kwietnia a maly jeszcze urosnie to jestem przerazona. Nastepna wizyte mam na 7 kwietnia ale cos sam chyba nie do konca wierzy ze dotrwam do tej wizyty jakos dziwnie to powiedzial. A co do wagi to u mnie przy 173 mam 14-15 kg na plusie ale chyba to brzuch i piersi troche wody mi sie zatrzymuje ale nie jest tak zle. Pisalyscie jeszcze o tym ze macie wrazenie ze wody wam odejda zaraz ja tez tak mam i powiem wam ze wcale bym sie nie pogniewala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna gratulacje 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 Tak właśnie podejrzewałysmy ze juz mamusia zostałaś. Jakbys mogła to napisz jakie miałas znieczulenie, tzn czy ogólne czy blokada bo ja w razie cc to sie zastanawiam co lepsze. Powiem wam ze jak wody odejda to dobrze bo przynajmniej wiadomo ze jak sie trafi juz do szpitala to w ciagu kilku godz trzeba urodzic a same skurcze to czasem mylace są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIAŁA !!!!!!!!!!! GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle nie moge spac :( loczek u mnie tez jak bylam w 35 tyg. to wychodzilo 3200 i lekarz mowil ze roznica moze byc 200 w jedna strone i 200 w druga i ze juz z taka waga wrazie co mozna rodzic i nie ma zagrozenia, wiekszy bobas tez mi sie nie usmiecha do porodu ale teraz juz duzo wiecej nie przybedzie mu na wadze wiecie dziewczyny te wody wcale nie musza odejsc, mi w pierwszej ciazy odeszy to wiedomo ze trzeba jechac do szpitala i nie da sie tego przeoczyc a jak beda same skurcze to nie wiem czy rozpoznam te wlasciwe i rozwarcia tez sobie nie sprawdze, a chcialabym jechac do szpitala naprawde jak juz bede wiedziala ze to ostatecznosc a nie lezec tam i sie meczyc, a wiecie moze czy majac przy pierwszym porodzie przy skorczach bole krzyzowe to z drugim porodem tez sa bole krzyzowe? dla mnie z porodu one byly najgorsze i tylko to mnie przeraza, nie same bole parte, nie zszywanie tylko te bole...;( gratuluje dla swiezo upieczonych mamusi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) maya ja podejrzewam że będę miała te nieszczęsne bóle krzyżowe :-( dwa dni temu jak wróciłam z badania i mnie dopadło to myślałam że się skończę nie miałam pojęcia że to aż tak może boleć, nie mogłam się wyprostować straszny ból krzyżów a brzuch bolał mnie dosłownie jak na miesiączkę strasznie to dla mnie dziwne, nie mam pojecia jak ja zniose te bóle już porodowe bo te ostatnio były nieregularne ale juz mnie kładły na podłogę:-( Ale to że miało się je podczas pierwszego porodu na pewno nie świadczy o tym że muszą być podczas drugiego np moja mam miała je tylko podczas pierwszego porodu a kolejne dwa porody odbyły się bez bólów krzyzowych więc głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wróciłam własnie z badań mocz morf wr hbs wyniki mam na 14 ,mam nadzieje ze hemoglobina mi juz nie spadla .Wkuła mi sie jakos dziwnie ,tak z boku ręki ,krew na fotel poleciała ...az mi sie słabo zrobiło .Co do zatrzymania wody w organizmie gin przepisal mojej kolezance specjalne tabletki .Ciagle kłuje mnie w pochwie takie dziwne uczucie jakby mi ktos mocno ige wbil ,ma ktoraś z Was?Brzuch juz mam tak nisko ,ze mam wrazenie ze go ciągne po ziemi.A dzis miałam dziwny sen .Sniła mi się data 25 kwietnia ,ciekawe czy to sen proroczy :D Co do bóli krzyżowych to też mi sie wydaję ze je bede miała po tym jak mnie zlapaly te skurcze po ktorych lezałam w szpitalu .Wtedy własnie przez cały dzień miałam bóle krzyzowe ...straszne uczucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geh, Biało-czarna gratuluję:) Fajnie ze już możesz tulić córeczkę i że szybko doszłaś do siebie po cc. A ja wczoraj bylam w szpitalu gdzie bede rodzić na szkole rodzenia i bylam zdziwiona ich nowoczesnym podejciem: otóż kąpią dzieci w Oilatum lub Emolium a do pępuszka używają jakiegoś środka zasuszającego w sprayu i mówili ze odchodzi się od tego fioletowego bo niby rakotwórczy i od spirytusu tez bo nie wiadomo ile alkoholu z niego przenika do dziecka, a po wyjsciu ze szpitala w domu do odpadniecia kikuta też niczym nie smarujemy i nie uważamy przy kąpaniu żeby nie zamoczyc! A spirytus byl jedyną rzeczą, której nie kupiłam jeszcze do zestawu kosmetycznego malca, więc już nie kupię. A swoją droga to nie wiem o co chodzi, ale porównując laski w szkole rodzenia w podobnych terminach znow miałam największy brzuch!! Mówie znów bo wcześniej byłam kilka razy w innej szkole rodzenia, prywatnej i tam też miałam największy brzuch, nie chodiz o otyłoc tylko ewidentnie o obwód brzuchola. A mimo ze taki duzy to mojemu malemu ciasno i ciągle coś wypycha, to pupcie to nózke i ciągle mam twardy brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Biało-czarna gratuluję:) Fajnie ze już możesz tulić córeczkę i że szybko doszłaś do siebie po cc. A ja wczoraj bylam w szpitalu gdzie bede rodzić na szkole rodzenia i bylam zdziwiona ich nowoczesnym podejciem: otóż kąpią dzieci w Oilatum lub Emolium a do pępuszka używają jakiegoś środka zasuszającego w sprayu i mówili ze odchodzi się od tego fioletowego bo niby rakotwórczy i od spirytusu tez bo nie wiadomo ile alkoholu z niego przenika do dziecka, a po wyjsciu ze szpitala w domu do odpadniecia kikuta też niczym nie smarujemy i nie uważamy przy kąpaniu żeby nie zamoczyc! A spirytus byl jedyną rzeczą, której nie kupiłam jeszcze do zestawu kosmetycznego malca, więc już nie kupię. A swoją droga to nie wiem o co chodzi, ale porównując laski w szkole rodzenia w podobnych terminach znow miałam największy brzuch!! Mówie znów bo wcześniej byłam kilka razy w innej szkole rodzenia, prywatnej i tam też miałam największy brzuch, nie chodiz o otyłoc tylko ewidentnie o obwód brzuchola. A mimo ze taki duzy to mojemu malemu ciasno i ciągle coś wypycha, to pupcie to nózke i ciągle mam twardy brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agita_Opole
*biało-czarna serdeczne gratulacje i dużo zdrówka i radości dla Ciebie i Malutkiej:-) *Justyna_80 u nas na Szkole rodzenia Panie mówiły że pępek dzidzi teraz przemywać najlepiej takim środkiem w spray-u , nazywa się to OCTENISEPT (nie jest to tanie, bo za buteleczkę 50 ml zapłaciłam 33 zł, ale ponoć skuteczne, też dobre na ranę po cesarskim cięciu:-)) A tak poza tym to tak ładnie dziś słonko świeci, że chyba zagonię Mojego P. żeby umył okna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×