Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

*Malutka a gdzie wcześniej mieszkałaś i co robisz teraz w Poznaniu i dlaczego jest tak super :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wasze Skarby sa cudowne :) !!!!!!!!! Podobno teraz same chłopaki się rodza a w galerii przewaga dziwczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek17
Agita_Opole- A ten nutramigen co on ma w składzie? Bo Piotruś też jest uczulony na białko soi. A po tym mleku co teraz dostaje też mu coś na twarzyczce wyszło. :( Ahh... Już sama nie wiem. Teraz jestem już u czwartej pani pedjatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, jest sprawa :) Napisała do mnie Matuska21 w sprawie galerii. Martuska skoro nasz czytasz to z góry przepraszam, ale ja nie bardzo Cię kojarzę :( ... Umawiałyśmy się że "klucz" do galerii dostawać będą dziewczyny które od dawna są z nami a nowe po jakimś czasie ... ja Martuski21 nie pamietam :O choć sprawdziłam, że jest dopisana do tabelki :) Ponieważ w galerii są nasze wspólne zdjęcia proszę o decyzję :) Dajemy czy nie dajemy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, frogus co do mnie to nie mam nic przeciwko, żeby udostępnić galerię dla martuśki, skoro była w tabelce... no chyba duzo jest takich biernie uczestniczacych w forum a swoją drogą dawno nie odzywała się mysza13 a jeszcze dluzej anabelka i biało-czarna, joanna trouń, goba i kilka innych, kiedyś aktywnych. Dziewczyny dajcie znać jak służy wam macierzyństwo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam nic przeciwko, ale czekam jeszcze na info od reszty dziewczyn z galerii. :) Oj *Justyś to prawda dużo nas kiedyś było ... a teraz pozostała garstka...zapewne macierzyństwo pochłonęło je do reszty... fajnie by było przeczytać co tam u nich ciekawego :) A powiedzcie mi co Wasze Dzieciątka już potrafią ... moja się uśmiecha od ucha do ucha już od dawna, troszku gaworzy, łapie przedmiot i trzyma jakąś chwilkę, jak trzymam ją w pionie to mocno trzyma główkę. Na brzuszku też ją wysoko podnosi - jak jej się chce hmmm nie wiem czy coś jeszcze. Sprawdzałam czy jak położę ją na brzuszku z rączkami wzdłuż ciała to je wyciąga do przodu, niezbyt udolnie ale z minimalną moją pomocą jej się udaje. Patrzenie w lewo ćwiczymy i chyba coraz więcej patrzy się w lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
frogus ja nie mieszkam w poznaniu tylko w sopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
a super wyszlo z chrztem maly grzeczny jedzonko pyszne,kazdy zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam nic przeciwko. Sama dolaczylam pozno i mnie przygarnelyscie ;) Moja Mala za wiele to jeszcze nie umie :( Smieje sie, reaguje na twarze, reaguje na dzwieki (niestety - wczesniej jak spala to sie moglo palic-walic, a teraz sie budzi), glowe trzyma dosyc mocno, ale na brzuchu nie chce podnosic - strasznie sie zlosci i w takich zlosciach z placzem podnosi na chwile, wiec nie wiem czy to sie liczy :(. Przedmiotow nie trzyma (nie liczac mojej bluzki przy karmieniu ;). Nieraz potrafi wodzic wzrokiem za czyms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) a mnie pamiętacie? chciałabym udzielać się częściej ale na neta zaglądam przeważnie wieczorem a wtedy jestem tak zmęczona, że tylko poczytam - czasem nawet nie wszystko- i zasypiam. W ciągu dnia to różnie z tym czasem... dzisiaj strasznie boli mnie głowa - muszę zrobić badania tarczycowe bo pewnie mi się pogorszyły od porodu... - pisałyście wcześniej o antykoncepcji...hmmm spotkałam ostatnio dziewczynę w kolejce do gina, która była w 6 miesiącu ciąży co ciekawe ma dopiero rocznego synka, karmiła więc brała jednoskładnikowe tabsy i jak mówiła nie wie jak to się stało, że znów zaszła a niby przestrzegała godzin itp... właśnie tego bym się bała... dlatego nie biore, tylko prezerwatywy i jest ok.... muszę przyznać, że nawet lepiej jest po porodzie:) - moja Hania 2 lipca skończy 3 miesiąc:) ale ten czas ucieka. Waży już ok. 5300 i 60 cm. Co umie? pięknie się uśmiechać, gaworzyć, kręcić główką jak oszalała:) Powoli zaczyna chwytać przedmioty. Na brzuszku nie lubi leżeć ale ją kladę 2-3 razy dziennie! Bo niestety ma problemy z kupką, ostatnio 9 dni nie robiła, obecnie jest tydzień... ale taka jej uroda. Ogólnie to bardzo wesołe dziecko i rozwija się książkowo. A i karmię piersią, planuję tak do roczku... na razie sprawia mi to wielką przyjemność i jestem taaaka szczęsliwa. -hmmm czy coś jeszcze? chyba wystarczająco się rozpisałam jak na mnie! - fajnie, że prowadzicie galerię pozdrawiam mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym nie udostepniała bo wogóle nie pamietam kogos takiego, a wogóle to w sumie moze ktos obcy podszyc sie pod kogos z tabelki i poprosic o wstep do galeri. Sama nie wiem ale ja jestem raczej na nie, a pamietacie wogóle zeby ta Martuska kiedykolwiek sie udzielała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki ! Mały wykapany ,nakarmiony i chwilka czasu dla siebie .Ostatnio jestem w szoku bo budzi sie raz na karmienie a jednej nocy zdarzyło mu sie wogóle nie obudzic .Ja spie z mężem jak kamień więc nie ma mowy bym go wybudzała na karmienie czy zmiane pampersa :o A co moj mały umie ,no jak na niespełna dwumiesieczne dziecko to usmiecha sie od ucha do ucha ,mówi a guuuu :D uwielbia leżec na brzuszku ,często zasypia tak lecz tylko mu na to pozwalam gdy mam go na oku .Trzyamac grzechotki w rączce nie potrafi ale na to przyjdzie czas .Usmiecha sie za to rozkosznie do swojego misia .A najwspanialsze są chwile rano zaraz po przebudzeniu ,gdy ma humorek i ochote do poopowiadania jak się spało :) Dziewczyny podajcie mi hasło do tej galerii a i jak na nia wejsc :) Czarna ja tez bede miała zalożoną po 3 mc od porodu gdzieś w połowie lipca ,najpierw ma zrobic mi cytologie a potem dopiero wkładke ,ale mój gin odradził mi Mirene ze wzgledu na to ze nie jest mi potrzebna bo ma ona na celu nie tylko zabezpieczanie ale równiez jest dla kobiet które mają bolesne lub długie krwawienia ,włókniaki ,mięsniaki itp cuda na kiju a dla ,,zdrowych ,,kobiet polecił mi wkładke za 300 zl na 5 lat .No chyba ze się uprę przy Mirenie to mi załozy ale ja nie zamierzam ,mimo ,ze z poczatku sceptycznie byłam nastawiona do wkładki za 300zl .Ale mojemu ginowi ufam :) A tak to wszystko po staremu .Ja nadal karmie piersia ,mały przybiera na wadze ,jest zdrowy i wszyscy jestesmy szczęśliwi :) A co do wakacji to bardzo bym chciała gdzieś wyjechać ale chyba nic z tego :/ mąż ma duzo pracy -branża zajmująca sie klimatyzacja i odgrzybianiem ,więc sezon letni to dla niego żniwa :o Chociaż na parę dni obiecał mi ze gdzies wyskoczymy :) zobaczymy jak będzie Pozdrawiamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc się udzielę :P Czarna25 pisałam tu ale nie za często :P a dołączyłam już w sierpniu :P Pod tym nickiem rzadko jestem, więc zmieniam na swój "stały" :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska to zmien i udzielaj sie, ja w sumie za czesto tez sie nie udzielam ale wiesz zawsze inaczej jest jak ktos napisze. Nie chce zeby ktos "obcy" czyli taki co nawet pare słów nie napisze na forum ogladał mnie i moje dziecko.. Ale spoko skoro sie odezwałas to juz zmieniam zdanie i możesz przyłaczyc do galeri:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz ja martuska21:P Jakoś rzadko pisałam tu do Was (też dlatego, że zalogowana byłam na ten nick i nie chciało mi się zmieniać na tamten :D ) ale czytam ciągle :P Mój Kacperek skończył już dwa miesiące, jest grzecznym i bardzo wesołym dzieciaczkiem.Często się śmieje, nawet przez sen :D W nocy śpi ładnie, przebudza się raz na jedzenie i dalej smacznie śpi :) Karmię go sztucznie bo nie miałam pokarmu. W szpitalu w 3 dobie już zaczęli go dokarmiać. A zanim go dokarmili to przez te trzy dni był horror... on płakał ciągle a ja razem z Nim. Od powrotu ze szpitala podaje mu espumisan a teraz infacol więc problemu z brzuszkiem większego nie ma. Szczepionki jeszcze nie mieliśmy bo w przychodni brakło, a później mały miał lekki katarek. Myślę, że w poniedziałek już go zaszczepią. No to chyba na tyle :) Postaram się teraz już więcej udzielać :P :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej galeri jak dodac chcemy kometarz to sie musimy podpisac chyba tak? Myslałam ze jak cos wpisze w komentarz to mój nick sie wyswietli a tu lipa wiec nawet nie wiadomo kto komu co napisał.. Chyba ze to mozna jakos sprawdzic ale nie doszłam jeszcze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no więc mój Maciuś rozpoznaje twarze i potrafi słicznie śmiać się do rodziców, na obcych patrzy zdziwiony, ale po chwili jak ktos do niego gada to tez się śmieje; powoli zaczyna gaworzyć, szczególnie rano; jak mu się włoży grzechotkę w rękę to chwilę trzyma, a sam to chwyta pieluszkę lub drapie moją pierś przy karmieniu (bo paznokcie rosną jak oszalałe), jak leży na macie to obserwuje zabawki i trenuje chyba na maraton bo nogi ciągle chodzą. Naszym najsłabszym punktem jest lezenie na brzuszku, podnosi trochę głowkę, ale nie lubi tego za bardzo i szybko się denerwuje i płacze a jego ulubiona pozycja do noszenia to przerzucony przez ramie lub w pionie plecami do mnie, tak ze widzi co przed nim. nie lubi za to noszenia w poziomie, no chyba ze usnie na spacerze to wnosze go do domu skulonego w pozycji kołyskowej. No i moj skarb potrafi jeszce wodizć za mną wzrokiem jak odchodze:)))) a mnie boli gardlo, znalazłam w domu septolete i biore, mam nadzieje ze nie zaszkodzi malemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dodałam już mojego Kacperka :) Wasze maluszki są śliczne :) Jedziemy zaraz z małym do parku na spacerek bo w końcu ładna pogoda, a mąż ma dziś wole więc trzeba korzystać :) Kacper przed chwilą był marudny, a jak tylko mąż zaczął odkurzać to w momencie się uspokoił :D Dobrze działa na niego dzwięk odkurzacza :D :D Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny karmiace wylacznie piersia - jak czesto wasze maluchy robia kupy? Bo moja Weronika dalej praktycznie przy kazdej zmianie pieluchy. Czasami to tylko "kleksik", ale "czyste" pieluchy sie nie zdarzaja! Zaczynam sie martwic czy w tym wieku to dalej normalne. I ciagle sa bardzo wodniste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nasza Lenka 23 kończyła 3 miesiące :) co do jej umiejętności to uśmiecha się , gaworzy , ładnie leży na brzuszku , trzyma grzechotkę , ciągle wkłada łapki do buzi :) (ślini się przy tym strasznie irysek22 ja karmię Lenke wyłącznie piersią czasami dostaje pól porcji mleka modyfikowanego jak ja jej nie mogę akurat dać , i pije herbatki z rumianku kupę robi raz na dzień czasem raz na dwa dni ( ale to od jakiegoś miesiąca wcześniej robiła kilka razy na dzień ) kupki są wodniste. Jeżeli Cie to niepokoi zawsze możesz skorzystać z rady pediatry , ale wydaje mi się że wszystko jest ok i nie martw się na zapas. Co do galerii to wasze dzieciaczki są cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziewczyny ja to u was jest z ubrankami ?? bo ja kupuje małej rzeczy na 68 i sa takie na styk a czasami na metce pisze od 6 do 9 miesięcy i to jest w sam raz na moją Lenke :) nie jest ona grubaskiem ale jest dość długa :) już dwie torby ciuszków za małych spakowałam i wyniosłam do piwnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciuszki teraz zakładam na 62 czasem dobre są te 68. Co do karmienia to karmię sztucznie i mały robi kupkę raz dziennie zazwyczaj jest to rano, chociaż czasem w nocy też się zdarzy. A mam pytanie do Was :) Ile ważą Wasze maluszki ?? Mój Kacper tydzień temu ważył 5.5 kg i taka kluseczka się powoli z Niego robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Lena tez na piersi, kupy są roznie, ostatnio 6 dni nie było wcale wiec dałam jej czopek i od tej pory tak zazwyczaj 2-3 dziennie łacznie z nocą bo czasem tez sie zdarzy. Ciuchy zakładam różne, bo te rozmiarowki to czasem dziwne. Pisze ze na roczne dziecko a dobre juz na moje wiec nie wiem jak to numerują:p Moja tez długa jest, przy urodzeniu miała 59 cm wiec sporo i takie śpichy które na Kube dobre długo było na mała juz odkładam bo za małe:) Moze bedzie wysoka kobietka z niej, nie to co jej mini mini mama:p Co do wagi to na 6 tyg miała 4800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×