Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Hej dziewczynki, ja mam nadzieje, że pełnoprawnie do Was dołącze, bo również staramy sie o dzidzie. Nie mam potwierdzonej ciąży, bo dziś ide kupić test dopiero i mam nadzieje, ze beda 2 kreseczki. A okres miałam dostać 11 sierpnia. (14 lipca miałam ostatni) do dziś nie mam go. :-) 2 tyg wcześniej zrobiłam test i po kilku dniach kolejny ale wyszedł negatywny. Teraz jestem na wakacjach dopiero dzis zrobie, bo wczesniej byłam pewna ze dotane @ a że nie dostałam w terminie przypuszczałam ze to przez zmiane klimatu. Ale coś za długo to trwa. :-) Mam uczucie jakbym miała dostać, a tu nic. Mam mleczny śluz, i wczoraj zaczął boleć mnie kregosłup w dolnej części, ale nie jest mocno dokuczliwy/ I tylko od czasu do czasu pobolewa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Jak się czujcie? ja dzisiaj senna jestem bardzo. W nocy po raz pierwszy wstawałam. Poza tym wszystko super:) Miłego popołudnia wszystkim Kwietniówkom 2010 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja też pozwoliłam sobie zajrzeć :) Tak jak moje koleżanki z kwietniówek 2009 życzę Wam wszystkiego dobrego,jak najmniej dolegliwości związanych z ciążą, cieszcie się każdym dniem i duzo odpoczywajcie po za parę miesięcy możecie mieć z tym problem:)))) W ubiegłym roku mniej więcej o tej porze patrzyłam na pierwsze zdjęcie z usg, a teraz patrzę na uchachaną buźkę mojego Kubusia:) Tak jak napisał chyba Orzeszek, forum to super sprawa, My do tej pory rozmawiamy każdego dnia:) Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! mnie dziś zabija alergia, nie wiecie czy mogę coś zażyć na nią? czytałam raczej negatywne opinie, a moja p. alergolog mówiła, że leki nie szkodzą dziecku.. tzn jak jej kiedyś mówiłam, że chcę się starać. Na razie się męczę, zobaczę co w piątek powie pani gin :O miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja również jestem z kwietniówek 2009 :) Pozdrawiam was serdecznie i życzę spokojnej i zdrowej ciąży :) I szczęśliwego rozpakowania się :) Ja również o tej porze dowiedziałam sie że jestem w ciąży a teraz patrzę na mojego najukochańszego synka Victorka na świecie i już ma 2 ząbki więc czas bardzo szybko leci, poród wspominam bardzo dobrze, i chyba wolała bym rodzic niż iść do dentysty :) Cieszcie się jak najwięcej stanem błogosławionym bo później możecie nie spać już od 4 rano tak jak ja to mam :) Pozdrawiam was cieplutko i dużo wam zdrówka życzę kochane 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryjka ja też jestem alergikiem pokarmowym i wszelkie maści które stosowałam przed ciążą musiałam odstawić na okres ciąży i karmienia piersią , powiem ci że to było cholernie trudne bo w trakcie ciąży alergia mi sie nasiliła ale po pewnym czasie wszystko sie uspokoiło a po ciąży jest już dobrze nie karmię już piersią więc maści mogę już stosować :) No ale zobaczysz co powie ci Pani ginekolog:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej też mam problem z alergią !!😭 strasznie mnie męczy... wczoraj nie wpdłam na topik bo nie miłam siły... a wieczorem wpdliśmy do teściowej na dziłke po ogórki i już się nasłuchałam co mam jeś co robi gdzie iś do lekarza ! masakra ! nawet psa mi nie kazała prowadzi !😭 to co będzie później ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABCIA GOSIA WITA
heh.....a ja zostanę babcią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ... też mam kwietniowy termin ... 2 testy dwie krechy ... no i u lekarza byłam ciąża potwierdzona :) Staraliśmy się prawie rok ... miałam cykle bezowulacyjne i nieregularne @ ... brałam dłuższy czas duphaston i właśnie miałam zacząć cykl z CLO ... a tu proszę mój mały cudzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
witam !!! dołączam do Was dziewczynki jestem najprawdopodobnie w 8 tyg ciązy wizyta u gina 28.sierpnia (piątek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
wyszłam za mąż 20 czerwca,29 czerwca miałam ostatnią miesiączke.....poszaleliśmy z mężem .skończylam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka jakaś Ty młodziutka ;) ja jestem strasza o całe 10 lat !! jeszcze 2 h i spdam do domku ! w poniedziłek rozmowa z bosem , żebym pracowała 4 h dziennie. Ciekawe co on na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
no młodziutka masz racje hehe chociaż moj mąż ma 26 l to juz taki młodziutki żeby zostań tatą chyba nie jest??hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka83
cześć dziewczyny:) dołączam do Was: ostatni okres 7 lipca, dwie kreski na teście i beta potwierdzająca! usg dopiero umówione na 31 sierpnia. jak na razie wszystko wskazuje że będę mamusią :) hiphip! Pozdrawiam ciepło wszystkie przyszłe mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
gratulacjeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, jesteśmy w tym samym wieku :) to Twoje pierwsze dziecko? bo moje tak.. o ile się udało. Wyniki z bety jeszcze nie mam i co gorsze pani ginekolog odwołała wizytę :( idę dopiero w przyszłą środę, mam nadzieję, że do tego czasu nie sfiksuję z niepewności... dzisiaj alergia męczy jakby mniej, może dam radę bez zyrtecu. Miłego dnia wszystkim kwietniówkom obecnym i zeszłorocznym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla kwietnowka
Witam! mam nadzieje ze mogę do was dołaczyć dowiedziałam się 6sierpnia ze bedę mamą jak zrobiłam test i wyszly dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co na pomarańczowo to ja napisałam tylko zjadlam jedna literkei i dlatego napisalam jeszcze raz zeby było na czarno:) pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamusie i gratuluje wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
coś dzisiaj malutko piszecie.....może przez tą ładną pogodę za oknem nikt nie chce siedziec przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję wszystkim kwietniówkom :) i życzę wytrwałości w ciąży bo to nie jest takie proste :) trzymajcie się i dbajcie o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annulka34
Witam :) Chyba zostanę kwietnióweczką :) Termin mam na 8 kwietnia :) Na pierwszym usg był widoczny maleńki pęcherzyk,ale wierze,że za kilka dni zobacze bijące serduszko :) Mam 34 lata(staaaaaaaara wiem :D) Mam prawie 3 letniego Synka 😍 Pozdrawiam cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
dziewczyny mam pewne obawy zwiazane z ginekologem to bedzie moja druga wizyta w życiu.....przy pierwszej bylo niby ok ale po tym badaniu plamilam ( nie bylam jeszcze wtedy w ciazy).teraz ide 28 potwierdzic ciąże i boje sie ze moze mi cos tam naruszyc ;/ ale gin.chyba wie co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
hej, hej :) > Maryjka, nie martw się za dużo tą betą, może po prostu miałaś póżniej owulację..... najlepiej zrób sobie za 2 dni znowu betkę i zobaczysz czy przyrasta ;) dzieczyny , ja mam wrażenie że konkretne objawy (zmęczenie , senność, mdłości) zaczynają się po 6 tyg ja się wcześniej dość dobrze czułam a od 2 dni mdłości rano , ból głowy , sikanie w nocy , itp..... takie "uroki" ;) oby tylko dzidzia się dobrze rozwijała to się wszystko zniesie!!!!! pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agao78
Hej, a ja byłam dziś u gin, po becie potwierdził moje przypuszczenia, ale na 1 usg umówił mnie dopiero w październiku, jak będę już w 12 tyg, nie zapóźno - jak uważacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Agao78
Pamietaj tylko, ze kolo 12go tc robi sie przeziernosc karkowa i zeby tego nie przegapic. Chyba warto zrobic wczesniej usg zeby zobaczyc czy dobrze wszystko umiejscowione, kolo 8 tygodnia robia czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×